Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, WINDFORCE OC (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1052579 Produkto kodas: GV-N407SWF3OC-12GD
Galima užsisakyti 6 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metų
715,00 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 19.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2505 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER su 12 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4070 SUPER vaizdo plokštė yra naujausias NVIDIA Ada architektūros papildymas, kuris pagerina ir taip įspūdingą RTX 40 serijos grafikos galią - RTX 4070 SUPER yra 20 % našesnė nei RTX 4070.

Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER turi 12 GB GDDR6X operatyviosios atminties ir veikia 2505 MHz branduolio taktiniu dažniu. Naujoji RTX 4070 SUPER turi 7168 Cuda branduolių ir didesnę L2 spartinančiąją atmintinę.

Kadangi grafikos branduolys turi daugiau CUDA branduolių, plokštės šiluminė projektinė galia (TDP) padidėjo iki 220 W. Naujoji RTX 4070 SUPER turi ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16 kontaktų jungtį. Todėl primygtinai rekomenduojame rinktis maitinimo šaltinį, kuriame būtų įdiegtas šis naujasis standartas.

DLSS 3.0 - tai technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse, DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus kokybiškai vaizdo interpoliacijai atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad pagerėtų žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai, be to, integruotas NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, kompiuterio korpusas turi palaikyti ne mažesnes kaip 261mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 700 W arba didesnis. Taip pat svarbu, kad kompiuterio centrinis procesorius būtų galingas. Visas šios Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite vieną iš Intel 12-osios , Intel 13-osios , Intel 14-osios kartos Core i5, i7 ir Core i9 procesorių arba vieną iš AMD Ryzen 5000, AMD Ryzen 7000 serijos arba naujesnių Ryzen 7 / Ryzen 9 procesorių.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Gigabyte Windforce
GPU modelis GeForce RTX 4070 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2505 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 261
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7168
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 220 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 700 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Aprašymas - "GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G" - "NVIDIA DLSS 3", itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir pilnas spindulių sekimas - 4-osios kartos "Tensor" branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su grubiu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas - Naudojama "GeForce RTX™ 4070 SUPER" - Integruota 12 GB GDDR6X 192 bitų atminties sąsaja - WINDFORCE aušinimo sistema - Apsauginė metalinė galinė plokštė
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - Atminties taktinis greitis - 21000 MHz
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 1,42
CUDA spalvos - 7168
dimensionalWeight - 1172
Dizainas - Aušinimo technologija - GIGABYTE WINDFORCE 3X
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
dydisX - 330
EAN - 4719331354169
Eans - 4719331354169
Energijos suvartojimas - 700 vatų
Gamintojas - "Gigabyte"
Gamintojas - "Gigabyte"
Gamintojo kodas - GV-N407SWF3OC-12GD
Gamintojo kodas - GV-N407SWF3OC-12GD
Gamintojo pavadinimas - "Gigabyte"
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija - 3 metai
garantijaType - G
GPU laikrodis - 2505 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 12 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 0889523041321
GTIN - 889523041321
GTIN - 4719331354169
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kortelės ilgis - 240 to 280 mm
LongDesc - WINDFORCEAušinimo sistema"WINDFORCE" aušinimo sistema turi tris 80 mm ventiliatorius su unikaliomis mentėmis, kurie sukasi pakaitomis, 4 kompozitinius varinius šilumos vamzdelius, tiesiogiai liečiančius GPU, 3D aktyvius ventiliatorius ir "Screen cooling", kurie kartu užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą.Atvirkštinis sukimasisSumažina gretimų ventiliatorių turbulenciją ir padidina oro srauto slėgį.GIGABYTE pasuka gretimus ventiliatorius priešinga kryptimi, todėl oro srauto kryptis tarp abiejų ventiliatorių yra vienoda, sumažina turbulenciją ir padidina oro srauto slėgį.3D AKTYVUS VENTILIATORIUS"3D Active Fan" užtikrina pusiau pasyvų aušinimą, o ventiliatoriai lieka išjungti, kai GPU yra mažos apkrovos arba žaidžiamas mažo galingumo žaidimas.Unikalus "BLADE FAN" ventiliatoriusOro srautas išsisklaido trikampio formos ventiliatoriaus briauna ir sklandžiai nukreipiamas per 3D juostos kreivę ventiliatoriaus paviršiuje.GRAFENO NANO LUBRICANTGrafeno nano tepalas gali pailginti rankovinio guolio ventiliatoriaus tarnavimo laiką 2,1 karto, artimas dvigubo rutulinio guolio tarnavimo laikui, ir yra tylesnis.Šilumos aušinimasIšplėstas radiatorius praleidžia orą ir užtikrina geresnį šilumos išsklaidymą.Šilumos vamzdeliai DIRECT TOUCHVarinio šilumos vamzdelio forma maksimaliai padidina tiesioginio kontakto su GPU plotą. Šilumos vamzdelis taip pat dengia VRAM per didelę metalinės plokštelės sąlytį, kad būtų užtikrintas tinkamas aušinimas.PROTEKCINĖ METALINĖ GARAŠINĖ PLOKŠTELĖMetalinė galinė plokštelė ne tik suteikia estetinę formą, bet ir sustiprina vaizdo plokštės struktūrą, kad būtų užtikrinta visiška apsauga.ULTRA DURABLEUltra Durable sertifikuoti aukščiausios kokybės metaliniai droseliai, mažesnio ESR kietieji kondensatoriai, 2oz vario PCB ir mažesnio RDS(on) MOSFET'ai, taip pat perteklinės temperatūros konstrukcija, užtikrinanti aukščiausią našumą ir ilgesnį sistemos tarnavimo laiką.PATOGUS PCB DIZAINASVisiškai automatizuotas gamybos procesas užtikrina aukščiausią spausdintinių plokščių kokybę ir pašalina aštrius litavimo jungčių išsikišimus, matomus įprastame PCB paviršiuje. Toks draugiškas dizainas apsaugo jūsų rankas nuo įsipjovimo ar netyčinio komponentų sugadinimo, kai gaminate savo konstrukciją.Power Through The GameGIGABYTE siūlo geriausius maitinimo sprendimus jūsų vaizdo plokštėms. Galite rinktis AORUS serijos arba UD serijos maitinimą savo vaizdo plokštei.GIGABYTE CONTROL CENTERGIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) - tai vieninga programinė įranga, skirta visiems GIGABYTE palaikomiems produktams. Ji suteikia intuityvią sąsają, leidžiančią naudotojams realiuoju laiku reguliuoti taktinį dažnį, įtampą, ventiliatoriaus režimą ir tikslinę galią.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB GDDR6X, 192 bitų, 21000 MHz, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų, atminties taktinis dažnis: 21000 MHz. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. "DirectX" versija: 12 Ultimate, "OpenGL" versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 700 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 261x126x50mm
Mikroschemų rinkinys - "NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER
Modelis - GV-N407SWF3OC-12GD
MPN - GV-N407SWF3OC-12GD
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 75 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 322 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 214 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 1.39 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pardavėjo interneto svetainė - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407SWF3OC-12GD#kf
Pavadinimas - "Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X
Pavadinimas - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12GB DLSS 3
Pavadinimas - RTX 4070 Super 12GB "Gigabyte Windforce OC GDDR6X" 3 ventiliatoriai
Prekės ženklas - "Gigabyte"
Prekės ženklo dalies kodas - GV-N407SWF3OC-12GD
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 10
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
producerCode - GV-N407SWF3OC-12GD
productName - "Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G
ShortSummaryDescription - "Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G", "GeForce RTX 4070 SUPER", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 42 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 46 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 35.5 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 13.8 kg
sizeY - 80
sizeZ - 222
Svoris - 1.278
svoris - 1270
Svoris ir matmenys - Aukštis - 50 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 261 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 126 mm
Trumpas aprašymas - GIGA VGA 12GB RTX4070 SUPER WINDFORCE OC 12G 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G
Trumpas aprašymas - Mikroschemų rinkinys NVIDIA RTX 4070 SUPER | 12 GB
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407SWF3OC-12GD#kf
Vaizdo plokštės funkcijos - Overclock Edition
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Vieneto bendrasis svoris - 1.38 kg
Vieneto blogas tūris - 0,006859 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.22
Vieneto dėžės ilgis - 0.33
Vieneto dėžės plotis - 0.08
Vieneto grynasis svoris - 1 kg
warrantyLength - 36
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Description - GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G - Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4X performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - Powered by GeForce RTX™ 4070 SUPER - Integrated with 12GB GDDR6X 192bit memory interface - WINDFORCE Cooling System - Protection metal back plate
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Memory clock speed - 21000 MHz
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 1,42
CUDA Cores - 7168
dimensionalWeight - 1172
Design - Cooling technology - GIGABYTE WINDFORCE 3X
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 3 fan(s)
sizeX - 330
EAN - 4719331354169
Eans - 4719331354169
Power consumption - 700 Watts
Producer - Gigabyte
Manufacturer - Gigabyte
ProducerCode - GV-N407SWF3OC-12GD
Manufacturer Code - GV-N407SWF3OC-12GD
Manufacturer Name - Gigabyte
Warranty - 36 months
WarrantyInfo - 3 Years
warrantyType - G
GPU clock - 2505 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 12 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 0889523041321
GTIN - 889523041321
GTIN - 4719331354169
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Card's length - 240 to 280 mm
LongDesc - WINDFORCECOOLING SYSTEMThe WINDFORCE cooling system features three 80mm unique blade fans, alternate spinning, 4 composite copper heat pipes directly touch the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipation.ALTERNATE SPINNINGReduce the turbulence of adjacent fans and increase airflow pressure.SMOOTH AIRFLOWGIGABYTE turns the adjacent fans in the opposite direction, so that the airflow direction between the two fans is the same, reducing the turbulence and enhancing the airflow pressure.3D ACTIVE FANThe 3D Active Fan provides semi-passive cooling, and the fans will remain off when the GPU is in a low load or low power game.UNIQUE BLADE FANThe airflow is spilt by the triangular fan edge, and guided smoothly through the 3D stripe curve on the fan surface.GRAPHENE NANO LUBRICANTGraphene nano lubricant can extend the life of sleeve bearing fan by 2.1 times, close to the life of double ball bearing, and is quieter.SCREEN COOLINGExtended heatsink allows air to pass through, providing better heat dissipation.HEAT PIPES DIRECT TOUCHThe shape of the copper heat pipe maximizes the direct contact area with the GPU. The heat pipe also covers the VRAM through a large metal plate contact to ensure proper cooling.PROTECTION METAL BACK PLATEThe metal back plate not only provides an aesthetical shape, but also enhances the structure of the graphics card to provide complete protection.ULTRA DURABLEUltra Durable certified highest-grade metal chokes, lower ESR solid capacitors, 2oz copper PCB, and lower RDS(on) MOSFETs, plus over-temperature design to deliver superior performance and longer system life.FRIENDLY PCB DESIGNFully automated production process ensures top quality of the circuit boards and eliminates sharp protrusions of the solder connectors seen on the conventional PCB surface. This friendly design prevents your hands from getting cut or inadvertently damaging components when making your build.Power Through The GameGIGABYTE offers the best power supply solutions for your graphics cards. You can choose either the AORUS series or the UD series to power your graphics card.GIGABYTE CONTROL CENTERGIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) is a unified software for all GIGABYTE supported products. It provides an intuitive interface that allows users to adjust clock speed, voltage, fan mode and power target in real-time.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, 192 bit, 21000MHz, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 SUPER. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit, Memory clock speed: 21000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 700 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 261x126x50mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER
Model - GV-N407SWF3OC-12GD
MPN - GV-N407SWF3OC-12GD
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Packaging data - Package height - 75 mm
Packaging data - Package depth - 322 mm
Packaging data - Package width - 214 mm
Packaging data - Package weight - 1.39 kg
Packaging data - Package type - Box
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407SWF3OC-12GD#kf
Title - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X
Name - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12GB DLSS 3
Name - RTX 4070 Super 12GB Gigabyte Windforce OC GDDR6X 3Fan
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N407SWF3OC-12GD
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Shipping box quantity - 10
Processor - CUDA - Yes
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
producerCode - GV-N407SWF3OC-12GD
productName - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G NVIDIA 12 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G
ShortSummaryDescription - Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G, GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 42 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 46 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 13.8 kg
sizeY - 80
sizeZ - 222
Weight - 1.278
weight - 1270
Weight & dimensions - Height - 50 mm
Weight & dimensions - Depth - 261 mm
Weight & dimensions - Width - 126 mm
Short description - GIGA VGA 12GB RTX4070 SUPER WINDFORCE OC 12G 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 SUPER | 12GB
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407SWF3OC-12GD#kf
Graphic card features - Overclock Edition
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
Unit Gross Weight - 1.38 kg
Unit Brutto Volume - 0.006859 cubm
Unit Box Height - 0.22
Unit Box Length - 0.33
Unit Box Width - 0.08
Unit Net Weight - 1 kg
warrantyLength - 36
715,00 €
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, WINDFORCE OC (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos