Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, Eagle OC ICE (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1075036 Produkto kodas: GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD
Sandėlyje yra 19 vnt.
Garantija: 3 metų
1 002,22 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: antradienį, 30.04.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: antradienį, 30.04.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: antradienį, 30.04.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2640 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER su 16 GB GDDR6X RAM.

RTX4070 Ti SUPER yra antrasis Nvidia RTX 40 SUPER serijos modelis, kuriuo pradėta prekiauti sausio 24 d. Palyginti su RTX 4070 Ti , naujasis SUPER modelis turi 8448 CUDA branduolių, būtina paminėti, kad šios vaizdo plokštės SUPER modelyje įrengta papildoma vaizdo atmintis ir didesnis RAM bitų skaičius. Vidutinis galios padidėjimas siekia 5-8 %.

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER turi 16 GB GDDR6X operatyviosios atminties, o jos branduolys veikia 2640 MHz taktiniu dažniu. Vaizdo plokštė ypač tinka vartotojams, mėgstantiems žaisti 2K QHD arba 4K UHD raiška, nes RTX 4070 Ti SUPER gavo papildomos operatyviosios atminties, kuri, palyginti su RTX 4070 Ti vaizdo atmintimi, padidėjo nuo 12 iki 16 gigabaitų.

Videokartes termālā dizaina jauda (TDP) ir palikusi nemainīga salīdzinājumā ar RTX 4070 Ti. Jaunā RTX 4070 Ti SUPER ir aprīkota ar ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16-pin konektoru. Tāpēc noteikti iesakām izvēlēties barošanas bloku, kas ir aprīkots ar šo jauno standartu.

DLSS 3.0 yra technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse. DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus aukštos kokybės vaizdo interpoliavimui atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad būtų pagerintas žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai. Be to, integruota NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, kompiuterio korpusas turi palaikyti ne mažesnes kaip 261mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 750 W arba didesnis. Ne mažiau svarbu, kad kompiuterio centrinis procesorius būtų galingas. Visas šios Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite Intel 13 kartos ar vėlesnius Core i7 ir Core i9 procesorius arba AMD Ryzen 7000 serijos ar vėlesnius Ryzen 7/Ryzen 9 procesorius.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Gigabyte Eagle
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2640 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 261
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 8448
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 2100 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
Aprašymas - "GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G" PAGRINDINĖS SAVYBĖS - Pasitelkiama "NVIDIA DLSS 3", itin efektyvi "Ada Lovelace" arka ir visiškas spindulių sekimas - 4-osios kartos "Tensor" branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su brutaliu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas - Naudojama "GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER" - Integruota 16 GB GDDR6X 256 bitų atminties sąsaja - WINDFORCE aušinimo sistema - RGB Fusion - Dviguba BIOS - Apsauginė metalinė galinė plokštė - WINDFORCE aušinimo sistema - RGB Fusion - Dviguba BIOS - Apsauginė metalinė galinė plokštė
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 21 GB/s
Atmintis - Atminties taktinis greitis - 2100 MHz
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Atmintis > Atminties taktinis greitis - 2640 MHz
Atmintis > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - 16 GB
Atmintis > Grafinio adapterio atminties tipas - GDDR6X
Bendrasis svoris Kg - 1,52
CUDA spalvos - 8448
Dizainas - Aušinimo technologija - "Gigabyte WATERFORCE
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Produkto spalva - Balta
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
EAN - 4719331354343
Gamintojo kodas - GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD
Gamintojo pavadinimas - "Gigabyte"
Gamintojo produkto pavadinimas - GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G
Garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
GPU didinamasis taktinis dažnis - 2640 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 16 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4719331354343
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kodas - GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD 1.0
Kortelės ilgis - 240 to 280 mm
LongDesc - WINDFORCEAušinimo sistemaWINDFORCE aušinimo sistema turi tris unikalius 80 mm ventiliatorius su unikaliomis mentėmis, pakaitinį sukimąsi, 8 sudėtinio vario šiluminius vamzdelius, vario plokštelę, tiesiogiai liečiančią GPU, 3D aktyvius ventiliatorius ir aušinimą "Screen cooling", kurie kartu užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą.Atskirtinis sukimasisSumažina gretimų ventiliatorių turbulenciją ir padidina oro srauto slėgį.3D AKTYVUS VENTILIATORIUS 3D aktyvusis ventiliatorius užtikrina pusiau pasyvų aušinimą, o kai GPU yra mažos apkrovos ar mažo galingumo žaidime, ventiliatoriai lieka išjungti.GRAFENO NANO LUBRICANTGrafeno nano tepalas gali pailginti rankovinio guolio ventiliatoriaus tarnavimo laiką 2,1 karto, artimas dvigubo rutulinio guolio tarnavimo laikui, ir yra tylesnis.Didelė vario plokštelė ir šiluminiai vamzdeliaiDidelė vario plokštelė tiesiogiai liečiasi su GPU, kartu su sudėtiniais šiluminiais vamzdeliais, kurie greitai perduoda GPU ir VRAM šilumą į radiatorių.Šiluminis ekrano aušinimasIšplėstas radiatorius praleidžia orą, užtikrindamas geresnį šilumos išsklaidymą.RGB FUSIONS 16.7M pritaikomų spalvų parinkčių ir daugybe apšvietimo efektų, galite pasirinkti bet kokį apšvietimo efektą arba sinchronizuoti su kitais įrenginiais "GIGABYTE CONTROL CENTER" programoje.RANGIOJI METALINĖ NUGARINĖ PLOKŠTĖ Metalinė nugarinė plokštė ne tik suteikia estetinę formą, bet ir sustiprina vaizdo plokštės struktūrą, kad būtų užtikrinta visiška apsauga.DVIGUBA BIOS Gamybinis numatytasis nustatymas yra OC režimas, kuris naudotojams užtikrina geriausią našumą. Tačiau, perjungę į tylųjį režimą, galėsite mėgautis tylesne patirtimi.ĮSPĖJIMO INDIKATORIUS Esant bet kokiems maitinimo bloko sutrikimams, indikatorius įspės žaidėjus mirksinčia šviesa.ULTRA DURABLEUltra Durable sertifikuoti aukščiausios kokybės metaliniai droseliai, mažesnio ESR kietieji kondensatoriai, 2oz vario PCB ir mažesnio RDS(on) MOSFET'ai, be to, virš temperatūros esanti konstrukcija užtikrina puikų našumą ir ilgesnį sistemos tarnavimo laiką.PATOGUS PCB PROJEKTASVisiškai automatizuotas gamybos procesas užtikrina aukščiausią spausdintinių plokščių kokybę ir pašalina aštrius litavimo jungčių išsikišimus, matomus įprastiniame PCB paviršiuje. Toks draugiškas dizainas apsaugo jūsų rankas nuo įsipjovimo ar netyčinio komponentų sugadinimo, kai gaminate savo konstrukciją.Power Through The GameGIGABYTE siūlo geriausius maitinimo sprendimus jūsų vaizdo plokštėms. Galite rinktis AORUS serijos arba UD serijos maitinimą savo vaizdo plokštei.GIGABYTE CONTROL CENTERGIGABYTE CONTROL CENTER - tai vieninga programinė įranga, skirta visiems GIGABYTE palaikomiems produktams. Ji suteikia intuityvią sąsają, leidžiančią naudotojams realiuoju laiku reguliuoti taktinį dažnį, įtampą, ventiliatoriaus režimą ir tikslinį maitinimą.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB GDDR6X, 256 bitų, 2100 MHz, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, "DirectX 12 Ultimate", "OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte EAGLE GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC ICE 16G. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: Atminties magistralė: 256 bitų, Atminties taktinis dažnis: 2100 MHz. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. "DirectX" versija: 12 Ultimate, "OpenGL" versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 261x126x50mm
Mikroschemų rinkinys - "NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Modelis - RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 85 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 398 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 230 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 2.02 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės funkcijos > Paletės kiekis - 57 vnt.
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 115 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 475 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 279 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Ne
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 200 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 600 g
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.8 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.015240375 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Ne
Pardavėjo interneto svetainė - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSEAGLEOC-ICE-16GD#kf
Pavadinimas - GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 4070 Ti SUPER | GDDR6X | HDMI prievadų kiekis 1 | Atminties taktinis dažnis 2640 MHz
Pavadinimas - Gigabyte EAGLE GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC ICE 16G NVIDIA 16 GB GDDR6X
Pilnas aprašymas Linija - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER|Grafikos atminties dydis 16 GB|GDDR6X|256 bitų|PCIE 4.0 16x|Atminties CLK 21 Gb/s|GPU didinamasis taktinis dažnis 2640 MHz|7680x4320|1xHDMI|3xDisplayPort
Prekės ženklas - "Gigabyte"
Prekės ženklo dalies kodas - GV-N407TSEAGLEOC ICE-16GD
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Prievadai ir sąsajos > DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos > HDMI prievadų kiekis - 1
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 8448
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2640 MHz
Procesorius > Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius > Grafinių procesorių šeima - NVIDIA
Produkto pavadinimas - GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G
ShortSummaryDescription - Gigabyte EAGLE GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC ICE 16G, "GeForce RTX 4070 Ti SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 8.5 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 33 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 22 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 1.44 kg
Svoris ir matmenys - Aukštis - 50 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 261 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 126 mm
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 2.84 kg
Techninė informacija > Gamintojas - "Gigabyte"
Techninė informacija > Grynasis svoris - 2.04 kg
Trumpas aprašymas - GIGA VGA 16GB RTX4070 Ti SUPER EAGLE OC-ICE 16G 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC-ICE 16G
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSEAGLEOC-ICE-16GD#kf
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Vieneto bendrasis svoris - 1.44 kg
Vieneto blogas tūris - 0,006171 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.085
Vieneto dėžės ilgis - 0.33
Vieneto dėžės plotis - 0.22
Vieneto grynasis svoris - 1 kg
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Description - GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G KEY FEATURE - Powered by NVIDIA DLSS 3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4X performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - Powered by GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER - Integrated with 16GB GDDR6X 256bit memory interface - WINDFORCE Cooling System - RGB Fusion - Dual BIOS - Protection metal back plate
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 21 GB/s
Memory - Memory clock speed - 2100 MHz
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Memory > Memory clock speed - 2640 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 16 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6X
Gross Weight Kg - 1,52
CUDA Cores - 8448
Design - Cooling technology - Gigabyte WATERFORCE
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - White
Design - Number of fans - 3 fan(s)
EAN - 4719331354343
Manufacturer Code - GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD
Manufacturer Name - Gigabyte
Producer product name - GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
GPU boost clock - 2640 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 16 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4719331354343
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Code - GV-N407TSEAGLEOCICE-16GD 1.0
Card's length - 240 to 280 mm
LongDesc - WINDFORCECOOLING SYSTEMThe WINDFORCE cooling system features three 80mm unique blade fans, alternate spinning, 8 composite copper heat pipes, a copper plate directly touches the GPU, 3D active fans and Screen cooling, which together provide high efficiency heat dissipation.ALTERNATE SPINNINGReduce the turbulence of adjacent fans and increase airflow pressure.3D ACTIVE FANThe 3D Active Fan provides semi-passive cooling, and the fans will remain off when the GPU is in a low load or low power game.GRAPHENE NANO LUBRICANTGraphene nano lubricant can extend the life of sleeve bearing fan by 2.1 times, close to the life of double ball bearing, and is quieter.LARGE COPPER PLATE & HEAT-PIPEThe large copper plate directly contacts the GPU, coupled with the composite heat pipes, which quickly transfers the heat of the GPU and VRAM to the heatsink.SCREEN COOLINGExtended heatsink allows air to pass through, providing better heat dissipation.RGB FUSIONWith 16.7M customizable color options and numerous lighting effects, you can choose any lighting effect or synchronize with other devices in GIGABYTE CONTROL CENTER.PROTECTION METAL BACK PLATE The metal back plate not only provides an aesthetical shape, but also enhances the structure of the graphics card to provide complete protection.DUAL BIOS The factory default setting is OC mode, which provides users with the best performance. However, switching to silent mode will enjoy a quieter experience.POWER INDICATOR When experiencing any power supply abnormality, the indicator will alert gamers by flashing light.ULTRA DURABLEUltra Durable certified highest-grade metal chokes, lower ESR solid capacitors, 2oz copper PCB, and lower RDS(on) MOSFETs, plus over-temperature design to deliver superior performance and longer system life.FRIENDLY PCB DESIGNFully automated production process ensures top quality of the circuit boards and eliminates sharp protrusions of the solder connectors seen on the conventional PCB surface. This friendly design prevents your hands from getting cut or inadvertently damaging components when making your build.Power Through The GameGIGABYTE offers the best power supply solutions for your graphics cards. You can choose either the AORUS series or the UD series to power your graphics card.GIGABYTE CONTROL CENTERGIGABYTE CONTROL CENTER is a unified software for all GIGABYTE supported products. It provides an intuitive interface that allows users to adjust clock speed, voltage, fan mode and power target in real-time.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, 256 bit, 2100MHz, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
LongSummaryDescription - Gigabyte EAGLE GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC ICE 16G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit, Memory clock speed: 2100 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 261x126x50mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Model - RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Packaging data - Package height - 85 mm
Packaging data - Package depth - 398 mm
Packaging data - Package width - 230 mm
Packaging data - Package weight - 2.02 kg
Packaging data - Package type - Box
Package features > Palette Qty - 57 pc(s)
Package features > Gross height (mm) - 115 mm
Package features > Gross depth (mm) - 475 mm
Package features > Gross width (mm) - 279 mm
Package features > WEEE tax - No
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 200 g
Package features > Paper/Pasteboard - 600 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.8 kg
Package features > Volume (m3) - 0.015240375 m³
Package features > Embeeded battery - No
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSEAGLEOC-ICE-16GD#kf
Name - GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 4070 Ti SUPER | GDDR6X | HDMI ports quantity 1 | Memory clock speed 2640 MHz
Title - Gigabyte EAGLE GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC ICE 16G NVIDIA 16 GB GDDR6X
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER|Graphics memory size 16 GB|GDDR6X|256 bit|PCIE 4.0 16x|Memory CLK 21 Gbps|GPU boost clock 2640 MHz|7680x4320|1xHDMI|3xDisplayPort
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N407TSEAGLEOC ICE-16GD
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Shipping box quantity - 1
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 8448
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 2640 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
ProductName - GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE 16G
ShortSummaryDescription - Gigabyte EAGLE GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC ICE 16G, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 8.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 33 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 1.44 kg
Weight & dimensions - Height - 50 mm
Weight & dimensions - Depth - 261 mm
Weight & dimensions - Width - 126 mm
Technical details > Gross weight - 2.84 kg
Technical details > Producer - Gigabyte
Technical details > Net weight - 2.04 kg
Short description - GIGA VGA 16GB RTX4070 Ti SUPER EAGLE OC-ICE 16G 3xDP/HDMI GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC-ICE 16G
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N407TSEAGLEOC-ICE-16GD#kf
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
Unit Gross Weight - 1.44 kg
Unit Brutto Volume - 0.006171 cubm
Unit Box Height - 0.085
Unit Box Length - 0.33
Unit Box Width - 0.22
Unit Net Weight - 1 kg
1 002,22 €
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, Eagle OC ICE (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos