MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, VENTUS 2X OC (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1060189 Produkto kodas: V513-615R
Galima užsisakyti 64 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metų (Garantija verslo subjektams 1 metai)
902,37 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 19.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2640 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER su 16 GB GDDR6X RAM.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : MSI Ventus
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2640 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 2
Ilgis (mm) : 242
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 8448
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 700 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Aprašymas -
Atminties dažnis - 21 Gbps
Atminties magistralė - 256 bitų
Atminties tipas - DDR6X
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Aušinimas - Aktyvus
Bendrasis svoris Kg - 1,21
Branduolio "Boost" dažnis - 2640 MHz
CUDA branduolys - 8448
Dizainas - Aušinimo technologija - MSI TORX ventiliatorius 4.0
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / pusės ilgio (FH/HL)
Dizainas - Produkto spalva - Juoda, sidabrinė
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 2 ventiliatoriai
ean - 4711377171229
EAN - 4711377171229
Eans - 4711377171229
gamintojas - MSI
Gamintojas - MSI
Gamintojas - MSI
Gamintojo kodas - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
Gamintojo kodas - V513-615R
Gamintojo pavadinimas - MSI
garantija - 36
GarantijaInformacija -
garantijos_tipas - normalus
GTIN - 4711377171229
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kita informacija -
Kitos funkcijos -
LongDesc - PASIRINKITE ESSENTIALUSVENTUS suteikia iš esmės solidžią patirtį naudotojams, ieškantiems našių vaizdo plokščių. Aštriai atrodantis atnaujintas dizainas su "TORX FAN 4.0" ventiliatoriumi ir oro srauto valdymu leidžia "VENTUS" vikriai atlikti bet kokią užduotį.DVIEJŲ VENTILIATORIŲ TERMOVAISTINĖDviejų ventiliatorių ant didžiulio radiatoriaus dėka užtikrinamas vėsus ir tylus darbas.CORE PIPECORE PipesCore Pipes yra preciziškai pagaminti taip, kad maksimaliai išnaudotų turimą erdvę. Kvadratinė šiluminių vamzdelių dalis visiškai liečia GPU pagrindinę plokštę, kad vėliau šiluma pasiskirstytų per visą radiatoriaus ilgį.Šiluma iš GPU ir atminties modulių iš karto sugaunama tvirta nikeliu dengta vario pagrindine plokšte ir greitai perduodama į šiluminių vamzdelių masyvą. Šis šilumos perdavimo sistemų praplėtimas itin efektyviais mechanizmais pagerina bendrą efektyvumą.AIRFLOW CONTROLPaslėpkite su "Airflow Control", kuri pagerina oro srauto dinamiką. Deflektoriai suteikia papildomą paviršiaus plotą ir nukreipia orą ten, kur reikia, kad jis būtų maksimaliai aušinamas."TORX FAN 4.0""TORX FAN 4.0" sukurtas komandinio darbo pagrindu - ventiliatoriaus menčių poros susietos tarpusavyje sujungtu išorinio žiedo dizainu, kuris sukoncentruoja oro srautą į "Dual-Fan" aušinimo sistemą.DrMosDrMOS maitinimo pakopos sprendimai užtikrina didelį efektyvumą, mažus galios nuostolius ir patobulintą įtampos valdymą.SaugikliaiPapildomi saugikliai, įmontuoti į specialiai pritaikytą spausdintinę plokštę, suteikia papildomų apsaugos priemonių nuo elektrinių pažeidimų.VISO TIKSLASIšskirtinė MSI "MSI Center" programinė įranga padeda maksimaliai išnaudoti MSI gaminių galimybes. Stebėkite, koreguokite ir optimizuokite realiuoju laiku vos keliais paspaudimais.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 2685 MHz, 16 GB GDDR6X, 256 bitų, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2a), 3 x DP (1.4a), CUDA, "DirectX 12 Ultimate", "OpenGL 4.6", 285 W
LongSummaryDescription - MSI VENTUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G 2X OC. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti SUPER, procesoriaus dažnis: 2685 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 256 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatoriai
Maitinimas - Energijos suvartojimas (tipinis) - 285 W
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 700 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Matmenys - 51 x 125 x 242 mm
matmenų aukštis - 350 mm
matmenų gylis - 60 mm
matmenų plotis - 270 mm
matmuo svoris - 1600 g
Mikroschemų rinkinio gamintojas - NVIDIA
Mikroschemų rinkinys - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Modelis - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
MPN - V513-615R
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 1.21 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Palaikomi standartai - "OpenGL 4.6
Pavadinimas - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16GB DLSS 3
Pavadinimas - MSI VENTUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G 2X OC NVIDIA 16 GB GDDR6X
Pavadinimas - RTX 4070 Ti Super 16GB MSI 2X OC GDDR6X
pavadinimas - Vaizdo plokštė GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC GDDRX6 192bit
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G VENTUS 2X OC
Pridedami priedai -
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 1.2a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 8448
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2685 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2640 MHz
Produkto pavadinimas - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
ShortSummaryDescription - MSI VENTUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G 2X OC, "GeForce RTX 4070 Ti SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Svoris - 1.2
Svoris ir matmenys - Aukštis - 125 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 242 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 51 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 882 g
Trumpas aprašymas - "NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER" mikroschemų rinkinys | 16 GB
Trumpas aprašymas - MSI VGA 16GB RTX4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4070-Ti-SUPER-16G-VENTUS-2X-OC/Overview
Vaizdo plokštės jungtis - PCI-E 4.0 versijos
Vaizdo prievadai - 1 x HDMI
Vaizdo prievadai - 3 x DisplayPort
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
vendpn - RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
Versija - Dėžutė
VRAM atminties dydis - 16 GB
Šerdies dažnis - 2655 MHz
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Description -
Memory frequency - 21 Gbps
Memory bus - 256-bit
Memory type - DDR6X
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Cooling - Active
Gross Weight Kg - 1,21
Core Boost frequency - 2640 MHz
CUDA Core - 8448
Design - Cooling technology - MSI TORX Fan 4.0
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Design - Product colour - Black, Silver
Design - Number of fans - 2 fan(s)
ean - 4711377171229
EAN - 4711377171229
Eans - 4711377171229
producer - MSI
Producer - MSI
Manufacturer - MSI
ProducerCode - GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
Manufacturer Code - V513-615R
Manufacturer Name - MSI
guarantee - 36
WarrantyInfo -
guarantee_type - normal
GTIN - 4711377171229
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
Other information -
Other features -
LongDesc - TAKE THE ESSENTIALSVENTUS brings a fundamentally solid experience to users looking for a performance graphics card. A sharp-looking updated design with TORX FAN 4.0 and Airflow Control lets VENTUS breeze through any task.REVOLUTIONARYDUAL-FAN THERMALTwo fans on a huge heatsink ensures a cool and quiet experience.CORE PIPECore Pipes are precision-crafted to make maximum use of the available space. A squared section of heat pipes fully touch the GPU baseplate to then spread heat along the full length of the heatsink.COPPER BASEPLATEHeat from the GPU and memory modules is immediately captured by a solid nickel-plated copper baseplate and then rapidly transferred to an array of heat pipes. This widening of the thermal transfer systems with highly efficient mechanisms improves overall efficiency.AIRFLOW CONTROLStay stealthy with Airflow Control which improves airflow dynamics. Deflectors provide additional surface area and guide air to where it’s needed for maximum cooling.TORX FAN 4.0TORX FAN 4.0 is built on teamwork, with pairs of fan blades bound together with a linked outer ring design that focuses airflow into the Dual-Fan cooling system.DrMosDrMOS power stage solutions provide great efficiency with low power loss and enhanced voltage controls.FuseAdditional fuses built into the custom PCB provide additional safeguards against electrical damage.BRINGING IT ALL TOGETHERMSI's exclusive MSI Center software helps you get the most out of your MSI products. Monitor, tweak, and optimize in real-time with just a few clicks.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 2685MHz, 16GB GDDR6X, 256 bit, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (1.2a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 285W
LongSummaryDescription - MSI VENTUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G 2X OC. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Processor frequency: 2685 MHz. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Power - Power consumption (typical) - 285 W
Power - Minimum system power supply - 700 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Dimensions - 51 x 125 x 242 mm
dimension height - 350 mm
dimension depth - 60 mm
dimension width - 270 mm
dimension weight - 1600 g
Chipset manufacturer - NVIDIA
Chipset - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Model - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
MPN - V513-615R
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package weight - 1.21 kg
Packaging data - Package type - Box
Supported standards - OpenGL 4.6
Name - MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16GB DLSS 3
Title - MSI VENTUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G 2X OC NVIDIA 16 GB GDDR6X
Name - RTX 4070 Ti Super 16GB MSI 2X OC GDDR6X
name - Graphics card GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC GDDRX6 192bit
Brand - MSI
BrandPartCode - GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G VENTUS 2X OC
Accessories included -
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.2a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 8448
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor - Processor frequency - 2685 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2640 MHz
ProductName - GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
ShortSummaryDescription - MSI VENTUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G 2X OC, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Weight - 1.2
Weight & dimensions - Height - 125 mm
Weight & dimensions - Depth - 242 mm
Weight & dimensions - Width - 51 mm
Weight & dimensions - Weight - 882 g
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER | 16GB
Short description - MSI VGA 16GB RTX4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4070-Ti-SUPER-16G-VENTUS-2X-OC/Overview
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
vendpn - RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
Version - Box
VRAM memory size - 16 GB
Core frequency - 2655 MHz
902,37 €
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, VENTUS 2X OC (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos