MSI GeForce RTX 4080 SUPER, 16GB GDDR6X, EXPERT (DLSS 3)

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1093575 Produkto kodas: V511-242R
Galima užsisakyti 5 vnt. Prieinamumas: 14 dienų po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metų
1 331,76 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 05.06.2024
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 05.06.2024
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 05.06.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: GeForce RTX 4080 SUPER
  • Variklio greitis (GPU speed): 2610 MHz
  • Elektros lizdai: 1x 16-pin
  • Operatyvinė atmintis: 16 GB
  • Atminties technologija: GDDR6X
  • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę MSI GeForce RTX 4080 SUPER su 16 GB GDDR6X RAM.

GeForceRTX 4080 SUPER vaizdo plokštė yra naujausias ir taip puikios RTX 40 SUPER serijos papildymas. RTX 4080 SUPER serijoje CUDA branduolių skaičius padidintas iki 10240 CUDA branduolių, palyginti su 9728 CUDA branduoliais RTX 4080 modelyje. Didžiausias pokytis pastebimas branduolių baziniame taktiniame dažnyje, kuris RTX 4080 modelyje yra 2,51 GHz, o naujojoje RTX 4080 SUPER padidintas iki 2,55 GHz.

MSI GeForce RTX 4080 SUPER turi 16 GB GDDR6X operatyviosios atminties, o didžiausias šio modelio branduolio dažnis yra 2610 MHz. Vaizdo plokštė ypač tinka tiems, kurie mėgsta žaisti 1440P QHD raiška arba 4K UHD raiška.

DLSS 3.0 yra technologija, naudojama NVIDIA vaizdo plokštėse. DLSS 3.0 leidžia pagerinti žaidimų grafiką naudojant mašininio mokymosi algoritmus, sukurtus aukštos kokybės vaizdo interpoliavimui atlikti. DLSS siekiama sumažinti vaizdo skiriamąją gebą, kad būtų pagerintas žaidimo našumas, kartu išlaikant geriausią įmanomą vaizdo kokybę. DLSS 3.0 sudaro NVIDIA SuperResolution, prie kurios pridedamas Optical Multi Frame Generation, kad būtų sukurti visiškai nauji kadrai. Be to, integruota NVIDIA Reflex, kad būtų sumažintas kadrų vėlavimas.

Kad būtų užtikrintas suderinamumas su jūsų sistema, jūsų kompiuterio korpusas turi palaikyti bent 312mm ilgio vaizdo plokštes, o maitinimo šaltinis turi būti 850 W arba didesnis ir turėti ATX 3.0 PCI-E Gen 5.0 16 kontaktų jungtį. Lygiai taip pat išmanus turi būti ir galingas jūsų kompiuterio procesorius. Visas šios MSI GeForce RTX 4080 SUPER vaizdo plokštės našumo galimybes išnaudosite tik tada, jei naudosite Intel 13 kartos ar naujesnius Core i7 ir Core i9 procesorius arba AMD Ryzen 7000 serijos ar naujesnius Ryzen 7/Ryzen 9 procesorius.

Virtualioji realybė

GeForce emblema rodo, kad ši vaizdo plokštė yra pakankamai galinga, kad būtų suderinama su naujausiais VR (virtualios realybės) įrenginiais, tokiais kaip Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir t. t.

GeForce RTX 40 Series
Pagrindinė informacija
GPU patarimai GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : MSI Expert
GPU modelis GeForce RTX 4080 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2610 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 1
Ilgis (mm) : 312
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 10240
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 320 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 850 W
Elektros lizdai : 1x 16-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6X
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 23000 MHz
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : Nėra
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
Atmintis - atminties magistralė - 256 bit
Atmintis - Atminties pralaidumas (maks.) - 23 GB/s
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6X
dimensionalWeight - 2772
Dizainas - Apšvietimas - Taip
Dizainas - Apšvietimo spalva - Keli
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - formos veiksnys - Viso aukščio / pusės ilgio (FH/HL)
Dizainas - Lizdų skaičius - 3
Dizainas - Produkto spalva - Pilka
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 1 ventiliatorius (-ai)
dydisX - 420
Eans - 4711377187374
Gamintojas - MSI
Gamintojo kodas - "GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
GarantijaInformacija -
garantijaType - G
GTIN - 4711377187374
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
LongDesc - "Expert" serijos vaizdo plokštės sukurtos taip, kad būtų puikios. Stumiama oro srauto sistema nukreipia vidinę šilumą nuo vaizdo plokštės arba už jos ribų, kad pagerintų GPU aušinimą. Aliuminio lydinio korpusas suteikia ilgaamžiškumo ir stabilumo, kartu suteikdamas rafinuotą išvaizdą, kuri pabrėžia aukščiausios klasės vaizdo plokštės dizainą.FLOW FROZR THERMAL DESIGNMSI "Flow Frozr" technologija pagerina vaizdo plokštės aušinimą, kad būtų užtikrintas optimalus GPU našumas, ir gali padėti išsklaidyti šilumą visoje sistemoje, kai ji išstumia šiltą orą per galinį IO.KOKYBĖ, PREMINUMO KOKYBĖMetališkai pagaminta iš aliuminio lydinio ir suformuota naudojant precizišką meistriškumą, EXPERT vaizdo plokštė pasižymi aukščiausios kokybės medžiagomis ir rafinuota estetika, pateikdama aukštos kokybės išvaizdą.Viršutinės klasės komponentai ir optimizavimasSujungus aukščiausios klasės komponentus ir optimizuotą dizainą, "EXPERT" vaizdo plokšte siekiama užtikrinti puikų patikimumą ir stabilumą bei maksimaliai padidinti našumą.VISO TIKSLO SUSIJUNGIMASIšskirtinė MSI "MSI Center" programinė įranga padeda maksimaliai išnaudoti MSI gaminių galimybes. Stebėkite, koreguokite ir optimizuokite realiuoju laiku vos keliais paspaudimais.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER, 2625 MHz, 16 GB GDDR6X, 256 bitų, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, "DirectX 12 Ultimate", "OpenGL 4.6", 320 W
LongSummaryDescription - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT. Grafikos procesorių šeima: Grafinis procesorius: NVIDIA, Grafinis procesorius: GeForce RTX 4080 SUPER, procesoriaus dažnis: 2625 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 16 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6X, atminties magistralė: 256 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. DirectX versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius (-iai), Apšvietimo spalva: 1, Apšvietimo spalva: Apšvietimas: Multi
Maitinimas - Energijos suvartojimas (tipinis) - 320 W
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 850 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 1x 16 kontaktų
Našumas - "AMD FreeSync - Ne
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Taip
Našumas - NVIDIA G-SYNC - Taip
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 2.91 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pavadinimas - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT vaizdo plokštė NVIDIA 16 GB GDDR6X
Pavadinimas - MSI GeForce RTX 4080 SUPER EXPERT 16GB DLSS 3
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 1.4a
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1a
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Taip
Procesorius - CUDA branduoliai - 10240
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - NVIDIA
Procesorius - Grafinis procesorius - "GeForce RTX 4080 SUPER
Procesorius - lygiagretaus apdorojimo technologijos palaikymas - Nepalaikoma
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2625 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2610 MHz
producerCode - V511-242R
productName - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT vaizdo plokštė NVIDIA 16 GB GDDR6X
productSize - Normalus
Produkto pavadinimas - GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
ShortSummaryDescription - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT, "GeForce RTX 4080 SUPER", 16 GB, GDDR6X, 256 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
sizeY - 300
sizeZ - 110
svoris - 2860
Svoris ir matmenys - Aukštis - 141 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 312 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 61 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 1.99 kg
Trumpas aprašymas - Mikroschemų rinkinys NVIDIA RTX 4080 SUPER | 16 GB
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4080-SUPER-16G-EXPERT
Veikimas - Dviejų nuorodų DVI - Ne
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - Ne
warrantyLength - 36
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory bandwidth (max) - 23 GB/s
Memory - Discrete graphics card memory - 16 GB
Memory - Graphics card memory type - GDDR6X
dimensionalWeight - 2772
Design - Illumination - Yes
Design - Illumination colour - Multi
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Design - Number of slots - 3
Design - Product colour - Grey
Design - Number of fans - 1 fan(s)
sizeX - 420
Eans - 4711377187374
Producer - MSI
ProducerCode - GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
WarrantyInfo -
warrantyType - G
GTIN - 4711377187374
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
LongDesc - Expert series graphics cards are designed to excel. A push-pull airflow system directs internal heat either away or outside the graphics card to enhance GPU cooling. The aluminum alloy casing bestows durability and stability, while imparting a refined appearance that emphasizes the premium graphics card design.FLOW FROZR THERMAL DESIGNMSI's Flow Frozr tech enhances graphics card cooling for optimal GPU performance and can aide heat dissipation across the entire system when it expels warm air out through the rear IO.FINE CRAFT, PREMIUM QUALITYMeticulously crafted from aluminum alloy and shaped using precision craftsmanship, the EXPERT Graphics Card boasts premium materials and refined aesthetics, presenting a high-quality appearance.TOP CLASS COMPONENT & OPTIMIZATIONBy incorporating top-notch components and an optimized design, the EXPERT graphics card aims to achieve excellent reliability and stability, while maximizing performance to its utmost potential.BRINGING IT ALL TOGETHERMSI's exclusive MSI Center software helps you get the most out of your MSI products. Monitor, tweak, and optimize in real-time with just a few clicks.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER, 2625MHz, 16GB GDDR6X, 256 bit, PCI Express 4.0, 1 x HDMI (2.1a), 3 x DP (1.4a), CUDA, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 320W
LongSummaryDescription - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 4080 SUPER, Processor frequency: 2625 MHz. Discrete graphics card memory: 16 GB, Graphics card memory type: GDDR6X, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s), Illumination colour: Multi
Power - Power consumption (typical) - 320 W
Power - Minimum system power supply - 850 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 16-pin
Performance - AMD FreeSync - No
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Yes
Performance - NVIDIA G-SYNC - Yes
Packaging data - Package weight - 2.91 kg
Packaging data - Package type - Box
Title - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT graphics card NVIDIA 16 GB GDDR6X
Name - MSI GeForce RTX 4080 SUPER EXPERT 16GB DLSS 3
Brand - MSI
BrandPartCode - GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4a
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Yes
Processor - CUDA cores - 10240
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 4080 SUPER
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor frequency - 2625 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2610 MHz
producerCode - V511-242R
productName - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT graphics card NVIDIA 16 GB GDDR6X
productSize - Normal
ProductName - GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
ShortSummaryDescription - MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT, GeForce RTX 4080 SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
sizeY - 300
sizeZ - 110
weight - 2860
Weight & dimensions - Height - 141 mm
Weight & dimensions - Depth - 312 mm
Weight & dimensions - Width - 61 mm
Weight & dimensions - Weight - 1.99 kg
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 4080 SUPER | 16GB
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-4080-SUPER-16G-EXPERT
Performance - Dual Link DVI - No
Performance - TV tuner integrated - No
warrantyLength - 36
1 331,76 €
MSI GeForce RTX 4080 SUPER, 16GB GDDR6X, EXPERT (DLSS 3)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos