Kompiuterio konfigūratorius

Kaina nuo 431,58 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 6 mėnesiams
Mūsų GMNG serija pirmiausia optimizuota maksimaliam kadrų per sekundę (FPS) našumui pažangiausiuose kompiuteriniuose žaidimuose, tačiau ji taip pat gali dirbti su 3D grafika, architektūros ir vaizdo programomis beveik visose sistemose, nekalbant apie dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus. Mūsų GMNG kompiuteriuose daugiausia dėmesio skiriama naujausios kartos NVIDIA GeForce RTX ir AMD Radeon RX vaizdo plokštėms, kurios kartu su naujausiais Intel Comet Lake arba AMD Ryzen procesoriais ir sparčiu NVMe SSD disku suteiks daug nepamirštamų akimirkų virtualiame pasaulyje.
Kaina nuo 992,09 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 12 mėnesių
+ PC Game Pass ir 3 mėnesių GeForce NOW Priority bendradarbiaujant su NVIDIA
+ 20 € Eneba kodas bendradarbiaujant su ASUS
Creative serijos kompiuteriai idealiai tinka profesionalams, kurių pagrindinis pragyvenimo šaltinis yra galinga kompiuterinė sistema. Subalansuota konfigūracija su aukščiausios kokybės komponentais užtikrina aukščiausią įmanomą našumą, stabilų veikimą ir ilgalaikį tarnavimo laiką. SSD diskas ir HDD RAID masyvas - greitas ir saugus duomenų apdorojimas ir saugojimas. Jei dirbate su AutoCAD, 3ds Max, Photoshop, AfterEffects ar kita daug darbo reikalaujančia programa, Creative serijos kompiuteriai sukurti kaip tik jums!
Kaina nuo 631,78 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 6 mėnesiams
Dateks.lv Counter-strike 2 serija puikiai tinka žaidėjams, kurie nori geriausios CS2 patirties. Kompiuterių serija pagaminta iš kruopščiai atrinktų kompiuterio dalių, kad būtų užtikrintas didžiausias įmanomas kadrų per sekundę skaičius (FPS).
Kaina nuo 594,74 €
Įsigykite šį modelį
0 % lizingas 6 mėnesiams
Dėl ilgalaikės ir sėkmingos partnerystės su Taivano kompiuterių komponentų milžine ASUS esame įgalioti gaminti ir siūlyti klientams Powered by ASUS žaidimų kompiuterius. ASUS TUF ir ROG serijų komponentai išsiskiria dideliu našumu, puikia kokybe ir specialiai kompiuterinių žaidimų entuziastų poreikiams pritaikytomis funkcijomis.
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos