MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL Star Blue, 16" WQUXGA Mini LED 120Hz, Core Ultra 9 185H, 32GB, 2TB SSD, GeForce RTX 4090 16G (DLSS 3), Windows 11 Pro

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 1091445 Produkto kodas: STEALTH16AISTA1VIG-019
Sandėlyje yra 4 vnt.
Garantija: 2 metų
4 522,57 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
 • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
 • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: ketvirtadienį, 23.05.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Atnaujinimo dažnis: 120Hz
 • Ekrano matmenys: 16"
 • Skiriamoji ekrano geba: 3840x2400 (Ultra HD+)
 • Svoris: 1.99 kg
 • Procesoriaus modelis: Intel Core Ultra 9 185H
 • Operatyvinė atmintis: 32 GB
 • Operatyvinės atminties tipas: DDR5
 • SSD: 2 TB
 • Vaizdo plokštės modelis: NVIDIA GeForce RTX 4090
 • Operacinė sistema: Windows 11 Pro
 • Klaviatūros kalba: ENG
 • Klaviatūros apšvietimas: Ir (vienos spalvos)
 • Akumuliatorius: 99.9 Wh
Aprašymas
Siūlome įsigyti galingą kompaktinės klasės kompiuterį 3D žaidimams <MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG su NVIDIA GeForce RTX 4090 grafine kortele ir Intel Core Ultra 9 185H procesoriumi.


Nuo atspindžių apsauganti ekrano danga užtikrina puikų ekrano matomumą šviesiu paros metu, pašalina nemalonius atspindžius ir leidžia netrukdomai atlikti svarbias užduotis.
C tipo USB lizdas yra pažangiausias iš visų USB lizdų, o didžiausias jo privalumas - dvipusis kištukas, todėl jungiant bet kurį C tipo USB įrenginį neįmanoma suklysti.
Naujausios kartos USB 3.0 technologija leidžia prie šio kompiuterio prijungti didelės talpos USB 3.0 išorines duomenų laikmenas. Be to, šis prievadas palaiko ir ankstesnės kartos USB2.0 įrenginius.
Bluetooth ryšys, kad būtų galima lengvai prijungti suderinamus įrenginius, įskaitant išmaniuosius telefonus, peles, klaviatūras.

Daugiau nei MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG
 • Ypač didelės talpos 32 GB 5600 MHz operatyvioji atmintis, kad vienu metu būtų galima dirbti su daugybe atidarytų programų ir ypač didelės apimties failais.
 • Kompiuteris su 2 TB SSD užtikrina žaibišką operacinės sistemos įkėlimą ir ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.
 • Šiuolaikinė Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) tinklo kortelė, palaikanti šiuo metu populiarius maršrutizatorius ir LAN.
 • Ekrane įmontuota interneto kamera, skirta vaizdo pokalbiams per Skype ir kitas pokalbių programas
 • HDMI prievadas leidžia prijungti šiuolaikinius televizorius ir kitus įrenginius naudojant HDMI kabelį.
 • Integruotas microSD kortelių skaitytuvas pasirūpins patogiu nuotraukų kopijavimu iš skaitmeninio fotoaparato.
 • Klaviatūroje yra viso dydžio rinkiklis (numerių lentelė)
GeForce RTX 40 Series Daugiau informacijos apie įmonę MSIGarantija

MSI šiam modeliui suteikia 2 metų garantiją visuose sertifikuotuose aptarnavimo centruose.
Ekrano charakteristikos
Atnaujinimo dažnis : 120Hz
Ekrano matmenys 16"

Ekrano dydis apibūdina nešiojamojo kompiuterio ekrano matomos dalies dydį per įstrižainę coliais. Vidutiniai nešiojamieji kompiuteriai turi 15,4 colio standartinius arba 15,6 colio plačiaekranius ekranus. Itin kompaktiškų nešiojamųjų kompiuterių ekrano dydis yra apie 10,1 colio.

Kai kuriuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra galimybė pasukti ekraną 180 laipsnių kampu ir uždaryti jį klaviatūra - taip gaunamas tikras planšetinis kompiuteris be klaviatūros. Šie modeliai kartais vadinami transformeriais arba planšetiniais kompiuteriais - juos galima naudoti ir kaip standartinį nešiojamąjį kompiuterį, ir kaip planšetinį kompiuterį. Ši parinktis labai patogi skaitant arba, pavyzdžiui, braižant, kai klaviatūra nereikalinga.

Nešiojamųjų kompiuterių, kuriais siekiama pakeisti stacionarius kompiuterius, ekranas kartais būna net 17 colių. Didesnio monitoriaus paprastai reikia norint redaguoti grafiką, peržiūrėti didelės apimties lenteles ir pan. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad didesnis ekranas reiškia didesnį kompiuterio dydį ir paprastai didesnį svorį, be to, jį galima lengviau pažeisti atidarant ir uždarant.

Skiriamoji ekrano geba 3840x2400 (Ultra HD+)

Maksimali ekrano skiriamoji geba apibūdina spalvų taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (detalizuotas) vaizdas. Pav., 1366x768px reiškia, kad Jūsų kompiuteryje yra 1366 taškai horizontalėje ir x 768 taškai vertikalėje. Didelė skiriamoji geba užtikrina daugiau informacijos ekrane, kas tiesiogiai susiję su ekrano dydžiu. Dabar net 12,1 colių dydžio ekrane gali būti 1024x768 skiriamoji geba. Pirmą kartą užmetus akį atrodo, kad tokio dydžio ekranui to yra per daug, tačiau didelė skiriamoji geba suteikia didesnį komfortą.

WVGA (800x480) būdinga seniems portatyviniams kompiuteriams ir naujos kartos mini planšetiniams kompiuteriams. WSVGA – ultra mobilūs portatyviniai kompiuteriai su monitoriumi 10.1’’ (dažniausiai sutinkama 1024x600 skiriamoji geba).

WXGA (1280x800) – tokia skiriamoji geba pagrindinai būdinga 12.1’’, 13.3’’, 14.1’’ ekranams su kraštinės santykiu 16:9.

HD 1366x768 ir 1600x900 yra labai paplitusi skiriamoji geba tarp biudžeto ir vidutinės klasės portatyvinių kompiuterių.

Full HD (1920x1200) ekrano skiriamoji geba derinyje su galingomis vaizdo kortelėmis (NVidia Quadro FX arba ATI FireGL) skirta profesionaliam 3D modeliavimui.

WUXGA (1920x1200) – ultra praplėstas grafinis derinys (ekranas 16:10), skirtas HD televizijos žiūrėjimui.

Būtina atkreipti dėmesį į monitoriaus kontrastą ir ryškumą, Ekranas turi būti maksimaliai ryškus, kad portatyviniu kompiuteriu būtų galima naudotis ir labai ryškioje šviesoje.

Ekrano tipas LED AntiGlare

Nešiojamųjų kompiuterių ekranai skirstomi į Glare, arba blizgančius, ir AntiGlare, arba matinius. Flossy ekrano privalumas - geresnis kontrastas, spalvos ir ryškumas, todėl šio tipo monitorių renkasi namų naudotojai. Šio ekrano trūkumas - atspindžiai, kurie trukdo matyti vaizdą esant ryškiam apšvietimui.

AntiGlare arba matiniai ekranai tam tikru mastu padeda išvengti atspindžių problemos dėl išsklaidymo. Tokio tipo ekranas paprastai naudojamas verslo klasės kompiuteriuose, skirtuose darbui su dokumentais ir apskaitos sistemomis.

Ekrano skydelio tipas : Mini LED
Touchscreen Nėra
Kompiuteris su lietimui jautriu ekranu naudojamas panašiai kaip išmintingas telefonas arba planšetinis kompiuteris. Jeigu kompiuteryje instaliuota Windows 8 operacinė sistema, tai be pelės ir klaviatūros galima ne tiktai peržiūrėti tinklą un fotonuotraukas, bet ir pilnavertiškai dirbti Windows aplinkoje.
Pagrindinė informacija
Modelis : MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG
Serija : MSI Stealth Series
Spalva : Mėlyna
Pritaikymas : Gaming
Svoris 1.99 kg
Svoris nusako portatyvinio kompiuterio mobilumo klasę. Standartinių portatyvinių kompiuterių klasės svoris yra nuo 2 - 3 kg. Jei pageidaujate, kad kompiuteris būtų maksimaliai lengvai nešiojamas, pasirinkite mobilios (1.2 - 2.0 kg.) ar ultra mobilios (1.2 Kg ar mažiau) klasės kompiuterį. Jei kompiuteris pagrindinai bus naudojamas nustatytoje vietoje ir pernešamas retai, pasirinkite stalinio kompiuterio pakaitalo klasę (3.0 kg. Ir daugiau).
Procesoriaus parametrai
Procesoriaus modelis Intel Core Ultra 9 185H

Procesoriaus takto dažnis yra jo greito veikimo rodiklis. Procesoriai su didesniu takto dažniu turi didesnį veikimo greitį, nei procesoriai su vienodais kitais techniniais rodikliais. Dviejų ar daugiau branduolių procesorių dažnio taktas nurodytas kiekvienam branduoliui, todėl lyginant procesorių pajėgumą, procesorius su takto dažniu 2Ghz ir vienu branduoliu laikomas mažiau pajėgiu nei kitas procesorius su tokiu pačiu takto dažniu, bet turintis daugiau branduolių.

Procesoriaus branduoliai 16

Šis rodiklis nustato kompiuterio centrinio procesoriaus branduolių skaičių. Kiekvienas branduolys yra tarsi atskiras procesorius, galintis atskirai valdyti įvairias programas. Taigi, jei yra keli branduoliai, kompiuterio operacinė sistema gali tolygiai paskirstyti apkrovą tarp branduolių, kad kompiuterio naudotojas vienu metu galėtų, pavyzdžiui, klausytis muzikos, naršyti internete ir atsisiųsti failus. Procesoriaus dažnio taktas 2.30 GHz

Procesoriaus branduolio takto dažnis yra vienas iš procesoriaus pajėgumo pagrindinių kriterijų. Šis rodiklis nustato, kiek per sekundę sugeba įvykdyti kiekvienas procesoriaus branduolys. Kuo aukštesnis procesoriaus branduolio takto dažnis, tuo greičiau kompiuteris atliks jam skirtas skaičiavimo užduotis.

Procesoriaus TurboBoost dažnis 5.10 GHz
Procesoriaus gebėjimas padidinti vieno ar kelių branduolių našumą (taktinį dažnį) dėl kitų branduolių budėjimo režimo. Ši funkcija įjungiama tik tada, kai kompiuteriui reikia papildomos talpos stumti.
Procesora threads 22 Threads

HyperThreading - tai kompiuterio centrinio procesoriaus gebėjimas kiekviename branduolyje apdoroti kelis duomenų srautus. Dviejų branduolių procesoriaus HyperThreading yra 4, o tai reiškia, kad tam tikras užduotis šis dviejų branduolių procesorius gali atlikti taip pat kokybiškai, kaip ir keturių branduolių procesorius.

Procesoriaus spartinančioji atmintinė 24 MB

Centrinio procesoriaus spartinančioji atmintis - tai vieta, kurioje centrinis procesorius saugo (buferis) duomenis, skirtus apdoroti trumpą laiką. Spartinančiosios atminties apimtis yra svarbi nustatant spartų procesoriaus veikimą, taigi ir bendrą spartų paties kompiuterio veikimą. Didesnis spartinančiosios atminties tūris reiškia spartesnį darbą.

Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 32 GB

Operatyvinė atmintis (RAM) yra trumpalaikė duomenų saugykla. Šis greitą veikimą nustatantis komponentas:

 • leidžia Jūsų kompiuterio procesoriams greitai prieiti prie apdorojamos informacijos, kurią naudoja Jūsų atvertos kompiuterio programos;
 • programos atvėrimo metu ji saugoma savose mikroschemose, todėl atminties apimtis nusako, su kiek programų Jūsų kompiuteris gali dirbti vienu metu, bei su kokios apimties duomenimis (nuotraukomis, tekstais, interneto svetainėmis ir t.t.) Jūs galite dirbti vienu metu.

Laisvo lustų išdėstymo dėka, portatyvinio kompiuterio atmintis turi tokias pat charakteristikas, kaip ir stacionarinio kompiuterio atmintis. TopPC.lt rekomenduoja bendro naudojimo kompiuteriams naudoti 3Gb, arba didesnę operatyvinę atmintį.

Operatyvinės atminties tipas DDR5

Šis kriterijusnustato, kokią operatyviąją atmintį naudoja kompiuteris, kas yra pravartu, jei norite kompiuterio įsigyjimo metu pirkti papildomą atminties modulį, arba ateityje papildyti esančią atminties apimtį.

Naujasis atminties tipas yra DDR3. Attitinkamai DDR3L yra senesniosios kartos.

Operatyvinės atminties dažnis 5600 MHz
Operatyvinės atminties veikimo greitį bei patobulinimo galimybes nusako rodiklis – operatyvinės atminties tipas. TopPC.lt rekomenduoja įsigyti portatyvinį kompiuterį su DDR3L atminties tipu.
Laisvi atminties slotai Nėra
Laisvi atminties prievadai yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodikliai, kurie nusako, keliais papildomais atminties moduliais galima papildyti šį portatyvinį kompiuterį. Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės priklauso nuo operatyvinės atminties tipo, bei nuo to, kiek Mb atminties yra bazinėje kompiuterio komplektacijoje.
Maksimali op. atmintis 96 GB

Maksimali operatyvinė atmintis yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodiklis, kuris nurodo, kiek Mb operatyvinės atminties palaiko* šis portatyvinio kompiuterio medelis.

*Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės papildomai priklauso nuo prieinamų laisvų atminties vietų serveryje (slotų) skaičiaus, bei nuo to, kiek Mb atminties yra kompiuterio bazinėje komplektacijoje.

Kietasis diskas
SSD 2 TB

SSD, arba kietosios būsenos diskas, yra modernus atminties įrenginys, kuriame, kitaip nei standžiuosiuose diskuose (HDD), nėra judančių dalių, o visa informacija saugoma NAND atminties lustuose. Todėl SSD diskai yra daug patikimesni, nes jie geriau atlaiko smūgius, vibraciją ir temperatūros pokyčius. Pagrindinis privalumas - didelė duomenų perdavimo sparta ir nedidelis prieigos laikas. Šiuo metu SSD diskai su SATA 3 prievadu užtikrina vidutiniškai 500 MB/s duomenų perdavimo spartą. Tačiau kai kurių diskų, naudojančių M.2 arba PCI-Express prievadus, duomenų pralaidumas

siekia iki

2000 MB/s.

HDD 0 GB

Kietasis diskas yra nešiojamojo kompiuterio komponentas, kuriame saugoma operacinė sistema, programos ir jūsų failai. Nuo jo dydžio priklauso, kiek programų ir failų jame galima saugoti. Kietojo disko talpa matuojama gigabaitais (Gb).

Rinkdamiesi kietojo disko talpą, turite atsižvelgti į tai, ką planuojate jame saugoti artimiausioje ateityje. Duomenų kiekis greičiausiai didės, o naujoms technologijoms reikės didesnės atminties talpos.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokštė gamintojas : NVIDIA
Vaizdo kortelės atmintis : 16 GB
Vaizdo plokštės modelis NVIDIA GeForce RTX 4090

Vaizdo plokštė yra įrenginys, kuris išveda informaciją į portatyvinio kompiuterio ekraną. Šis parametras nurodo, kokio modelio ir gamintojo vaizdo kortelė yra integruota Jūsų portatyviniame kompiuteryje. Tačiau apie įspūdingo vaizdo ir trijų dimensijų grafikoje sukurtus žaidimus su susišaudymais ir automobilio vairavimu galite pamiršti, nes ji yra integruota vaizdo kortelėje. Integruota vaizdo kortelė paprastai užima dalį portatyvinio kompiuterio pagrindinės atminties.

Operacinė sistema
Operacinė sistema Windows 11 Pro

Rodiklis operacinė sistema nurodo, kokia teisėta operacinės sistemos licencija yra pridėta prie kompiuterio. Operacinės sistemos licencija garantuoja teisėtą kompiuterio operacinės sistemos naudojimą, patvirtintą teisiniu dokumentu - originaliu lipduku ant nešiojamojo kompiuterio korpuso.

OEM reiškia, kad perkate kompiuterį su pridėta operacine sistema ir naudojate šią operacinę sistemą kompiuteryje su atitinkamu originalios licencijos lipduku ant korpuso. OEM licencijos kaina yra daug mažesnė už standartinę mažmeninės licencijos kainą, kurią turite mokėti, jei norite pirkti programinę įrangą nusipirkę kompiuterį.

TopPC.lt rekomenduoja įsigyti nešiojamąjį kompiuterį su MS Windows 7 OEM operacine sistema.

Microsoft® Windows® 7" operacinė sistema yra saugi ir paprasta naudoti. Kasdienes užduotis galėsite atlikti ir naršyti mažesniu paspaudimų skaičiumi, užduotis atlikti geriau, jos bus greitos, saugios ir patikimos. Su Windows 7" atrasite naujas nešiojamojo kompiuterio galimybes.

Windows® 7 Home Premium - atveria neįtikėtinas nešiojamojo kompiuterio teikiamas pramogų galimybes, galėsite žiūrėti mėgstamas televizijos laidas, mėgautis nuotraukomis, filmais ar muzikos kolekcija.

Windows® 7 Professional - suteikia viską, ko reikia darbui ir namams.

Windows® 7 Ultimate - sukurta žmonėms, kurie nori turėti viską. Jame suderintos ir Home Premium pramoginės funkcijos, ir profesionalams skirtos verslo funkcijos su papildomu saugumu ir lankstumu, palengvinančiu darbą keliomis kalbomis.

*Nešiojamųjų kompiuterių operacinė sistema įdiegta iš dalies, o tai reiškia, kad įjungus kompiuterį reikia įvesti vartotojo prisijungimo duomenis. Įvedus duomenis, operacinės sistemos diegimo procedūra baigiama automatiškai. Šis procesas gali užtrukti iki 1 valandos. Tuo metu nešiojamasis kompiuteris turi būti įjungtas ir prijungtas prie nuolatinio maitinimo šaltinio.

Uostai ir įranga
Prijungimo vieta ausinėms Yra

Jei norite prie kompiuterio prijungti nešiojmas ausines arba atskirus, galigesnius garsiakalbius, būtinai ieškokite kompiuterio, kuris turėtų vietas ausinėms prijungti.

Neišsirinkus laiku, teks pirkti išorinę garso plokštę, kuri yra papildomos išlaidos ir dažnai tik nepatogus sprendimas.

Prijungimo vieta mikrofonui Combo

Pagal šį rodiklį nustatoma, ar nešiojamasis kompiuteris turi 1,8 colio mini-jack stero jungtį klasikinėms ausinėms arba kompiuterio garsiakalbiams prijungti.

Jei šios jungties nėra, reikės įsigyti USB garso plokštę šiems įrenginiams prijungti, o tai yra papildomos išlaidos ir nepatogumai.

A tipo USB 2.0 prievadai 0

USB 2.0 yra populiariausias kompiuterio periferinių įrenginių prijungimo lizdas. Naudojant šį jungties lizdą prie kompiuterio galima prijungti peles, klaviatūras, interneto kameras, spausdintuvus, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daugybę kitų įrenginių.

Kuo

daugiau turimų USB2.0 prievadų, tuo geriau.

Prievadai A tipo USB 3.0 1

USB 3.0 yra naujausias ir greičiausias USB standartas, kuris leidžia prijungti visuas senesnės kartos USB 2.0 ir naujosios kartos USB3.0 įrenginius.

Tikras šios jungties pasiekimas pasirodo tada, kai prie USB 3.0 jungiklio prijungiamas USB 3.0 išorinis kietasis diskas, arba USB 3.0 atmintukas. Šitoks sprendimas duomenų kopijavimo spartumu pajėgia kelis kartus viršyti ankstesnįjį USB 2.0 standartą ir ligšiolinį greičio rekordininką – FireWire junginį.

Uostas LAN (RJ-45) Yra

PrievadasLANarba Ethernet prievadas leidžia prijungti kompiuterį prie maršrutizatoriaus, modemo arba komutatoriaus ir užtikrinti interneto ryšį. Kadangi belaidis interneto ryšys, arba Wi-Fi, tampa vis populiaresnis, nešiojamųjų kompiuterių gamintojai pamažu atsisako šio prievado savo gaminiuose. Jei neturite belaidžio maršruto parinktuvo arba norite naudotis didžiausiu optinio interneto greičiu, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra LAN arba RJ45 lizdas.

Prijungimo vieta VGA (D-Sub) Nėra

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Uostai USB Type-C : 2
Prievadai Mini DisplayPort Nėra

DisplayPort elektroninis junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Kitaip negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti prie kompiuterio kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungiklį.

Pirmiausia įsigykite nešiojamąjį kompiuterį su DisplayPort, įsitikinkite, ar Jųsų monitorius ar televizorius turi tinkamą DisplayPort priedas.

Prijungimo vietos HDMI Yra

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Fotografijų skaitytojas microSD

Ši šranga leidžia nukopijuoti nuotraukas iš skaitmeninių kamerų atminties nuotraukų be fotoaparato prijungimo.Lieka tik patalpinti į atitinkamą kortelių skaitytuvą, taip iš karto yra prieinamas kortelės turinys kompiuteryje.

Kortelės yra įvairios (SD, MMC, xD, MS Pro, utt.), įsitikinkite, ar pasirinktas kortelių skaitytuvas atitinka reikiamą kortelės tipą.

WebCam Yra
Vaizdo perdavimo pagalba web kamera leidžia bendrauti Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei naudotis plačiomis interneto pasaulio galimybėmis.
Belaidžiai ryšiai
4G/LTE Nėra
4G, arba LTE mobiliųjų duomenų sujungimas užtikrina patekimą prie interneto vietose, kur prieinamas 4-os kartos mobilųjį ryšių padengimas.
Bluetooth Yra

Bluetooth prijungimas skirtas saugiam bevieliniam duomenų perdavimui tarp įvairių įrenginių (iki 150 m). Tai suteikia galimybę Jūsų portatyviniam kompiuteriui be laidų prisijungti prie Jūsų mobilaus telefono, kito portatyvinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ir kitų bluetooth įrengimų, kad galėtumėte apsikeisti rinkmenomis su Mp3 muzika, nuotraukomis ar dokumentais. Su bluetooth Jūs galite prijungti nevielines ausines su mikrofonu, pelę, klaviatūrą, spausdintuvą ir kitus įrengimus, kurie palaiko bluetooth prijungimą.

Keletas Bluetooth technologijos naudojimo būdų:

• rinkmenų siuntimas tarp kompiuterių ar tarp kitų įrengimų;

• spausdinimas, naudojant Bluetooth palaikantį bevielį spausdintuvą;

• su Bluetooth aprūpintos klaviatūros ar pelės naudojimas, muzikos klausymas bevielių ausinių pagalba;

• asmeninio skaitmeninio asistento (PDA) sinchronizavimas su kompiuteriu ar kitu įrenginiu;

• bevielis prisijungimas prie interneto mobilaus telefono ar modemo serverio pagalba;

• prisijungimas Bluetooth asmeninio tinklo (PAN – tai technologija, kuri leidžia sukurti Ethernet tinklą su bevieliais ryšiais tarp nešiojamų kompiuterių, mobilių telefonų ir rankinių įrenginių).

*Sujungimui su portatyviniu kompiuteriu, kuriam prieinamas bluetooth, visiems sujungimams reikalingas bluetooth palaikymas.

Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)

Wireless yra bevielio tinklo sujungimas, kuriuo kompiuteris bus prijungtas prie maršrutizatoriaus (rūterio) arba patekimo punkto (access point). Šiandien vis dar populiariausias yra 802.11 B/G/N prijungimas, užtikrinantis pakankamai aukštą greitį (iki 300Mb/s) ir saugumą, tačiau vis daugiau įtaisų palaiko naują ir modernų 802.11ac standartą, kurio maksimalūs greičiai pasiekia netgi iki 1300Mb/s!

Klaviatūra
Klaviatūros kalba ENG

Kurią klaviatūrą pasirinkti – anglų ar anglų/rusų – tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir kasdieną naudojamos kalbos. Klaviatūros mygtukų išdėstymas turi būti maksimaliai priartintas prie stacionarių kompiuterių klaviatūros varianto.

Šiuo metu praktiškai visi portatyviniai kompiuteriai yra aprūpinti pilnos apimties klaviatūromis (su atskiru skaičių bloku). Funkciniai mygtukai turi būti racionaliai išdėstyti, kad nereikėtų iš naujo priprasti ieškant jų neįprastuose klaviatūros kampuose.

Trackpoint yra nedidelis kampas, patalpintas tiesiai per klaviatūros mygtukų vidurį. tai gali būti labai paranku kai nereikia „atitraukti“ rankų nuo klaviatūros, skirtingai nei nuo jutiminio pagrindo. Ši funkcija būdina įvairiems Lenovo ThinkPad serijos portatyviniams kompiuteriams.

Numpad Yra

Šis parametras nustato, ar portatyvinio kompiuterio klaviatūroje yra prieinama atskira skaičių dalis Jei daug dirbate su skaitmenimis ir skaičiais, tikrai įsitikinkite ar pasirinktame kompiuteryje yra prieinama numpad.

Klaviatūros apšvietimas : Ir (vienos spalvos)
Akumuliatorius
Akumuliatorius 99.9 Wh

Baterijos veikimo laikas nusako apytikslį laiką, kiek ilgai jūsų portatyvinis kompiuteris sugebės veikti atjungus iš elektros tinklo su visiškai įkrautu akumuliatoriumi.

Baterijos veikimo laikas priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos, vykdomų veiksmų ir kitų faktorių. Šis rodiklis paprastai grindžiamas testavimo rezultatais. Šiuolaikiniuose portatyviniuose kompiuteriuose naudojamos ličio baterijos paprastai užtikrina nuo 5 iki 7 valandų trukmės veikimo laiką, kuris priklauso taip pat nuo kompiuterio vartojimo ir konfigūracijos. Šiuo metu kompiuteriuose naudojamos ličio jonų ir naujausiuose modeliuose taip pat ličio polimero baterijos. Būtina atsižvelgti į tai, kad portatyvinių kompiuterių baterijos naudojimo trukmė yra ribota. Ilgainiui galia sumažės, ir kyla būtinumas pakeisti akumuliatorių.

Alan Wake 2" bendradarbiaujant su NVIDIA
Microsoft 365 prenumerata - pigiau nei iš gamintojo!
Biuro programinė įranga
Antivirusinė programinė įranga
Pelė
Ausinės
Garsiakalbiai
Išorinis kietasis diskas
USB atmintinė
Išsamesnė specifikacija
"Bluetooth" belaidės jungtys - Taip
Akumuliatoriaus elementai - 4 ląstelės
Akumuliatorius - akumuliatoriaus elementų skaičius - 4
Akumuliatorius - Akumuliatoriaus talpa - 99.9 Wh
Aprašymas - Ar esate tikras žaidėjas? Ar norite turėti galimybę žaisti naujausius šių metų kompiuterinių žaidimų hitus su dideliu kadrų dažniu, protu nesuvokiamais vaizdais ir įtraukiančiu erdviniu garsu? MSI žaidimų nešiojamieji kompiuteriai yra geriausias jūsų ginklas. Įsigiję MSI žaidimų nešiojamuosius kompiuterius tikrai pakelsite savo žaidimų nuotaiką.
Atminties lizdai - 2
Atminties tipas - DDR5
Atmintis (RAM) - 32GB
Atmintis - Atminties formos veiksnys - SO-DIMM
Atmintis - atminties išdėstymas (lizdai x dydis) - 2 x 16 GB
Atmintis - Atminties lizdai - 2x SO-DIMM
Atmintis - Atminties taktinis greitis - 5600 MHz
Atmintis - Vidinė atmintis - 32 GB
Atmintis - Vidinės atminties tipas - DDR5-SDRAM
Aukštis Vieneto matmenys - 19.95 mm
Belaidis LAN Belaidžiai ryšiai - Taip
CPU šeimos pavadinimas - "Core Ultra
Dažnio greitis - 5600 MHz
Dizainas - formos veiksnys - Clamshell
Dizainas - Originalus prekės ženklo pavadinimas - MSI
Dizainas - Produkto spalva - Mėlyna
Dizainas - Produkto tipas - Nešiojamasis kompiuteris
Dizainas - Spalvos pavadinimas - Mėlyna žvaigždė
Ekranas - Didžiausias atnaujinimo dažnis - 120 Hz
Ekranas - Ekrano ryškumas - 1000 cd/m²
Ekranas - Ekrano skiriamoji geba - 3840 x 2400 taškų
Ekranas - Ekrano įstrižainė - 40,6 cm (16")
Ekranas - HD tipo - UHD+
Ekranas - jutiklinis ekranas - Ne
Ekranas - nuo atspindžių apsaugotas ekranas - Taip
Ekranas - Prigimtinis kraštinių santykis - 16:10
Ekranas - RGB spalvų erdvė - DCI-P3
Ekranas - skydelio tipas - UWVA
Ekranas - Spalvų gama - 100%
Ekrano atnaujinimo dažnis - 120Hz
Ekrano dydis - 16"
Ekrano tipas - MiniLED
Fotoaparatas - Priekinė kamera - Taip
Fotoaparatas - Vaizdo įrašymo greitis - 30 kadrų per sekundę
Garantija - 24/12L mėnesių
GarantijaInformacija - 2 metai
Garsiakalbiai - Taip
Garso - Garsiakalbio galia - 2 W
Garso - Garsiakalbių gamintojas - Nahimic
Garso - Įmontuotų garsiakalbių skaičius - 4
Garso sistema - Garso sistema - NAHIMIC 3
Garso įvesties ir išvesties jungtys - 1
Grafika - Diskrečioji vaizdo plokštė - Taip
Grafika - diskrečiosios grafinės atminties tipas - GDDR6
Grafika - diskrečiosios vaizdo plokštės atmintis - 16 GB
Grafika - Diskrečiosios vaizdo plokštės modelis - NVIDIA GeForce RTX 4090
Grafika - diskrečiųjų GPU gamintojas - NVIDIA
Grafika - Įmontuotos vaizdo plokštės šeima - "Intel Arc Graphics
Grafika - įmontuota vaizdo plokštė - Taip
Grafika - įmontuotos vaizdo plokštės modelis - "Intel Arc Graphics
Grafikos valdiklis - Diskretinis
Grafinė atmintis - 16GB
GTIN - 4711377171120
Gylis Vieneto matmenys - 259.7 mm
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Integruotas LAN - Gigabitinis
Kamera - infraraudonųjų spindulių (IR) kamera - Taip
Kamera - priekinė HD tipo kamera - "Full HD
Kamera - priekinės kameros skiriamoji geba - 1920 x 1080 pikselių
Kategorija - Nešiojamieji kompiuteriai
Kategorijos kodas - NB
KB kalba - ENG
Klaviatūra - klaviatūros apšvietimas - Taip
Klaviatūra - klaviatūros apšvietimo spalva - RGB
Klaviatūra - klaviatūros apšvietimo zona - Vieno klavišo RGB
Klaviatūra - Rodymo įtaisas - Jutiklinis kilimėlis
Klaviatūra - skaitmeninė klaviatūra - Taip
Klaviatūros apšvietimas - Taip
Kortelių skaitytuvas - "Micro SD
Laikrodžio greitis - 2300 MHz
LongDesc - Naujasis "Stealth 16 AI Studio A1V" pasižymi aštria išvaizda ir puikiu veikimu. Vieną sekundę galite dirbti judriame mieste, o kitą - patekti į žaidimų mūšio lauką ir kovoti dėl pergalės. Pasiekite sėkmę žaidimuose ir darbe, kad ir kur eitumėte.KAPTITULINGOS SPALVOS.Elegantiškas dizainas."Stealth 16 AI Studio A1V" turi 1,99 kg sveriantį itin lengvą ir 19,95 mm itin ploną korpusą bei patvarų magnio ir aliuminio lydinio korpusą žvaigždžių mėlynos spalvos. Ši išskirtinė spalva reiškia žvaigždėto dangaus spalvą tamsią naktį, atspindinčią epinių nuotykių idealus ir dvasią. Naujas plonas ir lengvas korpusas, aptakus ir aerodinamiškas, skirtas kosminėms kelionėms, išsiveržusioms į dangų, tyrinėjant už ribų.Naujos kartos hibridinis našumasUž INTEL® CORE™ ULTRA 9 PROCESORIŲ 185HNaujausias "Intel® Core™ Ultra 9" procesorius 185H reiškia novatorišką duomenų apdorojimo našumo pažangą, jame įdiegtas pirmasis "Intel" integruotas NPU, užtikrinantis geresnį nešiojamojo kompiuterio dirbtinio intelekto pagreitinimą ir vietinę išvadą, efektyviau naudojantis energiją. Dėl pažangiausios architektūros ir didesnio branduolių skaičiaus jis siūlo precedento neturintį našumą platesniam taikomųjų programų spektrui - nuo žaidimų iki duomenų skaičiavimo.JŪSŲ IDĖJOS, PASpartintosPagal NVIDIA STUDIJĄKūrybiškumas, kuriame telpa viskas. NVIDIA Studio - tai jūsų kūrybinis pranašumas su moderniausiais RTX grafiniais procesoriais, kurie leidžia naudotis geriausiomis kūrybinėmis programomis. Ray tracing užtikrina itin realistišką grafiką, o "Studio" dirbtinio intelekto įrankių rinkinys padeda greičiau įgyvendinti idėjas nuo idėjos iki jos užbaigimo. Studijos tvarkyklės užtikrina maksimalų patikimumą, kad galėtumėte susitelkti į kitą didelę idėją.Nuo šiol su AIMSI nešiojamieji kompiuteriai spartina programas greičiau ir efektyviau nei bet kada anksčiau. Standartinėje jų įrangoje įdiegta išskirtinė "MSI Intelligent Technology", galinti užtikrinti visiškai naujas dirbtinio intelekto funkcijas, perkeliančias automatinį derinimą į visiškai naują lygį.MSI AI EngineMSI AI Engine geba aptikti naudotojo scenarijus ir automatiškai pritaikyti aparatinės įrangos nustatymus, kad būtų pasiektas geriausias našumas. Naudodami paprastus AI sureguliuotus režimus ir išteklius, galite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, pavyzdžiui, kūrybą, darbą ir pramogas. Įskaitant naują AI Noise Cancellation Pro, vis tiek galėsite mėgautis krištolo skaidrumo garsu net ir triukšmingoje aplinkoje.MSI AI ArtistGeneruokite vaizdus tiesiai nešiojamajame kompiuteryje naudodami MSI AI Artist. Galite kurti turtingus vaizdus su trumpesnėmis užuominomis ir generuoti žodžius vaizduose. MSI AI Artist siūlo stulbinančią vaizdų kompoziciją, kurios rezultatas - tikroviški ir nuostabūs vaizdai. Kurkite ir įkvėpkite visiškai nauju lygiu.KŪRIMAS VERSLUI IR ŽAIDIMAMS"Stealth 16 AI Studio A1V" buvo sukurtas atsižvelgiant į begalinį universalumą, todėl galėsite išlikti produktyvūs bet kur. Su "Per-key RGB" žaidimų klaviatūra ir daugialype verslo privatumo apsauga , nesvarbu, kaip žaidžiate, "Stealth 16 AI Studio A1V" visada gali prisitaikyti prie jūsų stiliaus ir išsaugoti visus jūsų saugiklius.Filp-n-ShareSu "Steelseries" "Per-key RGB" žaidimų klaviatūra patirkite aplinkos apšvietimą.silko glotnumo jutiklinis kilimėlisMėgaukitės beribiu lietimu dėl didesnio jutiklinio kilimėlio dydžio. Jis išskirtinai išdėstytas centre, kad žaidžiant žaidimus netrukdytų delnui.klavišų eiga"Stealth 16 AI Studio A1V" turi fizinį interneto kameros užraktą, leidžiantį naudotojams patogiai persijungti bet kada ir bet kur žaidimo metu, kad būtų išsaugotas privatumas. Mėgaukitės patogiu žaidimų laiku."Hello windows" piktogramaPrisijungimas naudojant "Windows Hello" parodant veidą arba naudojant piršto atspaudą, kad prieiga būtų paprasta ir saugi.ŠVIESIAI RYŠKUS IR LYGUS DISPLAY"Stealth 16 AI Studio A1V" naudoja 16:10 MiniLED ekraną, kad visiškai pademonstruotų aukso pjūvio santykio patrauklumą: 1,618, ir yra sukurtas taip, kad naudotojai turėtų patogiausią regėjimo patirtį ilgalaikiam naudojimui. UHD+ 120 Hz dažnio ekranas itin optimizuotas žaidėjams. Didelis atnaujinimo dažnis ir sklandus vaizdas leidžia patirti naują žaidimų ir darbo lygį.ĮGYVENDINTAS AUGINIMO SPRENDIMAS SU DALIJAMU VAMZDELIŲ PROJEKTAISĮdiegus dalijamojo vamzdelio dizainą, šilumos vamzdeliai, pritvirtinti prie CPU ir GPU, padeda pagerinti šiluminį pajėgumą esant ekstremalioms apkrovoms. Kartu su "MSI Cooler Boost 5" mėgaukitės bet kokiomis žaidimų sesijomis."Wi-Fi 7 READY""Wi-Fi 7" užtikrina kelių gigabitų našumą, pasiekdamas didžiausią 5,8 Gb/s greitį 5 ir 6 GHz jungtyse. Naudojant 320 MHz kanalų pralaidumo juostą, užtikrinamas didelis pralaidumo padidėjimas. Mėgaukitės itin mažu 2 ms vėlavimu ir patirtimi be drebėjimo keliose jungtyse. 6 GHz dažnių spektras suteikia papildomų pajėgumų, kad būtų užtikrintas didesnis našumas.6X Garsiakalbių erdvinio garso sistema"Stealth 16 AI Studio A1V" komplektuojamas su pasaulinio lygio "Dynaudio" 6 garsiakalbių erdvinio garso sistema. Įrengtos dvi poros dvigubos jėgos slopinimo žemųjų dažnių garsiakalbių ir pora garsiakalbių, atitinkančių aukščiausius akustinius lūkesčius.KOMPETENCINGAS SUSIJUNGIMASNepriklausomai nuo to, kur esate, "Stealth 16 AI Studio A1V" įvesties/išvesties prievadų įvairovė visada užtikrins ryšį ir leis jums išlikti produktyviems. Itin universalus A tipo USB, C tipo USB, "microSD", HDMI™ ir "Thunderbolt™ 4" prievadas skirtas ne tik žaidimų pelei, prijungimui prie doko ir kitiems priedams, bet ir padidina jūsų produktyvumą, kad galėtumėte bet kur dirbti, redaguoti ir apdoroti didžiulius vaizdus bei vaizdo įrašus.Msi thunderbold 4DĖL IŠSKIRTINĖS VARTOTOJŲ PATIRTIESPalaiko C tipo USB, užtikrina spartų duomenų perdavimą ir vienu metu prijungia kelis įrenginius. Thunderbolt™ 4 perkelia jūsų patirtį į kitą lygmenį.Gauti visus privalumusIšskirtinis MSI centras padeda valdyti ir pritaikyti MSI nešiojamąjį kompiuterį taip, kaip norite.Msi programėlių grotuvasLengva žaidimų patirtisSukurtas pagal išskirtinę partnerystę su "BlueStacks", MSI programėlių grotuvas užtikrina sklandžią žaidimų patirtį tarp mobiliųjų žaidimų ir kompiuterio.
LongProductName - "Intel Core Ultra 9 185H" (2,3 GHz), 32 GB DDR5-SDRAM, 2000 GB SSD, 40,6 cm (16") UHD+ 3840 x 2400 UWVA, "Intel Arc Graphics", "NVIDIA GeForce RTX 4090" (16 GB GDDR6), LAN, WLAN, interneto kamera, "Windows 11 Pro
LongSummaryDescription - MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL. Produkto tipas: Nešiojamasis kompiuteris, formos faktorius: Įrenginio tipas: korpusas. Procesorių šeima: Procesorius: "Intel Core Ultra 9", procesoriaus modelis: 185H, procesoriaus dažnis: 2,3 GHz. Ekrano įstrižainė: 40,6 cm (16"), HD tipas: UHD+, ekrano skiriamoji geba: 3840 x 2400 taškų. Vidinė atmintis: Vidinė atmintis: 32 GB, vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM. Bendra atminties talpa: 2 TB, Saugojimo laikmena: SSD. Įmontuotos vaizdo plokštės modelis: "Intel Arc Graphics": "Intel Arc Graphics". Įdiegta operacinė sistema: Įdiegta operacinė sistema: "Windows 11 Pro". Produkto spalva: mėlyna
Maitinimas - kintamosios srovės adapterio maitinimas - 240 W
Maksimali atmintis (RAM) - 96GB
Mikrofonas - Įmontuotas
NB funkcijos - Gaming
ODD tipas - nėra
Operacinė sistema - "Windows 11 Pro
Pardavėjo interneto svetainė - www.msi.com/Laptop/Stealth-16-AI-Studio-A1VX/Overview
Pavadinimas - MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL Nešiojamasis kompiuteris "Intel Core Ultra 9 185H" 40,6 cm (16") UHD+ 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4090 "Wi-Fi 7" (802.11be) "Windows 11 Pro Blue
Pilnas aprašymas Linija - Žaidimų|Stealth 16 AI Studio A1VIG|CPU Core Ultra|u9-185H|2300 MHz|Ekranas 16"|Resolution 3840x2400|Ekrano tipas MiniLED|120Hz|RAM 32GB|Maks. 96GB|Atminties lizdai 2|DDR5|Frequency speed 5600 MHz|SSD 2TB|Grafika Diskretinė|VGA plokštė NVIDIA GeForce RTX 4090|16GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|4 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|1xUSB 3.2|2xUSB-C|1xRJ45|Bezlaidis LAN|Bluetooth|Kortelės skaitytuvas Micro SD|Įmontuotas mikrofonas|Garsiakalbiai|WebCam FHD IR|Pirštų atspaudų skaitytuvas|Windows 11 Pro|Mėlyna|Platis 355,8 mm|Vieškis 19,95 mm|Gylis 259,7 mm|Svoris 1,99 kg
Pirštų atspaudų skaitytuvas - Taip
Plotis Vieneto matmenys - 355.8 mm
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - STEALTH 16 AI STUDIO A1VIG-019NL
Prievadai ir sąsajos - "Intel® Thunderbolt 4 - Taip
Prievadai ir sąsajos - "Thunderbolt 4" prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - C tipo USB DisplayPort alternatyvusis režimas - Taip
Prievadai ir sąsajos - Ethernet LAN (RJ-45) prievadai - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - HDMI versija - 2.1
Prievadai ir sąsajos - Kombinuota ausinių / mikrofono jungtis - Taip
Prievadai ir sąsajos - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis - 1
Prievadai ir sąsajos - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis - 1
Prigimtinė skiriamoji geba - 3840x2400
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesoriaus modelio numeris - u9-185H
Procesorius - procesoriaus dažnis - 2.3 GHz
Procesorius - Procesoriaus gamintojas - "Intel"
Procesorius - Procesoriaus modelis - 185H
Procesorius - Procesorių šeima - "Intel Core Ultra 9
Produkto modelio kodas - "Stealth 16 AI Studio A1VIG
Produkto pavadinimas - "Stealth 16 AI Studio" A1VIG-019NL
Produktų linija - Vartotojai
Programinė įranga - Komplektuojama programinė įranga - "Killer Network", "True Color", "Nahimic 3", "Gaming Mode", "MSI App Player", "Triukšmo slopinimas", "Game Highlights", "Ambient Link", "MSI Companion", "Crosshair", "Battery Master", "MSI Center", "Steelseries GG", "Animaze", "Discrete Graphics Mode", "AI Voice Control", "Ambient Silent AI", "Smart Auto".
Programinė įranga - įdiegta operacinė sistema - "Windows 11 Pro
RJ45 įvesties ir išvesties jungtys - 1
Saugojimas - laikmenos - SSD
Saugykla - Bendra saugyklos talpa - 2 TB
Saugykla - Bendra SSD talpa - 2 TB
Saugykla - Integruotas kortelių skaitytuvas - Taip
Saugykla - NVMe - Taip
Saugykla - Optinio disko tipas - Ne
Saugykla - SSD sąsaja - PCI Express 4.0
Saugykla - SSD talpa - 2 TB
Saugykla - Suderinamos atminties kortelės - MicroSD (TransFlash)
Saugykla - įdiegtų SSD skaičius - 1
ShortSummaryDescription - MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL, "Intel Core Ultra 9", 2,3 GHz, 40,6 cm (16"), 3840 x 2400 taškų, 32 GB, 2 TB
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 35.5 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 48 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 9 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 4.36 kg
Spalva - Mėlyna
SSD talpa - 2TB
SSD tipas - NVMe PCIe Gen4x4
Svoris ir matmenys - Aukštis - 21.6 mm
Svoris ir matmenys - Gylis - 259.7 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 355.8 mm
Svoris ir matmenys - Svoris - 1.99 kg
Tinklas - "Bluetooth - Taip
Tinklas - "Bluetooth" versija - 5.4
Tinklas - "Wi-Fi" standartai - "Wi-Fi 7" (802.11be)
Tinklas - Aukščiausias "Wi-Fi" standartas - "Wi-Fi 7" (802.11be)
Tinklas - Ethernet LAN - Taip
Tinklas - Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta - 10,100,1000,2500 Mbit/s
Tinklas - Mobiliojo tinklo ryšys - Ne
URL - https://www.msi.com/index.php
USB-C įvesties ir išvesties jungtys - 2
USB 3.2 įvesties ir išvesties jungtys - 1
VGA kortelė - NVIDIA GeForce RTX 4090
Vienetas Brutto Tūris Mažmeninė dėžutė Išmatavimai - 0.015336/0.015336 cubm
Vieneto bendrasis svoris - 4.36 kg
Vieneto dėžės aukštis - 0.355
Vieneto dėžės ilgis - 0.48
Vieneto dėžės plotis - 0.09
Vieneto grynasis svoris - 1.99 kg
Įmontuota interneto kamera - FHD IR
Bluetooth Wireless connections - Yes
Battery cells - 4 cells
Battery - Number of battery cells - 4
Battery - Battery capacity - 99.9 Wh
Description - Are you a true gamer? Do you want to be able to play the latest PC game blockbusters of this year with high frame rates, mind blowing images and immersive surround sound audio? The MSI Gaming notebooks are the best weapon for you. Equipped with the MSI Gaming Notebooks will truly lift your gaming spirits.
Memory slots - 2
Memory type - DDR5
Memory (RAM) - 32GB
Memory - Memory form factor - SO-DIMM
Memory - Memory layout (slots x size) - 2 x 16 GB
Memory - Memory slots - 2x SO-DIMM
Memory - Memory clock speed - 5600 MHz
Memory - Internal memory - 32 GB
Memory - Internal memory type - DDR5-SDRAM
Height Unit Dimensions - 19.95 mm
Wireless LAN Wireless connections - Yes
CPU Family name - Core Ultra
Frequency speed - 5600 MHz
Design - Form factor - Clamshell
Design - Original brand name - MSI
Design - Product colour - Blue
Design - Product type - Laptop
Design - Colour name - Star Blue
Display - Maximum refresh rate - 120 Hz
Display - Display brightness - 1000 cd/m²
Display - Display resolution - 3840 x 2400 pixels
Display - Display diagonal - 40.6 cm (16")
Display - HD type - UHD+
Display - Touchscreen - No
Display - Anti-glare screen - Yes
Display - Native aspect ratio - 16:10
Display - RGB colour space - DCI-P3
Display - Panel type - UWVA
Display - Colour gamut - 100%
Screen refresh rate - 120Hz
Screen size - 16"
Screen type - MiniLED
Camera - Front camera - Yes
Camera - Video capturing speed - 30 fps
Warranty - 24/12L months
WarrantyInfo - 2 year
Speakers - Yes
Audio - Speaker power - 2 W
Audio - Speakers manufacturer - Nahimic
Audio - Number of built-in speakers - 4
Audio - Audio system - NAHIMIC 3
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Graphics - Discrete graphics card - Yes
Graphics - Discrete graphics memory type - GDDR6
Graphics - Discrete graphics card memory - 16 GB
Graphics - Discrete graphics card model - NVIDIA GeForce RTX 4090
Graphics - Discrete GPU manufacturer - NVIDIA
Graphics - On-board graphics card family - Intel Arc Graphics
Graphics - On-board graphics card - Yes
Graphics - On-board graphics card model - Intel Arc Graphics
Graphics controller - Discrete
Graphics memory - 16GB
GTIN - 4711377171120
Depth Unit Dimensions - 259.7 mm
HDMI Input/Output connectors - 1
Integrated LAN - Gigabit
Camera - Infrared (IR) camera - Yes
Camera - Front camera HD type - Full HD
Camera - Front camera resolution - 1920 x 1080 pixels
Category - Laptops
Category Code - NB
KB language - ENG
Keyboard - Keyboard backlit - Yes
Keyboard - Keyboard backlit colour - RGB
Keyboard - Keyboard backlit zone - Per-key RGB
Keyboard - Pointing device - Touchpad
Keyboard - Numeric keypad - Yes
Keyboard backlight - Yes
Card Reader - Micro SD
Clock speed - 2300 MHz
LongDesc - A combination of sharp appearance and excellent performance, the all-new Stealth 16 AI Studio A1V. One second you may be working in a busy city, and the next second you could fall into a gaming battlefield to fight for a win. Succeed at gaming and work, no matter where you go.CAPTIVATING COLOR.ELEGANT DESIGN.The Stealth 16 AI Studio A1V comes with 1.99kg ultra-light and 19.95mm ultra-slim body and a durable Magnesium-Aluminum Alloy Chassis in Star Blue. This exclusive color refers to the color of the starry sky on a dark night, representing the ideals and spirit of epic adventure. The new slim and light body, sleek and aerodynamic for cosmic travel, blasted to the sky, exploring beyond the limits.NEXT-GEN HYBRID PERFORMANCEUP TO INTEL® CORE™ ULTRA 9 PROCESSOR 185HThe latest Intel® Core™ Ultra 9 processor 185H represents a groundbreaking advancement in processing performance, featuring Intel's first integrated NPU for better power-efficient AI acceleration and local inference for the laptop. With the cutting-edge architecture and a higher core count, it offers unprecedented performance for a wider range of applications, from gaming to data computing.YOUR IDEAS, ACCELERATEDBY NVIDIA STUDIOCreativity that's all in. NVIDIA Studio is your creative advantage with state-of-the-art RTX GPUs that power top creative apps. Ray tracing delivers hyper-realistic graphics, and the Studio suite of AI-assisted tools take ideas from concept to completion, faster. Studio Drivers provide maximum reliability so you can focus on your next big idea.NOW WITH AIMSI Laptops accelerate applications faster and more efficient than ever before. They come standard with exclusive MSI Intelligent Technology that is capable of providing whole new AI features, taking automatic tuning to a whole new level.MSI AI EngineMSI AI Engine is able to detect user scenarios and automatically adjust hardware settings to achieve the best performance. With simple AI tuned modes and resources, you can focus on the important things like creating, work and entertainment. Including a new AI Noise Cancellation Pro, you still can enjoy crystal clear sound even in a noisy environment.MSI AI ArtistGenerate images directly on your laptop with MSI AI Artist. You can create rich images with shorter prompts and generate words within images. MSI AI Artist offers stunning image composition that results in realistic and amazing visuals. Create and inspire at a whole new level.DESIGN FOR BUSINESS & GAMINGThe Stealth 16 AI Studio A1V was designed with endless versatility in mind, allows you to stay productive anywhere you go. With Per-key RGB Gaming Keyboard and multiple business privacy protection , no matter how you play, the Stealth 16 AI Studio A1V always can adapt to your style and save all your secure.Filp-n-ShareWith Per-key RGB gaming keyboard by Steelseries, experience ambient lighting.silky smooth TouchpadEnjoy a boundless-like touch experience with larger touchpad size. It's exquisitely center-positioned to make sure it stays out of your palm's way when playing games.key travelThe Stealth 16 AI Studio A1V has a physical Webcam Shutter, letting users conveniently switch anytime and anywhere during gameplay to maintain privacy. Enjoy a comfortable gaming time.hello windows iconSign-in using Windows Hello by showing your face or using your fingerprint for an easy and secure access.LIGHTNING FAST AND SMOOTH DISPLAYThe Stealth 16 AI Studio A1V utilizes a 16:10 MiniLED display to fully demonstrate the appeal of the Golden Ratio: 1.618 and is designed for users to have the most comfortable visual experience for long-term usage. The UHD+ 120Hz display is highly optimized for gamers. A high refresh rate and smooth visuals allows you to experience the next level of gaming and work.REFORGED COOLING SOLUTION WITH SHARED-PIPE DESIGNIntroducing the shared-pipe design, the heat pipes attached to both the CPU and GPU helping improve the thermal capability under extreme loads. Combined with MSI Cooler Boost 5, enjoy any gaming sessions.Wi-Fi 7 READYWi-Fi 7 offers multi-gigabit performance, reaching peak speeds of 5.8 Gbps on 5 and 6GHz connections. With 320MHz channel bandwidths, it delivers substantial throughput gains. Enjoy ultra-low 2ms latency and jitter-free experiences across multiple links. The 6GHz spectrum provides additional capacity for enhanced performance.6X SPEAKERS SURROUND SOUND SYSTEMStealth 16 AI Studio A1V comes with the world-class Dynaudio 6 speakers surround sound system. Equipped with two pairs of dual force-canceling woofers and a pair of speakers to meet the highest acoustic expectations.COMPREHENSIVE CONNECTIVITYNo matter where you are, the Stealth 16 AI Studio A1V variety of I/O ports always keep you connected and let you stay productive. The ultra-versatile USB Type-A, USB Type-C, microSD, HDMI™ and Thunderbolt™ 4 port not only for a gaming mouse, docking, and other accessories, but also boost your productivity up for any work, edit, and process massive images and videos anywhere.Msi thunderbold 4FOR AN ELEVATED USER EXPERIENCESupports USB Type-C, high-speed data transfer and connects to multiple devices simultaneously. Thunderbolt™ 4 takes your experience to the next level.GET ALL THE BUFFSThe exclusive MSI Center helps you control and customize your MSI laptop the way you want.Msi app playerSEAMLESS GAMING EXPERIENCEDeveloped under an exclusive partnership with BlueStacks, the MSI APP Player provides a seamless gaming experience between mobile gaming and the PC.
LongProductName - Intel Core Ultra 9 185H (2.3GHz), 32GB DDR5-SDRAM, 2000GB SSD, 40.6 cm (16") UHD+ 3840 x 2400 UWVA, Intel Arc Graphics, NVIDIA GeForce RTX 4090 (16GB GDDR6), LAN, WLAN, Webcam, Windows 11 Pro
LongSummaryDescription - MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 9, Processor model: 185H, Processor frequency: 2.3 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: UHD+, Display resolution: 3840 x 2400 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 2 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc Graphics. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Blue
Power - AC adapter power - 240 W
Max memory (RAM) - 96GB
Microphone - Built-in
NB features - Gaming
ODD type - none
Operating System - Windows 11 Pro
Vendor Homepage - www.msi.com/Laptop/Stealth-16-AI-Studio-A1VX/Overview
Title - MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL Intel Core Ultra 9 185H Laptop 40.6 cm (16") UHD+ 32 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4090 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
Full Description Line - Gaming|Stealth 16 AI Studio A1VIG|CPU Core Ultra|u9-185H|2300 MHz|Screen 16"|Resolution 3840x2400|Screen type MiniLED|120Hz|RAM 32GB|Max 96GB|Memory slots 2|DDR5|Frequency speed 5600 MHz|SSD 2TB|Graphics Discrete|VGA card NVIDIA GeForce RTX 4090|16GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|4 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|1xUSB 3.2|2xUSB-C|1xRJ45|Wireless LAN|Bluetooth|Card Reader Micro SD|Microphone Built-in|Speakers|WebCam FHD IR|Fingerprint reader|Windows 11 Pro|Blue|Width 355.8 mm|Height 19.95 mm|Depth 259.7 mm|Weight 1.99 kg
Fingerprint reader - Yes
Width Unit Dimensions - 355.8 mm
Brand - MSI
BrandPartCode - STEALTH 16 AI STUDIO A1VIG-019NL
Ports & interfaces - Intel® Thunderbolt 4 - Yes
Ports & interfaces - Thunderbolt 4 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB Type-C DisplayPort Alternate Mode - Yes
Ports & interfaces - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.1
Ports & interfaces - Combo headphone/mic port - Yes
Ports & interfaces - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity - 1
Native resolution - 3840x2400
Shipping box quantity - 1
CPU Model Number - u9-185H
Processor - Processor frequency - 2.3 GHz
Processor - Processor manufacturer - Intel
Processor - Processor model - 185H
Processor - Processor family - Intel Core Ultra 9
Product model code - Stealth 16 AI Studio A1VIG
ProductName - Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL
Product line - Consumer
Software - Bundled software - Killer Network, True Color, Nahimic 3, Gaming Mode, MSI App Player, Noise Cancellation, Game Highlights, Ambient Link, MSI Companion, Crosshair, Battery Master, MSI Center, Steelseries GG, Animaze, Discrete Graphics Mode, AI Voice Control, Ambient Silent AI, Smart Auto
Software - Operating system installed - Windows 11 Pro
RJ45 Input/Output connectors - 1
Storage - Storage media - SSD
Storage - Total storage capacity - 2 TB
Storage - Total SSDs capacity - 2 TB
Storage - Card reader integrated - Yes
Storage - NVMe - Yes
Storage - Optical drive type - No
Storage - SSD interface - PCI Express 4.0
Storage - SSD capacity - 2 TB
Storage - Compatible memory cards - MicroSD (TransFlash)
Storage - Number of SSDs installed - 1
ShortSummaryDescription - MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL, Intel Core Ultra 9, 2.3 GHz, 40.6 cm (16"), 3840 x 2400 pixels, 32 GB, 2 TB
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 35.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 48 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 9 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.36 kg
Colour - Blue
SSD Capacity - 2TB
SSD type - NVMe PCIe Gen4x4
Weight & dimensions - Height - 21.6 mm
Weight & dimensions - Depth - 259.7 mm
Weight & dimensions - Width - 355.8 mm
Weight & dimensions - Weight - 1.99 kg
Network - Bluetooth - Yes
Network - Bluetooth version - 5.4
Network - Wi-Fi standards - Wi-Fi 7 (802.11be)
Network - Top Wi-Fi standard - Wi-Fi 7 (802.11be)
Network - Ethernet LAN - Yes
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000,2500 Mbit/s
Network - Mobile network connection - No
URL - https://www.msi.com/index.php
USB-C Input/Output connectors - 2
USB 3.2 Input/Output connectors - 1
VGA card - NVIDIA GeForce RTX 4090
Unit Brutto Volume Retail box Dimensions - 0.015336/0.015336 cubm
Unit Gross Weight - 4.36 kg
Unit Box Height - 0.355
Unit Box Length - 0.48
Unit Box Width - 0.09
Unit Net Weight - 1.99 kg
Built-in WebCam - FHD IR
4 522,57 €
MSI Stealth 16 AI Studio A1VIG-019NL Star Blue, 16" WQUXGA Mini LED 120Hz, Core Ultra 9 185H, 32GB, 2TB SSD, GeForce RTX 4090 16G (DLSS 3), Windows 11 Pro
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos