Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, Dual OC Edition (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1089539 Produkto kodas: 90YV0KF3-M0NA00
Sandėlyje yra 13 vnt.
Garantija: 2 metų
929,40 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4070 Ti SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2640 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: Standard Cooler
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Asus Dual
GPU modelis GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2640 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 2
Ilgis (mm) : 267
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 8448
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 285 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 21000 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 6
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 3
1 kategorija - Vaizdo plokštės
2 kategorija - "NVidia PCI Express" vaizdo plokštės
Aprašymas - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER OC Edition 16GB GDDR6X su dviem galingais "Axial-tech" ventiliatoriais ir 2,56 lizdo konstrukcija, užtikrinančia platų suderinamumą - Pasitelkiamas NVIDIA DLSS3, itin efektyvus "Ada Lovelace" lankas ir visiškas spindulių sekimas - 4-osios kartos tenzorių branduoliai: Iki 4 kartų didesnis našumas su DLSS 3, palyginti su grubiu atvaizdavimu - 3-iosios kartos RT branduoliai: Iki 2 kartų didesnis spindulių sekimo našumas - OC versija: 2655 MHz (OC režimas)/2625 MHz (numatytasis režimas) - "Axial-tech" ventiliatoriaus konstrukcija turi mažesnę ventiliatoriaus stebulę, kuri palengvina ilgesnes mentes, ir užtvarinį žiedą, kuris padidina žemyn nukreiptą oro slėgį - 2,56 lizdo konstrukcija maksimaliai padidina suderinamumą ir aušinimo efektyvumą, kad būtų užtikrintas puikus našumas mažame korpuse - 0 dB technologija leidžia mėgautis lengvais žaidimais santykinai tyliai - Dvigubi rutuliniai ventiliatoriaus guoliai gali tarnauti iki dviejų kartų ilgiau nei įvoriniai guoliai - Automatinė itin tiksli automatizuota gamyba, užtikrinanti didesnį patikimumą
Atminties CLK - 21 Gbps
Atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 21 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
Aušinimo sistema - Dviejų lizdų ventiliatoriaus įtaisas
CUDA spalvos - 8448
dimensionalWeight - 1771
Dizainas - Aušinimo technologija - ASUS Axial-tech
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - Lizdų skaičius - 2.56
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 2 ventiliatoriai
dydisX - 410
EAN - 4711387545225
Eans - 4711387545225
EAN_kodas - 4711387545225
Gamintojas - Asus
Gamintojas - Asus
Gamintojas - ASUS
Gamintojo kodas - 90YV0KF3-M0NA00
Gamintojo kodas - DUAL-RTX4070TIS-O16G
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
garantijaType - G
GPU didinamasis taktinis dažnis - 2625 MHz
Grafikos jungtis - PCIE 4.0 16x
Grafinės atminties dydis - 16 GB
Grafinės atminties tipas - GDDR6X
GTIN - 4711387545225
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
Kategorija_1 - Vaizdo plokštės
Kategorija_2 - Vaizdo plokštės PCIe - "Nvidia
Kategorijos kodas - VGP
Kortelės ilgis - 240 to 280 mm
LongDesc - 2x ventiliatoriai. 2x Fun.ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER sujungia dinamišką šiluminį našumą ir platų suderinamumą. Į 26,7 cm ilgio, 2,56 lizdo plokštę sutalpinti pažangūs pavyzdinių vaizdo plokščių aušinimo sprendimai, įskaitant du "Axial-tech" ventiliatorius, maksimaliai padidinančius oro srautą į radiatorių, todėl mažiau vietos užima daugiau galios. Dėl šių patobulinimų "ASUS Dual" yra puikus pasirinkimas žaidėjams, norintiems didelio našumo grafikos plokštės kompaktiškoje konstrukcijoje."Axial-tech" ventiliatoriaus dizainasGeriau, greičiau, stipriauDviem išbandytiems "Axial-tech" ventiliatoriams būdinga mažesnė stebulė, palengvinanti ilgesnių menčių naudojimą, ir užtvarinis žiedas, padidinantis žemyn nukreipto oro slėgį.0dB technologijaTylusis intelektasSiekiant pašalinti nereikalingą triukšmą, sustabdymo režimas sustabdo visus ventiliatorius, kai GPU temperatūra nukrenta žemiau 50 laipsnių, o energijos suvartojimas yra mažas.Dvigubi rutuliniai ventiliatorių guoliai2 kartus ilgesnis tarnavimo laikasSkirtingų tipų guoliai turi unikalių privalumų ir trūkumų. Rutuliniai guoliai išsiskiria ilgaamžiškumu ir gali tarnauti iki dviejų kartų ilgiau nei įvorinių guolių konstrukcijos.2.56 lizdų dizainasSuvartokite šilumąPagal kruopščiai suprojektuotą gaubto, radiatoriaus ir šiluminių vamzdelių išdėstymą du "Axial-tech" ventiliatoriai išnaudoja šoninio skydelio ventiliaciją ir užtikrina šiluminį našumą, kuris neatitinka plokštės dydžio.Dviguba BIOSRinkitės išmintingaiAr pirmenybę teikiate žemai branduolio temperatūrai, ar mažam triukšmo lygiui? Našumo režimas leis ventiliatoriams suktis sparčiau, kad plokštė visą laiką veiktų vėsiai. Tylusis režimas išlaiko tą pačią tikslinę galią ir aukščiausius nustatymus, tačiau siūlo ne tokią agresyvią ventiliatorių kreivę, kad esant vidutinėms temperatūroms veiktų tyliau. Jei norite dar labiau pritaikyti ir valdyti, išbandykite mūsų programinę įrangą GPU Tweak III.Auto-Extreme TechnologyPreciziška automatizuota gamybaAuto-Extreme Technology - tai automatizuotas gamybos procesas, nustatantis naujus standartus pramonėje, nes visas litavimas atliekamas vienu važiavimu. Taip sumažinama šiluminė komponentų apkrova ir išvengiama aštrių valymo cheminių medžiagų naudojimo, todėl mažėja poveikis aplinkai, mažėja gamybos energijos sąnaudos ir apskritai gaminys tampa patikimesnis.Apsauginė galinė plokštėTai toks metalas!"Plokštelė sutvirtinta aliuminio galine plokšte, kuri suteikia konstrukcijos standumo, padeda išvengti sulenkimo ir apsaugo komponentus bei trasų kanalus nuo pažeidimų. Galinėje dalyje yra plati ventiliacijos anga, kuri leidžia karštam orui išeiti link važiuoklės išmetimo ventiliatorių, o ne grįžti atgal į GPU aušintuvą.Nerūdijančio plieno laikiklisSusitvarkykite patys"Dual" tvirtinimo laikiklis sustiprintas 304 nerūdijančiu plienu, kuris yra kietesnis ir atsparesnis korozijai.GPU TWEAK IIIMonitoruokite, derinkite ir derinkite"ASUS GPU Tweak III" programa pakelia vaizdo plokštės derinimą į kitą lygį. Ji leidžia koreguoti svarbiausius parametrus, įskaitant GPU branduolio taktą, atminties dažnį ir įtampos nustatymus, su galimybe viską stebėti realiuoju laiku per pritaikomą ekrano ekraną. Taip pat įdiegta pažangi ventiliatoriaus valdymo funkcija ir daug kitų funkcijų, padedančių maksimaliai išnaudoti vaizdo plokštės galimybes."QuantumCloud"Pelnas iš GPU galios"QuantumCloud" yra saugi ir paprasta naudoti programa, kuri leidžia be vargo uždirbti papildomų pinigų dalijantis savo vaizdo plokštės skaičiavimo galia. Uždirbti galima per "PayPal" arba "WeChat" paskyrą, be to, "QuantumCloud" palaiko daugybę mainų būdų, įskaitant "Steam". Be to, "QuantumCloud" nerenka jokių asmeninių duomenų, todėl jūsų privatumas išlieka apsaugotas. Pradėkite iš karto vos vienu spustelėjimu!144 valandų trukmės patvirtinimo programa"Platus" gali būti nepakankamas apibūdinimasPagal 144 valandų trukmės patvirtinimo programą kortoms atliekami griežti testai, kad būtų užtikrintas suderinamumas su naujausiais žaidimais.NVIDIA DLSS 3Maks. Maksimali kokybė. Powered by AI.DLSS - tai revoliucinis dirbtinio intelekto grafikos proveržis, daug kartų padidinantis našumą. Naudojant naujus ketvirtos kartos "Tensor Cores" branduolius ir "Optical Flow Accelerator" "GeForce RTX 40" serijos GPU, "DLSS 3" naudoja AI, kad sukurtų papildomų kadrų ir pagerintų vaizdo kokybę.Daugiau su AI, greičiau su RTXGeriau su "GeForce RTX".Atraskite RTX AI pranašumą. Sukurti dirbtinio intelekto erai, "GeForce RTX™" GPU turi specializuotus AI "Tensor Cores" branduolius, kurie užtikrina pažangiausią našumą ir revoliucines galimybes. Nuo didesnio kūrybiškumo ir itin efektyvaus produktyvumo iki stulbinamai greitų žaidimų - aukščiausia AI galia "Windows" kompiuteriuose yra RTX.
LongProductName - 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, "PCI Express 4.0", 2625 MHz didinamasis taktinis dažnis, 2655 MHz OC režimas, HDMI, 3x "DisplayPort", 2,56 lizdas, 1x 16 kontaktų
LongSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, grafinis procesorius: NVIDIA, grafinis procesorius: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 256 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatoriai
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Maitinimo jungtys - 16 kontaktų
Maksimali skiriamoji geba - 7680x4320
Matmenys - 267.01 x 133.94 x 51.13
Mikroschemų rinkinys - "NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Modelis - DUAL-RTX4070TIS-O16G
MPN - 90YV0KF3-M0NA00
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės aukštis - 88.5 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės gylis - 233 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės plotis - 405 mm
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 1.75 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pakuotės turinys - Vadovas - Taip
Pardavėjo interneto svetainė - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070tis-o16g/
Pavadinimas - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER DUAL 16GB OC DLSS 3
Pavadinimas - ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER DUAL OC Edition, vaizdo plokštė (DLSS 3, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1a)
Pavadinimas - RTX 4070 Ti Super 16GB ASUS Dual GDDR6X 90YV0KF3-M0NA00
Pilnas aprašymas Linija - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER|Grafikos atminties dydis 16 GB|GDDR6X|256 bitų|PCIE 4.0 16x|Atminties CLK 21 Gb/s|GPU didinamasis taktinis dažnis 2625 MHz|7680x4320|Aušinimas Dviejų lizdų ventiliatorius|1xHDMI|3xDisplayPort|Įeinantys priedai 1 x Kolekcijos kortelė1 x Spartos nustatymo vadovas1 x Adapterio kabelis (nuo 1 iki 2)1 x Padėkos kortelė
Prekės ženklas - ASUS
Prekės ženklo dalies kodas - 90YV0KF3-M0NA00
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 8448
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis (OC režimas) - 2655 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2625 MHz
producerCode - 90YV0KF3-M0NA00
productName - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - DUAL-RTX4070TIS-O16G
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G, "GeForce RTX 4070 Ti SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Sistemos reikalavimai - Palaikomos "Windows" operacinės sistemos - "Windows 10 x64
Sistemos reikalavimai - Palaikomos "Windows" operacinės sistemos - "Windows 10 x64", "Windows 11 x64
Sistemos reikalavimai - Palaikomos "Windows" operacinės sistemos - "Windows 11 x64
sizeY - 240
sizeZ - 90
Svoris - 1,80
Svoris - 1.76
svoris - 1785
Svoris ir matmenys - Aukštis - 133.9 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 267 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 51.1 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 945 g
Trumpas aprašymas - "NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER" mikroschemų rinkinys | 16 GB
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070tis-o16g/
Vaizdo plokštės funkcijos - HDCP
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - HDCP versija - 2.3
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
Vieneto bendrasis svoris - 1.34 kg
Vieneto blogas tūris - 0,006918 kubinio metro
Vieneto grynasis svoris - 1 kg
warrantyLength - 24
Įtraukti priedai - 1 x Surinkimo kortelė 1 x Spartos nustatymo vadovas 1 x Adapterio laidas (nuo 1 iki 2) 1 x Padėkos kortelė
DisplayPort Input/Output connectors - 3
Category 1 - Grafikkarten
Category 2 - NVidia PCI-Express Grafikkarten
Description - ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER OC Edition 16GB GDDR6X with two powerful Axial-tech fans and a 2.56-slot design for broad compatibility - Powered by NVIDIA DLSS3, ultra-efficient Ada Lovelace arch, and full ray tracing - 4th Generation Tensor Cores: Up to 4X performance with DLSS 3 vs. brute-force rendering - 3rd Generation RT Cores: Up to 2X ray tracing performance - OC edition: Boost Clock 2655MHz (OC Mode)/ 2625 MHz (Default Mode) - Axial-tech fan design features a smaller fan hub that facilitates longer blades and a barrier ring that increases downward air pressure - A 2.56-slot design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis - 0dB technology lets you enjoy light gaming in relative silence - Dual ball fan bearings can last up to twice as long as sleeve bearing designs - Auto-Extreme precision automated manufacturing for higher reliability
Memory CLK - 21 Gbps
Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Data transfer rate - 21 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
Cooling system - Dual Slot Fansink
CUDA Cores - 8448
dimensionalWeight - 1771
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Number of slots - 2.56
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 2 fan(s)
sizeX - 410
EAN - 4711387545225
Eans - 4711387545225
EAN_code - 4711387545225
Producer - Asus
Manufacturer - Asus
Manufacturer - ASUS
Manufacturer_code - 90YV0KF3-M0NA00
ProducerCode - DUAL-RTX4070TIS-O16G
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
warrantyType - G
GPU boost clock - 2625 MHz
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 16 GB
Graphics memory type - GDDR6X
GTIN - 4711387545225
HDMI Input/Output connectors - 1
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
Category_1 - Graphics Cards
Category_2 - Graphics Cards PCIe - Nvidia
Category Code - VGP
Card's length - 240 to 280 mm
LongDesc - 2x Fans. 2x Fun.ASUS Dual GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER fuses dynamic thermal performance with broad compatibility. Advanced cooling solutions from flagship graphics cards — including two Axial-tech fans for maximizing airflow to the heatsink — are packed into the 26.7 cm long, 2.56-slot card, delivering more power in less space. These enhancements make ASUS Dual the perfect choice for gamers who want heavyweight graphics performance in a compact build.Axial-tech Fan DesignBetter, faster, strongerTwo tried-and-true Axial-tech fans feature a smaller hub that facilitates longer blades and a barrier ring to increase downward air pressure.0dB TechnologyQuiet intelligenceTo eliminate unnecessary noise, a stop mode halts all fans when the GPU temp falls below 50 degrees and power consumption is low.Dual Ball Fan Bearings2x longer lifespanDifferent bearing types have unique pros and cons. Ball bearings excel at durability and can last up to twice as long as sleeve bearing designs.2.56-slot DesignSink your heat into thisA carefully designed shroud, heatsink, and heatpipe layout allows the two Axial-tech fans to leverage chassis side-panel ventilation and deliver thermal performance that belies the card’s size.Dual BIOSChoose wiselyDo you prioritize low core temps or low noise levels? Performance mode will let the fans spin up to keep the card running cool all the time. Quiet mode keeps the same power target and top-end settings, but offers a less aggressive fan curve for quieter operation at medium temps. For even more customization and control, check out our GPU Tweak III software.Auto-Extreme TechnologyPrecision automated manufacturingAuto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.Protective BackplateThat's so metal!The PCB is reinforced by an aluminum backplate that adds structural rigidity, helping to prevent flex and protect components and trace pathways from damage. The rear features a wide vent that allows hot air to escape towards chassis exhaust fans instead of being recycled back into the GPU cooler.Stainless Steel BracketSteel yourselfThe mounting bracket of the Dual has been beefed up with 304 Stainless Steel that’s harder and more resistant to corrosion.GPU TWEAK IIIMonitor, tweak, and tuneThe ASUS GPU Tweak III utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.QuantumCloudProfit from GPU powerQuantumCloud is a safe and easy-to-use application that lets you effortlessly earn extra money by sharing your graphics card’s computing power. Earnings are accessible through your PayPal or WeChat account, and QuantumCloud also supports multiple exchange methods, including Steam. In addition, QuantumCloud doesn’t collect any personal data, so your privacy stays protected. Get started right away with just one click!144-hour Validation Program“Extensive” may be an understatementA 144-hour validation program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games.NVIDIA DLSS 3Max FPS. Max Quality. Powered by AI.DLSS is a revolutionary breakthrough in AI graphics that multiplies performance. Powered by the new fourth-gen Tensor Cores and Optical Flow Accelerator on GeForce RTX 40 Series GPUs, DLSS 3 uses AI to create additional frames and improve image quality.Further With AI, Faster on RTXGet next-level AI performance on GeForce RTX.Discover the RTX AI advantage. Built for the era of AI, GeForce RTX™ GPUs feature specialized AI Tensor Cores that deliver cutting-edge performance and revolutionary capabilities. From enhanced creativity and ultra-efficient productivity to blisteringly fast gaming, the ultimate in AI power on Windows PCs is on RTX.
LongProductName - 16 GB, GDDR6X, 256-bit, PCI Express 4.0, 2625 MHz boost clock, 2655 MHz OC mode, HDMI, 3x DisplayPort, 2.56-slot, 1x 16-pin
LongSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Power connectors - 16 pin
Max resolution - 7680x4320
Dimensions - 267.01 x 133.94 x 51.13
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Model - DUAL-RTX4070TIS-O16G
MPN - 90YV0KF3-M0NA00
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package height - 88.5 mm
Packaging data - Package depth - 233 mm
Packaging data - Package width - 405 mm
Packaging data - Package weight - 1.75 kg
Packaging data - Package type - Box
Packaging content - Manual - Yes
Vendor Homepage - www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070tis-o16g/
Title - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
Name - ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER DUAL 16GB OC DLSS 3
Name - ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER DUAL OC Edition, graphics card (DLSS 3, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1a)
Name - RTX 4070 Ti Super 16GB ASUS Dual GDDR6X 90YV0KF3-M0NA00
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER|Graphics memory size 16 GB|GDDR6X|256 bit|PCIE 4.0 16x|Memory CLK 21 Gbps|GPU boost clock 2625 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|Included Accessories 1 x Collection Card1 x Speedsetup Manual1 x Adapter Cable (1 to 2)1 x Thank you Card
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0KF3-M0NA00
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 8448
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency (OC mode) - 2655 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2625 MHz
producerCode - 90YV0KF3-M0NA00
productName - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - DUAL-RTX4070TIS-O16G
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -RTX4070TIS-O16G, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10 x64
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10 x64, Windows 11 x64
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 11 x64
sizeY - 240
sizeZ - 90
Weight - 1,80
Weight - 1.76
weight - 1785
Weight & dimensions - Height - 133.9 mm
Weight & dimensions - Depth - 267 mm
Weight & dimensions - Width - 51.1 mm
Weight & dimensions - Weight - 945 g
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4070 Ti SUPER | 16GB
URL - https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx4070tis-o16g/
Graphic card features - HDCP
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - HDCP version - 2.3
Performance - TV tuner integrated - No
Unit Gross Weight - 1.34 kg
Unit Brutto Volume - 0.006918 cubm
Unit Net Weight - 1 kg
warrantyLength - 24
Included Accessories - 1 x Collection Card
1 x Speedsetup Manual
1 x Adapter Cable (1 to 2)
1 x Thank you Card
929,40 €
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16GB GDDR6X, Dual OC Edition (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos