Asus GeForce RTX 3050, 6GB GDDR6, Low Profile Edition

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1082805 Produkto kodas: RTX3050-O6G-LP-BRK
Sandėlyje yra 7 vnt.
Garantija: 3 metų
215,06 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 3050 (6GB)
  • Variklio greitis (GPU speed): 1537 MHz
  • Elektros lizdai: Nėra
  • Operatyvinė atmintis: 6 GB
  • Atminties technologija: GDDR6
  • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Asus GeForce RTX 3050 (8GB) su 6 GB GDDR6 RAM.

GeForce RTX 3050 (8GB)yra naujausias NVIDIA GeForce RTX 30" serijos, kuri pradėta pardavinėti 2022 m. sausio 27 d. Kainos atžvilgiu tai yra prieinamiausia plokštė su realaus laiko spindulių sekimo funkcija ir NVIDIA DLSS palaikymu, todėl ji ypač patraukli biudžetinių žaidėjų auditorijai. Įdiegę Asus GeForce RTX 3050 (8GB) su naujausios kartos Intel Core i3/i5 arba AMD Ryzen 3/5 procesoriumi, gausite pajėgų žaidimų kompiuterį už demokratišką kainą.

Pagal grafikos našumą GeForce RTX 3050 (8GB) įtikinamai lenkia savo tiesioginį konkurentą Radeon RX 6500 XT. Ji taip pat yra greitesnė už GTX 1660 SUPER, tačiau šiek tiek lenkia ankstesnės kartos RTX 2060.

GeForce RTX 3050 (8GB) veiktspēja 1080p izšķirtspējā

Šios Asus GeForce RTX 3050 (8GB) 6 GB vaizdo plokštės našumas užtikrina puikią patirtį žaidžiant naujausius kompiuterinius žaidimus Full HD raiška. Su žaidimais, kurie palaiko DLSS technologiją, galėsite mėgautis aukštos kokybės grafikos našumu su pakankamai dideliu kadrų per sekundę skaičiumi net ir didesnės skiriamosios gebos ekranuose.

GeForce RTX 3050 (8GB) yra itin taupiai energiją vartojanti vaizdo plokštė, kurios didžiausios sąnaudos 70 W. Šios plokštės pakaks, jei kompiuteryje įdiegsite bent 450 W maitinimo šaltinį.

Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus LP
GPU modelis GeForce RTX 3050 (6GB)

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 1537 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 2
Ilgis (mm) : 182
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 2304
PCI-E versija : 4.0 x8
Energijos suvartojimas (TDP) : 70 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 450 W
Elektros lizdai : Nėra
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 6 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Bitai 96 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Taip
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 1
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 3
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 1
Aprašymas - ASUS GeForce RTX™ 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6 ASUS GeForce RTX™ 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6 - tai didelis našumas mažoje pakuotėje - "NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors": Visiškai naujas "Ampere SM" užtikrina 2 kartus didesnį FP32 našumą ir didesnį energijos vartojimo efektyvumą. - 2-osios kartos RT branduoliai: RT branduolių našumas 2 kartus didesnis nei 1-osios kartos RT branduolių, be to, vienu metu atliekamas RT ir šešėliavimas, kad būtų pasiektas visiškai naujas spindulių sekimo našumo lygis. - 3-iosios kartos "Tensor" branduoliai: Sukurkite iki 2 kartų didesnį pralaidumą, naudodami struktūrinį retumą ir pažangius dirbtinio intelekto algoritmus, tokius kaip DLSS. Šie branduoliai užtikrina didžiulį žaidimų našumo padidėjimą ir visiškai naujas dirbtinio intelekto galimybes. - OC versija: IP5X atsparumas dulkėms užtikrina apsaugą nuo dalelių patekimo į vidų, kad būtų užtikrintas didesnis patvarumas. - Dvigubi rutuliniai ventiliatorių guoliai gali tarnauti iki dviejų kartų ilgiau nei įvorinių guolių konstrukcijos. - Dviejų lizdų konstrukcija maksimaliai padidina suderinamumą ir aušinimo efektyvumą, kad būtų užtikrintas puikus našumas mažame korpuse. - Technologija "Auto-Extreme" naudoja automatiką patikimumui padidinti. - GPU Tweak III užtikrina intuityvų našumo reguliavimą, šilumos kontrolę ir sistemos stebėseną.
Atminties CLK - 14 Gbps
Atminties magistralė - 96 bit
Atmintis - atminties magistralė - 96 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 6 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 14 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6
Aušinimo sistema - Dviejų lizdų ventiliatoriaus įtaisas
CUDA spalvos - 2304
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - Lizdų skaičius - 2
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 2 ventiliatoriai
DVI-D įvesties ir išvesties jungtys - 1
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
GPU didinamasis taktinis dažnis - 1507 MHz
Grafinės atminties dydis - 6 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6
GTIN - 4711387515259
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorijos kodas - VGP
Kortelės ilgis - 160 to 200 mm
LongDesc - Didelis našumas mažoje pakuotėjeASUS "GeForce RTX™ 3050 LP BRK" yra žemo profilio, kompaktiška vaizdo plokštė, užtikrinanti našumą naudojant kelis monitorius.IP5X atsparumas dulkėmsPalaikykite ją švariąDulkės yra ventiliatorių priešas numeris vienas. Išvalyti mentes nesunku, tačiau išardyti ventiliatorių, kad pašalintumėte į jo vidų patekusias dulkes, nėra paprasta užduotis. IP5X sertifikatas reiškia, kad korpusas apsaugotas nuo nemalonių kietųjų dalelių, todėl jums niekada neprireiks nuodugnaus valymo."Auto-Extreme" technologijaPreciziška automatizuota gamyba"Auto-Extreme" technologija - tai automatizuotas gamybos procesas, nustatantis naujus standartus pramonėje, nes visas litavimas atliekamas vienu važiavimu. Taip sumažinama šiluminė komponentų apkrova ir išvengiama aštrių valymo chemikalų naudojimo, todėl mažiau teršiama aplinka, sunaudojama mažiau energijos gamybai ir apskritai gaminys yra patikimesnis.GPU Tweak IIIMonitoruokite, derinkite ir derinkite"ASUS GPU Tweak III" programa perkelia vaizdo plokštės derinimą į kitą lygį. Ji leidžia koreguoti svarbiausius parametrus, įskaitant GPU branduolio taktą, atminties dažnį ir įtampos nustatymus, su galimybe viską stebėti realiuoju laiku per pritaikomą ekrano ekraną. Taip pat įdiegta išplėstinė ventiliatorių valdymo sistema ir daug kitų funkcijų, padedančių maksimaliai išnaudoti vaizdo plokštės galimybes.144 valandų patvirtinimo programa"Išsamus" gali būti nepakankamas apibūdinimasPagal 144 valandų patvirtinimo programą vaizdo plokštėms atliekami griežti testai, kad būtų užtikrintas suderinamumas su naujausiais žaidimais.Suderinkite su maitinimo blokuPanaudokite mūsų galios skaičiuoklę, kad apskaičiuotumėte, kiek galios reikės jūsų sistemai, o tada pasirinkite suderinamą ROG, TUF Gaming arba "Prime" maitinimo bloką, kad pasiektumėte aukščiausią našumą.
LongProductName - "GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6" - didelis našumas mažoje pakuotėje
LongSummaryDescription - ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 3050. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 6 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: Atminties magistralė: 96 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 450 W
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 182 x 69 x 40 mm
Mikroschemų rinkinys - NVIDIA GeForce RTX 3050
Modelis - RTX3050-O6G-LP-BRK
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 55 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 218 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 300 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 648 g
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės turinys - Vadovas - Taip
Pardavėjo interneto svetainė - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/rtx3050-o6g-lp-brk/
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition NVIDIA 6 GB GDDR6
Pilnas aprašymas Linija - NVIDIA GeForce RTX 3050|Grafikos atminties dydis 6 GB|GDDR6|96 bitų|Atminties CLK 14 Gb/s|GPU didinamasis taktinis dažnis 1507 MHz|7680x4320|Aušinimas Dviejų lizdų ventiliatorius|1xDVI-D|1xHDMI|1xDisplayPort|Įeinantys priedai 1 x diegimo vadovas1 x LP laikiklis
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0KQ0-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - DVI-D prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 2304
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 3
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 3050
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 1507 MHz
Procesorius - procesoriaus taktinis dažnis (OC režimas) - 1537 MHz
Produkto pavadinimas - "GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition
ShortSummaryDescription - ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition, "GeForce RTX 3050", 6 GB, GDDR6, 96 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Svoris ir matmenys - Aukštis - 40 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 69 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 182 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 325 g
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/rtx3050-o6g-lp-brk/
Vaizdo plokštės funkcijos - HDCP / žemo profilio / overclock leidimas
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Vieneto bendrasis svoris - 0.83 kg
Vieneto blogas tūris - 0,00464 kubinio metro
Vieneto grynasis svoris - 0.7 kg
Įtraukti priedai - 1 x "Speedsetup" vadovas 1 x LP laikiklis
DisplayPort Input/Output connectors - 1
Description - ASUS GeForce RTX™ 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6 ASUS GeForce RTX™ 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6 is big productivity in a small package - NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors: The all-new Ampere SM brings 2X the FP32 throughput and improved power efficiency. - 2nd Generation RT Cores: Experience 2X the throughput of 1st gen RT Cores, plus concurrent RT and shading for a whole new level of ray-tracing performance. - 3rd Generation Tensor Cores: Get up to 2X the throughput with structural sparsity and advanced AI algorithms such as DLSS. These cores deliver a massive boost in game performance and all-new AI capabilities. - OC edition: Boost Clock 1537 MHz (OC Mode)/ 1507 MHz (Default Mode) - IP5X dust resistance offers protection from particle ingress for better durability. - Dual ball fan bearings can last up to twice as long as sleeve bearing designs. - A 2-slot design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis. - Auto-Extreme technology uses automation to enhance reliability. - GPU Tweak III provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring.
Memory CLK - 14 Gbps
Memory bus - 96 bit
Memory - Memory bus - 96 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 6 GB
Memory - Data transfer rate - 14 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6
Cooling system - Dual Slot Fansink
CUDA Cores - 2304
Design - Cooling type - Active
Design - Number of slots - 2
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 2 fan(s)
DVI-D Input/Output connectors - 1
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
GPU boost clock - 1507 MHz
Graphics memory size - 6 GB
Graphics memory type - GDDR6
GTIN - 4711387515259
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Graphics Cards
Category Code - VGP
Card's length - 160 to 200 mm
LongDesc - Big Productivity in a Small PackageASUS GeForce RTX™ 3050 LP BRK is a low-profile, compact graphics card that enables multi-monitor productivity.IP5X Dust ResistanceKeep it cleanDust is enemy number one for fans. It’s easy to clean the blades, but taking the fan apart to remove dust that has made its way inside is not a simple task. Passing the IP5X certification means the housing is safe from nasty particulates, so you'll never need that deep clean.Auto-Extreme TechnologyPrecision automated manufacturingAuto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.GPU Tweak IIIMonitor, tweak, and tuneThe ASUS GPU Tweak III utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.144-hour Validation Program“Extensive” may be an understatementA 144-hour validation program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games.Pair with a PSUUse our wattage calculator to estimate how much power you’ll need to fuel your rig and then pick a compatible ROG, TUF Gaming or Prime PSU for ultimate performance.
LongProductName - GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6 is big productivity in a small package
LongSummaryDescription - ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 3050. Discrete graphics card memory: 6 GB, Graphics card memory type: GDDR6, Memory bus: 96 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 450 W
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 182 x 69 x 40 mm
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 3050
Model - RTX3050-O6G-LP-BRK
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Packaging data - Package height - 55 mm
Packaging data - Package depth - 218 mm
Packaging data - Package width - 300 mm
Packaging data - Package weight - 648 g
Packaging data - Package type - Box
Packaging content - Manual - Yes
Vendor Homepage - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/rtx3050-o6g-lp-brk/
Title - ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition NVIDIA 6 GB GDDR6
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 3050|Graphics memory size 6 GB|GDDR6|96 bit|Memory CLK 14 Gbps|GPU boost clock 1507 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI-D|1xHDMI|1xDisplayPort|Included Accessories 1 x Speedsetup Manual​1 x LP bracket
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0KQ0-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 2304
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 3050
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 1507 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1537 MHz
ProductName - GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition
ShortSummaryDescription - ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition, GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6, 96 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Weight & dimensions - Height - 40 mm
Weight & dimensions - Depth - 69 mm
Weight & dimensions - Width - 182 mm
Weight & dimensions - Weight - 325 g
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/rtx3050-o6g-lp-brk/
Graphic card features - HDCP/Low profile/Overclock Edition
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - No
Unit Gross Weight - 0.83 kg
Unit Brutto Volume - 0.00464 cubm
Unit Net Weight - 0.7 kg
Included Accessories - 1 x Speedsetup Manual​
1 x LP bracket
215,06 €
Asus GeForce RTX 3050, 6GB GDDR6, Low Profile Edition
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos