MSI GeForce RTX 4060, 8GB GDDR6, GAMING (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1086145 Produkto kodas: GeForce RTX 4060 GAMING 8G
Sandėlyje yra 21 vnt.
Garantija: 3 metų
375,38 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 27.05.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 27.05.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 27.05.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4060
  • Variklio greitis (GPU speed): 2475 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 8-pin
  • Operatyvinė atmintis: 8 GB
  • Atminties technologija: GDDR6
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę MSI GeForce RTX 4060 su 8 GB GDDR6 RAM.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : MSI Gaming
GPU modelis GeForce RTX 4060

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2475 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 2
Ilgis (mm) : 247
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 3072
PCI-E versija : 4.0 x8
Energijos suvartojimas (TDP) : 115 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 550 W
Elektros lizdai : 1x 8-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 17000 MHz
Bitai 128 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
PC Game Pass ir 3 mėnesių GeForce NOW Priority bendradarbiaujant su NVIDIA
Išsamesnė specifikacija
Atmintis - atminties magistralė - 128 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 8 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 17 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6
Atmintis > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - 8 GB
Atmintis > Grafinio adapterio atminties tipas - GDDR6
dimensionalWeight - 2071
Dizainas - Apšvietimas - Taip
Dizainas - Aušinimo technologija - MSI TORX VENTILIATORIUS 5.0
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Produkto spalva - Pilka
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 2 ventiliatoriai
dydisX - 79
EAN - 4711377115469
Garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
garantijaType - G
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kodas - "GeForce RTX 4060 GAMING 8G
LongDesc - MSI GeForce RTX™ 4060 GAMING 8GŽaiskite, transliuokite, kurkite. Su "GeForce RTX™ 4060" galite imtis naujausių žaidimų ir programų, naudodami itin efektyvią "NVIDIA Ada Lovelace" architektūrą. Patirkite įtraukiančius, dirbtinio intelekto pagreitintus žaidimus su ray tracing ir DLSS 3, o su "NVIDIA Studio" padidinkite kūrybinį procesą ir produktyvumą.Žaidimas stiliumi!Žaiskite stilingai! GAMING yra patobulintas su TWIN FROZR 9, kad išlaikytų intensyvų našumą žaidžiant ir kuriant turinį. Spartus stilius dera su didelio našumo galimybėmis žaidėjams, kurie nori iš visų jėgų.STRENGIMAS IR ARTUMASMSI įsivaizdavo, kad GAMING serija bus mėgstamas vaizdo plokščių sprendimas visų rūšių žaidėjams, įskaitant nuotykių ieškotojus, esporto varžybų dalyvius, tiesioginių transliacijų transliuotojus ir kt. GAMING atspindi ir žaidėjų dvasią, ir intensyvų kortelių našumą, nes jų stilizuota išorė tarp drąsių linijų ir briaunų sprogsta spalvotomis švieselėmis.TERMINIS DIZAINAS FROZR 9:Išlikite vėsūs ir tylūs. MSI TWIN FROZR 9 šiluminis dizainas pagerina šilumos išsklaidymą visame vaizdo plokštės korpuse.TORX FAN 5.0:TORX FAN 5.0 - tai ventiliatoriaus dizaino patobulinimų kulminacija, siekiant padidinti oro slėgį ir srautą į radiatorių. Žiedų lankai jungia tris ventiliatoriaus menčių komplektus, kurie kartu pasvirę 22 laipsnių kampu, kad net ir esant mažesniam sukimosi greičiui būtų palaikomas aukšto slėgio oro srautas. Dėl to oro srautas padidėja +23 %, palyginti su ašiniu ventiliatoriumi.Ventiliatoriaus gaubtas šiek tiek išsikiša už bendro korpuso ribų, kad pailgėtų vėjo praėjimas ir oro srautas stabilizuotųsi bei sklandžiau judėtų per ventiliatorius. Po gaubtu esančios išgaubtos įpjovos padeda sumažinti recirkuliaciją, taip dar labiau pagerindamos oro srauto stabilumą ir sumažindamos tam tikrą triukšmą.Grafinio procesoriaus ir atminties modulių šilumą iš karto sugauna tvirta nikeliu dengta vario pagrindo plokštė, o tada ji greitai perduodama į šilumos vamzdelių masyvą. Šis šilumos perdavimo sistemų išplėtimas itin efektyviais mechanizmais pagerina bendrą efektyvumą.ŠIRDIES VANDENIO VANDENIO VANDENIO VANDENYS:Šerdies vamzdeliai yra tiksliai pagaminti, kad būtų maksimaliai išnaudota turima erdvė. Kvadratinė šiluminių vamzdelių dalis visiškai liečia GPU pagrindo plokštę ir paskirsto šilumą per visą radiatoriaus ilgį."Airflow Control" pagerina oro srauto dinamiką per "Wave Curved 2.0" ir atnaujintus deflektorius, kad būtų optimizuota pusiausvyra tarp aušinimo ir tylesnės akustikos.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4060, 2475 MHz, 8 GB GDDR6, 128 bitų, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, "DirectX 12 Ultimate", "OpenGL 4.6", 115 W
LongSummaryDescription - MSI GAMING GEFORCE RTX 4060 8G. Grafikos procesorių šeima: Grafinis procesorius: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4060, procesoriaus dažnis: 2475 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 8 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6, atminties magistralė: 128 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatoriai
Maitinimas - Energijos suvartojimas (tipinis) - 115 W
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 550 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 8 kontaktų jungtis
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Nuoroda - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4060-GAMING-8G
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 1 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės funkcijos > Paletės kiekis - 656 vnt.
Pakuotės funkcijos > WEE klasifikacija - CL109:6:2017-04-01
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 41.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 247.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 130.00 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Taip
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 63.00 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 350.00 g
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.41 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.00 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Ne
Pavadinimas - MSI GAMING GEFORCE RTX 4060 8G vaizdo plokštė NVIDIA 8 GB GDDR6
Pavadinimas - MSI | GeForce RTX 4060 GAMING 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 4060 | GDDR6 | HDMI prievadų kiekis 1 | PCI Express Gen 4 x 8
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - GEFORCE RTX 4060 GAMING 8G
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Prievadai ir sąsajos > DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos > HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos > Sąsajos tipas - "PCI Express Gen 4 x 8
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 3072
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4060
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2475 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2640 MHz
Procesorius > Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4060
Procesorius > Grafinių procesorių šeima - NVIDIA
producerCode - RTX 4060 GAMING 8G
productName - Vaizdo plokštė. MSI GeForce RTX 4060 GAMING 8G
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - GEFORCE RTX 4060 GAMING 8G
ShortSummaryDescription - MSI GAMING GEFORCE RTX 4060 8G, "GeForce RTX 4060", 8 GB, GDDR6, 128 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
sizeY - 401
sizeZ - 327
svoris - 976
Svoris ir matmenys - Aukštis - 41 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 130 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 587 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 247 g
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 1.00 kg
Techninė informacija > Gamintojas - MSI
Techninė informacija > Gamintojo pavadinimas - "GeForce RTX 4060 GAMING 8G
Techninė informacija > Grynasis svoris - 0.59 kg
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4060-GAMING-8G/Overview
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
warrantyLength - 36
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 8 GB
Memory - Data transfer rate - 17 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
dimensionalWeight - 2071
Design - Illumination - Yes
Design - Cooling technology - MSI TORX FAN 5.0
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Product colour - Grey
Design - Number of fans - 2 fan(s)
sizeX - 79
EAN - 4711377115469
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
WarrantyInfo -
warrantyType - G
Category - Graphics Cards
Code - GeForce RTX 4060 GAMING 8G
LongDesc - MSI GeForce RTX™ 4060 GAMING 8GGame, stream, create. The GeForce RTX™ 4060 lets you take on the latest games and apps with the ultra-efficient NVIDIA Ada Lovelace architecture. Experience immersive, AI-accelerated gaming with ray tracing and DLSS 3, and supercharge your creative process and productivity with NVIDIA Studio.GAMING IN STYLE!Play with style! GAMING is upgraded with TWIN FROZR 9 to sustain intense performance during gaming and content creation. A high-speed style matches high-performance capabilities for gamers who want to go all out.STRENGTH AND ARTISTRYMSI envisioned the GAMING series as the favored graphic cards solution for all sorts of gamers, including adventure seekers, esport competitors, livestream broadcasters, and more. GAMING reflects both the spirit of gamers and the intense performance within the cards with a styled exterior that erupts with colorful lights between bold lines and edges.TWIN FROZR 9 THERMAL DESIGN:Stay cool and quiet. MSI’s TWIN FROZR 9 thermal design enhances heat dissipation all around the graphics card.TORX FAN 5.0:TORX FAN 5.0 is a culmination of fan design improvements to increase the air pressure and flow into the heatsink. Ring arcs link three sets of fan blades that tilt 22 degrees together to maintain high-pressure airflow even at slower rotational speeds. The resulting increased airflow is +23% compared to an axial fan.A fan cowl extends a bit beyond the general enclosure to lengthen the wind’s passageway, allowing airflow to stabilize and move smoother through the fans. Bulging notches under the cowl help to reduce recirculation, thus further improving airflow stability and reducing some noise.COPPER BASEPLATE:Heat from the GPU and memory modules is immediately captured by a solid nickel-plated copper baseplate and then rapidly transferred to an array of heat pipes. This widening of the thermal transfer systems with highly efficient mechanisms improves overall efficiency.KEEPING THE CORE COOL:Core Pipes are precision-crafted to make maximum use of the available space. A squared section of heat pipes fully touch the GPU baseplate and spread the heat along the full length of the heatsink.Airflow Control improves airflow dynamics through the Wave Curved 2.0 and updated deflectors for optimizing the balance between cooling and quieter acoustics."
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4060, 2475MHz, 8GB GDDR6, 128 bit, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 115W
LongSummaryDescription - MSI GAMING GEFORCE RTX 4060 8G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4060, Processor frequency: 2475 MHz. Discrete graphics card memory: 8 GB, Graphics card memory type: GDDR6, Memory bus: 128 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Power - Power consumption (typical) - 115 W
Power - Minimum system power supply - 550 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 8-pin
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Link - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4060-GAMING-8G
Packaging data - Package weight - 1 kg
Packaging data - Package type - Box
Package features > Palette Qty - 656 pc(s)
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Package features > Gross height (mm) - 41.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 247.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 130.00 mm
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 63.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 350.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.41 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > Embeeded battery - No
Title - MSI GAMING GEFORCE RTX 4060 8G graphics card NVIDIA 8 GB GDDR6
Name - MSI | GeForce RTX 4060 GAMING 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 4060 | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 4 x 8
Brand - MSI
BrandPartCode - GEFORCE RTX 4060 GAMING 8G
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express Gen 4 x 8
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 3072
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4060
Processor - Processor frequency - 2475 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2640 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 4060
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
producerCode - RTX 4060 GAMING 8G
productName - Karta graf. MSI GeForce RTX 4060 GAMING 8G
productSize - Normal
ProductName - GEFORCE RTX 4060 GAMING 8G
ShortSummaryDescription - MSI GAMING GEFORCE RTX 4060 8G, GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
sizeY - 401
sizeZ - 327
weight - 976
Weight & dimensions - Height - 41 mm
Weight & dimensions - Depth - 130 mm
Weight & dimensions - Width - 587 mm
Weight & dimensions - Weight - 247 g
Technical details > Gross weight - 1.00 kg
Technical details > Producer - MSI
Technical details > Producer product name - GeForce RTX 4060 GAMING 8G
Technical details > Net weight - 0.59 kg
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4060-GAMING-8G/Overview
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
warrantyLength - 36
375,38 €
MSI GeForce RTX 4060, 8GB GDDR6, GAMING (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos