Asus GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, Dual EVO (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
Rekomenduojama
ID: 1081710 Produkto kodas: DUAL-RTX4070S-12G-EVO
Sandėlyje yra 6 vnt. / Biure >5 vnt.
Garantija: 3 metų
683,45 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: pirmadienį, 29.04.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: pirmadienį, 29.04.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: pirmadienį, 29.04.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2505 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 12 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Asus GeForce RTX 4070 SUPER su 12 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4070 SUPER vaizdo plokštė yra naujausias NVIDIA Ada architektūros papildymas, kuris pagerina ir taip įspūdingą RTX 40 serijos grafikos galią - RTX 4070 SUPER yra 20 % našesnė nei RTX 4070.

Asus GeForce RTX 4070 SUPER turi 12 GB GDDR6X operatyviosios atminties ir veikia 2505 MHz branduolio taktiniu dažniu. Naujoji RTX 4070 SUPER turi 7168 Cuda branduolių ir didesnę L2 spartinančiąją atmintinę.

Kadangi grafikos branduolys turi daugiau CUDA branduolių, plokštės šiluminė projektinė galia (TDP) padidėjo iki 220 W. Naujoji RTX 4070 SUPER turi ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16 kontaktų jungtį. Todėl primygtinai rekomenduojame rinktis maitinimo šaltinį, kuriame būtų įdiegtas šis naujasis standartas.

DLSS 3.0 - tai technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse, DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus kokybiškai vaizdo interpoliacijai atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad pagerėtų žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai, be to, integruotas NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, kompiuterio korpusas turi palaikyti ne mažesnes kaip 228mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 750 W arba didesnis. Taip pat svarbu, kad kompiuterio centrinis procesorius būtų galingas. Visas šios Asus GeForce RTX 4070 SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite vieną iš Intel 12-osios , Intel 13-osios , Intel 14-osios kartos Core i5, i7 ir Core i9 procesorių arba vieną iš AMD Ryzen 5000, AMD Ryzen 7000 serijos arba naujesnių Ryzen 7 / Ryzen 9 procesorių.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus Dual
GPU modelis GeForce RTX 4070 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2505 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 2
Ilgis (mm) : 228
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 7168
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 220 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 12 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
Aprašymas - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X su dviem galingais "Axial-tech" ventiliatoriais ir 2,5 lizdo konstrukcija, užtikrinančia platų suderinamumą Pasitelkiama NVIDIA DLSS3, itin efektyvi "Ada Lovelace" arka ir visiškas spindulių sekimas. 4-osios kartos tenzorių branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, lyginant su brutaliu atvaizdavimu 3 kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis ray tracing našumas "Axial-tech" ventiliatoriaus dizainas pasižymi mažesne ventiliatoriaus stebule, kuri palengvina ilgesnes mentes, ir užtvariniu žiedu, kuris padidina žemyn nukreiptą oro slėgį. 2,5 lizdo konstrukcija maksimaliai padidina suderinamumą ir aušinimo efektyvumą, kad būtų užtikrintas aukščiausias našumas mažame korpuse. 0 dB technologija leidžia mėgautis lengvais žaidimais santykinėje tyloje. Dvigubi rutuliniai ventiliatoriaus guoliai gali tarnauti iki dviejų kartų ilgiau nei įvorinių guolių konstrukcijos.
Aprašymas - GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12G GDDRX6 192bit ASUS dviguba GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X vaizdo plokštė su dviem didelio našumo "Axial-tech" ventiliatoriais ir 2,5 lizdo pločio konstrukcija, užtikrinančia platų suderinamumą. Pasitelkiama NVIDIA DLSS3 technologija, itin efektyvi "Ada Lovelace" architektūra ir visiškas spindulių sekimas. 4-osios kartos "Tensor" branduoliai: DLSS 3 technologija užtikrina iki 4 kartų didesnį našumą, palyginti su brutaliu atvaizdavimu. 3-iosios kartos RT branduoliai: iki 2 kartų spartesnis spindulių sekimo našumas. Axial-tech dizaino ventiliatoriai turi mažesnę stebulę su ilgesnėmis mentėmis ir fiksavimo žiedu, kad padidėtų žemyn nukreipto oro slėgis. 2,5 lizdo konstrukcija maksimaliai padidina suderinamumą ir aušinimo našumą, kad būtų užtikrinta didžiausia įmanoma galia mažame korpuse. 0 dB technologija leidžia mėgautis mažiau reikliais žaidimais santykinai tyliai. Dvigubų rutulinių guolių ventiliatoriai gali užtikrinti dvigubai ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su flanšinių guolių sprendimais.
Atminties dažnis - 21 Gbps
Atminties magistralė - 192 bitų
Atminties tipas - DDR6X
Atmintis - atminties magistralė - 192 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 12 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 21 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Aušinimas - Aktyvus
Branduolio "Boost" dažnis - 2475 MHz
CUDA branduolys - 7168
Dizainas - Aušinimo technologija - ASUS Axial-tech
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / pusės ilgio (FH/HL)
Dizainas - Lizdų skaičius - 2.5
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 2 ventiliatoriai
ean - 4711387476017
gamintojas - Asus
garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
garantijos_tipas - normalus
GTIN - 4711387476017
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kita informacija -
Kitos funkcijos -
LongDesc - 2x ventiliatoriai. 2x Fun.ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO sujungia dinamišką šiluminį našumą ir platų suderinamumą. Į 22,7 cm ilgio, 2,5 lizdo 2,5 lizdo plokštę sutalpinti pažangūs pavyzdinių vaizdo plokščių aušinimo sprendimai, įskaitant du "Axial-tech" ventiliatorius, maksimaliai padidinančius oro srautą į radiatorių, todėl mažiau vietos užima daugiau galios. Dėl šių patobulinimų "ASUS Dual" yra puikus pasirinkimas žaidėjams, norintiems didelio našumo grafikos plokštės kompaktiškoje konstrukcijoje.NVIDIA Ada Lovelace architektūraSukurta tam, kad suteiktų jums supergaliųNaujieji srautiniai daugiaprocesoriaiDaugiau kaip 2 kartus didesnis našumas ir energijos vartojimo efektyvumasKetvirtosios kartos "Tensor" branduoliaiDaugiau kaip 4 kartus didesnis našumas su DLSS 3v. Brute-force renderingTrečios kartos RT branduoliaiDaugiau nei 2 kartus didesnis ray tracing našumasAušinimasAxial-tech ventiliatoriaus dizainasGeriau, greičiau, stipriauDviem išbandytiems "Axial-tech" ventiliatoriams būdinga mažesnė stebulė, kuri palengvina ilgesnes mentes, ir užtvarinis žiedas, didinantis oro slėgį žemyn.0dB technologijaTylusis intelektasSiekiant pašalinti nereikalingą triukšmą, sustabdymo režimas sustabdo visus ventiliatorius, kai GPU temperatūra nukrenta žemiau 50 laipsnių, o energijos suvartojimas yra mažas.Dviejų ventiliatorių rutuliniai guoliai2 kartus ilgesnis tarnavimo laikasSkirtingi guolių tipai turi unikalių privalumų ir trūkumų. Rutuliniai guoliai išsiskiria ilgaamžiškumu ir gali tarnauti iki dviejų kartų ilgiau nei įvorinių guolių konstrukcijos.2.5 lizdų dizainasSuvartokite šilumąPagal kruopščiai suprojektuotą gaubto, radiatoriaus ir šiluminių vamzdelių išdėstymą du "Axial-tech" ventiliatoriai išnaudoja šoninio skydelio ventiliaciją ir užtikrina šiluminį našumą, kuris paneigia plokštės dydį.Dviguba BIOSRinkitės išmintingaiAr pirmenybę teikiate žemai branduolio temperatūrai, ar mažam triukšmo lygiui? Našumo režimas leis ventiliatoriams suktis sparčiau, kad plokštė visą laiką veiktų vėsiai. Tylusis režimas išlaiko tą pačią tikslinę galią ir aukščiausius nustatymus, tačiau siūlo ne tokią agresyvią ventiliatorių kreivę, kad esant vidutinėms temperatūroms veiktų tyliau. Jei norite dar labiau pritaikyti ir valdyti, išbandykite mūsų programinę įrangą GPU Tweak III.ĮGYVENDINIMAS"Auto-Extreme" technologijaPreciziška automatizuota gamyba"Auto-Extreme" technologija - tai automatizuotas gamybos procesas, nustatantis naujus standartus šioje pramonės šakoje, nes visas litavimas atliekamas vienu važiavimu. Taip sumažinama šiluminė komponentų apkrova ir išvengiama aštrių valymo cheminių medžiagų naudojimo, todėl mažėja poveikis aplinkai, mažėja gamybos energijos sąnaudos ir apskritai gaminys tampa patikimesnis.Apsauginė galinė plokštėTai toks metalas!"Plokštelė sutvirtinta aliuminio galine plokšte, kuri suteikia konstrukciniam standumui, padeda išvengti sulenkimo ir apsaugo komponentus bei trasų kanalus nuo pažeidimų. Galinėje dalyje yra plati ventiliacijos anga, kuri leidžia karštam orui išeiti link važiuoklės išmetimo ventiliatorių, o ne grįžti atgal į GPU aušintuvą.Nerūdijančio plieno kronšteinasSusitvarkykite patys"Dual" montavimo kronšteinas sustiprintas 304 nerūdijančiu plienu, kuris yra kietesnis ir atsparesnis korozijai.SPrograminė įrangaGPU TWEAK IIIMonitoruokite, derinkite ir sureguliuokite"ASUS GPU Tweak III" programinė įranga perkelia vaizdo plokštės derinimą į kitą lygį. Ji leidžia koreguoti svarbiausius parametrus, įskaitant GPU branduolio taktą, atminties dažnį ir įtampos nustatymus, su galimybe viską stebėti realiuoju laiku per pritaikomą ekrano ekraną. Taip pat įdiegta pažangi ventiliatoriaus valdymo funkcija ir daug kitų funkcijų, padedančių maksimaliai išnaudoti vaizdo plokštės galimybes.QuantumCloudPelnas iš GPU galiosQuantumCloud yra saugi ir paprasta naudoti programa, kuri leidžia be vargo uždirbti papildomų pinigų dalijantis savo vaizdo plokštės skaičiavimo galia. Uždirbti galima per "PayPal" arba "WeChat" paskyrą, be to, "QuantumCloud" palaiko daugybę mainų būdų, įskaitant "Steam". Be to, "QuantumCloud" nerenka jokių asmeninių duomenų, todėl jūsų privatumas išlieka apsaugotas. Pradėkite iš karto vos vienu spustelėjimu!ĮGYVENDINIMAS144 valandų patvirtinimo programa"Platus" gali būti nepakankamas apibūdinimasPagal 144 valandų patvirtinimo programą kortoms atliekami griežti testai, kad būtų užtikrintas suderinamumas su naujausiais žaidimais.NVIDIA DLSS 3Maks. Maksimali kokybė. Powered by AI.DLSS - tai revoliucinis dirbtinio intelekto grafikos proveržis, daug kartų padidinantis našumą. Naudojant naujus ketvirtos kartos "Tensor Cores" branduolius ir "Optical Flow Accelerator" "GeForce RTX 40" serijos GPU, "DLSS 3" naudoja AI, kad sukurtų papildomų kadrų ir pagerintų vaizdo kokybę.Toliau su AI,Greičiau su RTXGeriau su "GeForce RTX"Geriau su "GeForce RTX".Atraskite RTX AI pranašumą. Sukurti dirbtinio intelekto erai, "GeForce RTX™" GPU turi specializuotus AI "Tensor Cores" branduolius, kurie užtikrina pažangiausią našumą ir revoliucines galimybes. Nuo didesnio kūrybiškumo ir itin efektyvaus produktyvumo iki stulbinamai greitų žaidimų - aukščiausią AI galią "Windows" kompiuteriuose turi RTX.
LongProductName - Dviguba "GeForce RTX 4070 SUPER EVO" 12 GB GDDR6X žaidimų vaizdo plokštė (Nvidia RTX4070 SUPER DLSS 3, PCIe 4.0, 1x HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a, DUAL-RTX4070S-12G-EVO)
LongSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-12G-EVO. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, grafinis procesorius: NVIDIA, grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 192 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Matmenys - 49,6 x 123,24 x 227,2 mm  
matmenų aukštis - 225 mm
matmenų gylis - 70 mm
matmenų plotis - 370 mm
matmuo svoris - 1203 g
Mikroschemų rinkinio gamintojas - NVIDIA
Mikroschemų rinkinys - "GeForce RTX 4070 SUPER
Modelis - "GeForce RTX 4070 SUPER
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "NVIDIA Ansel - Taip
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 68 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 220.5 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 368 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 1.16 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Palaikomi standartai - "OpenGL 4.6
Pardavėjo interneto svetainė - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-12g-evo/
Pavadinimas - ASUS Dual -RTX4070S-12G-EVO NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X
pavadinimas - Vaizdo plokštė GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12G GDDRX6 192bit
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0KC1-M0NA00
Pridedami priedai -
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 7168
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2475 MHz
Procesorius - procesoriaus taktinis dažnis (OC režimas) - 2505 MHz
Produkto pavadinimas - DUAL-RTX4070S-12G-EVO
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-12G-EVO, "GeForce RTX 4070 SUPER", 12 GB, GDDR6X, 192 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Svoris ir matmenys - Aukštis - 49.6 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 227.2 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 123.2 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 684 g
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-12g-evo/
Vaizdo plokštės jungtis - PCI-E 4.0 versijos
Vaizdo prievadai - 1 x HDMI
Vaizdo prievadai - 3 x DisplayPort
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
vendpn - DUAL-RTX4070S-12G-EVO
Versija - Dėžutė
VRAM atminties dydis - 12 GB
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X with two powerful Axial-tech fans and a 2.5-slot design for broad compatibility Powered by NVIDIA DLSS3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing. 4th Generation Tensor Cores: Up to 4x performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering 3rd Generation RT Cores: Up to 2x ray tracing performance Axial-tech fan design features a smaller fan hub that facilitates longer blades and a barrier ring that increases downward air pressure. A 2.5-slot design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis. 0dB technology lets you enjoy light gaming in relative silence. Dual ball fan bearings can last up to twice as long as sleeve bearing designs.
Description - Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12G GDDRX6 192bit ASUS Dual GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X z dwoma wydajnymi wentylatorami Axial-tech i konstrukcją o szerokości na 2,5 gniazda dla szerokiej kompatybilności. Napędzana technologią NVIDIA DLSS3, ultrawydajną architekturą Ada Lovelace oraz pełnym ray tracingiem. Rdzenie Tensor 4. generacji: Nawet 4 razy większa wydajność z technologią DLSS 3 w porównaniu do renderowania metodą brute-force. Trzeciej generacji rdzenie RT: Nawet 2 razy większa wydajność ray tracingu. Wentylatory o konstrukcji Axial-tech posiadają mniejszą piastę z dłuższymi łopatkami i pierścieniem blokującym dla zwiększenia ciśnienia powietrza kierowanego w dół. Konstrukcja 2,5-slotowa maksymalizuje kompatybilność i wydajność chłodzenia dla uzyskania najwyższej możliwej mocy w niewielkiej obudowie. Technologia 0dB pozwala Ci cieszyć się mniej wymagającymi grami przy względnej ciszy. Wentylatory z podwójnym łożyskiem kulkowym mogą zapewnić dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do rozwiązań z łożyskiem kołnierzowym.
Memory frequency - 21 Gbps
Memory bus - 192-bit
Memory type - DDR6X
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 12 GB
Memory - Data transfer rate - 21 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Cooling - Active
Core Boost frequency - 2475 MHz
CUDA Core - 7168
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Design - Number of slots - 2.5
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 2 fan(s)
ean - 4711387476017
producer - Asus
guarantee - 36
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
guarantee_type - normal
GTIN - 4711387476017
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Graphics Cards
Other information -
Other features -
LongDesc - 2x Fans. 2x Fun.ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 SUPER EVO fuses dynamic thermal performance with broad compatibility. Advanced cooling solutions from flagship graphics cards — including two Axial-tech fans for maximizing airflow to the heatsink — are packed into the 22.7 cm long, 2.5-slot card, delivering more power in less space. These enhancements make ASUS Dual the perfect choice for gamers who want heavyweight graphics performance in a compact build.NVIDIA Ada Lovelace ArchitectureDesigned to Give You SuperpowersNew Streaming MultiprocessorsUp to 2X performance and power efficiencyFourth-Gen Tensor CoresUp to 4X performance with DLSS 3vs. brute-force renderingThird-Gen RT CoresUp to 2X ray tracing performanceCOOLINGAxial-tech Fan DesignBetter, faster, strongerTwo tried-and-true Axial-tech fans feature a smaller hub that facilitates longer blades and a barrier ring to increase downward air pressure.0dB TechnologyQuiet intelligenceTo eliminate unnecessary noise, a stop mode halts all fans when the GPU temp falls below 50 degrees and power consumption is low.Dual Ball Fan Bearings2x longer lifespanDifferent bearing types have unique pros and cons. Ball bearings excel at durability and can last up to twice as long as sleeve bearing designs.2.5-slot DesignSink your heat into thisA carefully designed shroud, heatsink, and heatpipe layout allows the two Axial-tech fans to leverage chassis side-panel ventilation and deliver thermal performance that belies the card’s size.Dual BIOSChoose wiselyDo you prioritize low core temps or low noise levels? Performance mode will let the fans spin up to keep the card running cool all the time. Quiet mode keeps the same power target and top-end settings, but offers a less aggressive fan curve for quieter operation at medium temps. For even more customization and control, check out our GPU Tweak III software.ENGINEERINGAuto-Extreme TechnologyPrecision automated manufacturingAuto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.Protective BackplateThat's so metal!The PCB is reinforced by an aluminum backplate that adds structural rigidity, helping to prevent flex and protect components and trace pathways from damage. The rear features a wide vent that allows hot air to escape towards chassis exhaust fans instead of being recycled back into the GPU cooler.Stainless Steel BracketSteel yourselfThe mounting bracket of the Dual has been beefed up with 304 Stainless Steel that’s harder and more resistant to corrosion.SOFTWAREGPU TWEAK IIIMonitor, tweak, and tuneThe ASUS GPU Tweak III utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.QuantumCloudProfit from GPU powerQuantumCloud is a safe and easy-to-use application that lets you effortlessly earn extra money by sharing your graphics card’s computing power. Earnings are accessible through your PayPal or WeChat account, and QuantumCloud also supports multiple exchange methods, including Steam. In addition, QuantumCloud doesn’t collect any personal data, so your privacy stays protected. Get started right away with just one click!EXPERIENCE144-hour Validation Program“Extensive” may be an understatementA 144-hour validation program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games.NVIDIA DLSS 3Max FPS. Max Quality. Powered by AI.DLSS is a revolutionary breakthrough in AI graphics that multiplies performance. Powered by the new fourth-gen Tensor Cores and Optical Flow Accelerator on GeForce RTX 40 Series GPUs, DLSS 3 uses AI to create additional frames and improve image quality.Further With AI,Faster on RTXGet next-level AI performance on GeForce RTX.Discover the RTX AI advantage. Built for the era of AI, GeForce RTX™ GPUs feature specialized AI Tensor Cores that deliver cutting-edge performance and revolutionary capabilities. From enhanced creativity and ultra-efficient productivity to blisteringly fast gaming, the ultimate in AI power on Windows PCs is on RTX.
LongProductName - Dual GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X gaming graphics card (Nvidia RTX4070 SUPER DLSS 3, PCIe 4.0, 1x HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a, DUAL-RTX4070S-12G-EVO)
LongSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-12G-EVO. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 SUPER. Discrete graphics card memory: 12 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 192 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Dimensions - 49,6 x 123,24 x 227,2 mm  
dimension height - 225 mm
dimension depth - 70 mm
dimension width - 370 mm
dimension weight - 1203 g
Chipset manufacturer - NVIDIA
Chipset - GeForce RTX 4070 SUPER
Model - GeForce RTX 4070 SUPER
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - NVIDIA Ansel - Yes
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package height - 68 mm
Packaging data - Package depth - 220.5 mm
Packaging data - Package width - 368 mm
Packaging data - Package weight - 1.16 kg
Packaging data - Package type - Box
Supported standards - OpenGL 4.6
Vendor Homepage - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-12g-evo/
Title - ASUS Dual -RTX4070S-12G-EVO NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X
name - Graphics card GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12G GDDRX6 192bit
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0KC1-M0NA00
Accessories included -
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 7168
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 2475 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 2505 MHz
ProductName - DUAL-RTX4070S-12G-EVO
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070S-12G-EVO, GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB, GDDR6X, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Weight & dimensions - Height - 49.6 mm
Weight & dimensions - Depth - 227.2 mm
Weight & dimensions - Width - 123.2 mm
Weight & dimensions - Weight - 684 g
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070s-12g-evo/
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - No
vendpn - DUAL-RTX4070S-12G-EVO
Version - Box
VRAM memory size - 12 GB
683,45 €
Asus GeForce RTX 4070 SUPER, 12GB GDDR6X, Dual EVO (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos