Hewlett Packard EliteBook 645 G10 Silver, 14" FHD IPS, Ryzen 5 7530U, 16GB, 512GB SSD, Windows 11 Pro

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1050613 Produkto kodas: 9G2E5ET#B1R
Sandėlyje yra 23 vnt.
Garantija: 3 metų
1 034,63 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
 • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: 08.03.2024
 • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: 08.03.2024
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: 08.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Atnaujinimo dažnis: 60Hz
 • Ekrano matmenys: 14"
 • Skiriamoji ekrano geba: 1920x1080 (Full HD)
 • Svoris: 1.40 kg
 • Procesoriaus modelis: AMD Ryzen 5 7530U
 • Operatyvinė atmintis: 16 GB
 • Operatyvinės atminties tipas: DDR4
 • SSD: 512 GB
 • Vaizdo plokštės modelis: AMD Radeon Graphics
 • Operacinė sistema: Windows 11 Pro
 • Klaviatūros kalba: ENG
 • Klaviatūros apšvietimas: Ir (vienos spalvos)
 • Akumuliatorius: 51.3 Wh
AprašymasNuo atspindžių apsauganti ekrano danga užtikrina puikų ekrano matomumą šviesiu paros metu, pašalina nemalonius atspindžius ir leidžia netrukdomai atlikti svarbias užduotis.
C tipo USB lizdas yra pažangiausias iš visų USB lizdų, o didžiausias jo privalumas - dvipusis kištukas, todėl jungiant bet kurį C tipo USB įrenginį neįmanoma suklysti.
Naujausios kartos USB 3.0 technologija leidžia prie šio kompiuterio prijungti didelės talpos USB 3.0 išorines duomenų laikmenas. Be to, šis prievadas palaiko ir ankstesnės kartos USB2.0 įrenginius.
Integruotas Bluetooth imtuvas leidžia prijungti kompiuterį prie išmaniojo telefono ar kitų Bluetooth palaikančių periferinių įrenginių.

Daugiau nei HP EliteBook 645 G10
 • WiFi Wi-Fi 6E (802.11ax) belaidžio ryšio kortelė, užtikrinanti galimybę belaidžiu ryšiu prisijungti prie šiuolaikinių maršrutizatorių ir kompiuterių tinklų.
 • Ekrane įmontuota interneto kamera, skirta vaizdo pokalbiams per Skype ir kitas pokalbių programas
 • HDMI prievadas leidžia prijungti antrą ekraną.
 • 14" LED AntiGlare ekranas su 1920x1080 (Full HD) skiriamąja geba, "BluRay" kokybe, kad galėtumėte mėgautis filmais per visą ekraną
Daugiau informacijos apie įmonę Hewlett Packard

Bendrovė Hewlett Packard yra didžiausia pasaulyje nešiojamųjų kompiuterių gamintoja, kurios metinė apyvarta siekia ~ 126 mlrd. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau kaip 324 000 darbuotojų visame pasaulyje. HP gaminami nešiojamieji kompiuteriai išsiskiria iš konkurentų dėl geresnės kainos ir kokybės santykio. HP teikiamas garantinio aptarnavimo tinklas yra vienas geriausių visame pasaulyje.

Garantija

Hewlett Packard šiam modeliui suteikia 3 metų garantiją visuose sertifikuotuose aptarnavimo centruose.
Ekrano charakteristikos
Atnaujinimo dažnis : 60Hz
Ekrano matmenys 14"

Ekrano dydis apibūdina nešiojamojo kompiuterio ekrano matomos dalies dydį per įstrižainę coliais. Vidutiniai nešiojamieji kompiuteriai turi 15,4 colio standartinius arba 15,6 colio plačiaekranius ekranus. Itin kompaktiškų nešiojamųjų kompiuterių ekrano dydis yra apie 10,1 colio.

Kai kuriuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra galimybė pasukti ekraną 180 laipsnių kampu ir uždaryti jį klaviatūra - taip gaunamas tikras planšetinis kompiuteris be klaviatūros. Šie modeliai kartais vadinami transformeriais arba planšetiniais kompiuteriais - juos galima naudoti ir kaip standartinį nešiojamąjį kompiuterį, ir kaip planšetinį kompiuterį. Ši parinktis labai patogi skaitant arba, pavyzdžiui, braižant, kai klaviatūra nereikalinga.

Nešiojamųjų kompiuterių, kuriais siekiama pakeisti stacionarius kompiuterius, ekranas kartais būna net 17 colių. Didesnio monitoriaus paprastai reikia norint redaguoti grafiką, peržiūrėti didelės apimties lenteles ir pan. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad didesnis ekranas reiškia didesnį kompiuterio dydį ir paprastai didesnį svorį, be to, jį galima lengviau pažeisti atidarant ir uždarant.

Skiriamoji ekrano geba 1920x1080 (Full HD)

Maksimali ekrano skiriamoji geba apibūdina spalvų taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (detalizuotas) vaizdas. Pav., 1366x768px reiškia, kad Jūsų kompiuteryje yra 1366 taškai horizontalėje ir x 768 taškai vertikalėje. Didelė skiriamoji geba užtikrina daugiau informacijos ekrane, kas tiesiogiai susiję su ekrano dydžiu. Dabar net 12,1 colių dydžio ekrane gali būti 1024x768 skiriamoji geba. Pirmą kartą užmetus akį atrodo, kad tokio dydžio ekranui to yra per daug, tačiau didelė skiriamoji geba suteikia didesnį komfortą.

WVGA (800x480) būdinga seniems portatyviniams kompiuteriams ir naujos kartos mini planšetiniams kompiuteriams. WSVGA – ultra mobilūs portatyviniai kompiuteriai su monitoriumi 10.1’’ (dažniausiai sutinkama 1024x600 skiriamoji geba).

WXGA (1280x800) – tokia skiriamoji geba pagrindinai būdinga 12.1’’, 13.3’’, 14.1’’ ekranams su kraštinės santykiu 16:9.

HD 1366x768 ir 1600x900 yra labai paplitusi skiriamoji geba tarp biudžeto ir vidutinės klasės portatyvinių kompiuterių.

Full HD (1920x1200) ekrano skiriamoji geba derinyje su galingomis vaizdo kortelėmis (NVidia Quadro FX arba ATI FireGL) skirta profesionaliam 3D modeliavimui.

WUXGA (1920x1200) – ultra praplėstas grafinis derinys (ekranas 16:10), skirtas HD televizijos žiūrėjimui.

Būtina atkreipti dėmesį į monitoriaus kontrastą ir ryškumą, Ekranas turi būti maksimaliai ryškus, kad portatyviniu kompiuteriu būtų galima naudotis ir labai ryškioje šviesoje.

Ekrano tipas LED AntiGlare

Nešiojamųjų kompiuterių ekranai skirstomi į Glare, arba blizgančius, ir AntiGlare, arba matinius. Flossy ekrano privalumas - geresnis kontrastas, spalvos ir ryškumas, todėl šio tipo monitorių renkasi namų naudotojai. Šio ekrano trūkumas - atspindžiai, kurie trukdo matyti vaizdą esant ryškiam apšvietimui.

AntiGlare arba matiniai ekranai tam tikru mastu padeda išvengti atspindžių problemos dėl išsklaidymo. Tokio tipo ekranas paprastai naudojamas verslo klasės kompiuteriuose, skirtuose darbui su dokumentais ir apskaitos sistemomis.

Ekrano skydelio tipas : IPS
Touchscreen Nėra
Kompiuteris su lietimui jautriu ekranu naudojamas panašiai kaip išmintingas telefonas arba planšetinis kompiuteris. Jeigu kompiuteryje instaliuota Windows 8 operacinė sistema, tai be pelės ir klaviatūros galima ne tiktai peržiūrėti tinklą un fotonuotraukas, bet ir pilnavertiškai dirbti Windows aplinkoje.
Pagrindinė informacija
Modelis : HP EliteBook 645 G10
Serija : HP EliteBook 600 Series
Spalva : Sidabro
Pritaikymas : Business
Svoris 1.40 kg
Svoris nusako portatyvinio kompiuterio mobilumo klasę. Standartinių portatyvinių kompiuterių klasės svoris yra nuo 2 - 3 kg. Jei pageidaujate, kad kompiuteris būtų maksimaliai lengvai nešiojamas, pasirinkite mobilios (1.2 - 2.0 kg.) ar ultra mobilios (1.2 Kg ar mažiau) klasės kompiuterį. Jei kompiuteris pagrindinai bus naudojamas nustatytoje vietoje ir pernešamas retai, pasirinkite stalinio kompiuterio pakaitalo klasę (3.0 kg. Ir daugiau).
Procesoriaus parametrai
Procesoriaus modelis AMD Ryzen 5 7530U

Procesoriaus takto dažnis yra jo greito veikimo rodiklis. Procesoriai su didesniu takto dažniu turi didesnį veikimo greitį, nei procesoriai su vienodais kitais techniniais rodikliais. Dviejų ar daugiau branduolių procesorių dažnio taktas nurodytas kiekvienam branduoliui, todėl lyginant procesorių pajėgumą, procesorius su takto dažniu 2Ghz ir vienu branduoliu laikomas mažiau pajėgiu nei kitas procesorius su tokiu pačiu takto dažniu, bet turintis daugiau branduolių.

Procesoriaus branduoliai 6

Šis rodiklis nustato kompiuterio centrinio procesoriaus branduolių skaičių. Kiekvienas branduolys yra tarsi atskiras procesorius, galintis atskirai valdyti įvairias programas. Taigi, jei yra keli branduoliai, kompiuterio operacinė sistema gali tolygiai paskirstyti apkrovą tarp branduolių, kad kompiuterio naudotojas vienu metu galėtų, pavyzdžiui, klausytis muzikos, naršyti internete ir atsisiųsti failus. Procesoriaus dažnio taktas 2.00 GHz

Procesoriaus branduolio takto dažnis yra vienas iš procesoriaus pajėgumo pagrindinių kriterijų. Šis rodiklis nustato, kiek per sekundę sugeba įvykdyti kiekvienas procesoriaus branduolys. Kuo aukštesnis procesoriaus branduolio takto dažnis, tuo greičiau kompiuteris atliks jam skirtas skaičiavimo užduotis.

Procesoriaus TurboBoost dažnis 4.50 GHz
Procesoriaus gebėjimas padidinti vieno ar kelių branduolių našumą (taktinį dažnį) dėl kitų branduolių budėjimo režimo. Ši funkcija įjungiama tik tada, kai kompiuteriui reikia papildomos talpos stumti.
Procesora threads 12 Threads

HyperThreading - tai kompiuterio centrinio procesoriaus gebėjimas kiekviename branduolyje apdoroti kelis duomenų srautus. Dviejų branduolių procesoriaus HyperThreading yra 4, o tai reiškia, kad tam tikras užduotis šis dviejų branduolių procesorius gali atlikti taip pat kokybiškai, kaip ir keturių branduolių procesorius.

Procesoriaus spartinančioji atmintinė 16 MB

Centrinio procesoriaus spartinančioji atmintis - tai vieta, kurioje centrinis procesorius saugo (buferis) duomenis, skirtus apdoroti trumpą laiką. Spartinančiosios atminties apimtis yra svarbi nustatant spartų procesoriaus veikimą, taigi ir bendrą spartų paties kompiuterio veikimą. Didesnis spartinančiosios atminties tūris reiškia spartesnį darbą.

Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Operatyvinė atmintis (RAM) yra trumpalaikė duomenų saugykla. Šis greitą veikimą nustatantis komponentas:

 • leidžia Jūsų kompiuterio procesoriams greitai prieiti prie apdorojamos informacijos, kurią naudoja Jūsų atvertos kompiuterio programos;
 • programos atvėrimo metu ji saugoma savose mikroschemose, todėl atminties apimtis nusako, su kiek programų Jūsų kompiuteris gali dirbti vienu metu, bei su kokios apimties duomenimis (nuotraukomis, tekstais, interneto svetainėmis ir t.t.) Jūs galite dirbti vienu metu.

Laisvo lustų išdėstymo dėka, portatyvinio kompiuterio atmintis turi tokias pat charakteristikas, kaip ir stacionarinio kompiuterio atmintis. TopPC.lt rekomenduoja bendro naudojimo kompiuteriams naudoti 3Gb, arba didesnę operatyvinę atmintį.

Operatyvinės atminties tipas DDR4

Šis kriterijusnustato, kokią operatyviąją atmintį naudoja kompiuteris, kas yra pravartu, jei norite kompiuterio įsigyjimo metu pirkti papildomą atminties modulį, arba ateityje papildyti esančią atminties apimtį.

Naujasis atminties tipas yra DDR3. Attitinkamai DDR3L yra senesniosios kartos.

Operatyvinės atminties dažnis 3200 MHz
Operatyvinės atminties veikimo greitį bei patobulinimo galimybes nusako rodiklis – operatyvinės atminties tipas. TopPC.lt rekomenduoja įsigyti portatyvinį kompiuterį su DDR3L atminties tipu.
Laisvi atminties slotai 1
Laisvi atminties prievadai yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodikliai, kurie nusako, keliais papildomais atminties moduliais galima papildyti šį portatyvinį kompiuterį. Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės priklauso nuo operatyvinės atminties tipo, bei nuo to, kiek Mb atminties yra bazinėje kompiuterio komplektacijoje.
Maksimali op. atmintis 16 GB

Maksimali operatyvinė atmintis yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodiklis, kuris nurodo, kiek Mb operatyvinės atminties palaiko* šis portatyvinio kompiuterio medelis.

*Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės papildomai priklauso nuo prieinamų laisvų atminties vietų serveryje (slotų) skaičiaus, bei nuo to, kiek Mb atminties yra kompiuterio bazinėje komplektacijoje.

Kietasis diskas
SSD 512 GB

SSD, arba kietosios būsenos diskas, yra modernus atminties įrenginys, kuriame, kitaip nei standžiuosiuose diskuose (HDD), nėra judančių dalių, o visa informacija saugoma NAND atminties lustuose. Todėl SSD diskai yra daug patikimesni, nes jie geriau atlaiko smūgius, vibraciją ir temperatūros pokyčius. Pagrindinis privalumas - didelė duomenų perdavimo sparta ir nedidelis prieigos laikas. Šiuo metu SSD diskai su SATA 3 prievadu užtikrina vidutiniškai 500 MB/s duomenų perdavimo spartą. Tačiau kai kurių diskų, naudojančių M.2 arba PCI-Express prievadus, duomenų pralaidumas

siekia iki

2000 MB/s.

HDD 0 GB

Kietasis diskas yra nešiojamojo kompiuterio komponentas, kuriame saugoma operacinė sistema, programos ir jūsų failai. Nuo jo dydžio priklauso, kiek programų ir failų jame galima saugoti. Kietojo disko talpa matuojama gigabaitais (Gb).

Rinkdamiesi kietojo disko talpą, turite atsižvelgti į tai, ką planuojate jame saugoti artimiausioje ateityje. Duomenų kiekis greičiausiai didės, o naujoms technologijoms reikės didesnės atminties talpos.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokštė gamintojas : AMD
Vaizdo kortelės atmintis : Dynamic (naudojimas RAM)
Vaizdo plokštės modelis AMD Radeon Graphics

Vaizdo plokštė yra įrenginys, kuris išveda informaciją į portatyvinio kompiuterio ekraną. Šis parametras nurodo, kokio modelio ir gamintojo vaizdo kortelė yra integruota Jūsų portatyviniame kompiuteryje. Tačiau apie įspūdingo vaizdo ir trijų dimensijų grafikoje sukurtus žaidimus su susišaudymais ir automobilio vairavimu galite pamiršti, nes ji yra integruota vaizdo kortelėje. Integruota vaizdo kortelė paprastai užima dalį portatyvinio kompiuterio pagrindinės atminties.

Operacinė sistema
Operacinė sistema Windows 11 Pro

Rodiklis operacinė sistema nurodo, kokia teisėta operacinės sistemos licencija yra pridėta prie kompiuterio. Operacinės sistemos licencija garantuoja teisėtą kompiuterio operacinės sistemos naudojimą, patvirtintą teisiniu dokumentu - originaliu lipduku ant nešiojamojo kompiuterio korpuso.

OEM reiškia, kad perkate kompiuterį su pridėta operacine sistema ir naudojate šią operacinę sistemą kompiuteryje su atitinkamu originalios licencijos lipduku ant korpuso. OEM licencijos kaina yra daug mažesnė už standartinę mažmeninės licencijos kainą, kurią turite mokėti, jei norite pirkti programinę įrangą nusipirkę kompiuterį.

TopPC.lt rekomenduoja įsigyti nešiojamąjį kompiuterį su MS Windows 7 OEM operacine sistema.

Microsoft® Windows® 7" operacinė sistema yra saugi ir paprasta naudoti. Kasdienes užduotis galėsite atlikti ir naršyti mažesniu paspaudimų skaičiumi, užduotis atlikti geriau, jos bus greitos, saugios ir patikimos. Su Windows 7" atrasite naujas nešiojamojo kompiuterio galimybes.

Windows® 7 Home Premium - atveria neįtikėtinas nešiojamojo kompiuterio teikiamas pramogų galimybes, galėsite žiūrėti mėgstamas televizijos laidas, mėgautis nuotraukomis, filmais ar muzikos kolekcija.

Windows® 7 Professional - suteikia viską, ko reikia darbui ir namams.

Windows® 7 Ultimate - sukurta žmonėms, kurie nori turėti viską. Jame suderintos ir Home Premium pramoginės funkcijos, ir profesionalams skirtos verslo funkcijos su papildomu saugumu ir lankstumu, palengvinančiu darbą keliomis kalbomis.

*Nešiojamųjų kompiuterių operacinė sistema įdiegta iš dalies, o tai reiškia, kad įjungus kompiuterį reikia įvesti vartotojo prisijungimo duomenis. Įvedus duomenis, operacinės sistemos diegimo procedūra baigiama automatiškai. Šis procesas gali užtrukti iki 1 valandos. Tuo metu nešiojamasis kompiuteris turi būti įjungtas ir prijungtas prie nuolatinio maitinimo šaltinio.

Uostai ir įranga
Prijungimo vieta ausinėms Yra

Jei norite prie kompiuterio prijungti nešiojmas ausines arba atskirus, galigesnius garsiakalbius, būtinai ieškokite kompiuterio, kuris turėtų vietas ausinėms prijungti.

Neišsirinkus laiku, teks pirkti išorinę garso plokštę, kuri yra papildomos išlaidos ir dažnai tik nepatogus sprendimas.

Prijungimo vieta mikrofonui Combo

Pagal šį rodiklį nustatoma, ar nešiojamasis kompiuteris turi 1,8 colio mini-jack stero jungtį klasikinėms ausinėms arba kompiuterio garsiakalbiams prijungti.

Jei šios jungties nėra, reikės įsigyti USB garso plokštę šiems įrenginiams prijungti, o tai yra papildomos išlaidos ir nepatogumai.

A tipo USB 2.0 prievadai 0

USB 2.0 yra populiariausias kompiuterio periferinių įrenginių prijungimo lizdas. Naudojant šį jungties lizdą prie kompiuterio galima prijungti peles, klaviatūras, interneto kameras, spausdintuvus, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daugybę kitų įrenginių.

Kuo

daugiau turimų USB2.0 prievadų, tuo geriau.

Prievadai A tipo USB 3.0 3

USB 3.0 yra naujausias ir greičiausias USB standartas, kuris leidžia prijungti visuas senesnės kartos USB 2.0 ir naujosios kartos USB3.0 įrenginius.

Tikras šios jungties pasiekimas pasirodo tada, kai prie USB 3.0 jungiklio prijungiamas USB 3.0 išorinis kietasis diskas, arba USB 3.0 atmintukas. Šitoks sprendimas duomenų kopijavimo spartumu pajėgia kelis kartus viršyti ankstesnįjį USB 2.0 standartą ir ligšiolinį greičio rekordininką – FireWire junginį.

Uostas LAN (RJ-45) Yra

PrievadasLANarba Ethernet prievadas leidžia prijungti kompiuterį prie maršrutizatoriaus, modemo arba komutatoriaus ir užtikrinti interneto ryšį. Kadangi belaidis interneto ryšys, arba Wi-Fi, tampa vis populiaresnis, nešiojamųjų kompiuterių gamintojai pamažu atsisako šio prievado savo gaminiuose. Jei neturite belaidžio maršruto parinktuvo arba norite naudotis didžiausiu optinio interneto greičiu, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra LAN arba RJ45 lizdas.

Prijungimo vieta VGA (D-Sub) Nėra

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Uostai USB Type-C : 1
Prievadai Mini DisplayPort Nėra

DisplayPort elektroninis junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Kitaip negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti prie kompiuterio kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungiklį.

Pirmiausia įsigykite nešiojamąjį kompiuterį su DisplayPort, įsitikinkite, ar Jųsų monitorius ar televizorius turi tinkamą DisplayPort priedas.

Prijungimo vietos HDMI Yra

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Fotografijų skaitytojas Nėra

Ši šranga leidžia nukopijuoti nuotraukas iš skaitmeninių kamerų atminties nuotraukų be fotoaparato prijungimo.Lieka tik patalpinti į atitinkamą kortelių skaitytuvą, taip iš karto yra prieinamas kortelės turinys kompiuteryje.

Kortelės yra įvairios (SD, MMC, xD, MS Pro, utt.), įsitikinkite, ar pasirinktas kortelių skaitytuvas atitinka reikiamą kortelės tipą.

WebCam Yra
Vaizdo perdavimo pagalba web kamera leidžia bendrauti Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei naudotis plačiomis interneto pasaulio galimybėmis.
Belaidžiai ryšiai
4G/LTE Nėra
4G, arba LTE mobiliųjų duomenų sujungimas užtikrina patekimą prie interneto vietose, kur prieinamas 4-os kartos mobilųjį ryšių padengimas.
Bluetooth Yra

Bluetooth prijungimas skirtas saugiam bevieliniam duomenų perdavimui tarp įvairių įrenginių (iki 150 m). Tai suteikia galimybę Jūsų portatyviniam kompiuteriui be laidų prisijungti prie Jūsų mobilaus telefono, kito portatyvinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ir kitų bluetooth įrengimų, kad galėtumėte apsikeisti rinkmenomis su Mp3 muzika, nuotraukomis ar dokumentais. Su bluetooth Jūs galite prijungti nevielines ausines su mikrofonu, pelę, klaviatūrą, spausdintuvą ir kitus įrengimus, kurie palaiko bluetooth prijungimą.

Keletas Bluetooth technologijos naudojimo būdų:

• rinkmenų siuntimas tarp kompiuterių ar tarp kitų įrengimų;

• spausdinimas, naudojant Bluetooth palaikantį bevielį spausdintuvą;

• su Bluetooth aprūpintos klaviatūros ar pelės naudojimas, muzikos klausymas bevielių ausinių pagalba;

• asmeninio skaitmeninio asistento (PDA) sinchronizavimas su kompiuteriu ar kitu įrenginiu;

• bevielis prisijungimas prie interneto mobilaus telefono ar modemo serverio pagalba;

• prisijungimas Bluetooth asmeninio tinklo (PAN – tai technologija, kuri leidžia sukurti Ethernet tinklą su bevieliais ryšiais tarp nešiojamų kompiuterių, mobilių telefonų ir rankinių įrenginių).

*Sujungimui su portatyviniu kompiuteriu, kuriam prieinamas bluetooth, visiems sujungimams reikalingas bluetooth palaikymas.

Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)

Wireless yra bevielio tinklo sujungimas, kuriuo kompiuteris bus prijungtas prie maršrutizatoriaus (rūterio) arba patekimo punkto (access point). Šiandien vis dar populiariausias yra 802.11 B/G/N prijungimas, užtikrinantis pakankamai aukštą greitį (iki 300Mb/s) ir saugumą, tačiau vis daugiau įtaisų palaiko naują ir modernų 802.11ac standartą, kurio maksimalūs greičiai pasiekia netgi iki 1300Mb/s!

Klaviatūra
Klaviatūros kalba ENG

Kurią klaviatūrą pasirinkti – anglų ar anglų/rusų – tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir kasdieną naudojamos kalbos. Klaviatūros mygtukų išdėstymas turi būti maksimaliai priartintas prie stacionarių kompiuterių klaviatūros varianto.

Šiuo metu praktiškai visi portatyviniai kompiuteriai yra aprūpinti pilnos apimties klaviatūromis (su atskiru skaičių bloku). Funkciniai mygtukai turi būti racionaliai išdėstyti, kad nereikėtų iš naujo priprasti ieškant jų neįprastuose klaviatūros kampuose.

Trackpoint yra nedidelis kampas, patalpintas tiesiai per klaviatūros mygtukų vidurį. tai gali būti labai paranku kai nereikia „atitraukti“ rankų nuo klaviatūros, skirtingai nei nuo jutiminio pagrindo. Ši funkcija būdina įvairiems Lenovo ThinkPad serijos portatyviniams kompiuteriams.

Numpad Nėra

Šis parametras nustato, ar portatyvinio kompiuterio klaviatūroje yra prieinama atskira skaičių dalis Jei daug dirbate su skaitmenimis ir skaičiais, tikrai įsitikinkite ar pasirinktame kompiuteryje yra prieinama numpad.

Klaviatūros apšvietimas : Ir (vienos spalvos)
Akumuliatorius
Akumuliatorius 51.3 Wh

Baterijos veikimo laikas nusako apytikslį laiką, kiek ilgai jūsų portatyvinis kompiuteris sugebės veikti atjungus iš elektros tinklo su visiškai įkrautu akumuliatoriumi.

Baterijos veikimo laikas priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos, vykdomų veiksmų ir kitų faktorių. Šis rodiklis paprastai grindžiamas testavimo rezultatais. Šiuolaikiniuose portatyviniuose kompiuteriuose naudojamos ličio baterijos paprastai užtikrina nuo 5 iki 7 valandų trukmės veikimo laiką, kuris priklauso taip pat nuo kompiuterio vartojimo ir konfigūracijos. Šiuo metu kompiuteriuose naudojamos ličio jonų ir naujausiuose modeliuose taip pat ličio polimero baterijos. Būtina atsižvelgti į tai, kad portatyvinių kompiuterių baterijos naudojimo trukmė yra ribota. Ilgainiui galia sumažės, ir kyla būtinumas pakeisti akumuliatorių.

Papildoma operatyvioji atmintis
Microsoft 365 prenumerata - pigiau nei iš gamintojo!
Biuro programinė įranga
Antivirusinė programinė įranga
Pelė
Ausinės
Garsiakalbiai
Išorinis kietasis diskas
USB atmintinė
Išsamesnė specifikacija
"Bluetooth" - Taip
"GraphicCard" - Integruotas
Akumuliatorius - Ilgaamžis 51 Whr greito įkrovimo 3x baterija
Apsauga -
 • "Sure Click"
 • "Sure Sense"
 • "Sure Admin"
 • "Client Security Manager"
 • "Sure Start"
 • "Tamper Lock"
 • "Sure Run"
 • "Sure Recover"

 • Aukštis - 19.9 mm
  AverageRunTime - Iki 16 valandų ir 30 minučių
  Belaidis - "Wi-Fi-6E
  Bendrasis svoris - -
  CacheExternal - 16 MB
  CardReader - Ne
  DisplayNativeResolution - 1920 x 1080
  DisplaySize - 14"
  Ekrano funkcijos - 14 colių FHD (1920x1080) nuo atspindžių apsaugotas LED UWVA 250, skirtas WWAN, HD interneto kamerai, siauram rėmeliui
  ExpansionPorts -
 • C tipo USB
 • 3x USB 3.1
 • HDMI
 • Garso lizdas
 • RJ-45

 • ExpansionSlots -
 • Aktyvioji lustinė kortelė
 • Įmonėms paruoštas įvaizdis

 • FingerprintReader - Taip
  Fotoaparatas - Taip
  GAMINTOJO DUOMENŲ LAPAS - https://www8.hp.com/h20195/v2/Library.aspx?doctype=41&doccompany=...#doctype-41&sortorder-popular&teasers-off&searchword-HP EliteBook 645 G10&isRetired-false&isRHParentNode-false&titleCheck-true
  Garantija - 3 metai
  Garso funkcijos -
 • Du stereofoniniai garsiakalbiai
 • Du mikrofonai

 • GraphicsController - "AMD Radeon
  GraphicsControllerMemorySize - -
  GraphicsControllerMemoryType - Bendrai naudojama sistema
  Gylis - 213.9 mm
  InputDevices - Spustelėjimo klaviatūra Apšviestas, atsparus išsiliejimui
  KiekisĮrenginiai - 1
  Kietasis diskas - 512 GB
  Kietojo disko tipas - SSD
  Lokalizavimas - LT
  LongDesc -
  Mikroschemų rinkinys - Integruota su procesoriumi
  Operacinė sistema - "Windows 11 Pro
  Optinė saugykla - Ne
  PackageSize - -
  Plotis - 321.9 mm
  Priedai - -
  Procesoriaus greitis - 2.00 GHz
  Procesorius - "AMD Ryzen 5 7530U
  Procesorių serijos - "AMD Ryzen 5
  ProcessorMaxSpeed - 4.50 GHz
  ProcessorMultiCoreType - 6 branduoliai / 12 gijų
  ProdDesc - "HP EliteBook 645 G10" - "Ryzen 5 7530U", 16 GB, 512 GB SSD, 14 FHD 250-nit AG, paruoštas WWAN, "Smartcard", FPR, JAV apšviesta klaviatūra, 51Wh, "Win 11 Pro", 3 metai
  ProduktasPaveikslas - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - left.jpg
  Produkto nuotrauka4 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - rear.jpg
  Produkto paveikslėlis2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - center.jpg
  Produkto paveikslėlis3 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - right.jpg
  RAM - 16 GB
  RAMinstalled_max - 64 GB
  RAMSlots - 2
  RAMSlotsNemokamai - 1
  RAMType - DDR4-3200
  Rodymo tipas - FHD
  SmartCardReader - Taip
  StorageDeviceSpeed - NVMe PCI-Express
  Svoris - 1.400 kg
  Tinklo kortelė - Taip
  WirelessCardType - Mediatek RZ616 Wi-Fi 6E AIM-T 160 MHz + Bluetooth 5.3 WW WLAN
  WWAN - Atnaujinamas
  WWAN funkcijos - Nėra WWAN / WWAN Ready
  Įkroviklis - 65W išmanusis nPFC dešiniojo kampo kintamosios srovės adapteris
  Įtraukta programinė įranga -
 • Įsigykite biurą (parduodamas atskirai)

 • Bluetooth - Yes
  GraphicCard - Integrated
  Battery - Long Life 51Whr Fast Charge 3x cell Battery
  Security -
 • Sure Click
 • Sure Sense
 • Sure Admin
 • Client Security Manager
 • Sure Start
 • Tamper Lock
 • Sure Run
 • Sure Recover

 • Height - 19.9 mm
  AverageRunTime - Up to 16 hours and 30 minutes
  Wireless - Wi-Fi-6E
  GrossWeight - -
  CacheExternal - 16 MB
  CardReader - No
  DisplayNativeResolution - 1920 x 1080
  DisplaySize - 14"
  DisplayFeatures - 14 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 for WWAN for HD WebcamNarrow Bezel bent
  ExpansionPorts -
 • USB Type-C
 • 3x USB 3.1
 • HDMI
 • Audio jack
 • RJ-45

 • ExpansionSlots -
 • Active SmartCard
 • Corporate-Ready Image

 • FingerprintReader - Yes
  Camera - Yes
  MANUFDATASHEET - https://www8.hp.com/h20195/v2/Library.aspx?doctype=41&doccompany=...#doctype-41&sortorder-popular&teasers-off&searchword-HP EliteBook 645 G10&isRetired-false&isRHParentNode-false&titleCheck-true
  Warranty - 3 years
  AudioFeatures -
 • Dual stereo speakers
 • dual array microphones

 • GraphicsController - AMD Radeon
  GraphicsControllerMemorySize - -
  GraphicsControllerMemoryType - System Shared
  Depth - 213.9 mm
  InputDevices - Clickpad Backlit spill-resistant
  QuantityDevices - 1
  HardDrive - 512 GB
  HardDriveType - SSD
  Localization - EN
  LongDesc -
  Chipset - Integrated with processor
  OperatingSystem - Windows 11 Pro
  OpticalStorage - No
  PackageSize - -
  Width - 321.9 mm
  Accessories - -
  ProccesorSpeed - 2.00 GHz
  Processor - AMD Ryzen 5 7530U
  ProcessorSeries - AMD Ryzen 5
  ProcessorMaxSpeed - 4.50 GHz
  ProcessorMultiCoreType - 6 cores / 12 threads
  ProdDesc - HP EliteBook 645 G10 - Ryzen 5 7530U, 16GB, 512GB SSD, 14 FHD 250-nit AG, WWAN-ready, Smartcard, FPR, US backlit keyboard, 51Wh, Win 11 Pro, 3 years
  ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - left.jpg
  ProductPicture4 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - rear.jpg
  ProductPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - center.jpg
  ProductPicture3 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/HP EliteBook 645 G10 - right.jpg
  RAM - 16 GB
  RAMinstalled_max - 64 GB
  RAMSlots - 2
  RAMSlotsFree - 1
  RAMType - DDR4-3200
  DisplayType - FHD
  SmartCardReader - Yes
  StorageDeviceSpeed - NVMe PCI-Express
  Weight - 1.400 kg
  NetworkCard - Yes
  WirelessCardType - Mediatek RZ616 Wi-Fi 6E AIM-T 160 MHz +Bluetooth 5.3 WW WLAN
  WWAN - Upgradeable
  WWANFeatures - No WWAN / WWAN Ready
  Charger - 65W Smart nPFC Right Angle AC Adapter
  SoftwareIncluded -
 • Buy Office (Sold separately)

 • 1 034,63 €
  Hewlett Packard EliteBook 645 G10 Silver, 14" FHD IPS, Ryzen 5 7530U, 16GB, 512GB SSD, Windows 11 Pro
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visos kategorijos