MSI GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, GAMING X SLIM WHITE (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1052618 Produkto kodas: RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLI
Galima užsisakyti 16 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metų
763,95 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 19.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2640 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę MSI GeForce RTX 4070 SUPER su 12 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4070 SUPER vaizdo plokštė yra naujausias NVIDIA Ada architektūros papildymas, kuris pagerina ir taip įspūdingą RTX 40 serijos grafikos galią - RTX 4070 SUPER yra 20 % našesnė nei RTX 4070.

MSI GeForce RTX 4070 SUPER turi 12 GB GDDR6X operatyviosios atminties ir veikia 2640 MHz branduolio taktiniu dažniu. Naujoji RTX 4070 SUPER turi 7168 Cuda branduolių ir didesnę L2 spartinančiąją atmintinę.

Kadangi grafikos branduolys turi daugiau CUDA branduolių, plokštės šiluminė projektinė galia (TDP) padidėjo iki 220 W. Naujoji RTX 4070 SUPER turi ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16 kontaktų jungtį. Todėl primygtinai rekomenduojame rinktis maitinimo šaltinį, kuriame būtų įdiegtas šis naujasis standartas.

DLSS 3.0 - tai technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse, DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus kokybiškai vaizdo interpoliacijai atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad pagerėtų žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai, be to, integruotas NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, kompiuterio korpusas turi palaikyti ne mažesnes kaip 307mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 650 W arba didesnis. Taip pat svarbu, kad kompiuterio centrinis procesorius būtų galingas. Visas šios MSI GeForce RTX 4070 SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite vieną iš Intel 12-osios , Intel 13-osios , Intel 14-osios kartos Core i5, i7 ir Core i9 procesorių arba vieną iš AMD Ryzen 5000, AMD Ryzen 7000 serijos arba naujesnių Ryzen 7 / Ryzen 9 procesorių.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : MSI Gaming
GPU modelis GeForce RTX 4070 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2640 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 307
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7168
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 220 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 650 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 1,59
dimensionalWeight - 1494
Dizainas - Aušinimo technologija - MSI TORX VENTILIATORIUS 5.0
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Produkto spalva - Balta
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
dydisX - 405
EAN - 4711377171625
Eans - 4711377171625
Gamintojas - MSI
Gamintojas - MSI
Gamintojo kodas - "GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
Gamintojo kodas - V513-632R
Gamintojo pavadinimas - MSI
GarantijaInformacija -
garantijaType - G
GTIN - 4711377171625
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
LongDesc - Gaming UnboundGAMING SLIM serija yra plonesnis GAMING serijos variantas, išlaikantis didelio našumo galimybes ir agresyvią išvaizdą.Atsparus suderinamumasLengvesnis dizainas skirtas tiems, kurie stato žaidimų įrenginį ir turi mažai vietos.STRENGIAMASIS MASTERISPadidinkite našumą naudodami TRI FROZR 3 aušinimą ir pagrindines jo funkcijas - TORX FAN 5.0, Core Pipe ir oro srauto valdymą.TRI FROZR 3 TERMINIS DIZAINASIšlikite vėsūs ir tylūs. MSI TRI FROZR 3 terminis dizainas pagerina šilumos išsklaidymą visame grafikos plokštės korpuse.Airflow ControlAirflow Control pagerina oro srauto dinamiką dėl "Wave Curved 2.0" ir atnaujintos deflektorių konstrukcijos, kad būtų optimizuota pusiausvyra tarp aušinimo ir tylesnės akustikos.ĮVERTINTOS DETALĖSAtidžiau susipažinkite su kitomis terminio sprendimo funkcijomis, kurios padeda kontroliuoti temperatūrą ir triukšmo lygį.NESUDĖtingas aušinimasDidelė oro srauto ventiliacijos anga ant galinės plokštės leidžia tiesiogiai praleisti išleidžiamą orą.DVIEJŲ KULIUKINIŲ LAZDRIŲ PRIETAISASDvi patvarių rutulinių guolių grupės sukasi "TORX FAN" ventiliatoriuose daugelį metų intensyvių ir ilgų žaidimų sesijų.NULINIS VĖDINIMASVentiliatoriai visiškai sustoja, kai temperatūra būna palyginti žema, todėl nebekelia jokio triukšmo.JŪSŲ PRIEMONĖS KORTELĖKomplekte esantį atraminį laikiklį galima pritvirtinti prie kompiuterio korpuso, kad papildomai sutvirtintumėte vaizdo plokštę.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, 2655 MHz, 12 GB GDDR6X, 192 bitų, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2a), 3 x DP (1.4a), CUDA, "DirectX 12 Ultimate", "OpenGL 4.6", 245 W
LongSummaryDescription - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 SUPER, procesoriaus dažnis: 2655 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai
Maitinimas - Energijos suvartojimas (tipinis) - 245 W
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 650 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
MPN - V513-632R
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 972 g
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pavadinimas - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE NVIDIA 12 GB GDDR6X
Pavadinimas - MSI GeForce RTX 4070 SUPER GAMING X SLIM WHITE 12GB DLSS 3
Pavadinimas - RTX 4070 Super 12GB MSI Gaming X Slim White GDDR6X 3Fan
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - GEFORCE RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 1.2a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 7168
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 SUPER
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2655 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2640 MHz
producerCode - RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLI
productName - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE NVIDIA 12 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - "GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
ShortSummaryDescription - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE, "GeForce RTX 4070 SUPER", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
sizeY - 205
sizeZ - 90
Svoris - 1.58
svoris - 1570
Svoris ir matmenys - Aukštis - 125 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 307 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 46 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 972 g
Trumpas aprašymas - Mikroschemų rinkinys NVIDIA RTX 4070 SUPER | 12 GB
Trumpas aprašymas - MSI VGA 12GB RTX4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4070-SUPER-12G-GAMING-X-SLIM-WHITE/Overview
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
warrantyLength - 36
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 1,59
dimensionalWeight - 1494
Design - Cooling technology - MSI TORX FAN 5.0
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - White
Design - Number of fans - 3 fan(s)
sizeX - 405
EAN - 4711377171625
Eans - 4711377171625
Producer - MSI
Manufacturer - MSI
ProducerCode - GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
Manufacturer Code - V513-632R
Manufacturer Name - MSI
WarrantyInfo -
warrantyType - G
GTIN - 4711377171625
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
LongDesc - Gaming UnboundGAMING SLIM series is a thinner variant of GAMING series while maintaining high performance capabilities and aggressive looks.HASSLE-FREE COMPATIBILITYLightened design is made for those building a gaming rig with space constraints.STRENGTHAND MASTERYElevate performance with TRI FROZR 3 cooling and its key features – TORX FAN 5.0, Core Pipe, and Airflow Control.TRI FROZR 3 THERMAL DESIGNStay cool and quiet. MSI’s TRI FROZR 3 thermal design enhances heat dissipation all around the graphics card.AIRFLOW CONTROLAirflow Control improves airflow dynamics through the Wave Curved 2.0 and updated deflectors design for optimizing the balance between cooling and quieter acoustics.ELEVATED DETAILSTake a closer look at the other thermal solution features that help to control temperatures and the noise level.UNRESTRICTED COOLINGA large airflow vent on the backplate allows exhaust air to pass through directly.DOUBLE BALL BEARINGTwo sets of durable ball bearings spin the TORX FANs for years of intense and lengthy gaming sessions.ZERO FROZRThe fans completely stop when temperatures are relatively low, eliminating all noise.YOUR SUPPORT CHARACTERA bundled support bracket can be attached to your PC case for additional graphics card reinforcement.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, 2655MHz, 12GB GDDR6X, 192 bit, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 245W
LongSummaryDescription - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 SUPER, Processor frequency: 2655 MHz. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Power - Power consumption (typical) - 245 W
Power - Minimum system power supply - 650 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
MPN - V513-632R
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package weight - 972 g
Packaging data - Package type - Box
Title - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE NVIDIA 12 GB GDDR6X
Name - MSI GeForce RTX 4070 SUPER GAMING X SLIM WHITE 12GB DLSS 3
Name - RTX 4070 Super 12GB MSI Gaming X Slim White GDDR6X 3Fan
Brand - MSI
BrandPartCode - GEFORCE RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.2a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 7168
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 SUPER
Processor - Processor frequency - 2655 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2640 MHz
producerCode - RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLI
productName - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE NVIDIA 12 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
ShortSummaryDescription - MSI GAMING GeForce RTX 4070 SUPER 12G X SLIM WHITE, GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
sizeY - 205
sizeZ - 90
Weight - 1.58
weight - 1570
Weight & dimensions - Height - 125 mm
Weight & dimensions - Depth - 307 mm
Weight & dimensions - Width - 46 mm
Weight & dimensions - Weight - 972 g
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 SUPER | 12GB
Short description - MSI VGA 12GB RTX4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM WHITE
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4070-SUPER-12G-GAMING-X-SLIM-WHITE/Overview
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
warrantyLength - 36
763,95 €
MSI GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, GAMING X SLIM WHITE (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos