Asus GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, Dual OC (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1052440 Produkto kodas: DUAL-RTX4070S-O12G
Sandėlyje yra 30 vnt.
Garantija: 3 metų
749,25 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 08.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 08.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 08.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2550 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Asus GeForce RTX 4070 SUPER su 12 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4070 SUPER vaizdo plokštė yra naujausias NVIDIA Ada architektūros papildymas, kuris pagerina ir taip įspūdingą RTX 40 serijos grafikos galią - RTX 4070 SUPER yra 20 % našesnė nei RTX 4070.

Asus GeForce RTX 4070 SUPER turi 12 GB GDDR6X operatyviosios atminties ir veikia 2550 MHz branduolio taktiniu dažniu. Naujoji RTX 4070 SUPER turi 7168 Cuda branduolių ir didesnę L2 spartinančiąją atmintinę.

Kadangi grafikos branduolys turi daugiau CUDA branduolių, plokštės šiluminė projektinė galia (TDP) padidėjo iki 220 W. Naujoji RTX 4070 SUPER turi ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16 kontaktų jungtį. Todėl primygtinai rekomenduojame rinktis maitinimo šaltinį, kuriame būtų įdiegtas šis naujasis standartas.

DLSS 3.0 - tai technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse, DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus kokybiškai vaizdo interpoliacijai atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad pagerėtų žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai, be to, integruotas NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, kompiuterio korpusas turi palaikyti ne mažesnes kaip 267mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 750 W arba didesnis. Taip pat svarbu, kad kompiuterio centrinis procesorius būtų galingas. Visas šios Asus GeForce RTX 4070 SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite vieną iš Intel 12-osios , Intel 13-osios , Intel 14-osios kartos Core i5, i7 ir Core i9 procesorių arba vieną iš AMD Ryzen 5000, AMD Ryzen 7000 serijos arba naujesnių Ryzen 7 / Ryzen 9 procesorių.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus Dual
GPU modelis GeForce RTX 4070 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2550 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 2
Ilgis (mm) : 267
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7168
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 220 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Aprašymas - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER OC Edition 12 GB GDDR6X su dviem galingais "Axial-tech" ventiliatoriais ir 2,56 lizdo konstrukcija, užtikrinančia platų suderinamumą - Pasitelkiamas NVIDIA DLSS3, itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir visiškas spindulių sekimas - 4-osios kartos tenzorių branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su grubiu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis spindulių sekimo našumas - OC versija: 2550 MHz (OC režimas)/2520 MHz (numatytasis režimas) - "Axial-tech" ventiliatoriaus konstrukcija turi mažesnę ventiliatoriaus stebulę, kuri palengvina ilgesnes mentes, ir užtvarinį žiedą, kuris padidina žemyn nukreiptą oro slėgį - 2,56 lizdo konstrukcija maksimaliai padidina suderinamumą ir aušinimo efektyvumą, kad būtų užtikrintas puikus našumas mažame korpuse - 0 dB technologija leidžia mėgautis lengvais žaidimais santykinai tyliai - Dvigubi rutuliniai ventiliatoriaus guoliai gali tarnauti iki dviejų kartų ilgiau nei įvorės guolių konstrukcijos - Automatinė ekstremalaus tikslumo automatizuota gamyba užtikrina didesnį patikimumą
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Atmintis > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - 12 GB
Atmintis > Grafinio adapterio atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 1,5
CUDA spalvos - 7168
dimensionalWeight - 1771
Dizainas - Aušinimo technologija - ASUS Axial-tech
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Lizdų skaičius - 2.56
Dizainas - Produkto spalva - Daugiaspalvis
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 2 ventiliatoriai
dydisX - 410
EAN - 4711387438947
Eans - 4711387438947
Energijos suvartojimas - 750 vatų
Gamintojas - Asus
Gamintojas - ASUS
Gamintojo kodas - 90YV0K82-M0NA00
Gamintojo kodas - DUAL-RTX4070S-O12G
Gamintojo pavadinimas - Asustek
Gamintojo produkto pavadinimas - Dvigubas "GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X Gaming
Garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
garantijaType - G
GPU didinamasis taktinis dažnis - 2520 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 12 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 0197105442962
GTIN - 197105442962
GTIN - 4711387438947
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kodas - 90YV0K82-M0NA00
Kortelės ilgis - 240 to 280 mm
LongDesc - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X su dviem galingais "Axial-tech" ventiliatoriais ir 2,56 lizdo konstrukcija, užtikrinančia platų suderinamumą
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB GDDR6X, PCI Express 4.0, OpenGL 4.6, 21 Gb/s, 192 bitų, 750 W, 2.56 lizdas
LongSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-O12G. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, grafinis procesorius: NVIDIA, grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 267.01 x 133.94 x 51.13 mm
Mikroschemų rinkinys - "NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER
Modelis - DUAL-RTX4070S-O12G
MPN - 90YV0K82-M0NA00
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės funkcijos > Paletės kiekis - 323 vnt.
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 70.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 278.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 275.00 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Ne
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 60.00 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 240.00 g
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.30 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.01 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Ne
Pardavėjo interneto svetainė - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-o12g/
Pavadinimas - ASUS Dual -RTX4070S-O12G NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC 12GB DLSS 3
Pavadinimas - Asus | Dual GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X Gaming | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 4070 SUPER | GDDR6X | HDMI prievadų kiekis 1 | PCI Express 4.0
Pavadinimas - RTX 4070 Super 12GB Asus Dual OC GDDR6X
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0K82-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Prievadai ir sąsajos > DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos > HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos > Sąsajos tipas - PCI Express 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 5
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 7168
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2520 MHz
Procesorius - procesoriaus taktinis dažnis (OC režimas) - 2550 MHz
Procesorius > Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 SUPER
Procesorius > Grafinių procesorių šeima - NVIDIA
producerCode - 90YV0K82-M0NA00
productName - ASUS Dual -RTX4070S-O12G NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - DUAL-RTX4070S-O12G
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-O12G, "GeForce RTX 4070 SUPER", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 43.5 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 47.5 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 25.5 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 9.65 kg
sizeY - 240
sizeZ - 90
Svoris - 1.78
svoris - 1780
Svoris ir matmenys - Aukštis - 133.9 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 51.1 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 267 mm
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 1.47 kg
Techninė informacija > Gamintojas - Asus
Techninė informacija > Grynasis svoris - 1.17 kg
Trumpas aprašymas - ASUS VGA 12GB RTX4070 SUPER-DUAL-O12G 3xDP/2xHDMI DUAL-RTX4070S-O12G
Trumpas aprašymas - Mikroschemų rinkinys NVIDIA RTX 4070 SUPER | 12 GB
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-o12g/
Vaizdo plokštės funkcijos - HDCP
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Vieneto bendrasis svoris - 1.93 kg
Vieneto blogas tūris - 0,01054 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.09
Vieneto dėžės ilgis - 0.407
Vieneto dėžės plotis - 0.235
Vieneto grynasis svoris - 1.5 kg
warrantyLength - 36
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X with two powerful Axial-tech fans and a 2.56-slot design for broad compatibility - Powered by NVIDIA DLSS3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4x performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2x ray tracing performance - OC edition: Boost Clock 2550 MHz (OC Mode)/ 2520 MHz (Default Mode) - Axial-tech fan design features a smaller fan hub that facilitates longer blades and a barrier ring that increases downward air pressure - A 2.56-slot design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis - 0dB technology lets you enjoy light gaming in relative silence - Dual ball fan bearings can last up to twice as long as sleeve bearing designs - Auto-Extreme precision automated manufacturing for higher reliability
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Memory > Discrete graphics adapter memory - 12 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 1,5
CUDA Cores - 7168
dimensionalWeight - 1771
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Number of slots - 2.56
Design - Product colour - Multicolour
Design - Number of fans - 2 fan(s)
sizeX - 410
EAN - 4711387438947
Eans - 4711387438947
Power consumption - 750 Watts
Producer - Asus
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Code - 90YV0K82-M0NA00
ProducerCode - DUAL-RTX4070S-O12G
Manufacturer Name - Asustek
Producer product name - Dual GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X Gaming
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
warrantyType - G
GPU boost clock - 2520 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 12 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 0197105442962
GTIN - 197105442962
GTIN - 4711387438947
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Code - 90YV0K82-M0NA00
Card's length - 240 to 280 mm
LongDesc - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X with two powerful Axial-tech fans and a 2.56-slot design for broad compatibility
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, PCI Express 4.0, OpenGL 4.6, 21 Gbps, 192-bit, 750W, 2.56 Slot
LongSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-O12G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 SUPER. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 267.01 x 133.94 x 51.13 mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER
Model - DUAL-RTX4070S-O12G
MPN - 90YV0K82-M0NA00
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package type - Box
Package features > Palette Qty - 323 pc(s)
Package features > Gross height (mm) - 70.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 278.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 275.00 mm
Package features > WEEE tax - No
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 60.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 240.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.30 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > Embeeded battery - No
Vendor Homepage - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-o12g/
Title - ASUS Dual -RTX4070S-O12G NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X
Name - ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC 12GB DLSS 3
Name - Asus | Dual GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X Gaming | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 4070 SUPER | GDDR6X | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 4.0
Name - RTX 4070 Super 12GB Asus Dual OC GDDR6X
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0K82-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 4.0
Shipping box quantity - 5
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 7168
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 2520 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 2550 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 4070 SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
producerCode - 90YV0K82-M0NA00
productName - ASUS Dual -RTX4070S-O12G NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - DUAL-RTX4070S-O12G
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-O12G, GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 43.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 47.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 25.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.65 kg
sizeY - 240
sizeZ - 90
Weight - 1.78
weight - 1780
Weight & dimensions - Height - 133.9 mm
Weight & dimensions - Depth - 51.1 mm
Weight & dimensions - Width - 267 mm
Technical details > Gross weight - 1.47 kg
Technical details > Producer - Asus
Technical details > Net weight - 1.17 kg
Short description - ASUS VGA 12GB RTX4070 SUPER-DUAL-O12G 3xDP/2xHDMI DUAL-RTX4070S-O12G
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 SUPER | 12GB
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-o12g/
Graphic card features - HDCP
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Unit Gross Weight - 1.93 kg
Unit Brutto Volume - 0.01054 cubm
Unit Box Height - 0.09
Unit Box Length - 0.407
Unit Box Width - 0.235
Unit Net Weight - 1.5 kg
warrantyLength - 36
749,25 €
Asus GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, Dual OC (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos