Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, TUF Gaming OC (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1060184 Produkto kodas: 90YV0KF0-M0NA00
Galima užsisakyti 17 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metų
1 015,55 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 19.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2670 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER su 16 GB GDDR6X RAM.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus TUF Gaming
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2670 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 305
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 8448
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Aprašymas - ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition su DLSS 3, mažesnėmis temperatūromis ir didesniu patvarumu - Pasitelkiamas NVIDIA DLSS3, itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir visiškas spindulių sekimas. - 4-osios kartos tenzorių branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su brutaliu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2X ray tracing našumas - OC režimas: 2670 MHz (OC režimas)/2640 MHz (numatytasis režimas) - Aksialinės technologijos ventiliatoriai, kurių mastelis 21% didesnis, užtikrina didesnį oro srautą - Dvigubi rutuliniai ventiliatorių guoliai tarnauja iki dviejų kartų ilgiau nei įprastos konstrukcijos - Karinės klasės kondensatoriai, kurių eksploatavimo trukmė 20 tūkst. valandų esant 105C temperatūrai, užtikrina didesnį GPU maitinimo bėgių patvarumą - Metalinis egzoskeletas padidina konstrukcijos standumą ir ventiliacijos angas, kad padidėtų šilumos patikimumas - Automatinė itin tiksli automatinė gamyba užtikrina didesnį patikimumą - "GPU Tweak III" programinė įranga užtikrina intuityvų našumo reguliavimą, šilumos kontrolę ir sistemos stebėseną
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 21 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Atmintis > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - 16 GB
Atmintis > Grafinio adapterio atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 2,5
CUDA spalvos - 8448
dimensionalWeight - 1759
Dizainas - Apšvietimas - Taip
Dizainas - Apšvietimo spalva - Keli
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Lizdų skaičius - 3.25
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
dydisX - 425
EAN - 4711387437834
Eans - 4711387437834
Energijos suvartojimas - 750 vatų
Gamintojas - Asus
Gamintojas - ASUS
Gamintojo kodas - 90YV0KF0-M0NA00
Gamintojo kodas - TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
Gamintojo pavadinimas - Asustek
Gamintojo produkto pavadinimas - "TUF Gaming" "GeForce RTX 4070 Ti SUPER" 16 GB GDDR6X OC versija
Garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
garantijaType - G
GPU didinamasis taktinis dažnis - 2640 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 16 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4711387437834
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 2
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kodas - 90YV0KF0-M0NA00
Kortelės ilgis - > 280 mm
LongDesc -
LongProductName - "TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition" su DLSS 3, mažesnėmis temperatūromis ir didesniu patvarumu
LongSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 256 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai, Apšvietimo spalva: Apšvietimas: Multi
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 305 x 138 x 65 mm
Mikroschemų rinkinys - "NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Modelis - TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
MPN - 90YV0KF0-M0NA00
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "NVIDIA Ansel - Taip
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės funkcijos > Paletės kiekis - 161 vnt.
Pakuotės funkcijos > WEE klasifikacija - CL109:6:2017-04-01
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 70.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 278.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 275.00 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Taip
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 60.00 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 240.00 g
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.30 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.01 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Ne
Pardavėjo interneto svetainė - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070tis-o16g-gaming/
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF Gaming OC 16GB DLSS 3
Pavadinimas - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
Pavadinimas - Asus | TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 4070 Ti SUPER | GDDR6X | HDMI prievadų kiekis 2 | PCI Express 4.0
Pavadinimas - RTX 4070 Ti Super 16GB ASUS TUF Gaming OC GDDR6X 3 ventiliatoriai TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0KF0-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 2
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Prievadai ir sąsajos > DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos > HDMI prievadų kiekis - 2
Prievadai ir sąsajos > Sąsajos tipas - PCI Express 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 6
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 8448
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis (OC režimas) - 2670 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2640 MHz
Procesorius > Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius > Grafinių procesorių šeima - NVIDIA
producerCode - 90YV0KF0-M0NA00
productName - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING, "GeForce RTX 4070 Ti SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 25.5 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 55 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 43.5 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 14.1 kg
sizeY - 230
sizeZ - 90
Svoris - 2.14
svoris - 2175
Svoris ir matmenys - Aukštis - 138 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 305 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 65 mm
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 1.47 kg
Techninė informacija > Gamintojas - Asus
Techninė informacija > Grynasis svoris - 1.17 kg
Trumpas aprašymas - "NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER" mikroschemų rinkinys | 16 GB
Trumpas aprašymas - ASUS VGA 16GB RTX4070TI SUPER-ROG-STRIX-16G-GAMING 3xDP/2xHDMI ROG-STRIX-RTX4070TIS-16G-GAMING
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070tis-o16g-gaming/
Vaizdo plokštės funkcijos - HDCP
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Vieneto bendrasis svoris - 2.35 kg
Vieneto blogas tūris - 0,01017 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.088
Vieneto dėžės ilgis - 0.422
Vieneto dėžės plotis - 0.228
Vieneto grynasis svoris - 2 kg
warrantyLength - 36
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Description - ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition with DLSS 3, lower temps, and enhanced durability - Powered by NVIDIA DLSS3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing. - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4x performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - OC mode: 2670 MHz (OC mode)/ 2640 MHz (Default mode) - Axial-tech fans scaled up for 21% more airflow - Dual ball fan bearings last up to twice as long as conventional designs - Military-grade capacitors rated for 20K hours at 105C make the GPU power rail more durable - Metal exoskeleton adds structural rigidity and vents to increase heat reliability - Auto-Extreme precision automated manufacturing for higher reliability - GPU Tweak III software provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Data transfer rate - 21 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Memory > Discrete graphics adapter memory - 16 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 2,5
CUDA Cores - 8448
dimensionalWeight - 1759
Design - Illumination - Yes
Design - Illumination colour - Multi
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Number of slots - 3.25
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 3 fan(s)
sizeX - 425
EAN - 4711387437834
Eans - 4711387437834
Power consumption - 750 Watts
Producer - Asus
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Code - 90YV0KF0-M0NA00
ProducerCode - TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
Manufacturer Name - Asustek
Producer product name - TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
warrantyType - G
GPU boost clock - 2640 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 16 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4711387437834
HDMI Input/Output connectors - 2
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Code - 90YV0KF0-M0NA00
Card's length - > 280 mm
LongDesc -
LongProductName - TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition with DLSS 3, lower temps, and enhanced durability
LongSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Multi
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 305 x 138 x 65 mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Model - TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
MPN - 90YV0KF0-M0NA00
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - NVIDIA Ansel - Yes
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package type - Box
Package features > Palette Qty - 161 pc(s)
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Package features > Gross height (mm) - 70.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 278.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 275.00 mm
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 60.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 240.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.30 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > Embeeded battery - No
Vendor Homepage - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070tis-o16g-gaming/
Name - ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF Gaming OC 16GB DLSS 3
Title - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
Name - Asus | TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 4070 Ti SUPER | GDDR6X | HDMI ports quantity 2 | PCI Express 4.0
Name - RTX 4070 Ti Super 16GB ASUS TUF Gaming OC GDDR6X 3Fan TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0KF0-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 4.0
Shipping box quantity - 6
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 8448
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency (OC mode) - 2670 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2640 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
producerCode - 90YV0KF0-M0NA00
productName - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 55 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 43.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 14.1 kg
sizeY - 230
sizeZ - 90
Weight - 2.14
weight - 2175
Weight & dimensions - Height - 138 mm
Weight & dimensions - Depth - 305 mm
Weight & dimensions - Width - 65 mm
Technical details > Gross weight - 1.47 kg
Technical details > Producer - Asus
Technical details > Net weight - 1.17 kg
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER | 16GB
Short description - ASUS VGA 16GB RTX4070TI SUPER-ROG-STRIX-16G-GAMING 3xDP/2xHDMI ROG-STRIX-RTX4070TIS-16G-GAMING
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx4070tis-o16g-gaming/
Graphic card features - HDCP
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - No
Unit Gross Weight - 2.35 kg
Unit Brutto Volume - 0.01017 cubm
Unit Box Height - 0.088
Unit Box Length - 0.422
Unit Box Width - 0.228
Unit Net Weight - 2 kg
warrantyLength - 36
1 015,55 €
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, TUF Gaming OC (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos