Kompiuterio konfigūratorius

Kaina nuo 446,49 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 6 mėnesiams
Mūsų GMNG serija pirmiausia optimizuota maksimaliam kadrų per sekundę (FPS) našumui pažangiausiuose kompiuteriniuose žaidimuose, tačiau ji taip pat gali dirbti su 3D grafika, architektūros ir vaizdo programomis beveik visose sistemose, nekalbant apie dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus. Mūsų GMNG kompiuteriuose daugiausia dėmesio skiriama naujausios kartos NVIDIA GeForce RTX ir AMD Radeon RX vaizdo plokštėms, kurios kartu su naujausiais Intel Comet Lake arba AMD Ryzen procesoriais ir sparčiu NVMe SSD disku suteiks daug nepamirštamų akimirkų virtualiame pasaulyje.
Kaina nuo 1 077,01 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 12 mėnesių
Creative serijos kompiuteriai idealiai tinka profesionalams, kurių pagrindinis pragyvenimo šaltinis yra galinga kompiuterinė sistema. Subalansuota konfigūracija su aukščiausios kokybės komponentais užtikrina aukščiausią įmanomą našumą, stabilų veikimą ir ilgalaikį tarnavimo laiką. SSD diskas ir HDD RAID masyvas - greitas ir saugus duomenų apdorojimas ir saugojimas. Jei dirbate su AutoCAD, 3ds Max, Photoshop, AfterEffects ar kita daug darbo reikalaujančia programa, Creative serijos kompiuteriai sukurti kaip tik jums!
Kaina nuo 581,49 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 6 mėnesiams
Dateks.lv Counter-strike 2 serija puikiai tinka žaidėjams, kurie nori geriausios CS2 patirties. Kompiuterių serija pagaminta iš kruopščiai atrinktų kompiuterio dalių, kad būtų užtikrintas didžiausias įmanomas kadrų per sekundę skaičius (FPS).
Kaina nuo 254,35 €
Įsigykite šį modelį
0 % nuoma 3 mėnesiams
Namų ir verslo kompiuteriai yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti pirmąjį namų ar verslo kompiuterį arba pakeisti pasenusią įrangą. Tai modernūs ir greiti kompiuteriai už labai priimtiną kainą. Bet kuris šios kategorijos kompiuteris tiks darbui internete, filmų ir muzikos atkūrimui, dokumentų ir pristatymų kūrimui, namų vaizdo įrašų ir nuotraukų saugojimui bei apdorojimui. Jei jūsų tikslas - žaisti naujausius kompiuterinius žaidimus, rinkitės vieną iš Gaming serijos kompiuterių.
Kaina nuo 1 892,32 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 12 mėnesių
+ Gauti 60 € vertės Eneba dovanų kortelę bendradarbiaujant su ASUS
+ Užregistruokite pirkinį ir gaukite Dragon's Dogma II!
Dėl ilgalaikės ir sėkmingos partnerystės su Taivano kompiuterių komponentų milžine ASUS esame įgalioti gaminti ir siūlyti klientams Powered by ASUS žaidimų kompiuterius. ASUS TUF ir ROG serijų komponentai išsiskiria dideliu našumu, puikia kokybe ir specialiai kompiuterinių žaidimų entuziastų poreikiams pritaikytomis funkcijomis.
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos