MSI Radeon RX 7900 XT, 20GB GDDR6, GAMING TRIO CLASSIC

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 935337 Produkto kodas: Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G
Yra sandėlyje 5 vienetai
Garantija: 2 metų (Garantija verslo subjektams 1 metai)
1 135,07 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
  • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 06.04.2023
  • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 06.04.2023
  • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 06.04.2023
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • GPU modelis: Radeon RX 7900 XT
  • Variklio greitis (GPU speed): 2000 MHz
  • Elektros lizdai: 3x 8-pin
  • Operatyvinė atmintis: 20 GB
  • Atminties technologija: GDDR6
  • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašymas
Siūlome įsigyti vaizdo plokštę MSI Radeon RX 7900 XT su 20 GB GDDR6 RAM.
Pagrindinė informacija
GPU patarimai Radeon
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU serija : Msi Gaming
GPU modelis Radeon RX 7900 XT

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, TopPC.lt, prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Variklio greitis (GPU speed) 2000 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Ventiliatorių skaičius : 3
Ilgis (mm) : 325
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 5376
PCI-E versija : 4.0 x16
Energijos suvartojimas (TDP) : 315 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Elektros lizdai : 3x 8-pin
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 20 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 20000 MHz
Bitai 320 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Funkcionalumas
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
Apšvietimas : RGB
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Uostai ir įranga
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Pajungimas DVI-D : 0
Pajungimas DV-I : 0
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Didžiausias ekranų skaičius : 4
Išsamesnė specifikacija
Atmintis - atminties magistralė - 320 bit
Atmintis - diskrečioji vaizdo plokštės atmintis - 20 GB
Atmintis - Duomenų perdavimo sparta - 20 Gbit/s
Atmintis - vaizdo plokštės atminties tipas - GDDR6
Dizainas - Apšvietimas - Y
Dizainas - Apšvietimo spalva - Keli
Dizainas - Aušinimo technologija - MSI "Tri Frozr 2
Dizainas - Aušinimo tipas - Aktyvus
Dizainas - Produkto spalva - Juoda
Dizainas - Ventiliatorių skaičius - 3 ventiliatoriai
Eans - 4711377061056
Gamintojas - MSI
Gamintojo kodas - "Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G
GarantijaInformacija -
GTIN - 4711377061056
Kategorija - Root/Elektronika/PC dalys/Grafikos kortelės
Kategorija - Vaizdo plokštės
LongDesc - TAS GAMINGAS, KURĮ ŽINOTE IR KURIAIS PATIKITE Naujausia kultinės MSI GAMING serijos iteracija vėl užtikrina našumą, mažą triukšmo lygį ir estetiką, kurią atpažįsta ir kuria pasitiki užkietėję žaidėjai. Dabar ir jūs galite mėgautis visais mėgstamais žaidimais su galinga vaizdo plokšte, kuri išlieka vėsi ir tyli. Būtent taip, kaip jums patinka. Atkreipkite dėmesį Atėjo laikas pasipuošti komandos spalvomis. Sinchronizuokite apšvietimą su kitais suderinamais įrenginiais, kad šviesos šou pakiltų į kitą lygį. Sutemti taip pat paprasta, kaip ir išjungti apšvietimą. MŪSŲ VĖSA IR TYLIA TRI FROZR 2 šiluminė sistema sukurta siekiant efektyvumo. Tikėkitės puikios vėsos ir tylos pusiausvyros, kad nesibaigiančiose žaidimų sesijose būtų dar smagiau. TRI FROZR 2 TEAMWORK MAKES THE DREAM WORK "TORX FAN 4.0" sukurtas komandinio darbo pagrindu, o ventiliatorių menčių poros sujungtos išorinio žiedo konstrukcijos jungtimi, kuri sukoncentruoja oro srautą į atnaujintą TRI FROZR 2 aušinimo sistemą. TIKRAI AUKŠČIAMOSIOS ŠIRDIES VAMZDŽIAI Šerdies vamzdžiai yra tiksliai apdirbti, kad maksimaliai susiliestų su GPU ir paskirstytų šilumą per visą radiatoriaus ilgį, kad aušinimas būtų optimalus. TYLIOJANČIOJI ŠILDIKLIO KONSTRUKCIJA Išlikite nepastebimi su "Airflow Control", kuri pagerina oro srauto dinamiką. Deflektoriai suteikia papildomą paviršiaus plotą ir nukreipia orą ten, kur reikia, kad jis būtų maksimaliai aušinamas. Bangomis išlenkti 2.0 briaunų kraštai trikdo nepageidaujamas oro srauto harmonijas, todėl sumažėja triukšmas. GAMINGASIS GAMING sukurtas taip, kad puikiai tarnautų jums intensyviai žaidžiant. Šis legendinis gaminys turi papildomą galią, kurią atrakina pasirinktinė spausdintinė plokštė. Geriau saugotis, nei gailėtis Pasirinktinėje spausdintinėje plokštėje įmontuoti papildomi saugikliai užtikrina papildomą apsaugą nuo elektros pažeidimų. Kaltas iš patobulintų medžiagų Patobulinta spausdintinės plokštės medžiagos konstrukcija su 2 uncijų storio variu padidina laidumą, pagerina šilumos išsklaidymą ir užtikrina didelio našumo patikimumą. Keiskite taisykles, o ne kortelę Tvirtą surinkimo kokybę pagrindinėse vietose sustiprina standi metalinė juosta, apsauganti nuo sulenkimo. JŪSŲ PAGRINDINIS CHARAKTERIS
LongProductName - "Radeon™ RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G", "PCI Express® Gen 4", 5376 vienetai, 2400 MHz, 20 GB GDDR6, 320 bitų, HDCP, 315 W, 325 x 141 x 56 mm, 1618 g
LongSummaryDescription - MSI Radeon RX 7900 XT žaidimų trio classic 20G. Grafikos procesorių šeima: AMD, Grafinis procesorius: Radeon RX 7900 XT, procesoriaus dažnis: 2000 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 20 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: Duomenų kaupiklis, atmintis: 320 bitų. Didžiausia skiriamoji geba: 7680 x 4320 taškų. "DirectX" versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatoriai, Apšvietimo spalva: Apšvietimas: Multi
Maitinimas - Energijos suvartojimas (tipinis) - 315 W
Maitinimas - minimalus sistemos maitinimo šaltinis - 750 W
Maitinimas - papildomos maitinimo jungtys - 3x 8 kontaktų
Našumas - "AMD FreeSync - Y
Našumas - "DirectX" versija - 12 Galutinis
Našumas - "OpenGL" versija - 4.6
Našumas - HDCP - Y
Pakuotės duomenys - Pakuotės svoris - 2.35 kg
Pakuotės duomenys - Pakuotės tipas - Dėžutė
Pavadinimas - MSI "Radeon RX 7900 XT" žaidimų trio klasikinis 20G AMD 20 GB GDDR6
Pavadinimas - MSI Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - 912-V520-011
Prievadai ir sąsajos - "DisplayPort" versija - 2.1
Prievadai ir sąsajos - DisplayPorts kiekis - 3
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1
Prievadai ir sąsajos - Tipinė sąsaja - PCI Express 4.0
Procesorius - CUDA - Y
Procesorius - CUDA branduoliai - 5376
Procesorius - Didžiausias ekranų skaičius vienai vaizdo plokštei - 4
Procesorius - Didžiausia skiriamoji geba - 7680 x 4320 taškų
Procesorius - grafikos procesorių šeima - AMD
Procesorius - Grafinis procesorius - "Radeon RX 7900 XT
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2000 MHz
Procesorius - procesoriaus padidintas taktinis greitis - 2400 MHz
Produkto pavadinimas - "Radeon RX 7900 XT" žaidimų trio classic 20G
ShortSummaryDescription - MSI "Radeon RX 7900 XT" žaidimų trio classic 20G, "Radeon RX 7900 XT", 20 GB, GDDR6, 320 bitų, 7680 x 4320 taškų, PCI Express 4.0
Svoris ir matmenys - Aukštis - 141 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 325 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 56 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 1.62 kg
Trumpas aprašymas - Mikroschemų rinkinys AMD 7900XT | 20GB
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/Radeon-RX-7900-XT-GAMING-TRIO-CLASSIC-20G/Overview
Veikimas - Integruotas TV imtuvas - N
Memory - Memory bus - 320 bit
Memory - Discrete graphics card memory - 20 GB
Memory - Data transfer rate - 20 Gbit/s
Memory - Graphics card memory type - GDDR6
Design - Illumination - Y
Design - Illumination colour - Multi
Design - Cooling technology - MSI Tri Frozr 2
Design - Cooling type - Active
Design - Product colour - Black
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Eans - 4711377061056
Producer - MSI
ProducerCode - Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G
WarrantyInfo -
GTIN - 4711377061056
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Category - Graphics Cards
LongDesc - THE GAMING YOU KNOW & TRUST
The latest iteration of MSI’s iconic GAMING series once again brings performance, low-noise efficiency, and aesthetics that hardcore gamers have come to recognize and trust. Now you too can enjoy all your favorite games with a powerful graphics card that stays cool and silent. Just the way you like it.
LIGHT 'EM UP
It’s time to put on team colors. Synchronize lighting with other compatible devices to take the light show to another level. Going dark is as easy as turning the lights off.
WE KEEP IT COOL AND QUIET
The TRI FROZR 2 thermal system has been designed for efficiency. Expect a perfect balance of cool and quiet for more fun during endless gaming sessions.
TRI FROZR 2
TEAMWORK MAKES THE DREAM WORK
TORX FAN 4.0 is built on teamwork, with pairs of fan blades bound together with an outer ring design link that focuses airflow into the updated TRI FROZR 2 cooling system.
TOTALLY COOL CORE PIPES
Core Pipes are precision-machined for maximum contact over the GPU and spread the heat along the full length of the heatsink for optimal cooling.
SHHHH…SILENCING HEATSINK DESIGN
Stay stealthy with Airflow Control that improves airflow dynamics. Deflectors provide additional surface area and guide air to where it’s needed for maximum cooling. Wave-curved 2.0 fin edges disrupt unwanted airflow harmonics resulting in reduced noise.
TOUGH ENOUGH TO BACK YOU UP!
GAMING has been crafted to serve you well during intense gameplay. This legendary item has extra power unlocked through the Custom PCB.
Better Safe Than Sorry
Additional fuses built into the custom PCB provide additional safeguards against electrical damage.
Forged from Enhanced Materials
An enhanced PCB material design with 2oz thickened copper increases conductivity, improving heat dissipation, and high-performance reliability.
BEND THE RULES, NOT THE CARD
Solid build quality in key areas is strengthened with a rigid metal anti-bending strap.
YOUR SUPPORT CHARACTER
LongProductName - Radeon™ RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G, PCI Express® Gen 4, 5376 Units, 2400 MHz, 20GB GDDR6, 320-bit, HDCP, 315 W, 325 x 141 x 56 mm, 1618g
LongSummaryDescription - MSI Radeon RX 7900 XT gaming trio classic 20G. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon RX 7900 XT, Processor frequency: 2000 MHz. Discrete graphics card memory: 20 GB, Graphics card memory type: GDDR6, Memory bus: 320 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Multi
Power - Power consumption (typical) - 315 W
Power - Minimum system power supply - 750 W
Power - Supplementary power connectors - 3x 8-pin
Performance - AMD FreeSync - Y
Performance - DirectX version - 12 Ultimate
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - HDCP - Y
Packaging data - Package weight - 2.35 kg
Packaging data - Package type - Box
Title - MSI Radeon RX 7900 XT gaming trio classic 20G AMD 20 GB GDDR6
Name - MSI Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO CLASSIC 20G
Brand - MSI
BrandPartCode - 912-V520-011
Ports & interfaces - DisplayPort version - 2.1
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 5376
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Graphics processor - Radeon RX 7900 XT
Processor - Processor frequency - 2000 MHz
Processor - Processor boost clock speed - 2400 MHz
ProductName - Radeon RX 7900 XT gaming trio classic 20G
ShortSummaryDescription - MSI Radeon RX 7900 XT gaming trio classic 20G, Radeon RX 7900 XT, 20 GB, GDDR6, 320 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Weight & dimensions - Height - 141 mm
Weight & dimensions - Depth - 325 mm
Weight & dimensions - Width - 56 mm
Weight & dimensions - Weight - 1.62 kg
ShortDescription - Chipset AMD 7900XT | 20GB
URL - https://www.msi.com/Graphics-Card/Radeon-RX-7900-XT-GAMING-TRIO-CLASSIC-20G/Overview
Performance - TV tuner integrated - N
1 135,07 €
MSI Radeon RX 7900 XT, 20GB GDDR6, GAMING TRIO CLASSIC
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos