Asus GeForce RTX 4090, 24GB GDDR6X, ROG Strix BTF OC Edition (DLSS 3)

+
Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
+ Užregistruokite pirkinį ir gaukite Dragon's Dogma II!
ID: 1088513 Produkto kodas: ROG-STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING
Galima užsisakyti 1 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metų (Garantija verslo subjektams 1 metai)
2 473,53 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 05.06.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 05.06.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 05.06.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4090
  • Variklio greitis (GPU speed): 2550 MHz
  • Elektros lizdai: Asus - BTF
  • Operatyvinė atmintis: 24 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę Asus GeForce RTX 4090 su 24 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4090 vaizdo plokštė yra galingiausias 2022 m. NVIDIA Ada architektūros modelis, atverčiantis naują puslapį kompiuterinių žaidimų kategorijoje. Dėl naujų SM, RT ir Tensor branduolių ši grafikos plokštė yra iki dviejų kartų našesnė už geriausius GeForce RTX 30" serijos modelius ir efektyviau naudoja energiją.

Asus GeForce RTX 4090 turi 24 GB GDDR6X operatyviosios atminties ir veikia 2550 MHz taktiniu dažniu. Ši vaizdo plokštė ypač tinka tiems, kurie mėgsta žaisti 4K UHD raiška, nes RTX 4090 yra 71 % spartesnė už Radeon RX 6950 XT ir 59 % spartesnė už GeForce RTX 3090 Ti, kuri buvo našumo lyderė iki šios vaizdo plokštės pasirodymo.

GeForce RTX 4090 4K UHD performance

Ada Lovelace architektūra taip pat pasiteisina ne tik kompiuterinių žaidimų srityje. Pavyzdžiui, Blender atvaizdavimo programinėje įrangoje RTX 4090 90 % lenkia RTX 3090 Ti, panašus vaizdas matomas ir V-Ray, OctaneRender bei Redshift programose.

GeForce RTX 4090 Blender performance

Jei ne tik žaidžiate naujausius kompiuterinius žaidimus, bet ir aktyviai kuriate žaidimus, pakeitę dabartinę vaizdo plokštę GeForce RTX 4090 į GeForce RTX 4090 pasieksite bent 75 % didesnį FPS, kai naudojate Unreal Engine!

GeForce RTX 4090 Unreal Engine performance

Kad užtikrintumėte suderinamumą su savo sistema, kompiuterio korpusas turi būti pritaikytas ne trumpesnėms kaip 358mm ilgio vaizdo plokštėms, o maitinimo šaltinis turi būti 1000 W arba didesnis. Ne mažiau svarbu, kad kompiuterio procesorius būtų galingas. Visą šios Asus GeForce RTX 4090 vaizdo plokštės našumo potencialą išnaudosite tik tada, jei naudosite 13-osios ar vėlesnės kartos Intel Core i7 ir Core i9 procesorius arba AMD Ryzen 7000 serijos ar vėlesnius Ryzen 7/Ryzen 9 procesorius.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus ROG
GPU modelis GeForce RTX 4090

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2550 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 358
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 16384
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 450 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 1000 W
Elektros lizdai : Asus - BTF
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 24 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 384 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
PC Game Pass ir 3 mėnesių GeForce NOW Priority bendradarbiaujant su NVIDIA
Užregistruokite pirkinį ir gaukite Dragon's Dogma II!
Išsamesnė specifikacija
Atmintis - atminties magistralė - 384 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 24 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 21 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Dizainas - Apšvietimas - Taip
Dizainas - Apšvietimo spalva - Keli
Dizainas - Aušinimo technologija - ASUS Axial-tech
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / viso ilgio (FH/FL)
Dizainas - Kronšteino aukštis - Viso aukščio (FH)
Dizainas - Lizdų skaičius - 3.5
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
Eans - 4711387526897
Gamintojas - Asus
Gamintojo kodas - ROG-STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING
GarantijaInformacija -
GTIN - 4711387526897
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
LongDesc - ROG Strix GeForce RTX™ 4090 BTF OC Edition 24GB GDDR6X patobulinta konstrukcija, pasižyminti geriausiomis šiluminėmis savybėmis ir naujoviška auksiniu pirštu (GC-HPWR).
LongProductName - 24 GB, GDDR6X, 384 bitų, "PCI Express 4.0", 2610 MHz didinamasis taktinis dažnis, 2640 MHz OC režimas, 2x HDMI, 3x "DisplayPort", 1x 16 kontaktų, 3,5 lizdas, ARGB
LongSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4090. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 24 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, Atminties magistralė: 384 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. "DirectX" versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai, Apšvietimo spalva: Apšvietimas: Multi
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 1000 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės turinys - Vadovas - Taip
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX BTF Gaming OC 24GB DLSS 3
Pavadinimas - ASUS ROG -STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING "NVIDIA GeForce RTX 4090" 24 GB GDDR6X
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0JT0-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 2
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 16384
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4090
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis (OC režimas) - 2640 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2610 MHz
Produkto pavadinimas - ROG-STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING, "GeForce RTX 4090", 24 GB, GDDR6X, 384 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Sistemos reikalavimai - Palaikomos "Windows" operacinės sistemos - "Windows 10 x64", "Windows 11 x64
Svoris ir matmenys - Aukštis - 149.3 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 357.6 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 70.1 mm
Trumpas aprašymas - NVIDIA RTX 4090 mikroschemų rinkinys | 24 GB
URL - https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4090-o24g-btf-gaming/
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Veikimas - paruošta virtualiajai realybei (VR) - Taip
Memory - Memory bus - 384 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 24 GB
Memory - Data transfer rate - 21 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Design - Illumination - Yes
Design - Illumination colour - Multi
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Design - Bracket height - Full-Height (FH)
Design - Number of slots - 3.5
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Eans - 4711387526897
Producer - Asus
ProducerCode - ROG-STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING
WarrantyInfo -
GTIN - 4711387526897
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
LongDesc - ROG Strix GeForce RTX™ 4090 BTF OC Edition 24GB GDDR6X buffed-up design with chart-topping thermal performance and innovative Graphics Card High-Power (GC-HPWR) Gold Finger.
LongProductName - 24 GB, GDDR6X, 384-bit, PCI Express 4.0, 2610 MHz boost clock, 2640 MHz OC mode, 2x HDMI, 3x DisplayPort, 1x 16-pin, 3.5 slot, ARGB
LongSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4090. Discrete graphics card memory: 24 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 384 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Multi
Power - Minimum system power supply - 1000 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package type - Box
Packaging content - Manual - Yes
Name - ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX BTF Gaming OC 24GB DLSS 3
Title - ASUS ROG -STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4090 24 GB GDDR6X
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0JT0-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 16384
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4090
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency (OC mode) - 2640 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2610 MHz
ProductName - ROG-STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING
ShortSummaryDescription - ASUS ROG -STRIX-RTX4090-O24G-BTF-GAMING, GeForce RTX 4090, 24 GB, GDDR6X, 384 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10 x64, Windows 11 x64
Weight & dimensions - Height - 149.3 mm
Weight & dimensions - Depth - 357.6 mm
Weight & dimensions - Width - 70.1 mm
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4090 | 24GB
URL - https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx4090-o24g-btf-gaming/
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - No
Performance - Virtual Reality (VR) ready - Yes
2 473,53 €
Asus GeForce RTX 4090, 24GB GDDR6X, ROG Strix BTF OC Edition (DLSS 3)
  • Asus Dragon's Dogma II - To learn more go to promotion.asus.com/en/baltics/24q2-dragons-dogma-ii
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos