Asus GeForce RTX 4080 SUPER, 16GB GDDR6X, ROG Strix OC White (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1063903 Produkto kodas: ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
Galima užsisakyti 2 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metų (Garantija verslo subjektams 1 metai)
1 589,58 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 19.03.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 19.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4080 SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2670 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Asus GeForce RTX 4080 SUPER su 16 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4080 SUPER vaizdo plokštė yra naujausias ir taip puikios RTX 40 SUPER serijos papildymas. RTX 4080 SUPER serijoje CUDA branduolių skaičius padidintas iki 10240 CUDA branduolių, palyginti su 9728 CUDA branduoliais RTX 4080 modelyje. Didžiausias pokytis pastebimas branduolių baziniame taktiniame dažnyje, kuris RTX 4080 modelyje yra 2,51 GHz, o naujojoje RTX 4080 SUPER padidintas iki 2,55 GHz.

Asus GeForce RTX 4080 SUPER turi 16 GB GDDR6X operatyviosios atminties, o didžiausias šio modelio branduolio dažnis yra 2670 MHz. Vaizdo plokštė ypač tinka tiems, kurie mėgsta žaisti 1440P QHD raiška arba 4K UHD raiška.

DLSS 3.0 yra technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse. DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus aukštos kokybės vaizdo interpoliavimui atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad būtų pagerintas žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai. Be to, integruota NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, jūsų kompiuterio korpusas turi palaikyti bent 358mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 850 W arba didesnis ir turėti ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16 kontaktų jungtį. Lygiai taip pat išmanus turi būti ir galingas jūsų kompiuterio procesorius. Visas šios Asus GeForce RTX 4080 SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite Intel 13 kartos ar naujesnius Core i7 ir Core i9 procesorius arba AMD Ryzen 7000 serijos ar naujesnius Ryzen 7/Ryzen 9 procesorius.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus ROG
GPU modelis GeForce RTX 4080 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2670 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 358
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 10240
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 320 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 850 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 23000 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 23 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Dizainas - Apšvietimas - Taip
Dizainas - Apšvietimo spalva - Keli
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Lizdų skaičius - 3.5
Dizainas - Produkto spalva - Balta
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
EAN - 4711387451168
Eans - 4711387451168
Gamintojas - Asus
Gamintojas - ASUS
Gamintojo kodas - ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
GarantijaInformacija -
GTIN - 4711387451168
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
LongDesc - PULTI Į PERgalę...DĖL NEĮMANOMOS JŲ DALYKŲ SUMA"ROG Strix GeForce RTX™ 4080 SUPER" suteikia visiškai naują prasmę judėjimui pasroviui.Tiek viduje, tiek išorėje kiekvienas plokštės elementas suteikia monstriškam GPU erdvės laisvai kvėpuoti ir pasiekti aukščiausią našumą.Atskleistas NVIDIA Ada Lovelace architektūros viešpatavimas čia.Aksialinių technologijų patobulinimaiAtnaujintas sukimasisDidesnė ir geresnė. "Axial-tech" ventiliatoriai sukasi ant dvigubų rutulinių guolių ir buvo padidinti, kad per plokštę praleistų 23 % daugiau oro, taip sudarydami sąlygas žemesnei temperatūrai, mažesniam triukšmui ir didesniam našumui.Atvirkštinis sukimasis ir 0 dB technologijaOrchestruotas vėsinimasAbu šoniniai ventiliatoriai sukasi prieš laikrodžio rodyklę, kad būtų sumažinta turbulencija ir maksimaliai padidinta oro sklaida per radiatorių. Visi trys ventiliatoriai sustoja, kai GPU temperatūra yra mažesnė nei 50 Celsijaus, todėl galite žaisti mažiau reiklius žaidimus ar atlikti lengvas užduotis santykinai tyliai. Ventiliatoriai vėl įsijungia, kai temperatūra viršija 55 °C, remdamiesi greičio kreive, kuri subalansuoja našumą ir akustiką darbui ar žaidimams.3,5 lizdo dizainasPer storį ir briaunasPritaikytas radiatorius yra gausaus dydžio ir struktūros, kad sugertų "GeForce RTX 4080 SUPER" grafikos procesoriaus šilumą ir ją galėtų efektyviai nuvesti trys "Axial-tech" ventiliatoriai.Patentuota garų kameraFazių keitiklisGarų kamera su išfrezuotais takeliais leidžia šiluminiams vamzdeliams grimzti nespaudžiant plokščiai, todėl šiluma efektyviau perduodama į briaunų krūvą. Palyginti su įprastais garų kameros ir šiluminių vamzdelių deriniais, ši galinga pora sumažina GPU temperatūrą iki 5 laipsnių Celsijaus, kai jai tenka 500 W šiluminė apkrova.Premium Power Delivery1st ResponderSkaitmeninis galios valdymas, daugybė didelės srovės maitinimo pakopų ir 15K kepurėlių užtikrina didžiulius rezervus, kad būtų galima patikimai peržengti našumo ribas.Kompaktiška spausdintinė plokštėSudaro įspūdįKomponentų ir trasų išdėstymas optimizuotas trumpoje spausdintinėje plokštėje, kad būtų sumažinti galios nuostoliai ir šiluma išeitų per didžiulę galinės plokštės ventiliacinę angą.Metalinis išorinis karkasasItin tvirtasKokybiškas lieto metalo karkasas, gaubtas ir galinė plokštė tvirtai sutvirtina spausdintinę plokštę ir strategiškai nukreipia oro srautą.Veikite su srautuVisa tai suderinta, kad be vargo pasiektumėte maksimalų "GeForce RTX™ 4080 SUPER" našumą."FanConnect II"PrijunkiteDvi PWM "FanConnect" jungtys suteikia papildomo lankstumo "pasidaryk pats". Ventiliatorius galima tiesiogiai prijungti prie plokštės ir sureguliuoti pagal kreivę, pagrįstą CPU ir GPU temperatūra, užtikrinant papildomą įsiurbimą arba išmetimą atliekant sudėtingas 3D užduotis.SustiprinimaiPapildomi privalumaiGPU laikiklis suteikia papildomo stabilumo kritiškai svarbiai jungčiai tarp plokštės ir šilumos skirstytuvo. Galinis įvesties / išvesties laikiklis pagamintas iš nerūdijančiojo plieno, kad apsaugotų nuo korozijos drėgno klimato sąlygomis ir užtikrintų atsparesnį tvirtinimą. Patogiai išdėstytas "Dual Bios" jungiklis leidžia greitai pasirinkti "Axial-tech" ventiliatorių "Performance" ir "quiet" greičio profilius.Galios jutiklisSkubi diagnostikaŽinokite, ar jūsų maitinimo šaltinis yra vertas. ROG Strix GeForce RTX 4080 SUPER vaizdo plokštėse įdiegta greitaeigė grandinė, kuri nuolat stebi maitinimo šaltinio įvesties maitinimą ir naudoja patogiai išdėstytus šviesos diodus, rodančius įtampos reguliavimo problemas ir kabelių sujungimo problemas."Auto-Extreme" technologijaPatikimumo didinimas"Auto-Extreme" technologija - tai automatizuotas gamybos procesas, nustatantis naujus standartus pramonėje, nes leidžia visą litavimą atlikti vienu važiavimu. Taip sumažinama šiluminė komponentų apkrova ir išvengiama aštrių valymo chemikalų naudojimo, todėl mažiau veikiama aplinka, sunaudojama mažiau gamybinės energijos ir apskritai gaminys yra patikimesnis.Aura SyncŠviesos simfonijaSuderinami su "Aura" ARGB apšvietimo elementai ant gaubto ir dešiniojo plokštės perimetro suteikia begalę galimybių pritaikyti spalvinius ar funkcinius efektus. Sujunkite su daugybe suderinamų sistemos komponentų ir suderinkite švytėjimą, kad sukurtumėte unikalią, tik jums būdingą konstrukciją.Grafikos plokštės laikiklisPalaikymo stulpasPristatytas grafikos plokštės laikiklis panaikina pasvirimą, be to, jame yra atsuktuvas, padedantis kurti.Programinė įrangaGPU Tweak IIIASUS GPU Tweak III yra intuityvesnė ir turtingesnė funkcijų nei bet kada anksčiau. Atnaujinta sąsaja suteikia daugiau galimybių naudotis, nes pagrindinės funkcijos integruotos į centralizuotą prietaisų skydelį, o mūsų įtampos ir dažnio derintuvas pertvarkytas, kad būtų dar lengviau atlikti spartinimą. Tokios papildomos gėrybės kaip 0 dB ventiliatoriaus technologija, automatinis profilių keitimas, visiškai pritaikomas ekrano ekranas ir registravimo funkcijos užtikrina, kad iš savo vaizdo plokštės gautumėte maksimalią naudą."QuantumCloud""QuantumCloud" - tai saugi ir paprasta naudoti programa, kuri leidžia be vargo užsidirbti papildomų pinigų dalijantis savo vaizdo plokštės skaičiavimo galia. Uždirbti galima per "PayPal" arba "WeChat" paskyrą, be to, "QuantumCloud" palaiko daugybę mainų būdų, įskaitant "Steam". Be to, "QuantumCloud" nerenka jokių asmeninių duomenų, todėl jūsų privatumas išlieka apsaugotas. Pradėkite iš karto vos vienu spustelėjimu!NVIDIA DLSS 3Maks. Maksimali kokybė. Powered by AI.DLSS yra revoliucinis dirbtinio intelekto grafikos proveržis, daug kartų padidinantis našumą. Pasitelkdama naujus ketvirtos kartos "Tensor Cores" branduolius ir optinio srauto greitintuvą "GeForce RTX 40" serijos GPU, "DLSS 3" naudoja AI, kad sukurtų papildomų kadrų ir pagerintų vaizdo kokybę.Toliau su AI,Greičiau su RTXGeriau su "GeForce RTX"Geriau su "GeForce RTX".Atraskite RTX AI pranašumą. Sukurti dirbtinio intelekto erai, "GeForce RTX™" GPU turi specializuotus AI "Tensor Cores" branduolius, kurie užtikrina pažangiausią našumą ir revoliucines galimybes. Nuo didesnio kūrybiškumo ir itin efektyvaus produktyvumo iki stulbinamai greitų žaidimų - aukščiausią AI galią "Windows" kompiuteriuose turi RTX.
LongProductName - "ROG Strix GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GDDR6X White OC Edition" su "DLSS 3" ir geriausiomis šiluminėmis savybėmis.
LongSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE. Grafikos procesorių šeima: Grafinis procesorius: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4080 SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 256 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai, Apšvietimo spalva: Apšvietimas: Multi
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 850 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
MPN - 90YV0KB2-M0NA00
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "NVIDIA Ansel - Taip
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 4080 SUPER ROG STRIX OC WHITE 16GB DLSS 3
Pavadinimas - ASUS ROG -STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE "NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER" 16 GB GDDR6X
Pavadinimas - RTX 4080 Super 16GB ASUS ROG Strix OC White GDDR6X 3 ventiliatoriai ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0KB2-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 2
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 10420
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4080 SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis (OC režimas) - 2670 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2640 MHz
Produkto pavadinimas - ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
ShortSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE, "GeForce RTX 4080 SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Svoris - 3.64
Svoris ir matmenys - Aukštis - 70.1 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 357.6 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 149.3 mm
Trumpas aprašymas - Mikroschemų rinkinys NVIDIA RTX 4080 SUPER | 16 GB
URL - https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4080s-o16g-white/
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Data transfer rate - 23 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Design - Illumination - Yes
Design - Illumination colour - Multi
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Number of slots - 3.5
Design - Product colour - White
Design - Number of fans - 3 fan(s)
EAN - 4711387451168
Eans - 4711387451168
Producer - Asus
Manufacturer - ASUS
ProducerCode - ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
WarrantyInfo -
GTIN - 4711387451168
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
LongDesc - FLOW TO VICTORY...WITH THE INCREDIBLE SUM OF ITS PARTSThe ROG Strix GeForce RTX™ 4080 SUPER brings a whole new meaning to going with the flow.Inside and out, every element of the card gives the monstrous GPU headroom to breathe freely and achieve ultimate performance.The unleashed reign of the NVIDIA Ada Lovelace architecture is here.Axial-tech UpgradesA Fresh SpinBigger and better. Axial-tech fans spin on dual-ball bearings and have been scaled up to propel 23% more air through the card, setting the stage for lower temperatures, less noise, and higher performance.Reverse Rotation and 0dB TechnologyOrchestrated ChillThe two side fans spin counterclockwise to minimize turbulence and maximize air dispersion through the heatsink. All three fans come to a standstill when GPU temps are below 50 Celsius, letting you play less-demanding games or perform light tasks in relative silence. Fans start up again when temps are over 55°C, referencing a speed curve that balances performance and acoustics for work or play.3.5-slot DesignThrough Thick and FinThe custom sink is generously sized and structured to soak up heat from the GeForce RTX 4080 SUPER GPU so that it can be efficiently whisked away by the three Axial-tech fans.Patented Vapor ChamberPhase ChangerA vapor chamber featuring milled pathways lets the heatpipes sink in without being pressed flat, allowing heat to be carried more efficiently to the fin stack. In comparison to conventional vapor chamber and heatpipe combos, this potent pairing reduces GPU temperature by up to 5 Celsius when subjected to a 500W thermal load.Premium Power Delivery1st ResponderDigital power control, an array of high-current power stages, and a lineup of 15K caps ensure massive reserves to reliably push performance boundaries.Compact PCBPacks a PunchComponent and trace layouts have been optimized onto a short PCB to reduce power losses and let heat escape through a massive backplate vent.Metal ExoskeletonUltra-rigidA high-quality diecast frame, shroud, and backplate tightly brace the PCB and strategically steer airflow.GO WITH THE FLOWIt all comes together to effortlessly drive GeForce RTX™ 4080 SUPER performance to the max.FanConnect IIHook upTwo PWM FanConnect headers provide additional DIY flexibility. Chassis fans can be directly attached to the card and tuned with a curve that is based on CPU and GPU temperatures, delivering extra intake or exhaust for demanding 3D tasks.ReinforcementsAdditional PerksA GPU bracket provides extra stability to the critical connection between die and heat spreader. The rear I/O bracket is made from stainless steel to prevent corrosion in humid climates and provide a more resilient mount. A conveniently placed Dual Bios switch allows quick selection between “performance” and “quiet” speed profiles for the Axial-tech fans.Power SensingQuick DiagnosisKnow if your PSU is worthy. ROG Strix GeForce RTX 4080 SUPER graphics cards feature a high-speed circuit that constantly monitors input power from the PSU and utilizes conveniently placed LEDs to indicate voltage regulation issues and cable connection problems.Auto-Extreme TechnologyReliability BoostAuto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.Aura SyncSymphony of LightAura-compatible ARGB lighting elements on the shroud and rightmost perimeter of the card provide endless possibilities for personalization with color or functional effects. Pair up with a vast range of compatible system components and coordinate the glow to create a build that’s uniquely you.Graphics Card HolderPillar of SupportThe bundled graphics card holder banishes sag and also contains a screwdriver to help you build.SoftwareGPU Tweak IIIASUS GPU Tweak III is more intuitive and feature-rich than ever before. A revamped interface offers greater accessibility by integrating core functions into a centralized dashboard, and our Voltage-Frequency tuner has been overhauled to make overclocking even easier. Additional goodies like 0dB fan technology, automatic profile swapping, a fully customizable on-screen display, and logging capabilities ensure that you get the most out of your graphics card.QuantumCloudQuantumCloud is a safe and easy-to-use application that lets you effortlessly earn extra money by sharing your graphics card’s computing power. Earnings are accessible through your PayPal or WeChat account, and QuantumCloud also supports multiple exchange methods, including Steam. In addition, QuantumCloud doesn’t collect any personal data, so your privacy stays protected. Get started right away with just one click!NVIDIA DLSS 3Max FPS. Max Quality. Powered by AI.DLSS is a revolutionary breakthrough in AI graphics that multiplies performance. Powered by the new fourth-gen Tensor Cores and Optical Flow Accelerator on GeForce RTX 40 Series GPUs, DLSS 3 uses AI to create additional frames and improve image quality.Further With AI,Faster on RTXGet next-level AI performance on GeForce RTX.Discover the RTX AI advantage. Built for the era of AI, GeForce RTX™ GPUs feature specialized AI Tensor Cores that deliver cutting-edge performance and revolutionary capabilities. From enhanced creativity and ultra-efficient productivity to blisteringly fast gaming, the ultimate in AI power on Windows PCs is on RTX.
LongProductName - ROG Strix GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GDDR6X White OC Edition with DLSS 3 and chart-topping thermal performance.
LongSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4080 SUPER. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Multi
Power - Minimum system power supply - 850 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
MPN - 90YV0KB2-M0NA00
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - NVIDIA Ansel - Yes
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package type - Box
Name - ASUS GeForce RTX 4080 SUPER ROG STRIX OC WHITE 16GB DLSS 3
Title - ASUS ROG -STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER 16 GB GDDR6X
Name - RTX 4080 Super 16GB ASUS ROG Strix OC White GDDR6X 3Fan ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0KB2-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 10420
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4080 SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency (OC mode) - 2670 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2640 MHz
ProductName - ROG-STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE
ShortSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4080S-O16G-WHITE, GeForce RTX 4080 SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Weight - 3.64
Weight & dimensions - Height - 70.1 mm
Weight & dimensions - Depth - 357.6 mm
Weight & dimensions - Width - 149.3 mm
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4080 SUPER | 16GB
URL - https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4080s-o16g-white/
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - No
1 589,58 €
Asus GeForce RTX 4080 SUPER, 16GB GDDR6X, ROG Strix OC White (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos