Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, GAMING OC (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1060185 Produkto kodas: GV-N407TSGAMING OC-16GD
Galima užsisakyti 12 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metų
1 000,38 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 19.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2655 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER su 16 GB GDDR6X RAM.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Gigabyte Gaming
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2655 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 300
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 8448
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Aprašymas - "GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G" PAGRINDINĖS SAVYBĖS - Pasitelkiama "NVIDIA DLSS 3", itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir visapusiškas spindulių sekimas - 4-osios kartos "Tensor" branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su grubiu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas - Naudojama "GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER" - Integruota 16 GB GDDR6X 256 bitų atminties sąsaja - WINDFORCE aušinimo sistema - RGB Fusion - Dviguba BIOS - Apsauginė metalinė galinė plokštė - Kronšteinas su apsauga nuo pasislinkimo - WINDFORCE aušinimo sistema - RGB Fusion - Dviguba BIOS - Apsauginė metalinė galinė plokštė - Kronšteinas nuo pasislinkimo
Aprašymas - Mikroschemos tipas: "Nvidia GeForce RTX 4070 Ti Super", taktinis dažnis: 2655 MHz, atminties dydis: 16 GB, atminties tipas: GDDR6X, bitai: 256 bitų, atminties taktinis dažnis: 21000 MHz, sąsajos tipas: PCI-Express 4.0, DVI: nėra, VGA (D-Sub): nėra, ekrano prievadas: 3, HDMI: 1, garantija: 2 metai
Atminties CLK - 256 Gbps
Atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - Atminties taktinis greitis - 21000 MHz
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Atmintis > Atminties taktinis greitis - 2655 MHz
Atmintis > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - 16 GB
Atmintis > Grafinio adapterio atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 2,02
CUDA spalvos - 8448
dimensionalWeight - 1713
Dizainas - Aušinimo technologija - GIGABYTE WINDFORCE 3X
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
dydisX - 405
EAN - 4719331354107
Eans - 4719331354107
Energijos suvartojimas - 750 vatų
Gamintojas - "Gigabyte"
Gamintojas - "Gigabyte"
Gamintojo kodas - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Gamintojo kodas - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Gamintojo pavadinimas - "Gigabyte"
Gamintojo produkto pavadinimas - GV-N407TSGAMING OC-16GD 1.0
Garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija - 3+1 metai (registracija būtina per 30 dienų)
garantijaType - G
GPU laikrodis - 2655 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 16 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4719331354107
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_114194_1.jpg
Kategorija - Kompiuterija :: Kompiuterių komponentai :: Vaizdo plokštės (VGA)
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kodas - GV-N407TSGAMING OC-16GD 1.0
Kortelės ilgis - > 280 mm
LargeDescHTML -
LongDesc - WINDFORCEAušinimo sistema"WINDFORCE" aušinimo sistema turi tris 90 mm ventiliatorius su unikaliomis mentėmis, kurie sukasi pakaitomis, 8 sudėtinio vario šiluminius vamzdelius, vario plokštelę, tiesiogiai liečiančią GPU, 3D aktyvius ventiliatorius ir "Screen cooling" aušinimą, kurie kartu užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymąWINDFORCEAušinimo sistemaWINDFORCE aušinimo sistemoje yra trys unikalūs 90 mm ventiliatoriai su 90 mm mentėmis, kurie sukasi pakaitomis, 8 sudėtiniai variniai šilumos vamzdeliai, vario plokštelė tiesiogiai liečia GPU, 3D aktyvūs ventiliatoriai ir "Screen cooling", kurie kartu užtikrina labai efektyvų šilumos išsklaidymąWINDFORCEAušinimo sistemaWINDFORCE aušinimo sistema turi tris unikalius 90 mm ventiliatorius su 90 mm mentėmis, kurie sukasi pakaitomis, 8 kompozitinius varinius šilumos vamzdelius, vario plokštelė tiesiogiai liečia GPU, 3D aktyvius ventiliatorius ir "Screen cooling", kurie kartu užtikrina labai efektyvų šilumos išsklaidymąALTERNATE SPINNINGSumažina gretimų ventiliatorių turbulenciją ir padidina oro srauto slėgį.WINDFORCEAušinimo sistemaWINDFORCE aušinimo sistema turi tris unikalius 90 mm ventiliatorius su unikaliomis mentėmis, pakaitinį sukimąsi, 8 sudėtinio vario šilumos vamzdelius, vario plokštelę, tiesiogiai liečiančią GPU, 3D aktyvius ventiliatorius ir Screen aušinimą, kurie kartu užtikrina didelio efektyvumo šilumos išsklaidymą3D AKTYVUS VENTILIATORIUS 3D aktyvus ventiliatorius užtikrina pusiau pasyvų aušinimą, o ventiliatoriai lieka išjungti, kai GPU yra mažos apkrovos arba žaidžiamas mažo galingumo žaidimas.Unikalus juostinis ventiliatoriusOro srautas išsisklaido trikampio formos ventiliatoriaus briauna ir sklandžiai nukreipiamas per 3D juostos kreivę ventiliatoriaus paviršiuje.GRAFENO NANO LUBRICANTGrafeno nano tepalas gali pailginti rankovinio guolio ventiliatoriaus tarnavimo laiką 2 kartus.1 kartą, beveik tiek pat, kiek dvigubo rutulinio guolio, ir yra tylesnis.Didelė vario plokštelė ir šiluminiai vamzdeliaiDidelė vario plokštelė tiesiogiai liečiasi su GPU, kartu su sudėtiniais šiluminiais vamzdeliais, kurie greitai perduoda GPU ir VRAM šilumą į radiatorių.Didelė vario plokštė ir šiluminis vamzdelisDidelė vario plokštė tiesiogiai liečiasi su GPU, kartu su sudėtiniais šiluminiais vamzdeliais, kurie greitai perduoda GPU ir VRAM šilumą į radiatorių.Ekrano aušinimasIšplėstas radiatorius praleidžia orą, užtikrindamas geresnį šilumos išsklaidymą.RGB FUSIONLegendinis trijų žiedų apšvietimas suteikia puikų vaizdo malonumą. Galite pasirinkti bet kokį apšvietimo efektą arba sinchronizuoti su kitais įrenginiais "GIGABYTE CONTROL CENTER" programoje .ULTRA DURABLEUltra Durable sertifikuoti aukščiausios kokybės metaliniai droseliai, mažesnio ESR kietieji kondensatoriai, 2oz vario PCB ir mažesnio RDS(on) MOSFET'ai, taip pat virš temperatūros esanti konstrukcija užtikrina aukščiausią našumą ir ilgesnį sistemos tarnavimo laiką.PATOGUS PCB PROJEKTASVisiškai automatizuotas gamybos procesas užtikrina aukščiausią spausdintinių plokščių kokybę ir pašalina aštrius litavimo jungčių išsikišimus, matomus įprastiniame PCB paviršiuje. Toks draugiškas dizainas neleidžia jums susipjaustyti rankų ar netyčia sugadinti komponentų gaminant konstrukciją.4 METŲ GARANTIJANorime, kad patirtumėte geriausią kada nors turėtą aptarnavimą. Todėl, be standartinės 3 metų garantijos, norime jums pasiūlyti papildomą 1 metų nemokamą vaizdo plokštės apsaugą. Galite naudotis 4 metų garantija, jei užsiregistruosite svetainėje per 30 dienų nuo įsigijimo.Power Through The GameGIGABYTE siūlo geriausius maitinimo sprendimus jūsų vaizdo plokštėms. Galite rinktis AORUS serijos arba UD serijos maitinimą savo vaizdo plokštei.GIGABYTE CONTROL CENTERGIGABYTE CONTROL CENTER - tai vieninga programinė įranga, skirta visiems GIGABYTE palaikomiems produktams. Ji suteikia intuityvią sąsają, leidžiančią naudotojams realiuoju laiku reguliuoti taktinį dažnį, įtampą, ventiliatoriaus režimą ir tikslinį maitinimą.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB GDDR6X, 256 bitų, 21000 MHz, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: Atminties magistralė: 256 bitų, Atminties taktinis dažnis: 21000 MHz. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. "DirectX" versija: 12 Ultimate, "OpenGL" versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 300x130x57.6mm
Mikroschemų rinkinys - "NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Modelis - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G
MPN - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Nuoroda - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSGAMING-OC-16GD#kf
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 85 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 398 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 230 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 2.02 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės funkcijos > Paletės kiekis - 57 vnt.
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 115.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 475.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 279.00 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Ne
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 200.00 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 600.00 g
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.80 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.02 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Ne
Pardavėjo interneto svetainė - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSGAMING-OC-16GD#kf
Pavadinimas - "Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16GB DLSS 3
Pavadinimas - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR6X
Pavadinimas - Gigabyte | GV-N407TSGAMING OC-16GD 1.0 | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 4070 Ti SUPER | GDDR6X | HDMI prievadų kiekis 1 | PCI-E 4.0 | Atminties taktinis dažnis 2655 MHz
Pavadinimas - RTX 4070 Ti Super 16GB Gigabyte Gaming OC GDDR6X 3Fan
Pavadinimas - Vaizdo plokštė Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GAMING OC (DLSS 3)
Prekės ženklas - "Gigabyte"
Prekės ženklo dalies kodas - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Prievadai ir sąsajos > DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos > HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos > Sąsajos tipas - PCI-E 4.0
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius > Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius > Grafinių procesorių šeima - NVIDIA
producerCode - GV-N407TSGAMING OC-16GD
productName - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G
ShortSummaryDescription - "Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G", "GeForce RTX 4070 Ti SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
sizeY - 90
sizeZ - 235
Svoris - 1.88
svoris - 1865
Svoris ir matmenys - Aukštis - 57.6 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 300 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 130 mm
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 2.84 kg
Techninė informacija > Gamintojas - "Gigabyte"
Techninė informacija > Grynasis svoris - 2.04 kg
Trumpas aprašymas - "NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER" mikroschemų rinkinys | 16 GB
Trumpas aprašymas - GIGA VGA 16GB RTX4070 Ti SUPER GAMING OC 16G 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSGAMING-OC-16GD#kf
Vaizdo plokštės funkcijos - Žaidimų / overclock leidimas
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Vieneto bendrasis svoris - 1.3 kg
Vieneto blogas tūris - 0,005808 kubinio metro
Vieneto grynasis svoris - 1 kg
warrantyLength - 36
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Description - GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G KEY FEATURE - Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4X performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - Powered by GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER - Integrated with 16GB GDDR6X 256bit memory interface - WINDFORCE Cooling System - RGB Fusion - Dual BIOS - Protection metal back plate - Anti-sag bracket
Desc - Mikroshēmu tips: Nvidia GeForce RTX 4070 Ti Super, Takts frekvence: 2655 MHz, Atmiņas apjoms: 16 GB, Atmiņas veids: GDDR6X, Biti: 256 Bit, Takts frekvence atmiņai: 21000 MHz, Interfeisa tips: PCI-Express 4.0, DVI: Nav, VGA (D-Sub): Nav, Display Port: 3, HDMI: 1, Garantija: 2 gadi
Memory CLK - 256 Gbps
Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Memory clock speed - 21000 MHz
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Memory > Memory clock speed - 2655 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 16 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 2,02
CUDA Cores - 8448
dimensionalWeight - 1713
Design - Cooling technology - GIGABYTE WINDFORCE 3X
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 3 fan(s)
sizeX - 405
EAN - 4719331354107
Eans - 4719331354107
Power consumption - 750 Watts
Producer - Gigabyte
Manufacturer - Gigabyte
ProducerCode - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Manufacturer Code - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Manufacturer Name - Gigabyte
Producer product name - GV-N407TSGAMING OC-16GD 1.0
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo - 3+1 Year (Registration required within 30 days)
warrantyType - G
GPU clock - 2655 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 16 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4719331354107
HDMI Input/Output connectors - 1
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_114194_1.jpg
Category - Datortehnika :: Datoru komponentes :: Videokartes (VGA)
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Code - GV-N407TSGAMING OC-16GD 1.0
Card's length - > 280 mm
LargeDescHTML -
LongDesc - WINDFORCECOOLING SYSTEMThe WINDFORCE cooling system features three 90mm unique blade fans, alternate spinning, 8 composite copper heat pipes, a copper plate directly touches the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipationWINDFORCECOOLING SYSTEMThe WINDFORCE cooling system features three 90mm unique blade fans, alternate spinning, 8 composite copper heat pipes, a copper plate directly touches the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipationWINDFORCECOOLING SYSTEMThe WINDFORCE cooling system features three 90mm unique blade fans, alternate spinning, 8 composite copper heat pipes, a copper plate directly touches the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipationALTERNATE SPINNINGReduce the turbulence of adjacent fans and increase airflow pressure.WINDFORCECOOLING SYSTEMThe WINDFORCE cooling system features three 90mm unique blade fans, alternate spinning, 8 composite copper heat pipes, a copper plate directly touches the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipation3D ACTIVE FANThe 3D Active Fan provides semi-passive cooling, and the fans will remain off when the GPU is in a low load or low power game.UNIQUE BLADE FANThe airflow is spilt by the triangular fan edge, and guided smoothly through the 3D stripe curve on the fan surface.GRAPHENE NANO LUBRICANTGraphene nano lubricant can extend the life of sleeve bearing fan by 2.1 times, close to the life of double ball bearing, and is quieter.LARGE COPPER PLATE & HEAT-PIPEThe large copper plate directly contacts the GPU, coupled with the composite heat pipes, which quickly transfers the heat of the GPU and VRAM to the heatsink.LARGE COPPER PLATE & HEAT-PIPEThe large copper plate directly contacts the GPU, coupled with the composite heat pipes, which quickly transfers the heat of the GPU and VRAM to the heatsink.SCREEN COOLINGExtended heatsink allows air to pass through, providing better heat dissipation.RGB FUSIONThe legendary three-ring lighting provides excellent visual enjoyment. You can choose any lighting effect or synchronize with other devices in GIGABYTE CONTROL CENTER .ULTRA DURABLEUltra Durable certified highest-grade metal chokes, lower ESR solid capacitors, 2oz copper PCB, and lower RDS(on) MOSFETs, plus over-temperature design to deliver superior performance and longer system life.FRIENDLY PCB DESIGNFully automated production process ensures top quality of the circuit boards and eliminates sharp protrusions of the solder connectors seen on the conventional PCB surface. This friendly design prevents your hands from getting cut or inadvertently damaging components when making your build.4-YEAR WARRANTYWe want you to experience the best service you have ever had. This is why, on top of our standard 3-year warranty, we would like to offer you an additional 1 year of protection to your graphics card free of charge. You can enjoy a 4-year warranty by registering on the website within 30 days of purchase.Power Through The GameGIGABYTE offers the best power supply solutions for your graphics cards. You can choose either the AORUS series or the UD series to power your graphics card.GIGABYTE CONTROL CENTERGIGABYTE CONTROL CENTER is a unified software for all GIGABYTE supported products. It provides an intuitive interface that allows users to adjust clock speed, voltage, fan mode and power target in real-time.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, 256 bit, 21000MHz, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit, Memory clock speed: 21000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 300x130x57.6mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Model - GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G
MPN - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSGAMING-OC-16GD#kf
Packaging data - Package height - 85 mm
Packaging data - Package depth - 398 mm
Packaging data - Package width - 230 mm
Packaging data - Package weight - 2.02 kg
Packaging data - Package type - Box
Package features > Palette Qty - 57 pc(s)
Package features > Gross height (mm) - 115.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 475.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 279.00 mm
Package features > WEEE tax - No
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 200.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 600.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.80 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > Embeeded battery - No
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSGAMING-OC-16GD#kf
Name - Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16GB DLSS 3
Title - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR6X
Name - Gigabyte | GV-N407TSGAMING OC-16GD 1.0 | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 4070 Ti SUPER | GDDR6X | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 4.0 | Memory clock speed 2655 MHz
Name - RTX 4070 Ti Super 16GB Gigabyte Gaming OC GDDR6X 3Fan
Name - Videokarte Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GAMING OC (DLSS 3)
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N407TSGAMING OC-16GD
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI-E 4.0
Shipping box quantity - 1
Processor - CUDA - Yes
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
producerCode - GV-N407TSGAMING OC-16GD
productName - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G
ShortSummaryDescription - Gigabyte GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16G, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
sizeY - 90
sizeZ - 235
Weight - 1.88
weight - 1865
Weight & dimensions - Height - 57.6 mm
Weight & dimensions - Depth - 300 mm
Weight & dimensions - Width - 130 mm
Technical details > Gross weight - 2.84 kg
Technical details > Producer - Gigabyte
Technical details > Net weight - 2.04 kg
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER | 16GB
Short description - GIGA VGA 16GB RTX4070 Ti SUPER GAMING OC 16G 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMING OC 16G
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSGAMING-OC-16GD#kf
Graphic card features - Gaming/Overclock Edition
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
Unit Gross Weight - 1.3 kg
Unit Brutto Volume - 0.005808 cubm
Unit Net Weight - 1 kg
warrantyLength - 36
1 000,38 €
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, GAMING OC (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos