Apple MacBook Air 13" Midnight, M2, 8GB, 256GB SSD, 8 Core GPU, INT

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 887216 Produkto kodas: MLY33ZE/A
Yra sandėlyje 4 vienetai
Garantija: 2 metų
1 354,00 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
 • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: antradienį, 04.04.2023
 • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: antradienį, 04.04.2023
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: antradienį, 04.04.2023
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Ekrano matmenys: 13.6"
 • Skiriamoji ekrano geba: 2560x1664 (Liquid Retina)
 • Ekrano tipas: LED Glare
 • Svoris: 1.24 kg
 • Procesoriaus modelis: Apple M2
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Operatyvinės atminties tipas: LPDDR5
 • SSD: 256 GB
 • HDD: 0 GB
 • Vaizdo plokštės modelis: Apple M2 (8-core)
 • Operacinė sistema: macOS Monterey
 • Klaviatūros kalba: ENG
 • Klaviatūros apšvietimas: Yra
 • Akumuliatorius: 52.6 Wh
Aprašymas
Ultrabook ženklas reiškia, kad kompiuteris yra šiuolaikiškas dėl inžinerijos ir moderniausių komponentų.


IPS skydelis užtikrina puikų spalvų pastovumą ir daug platesnius žiūrėjimo kampus, palyginti su pigiais TN ekranais. Šį privalumą įvertins visi, ypač fotografai ir dizaineriai.
C tipo USB lizdas yra pažangiausias iš visų USB lizdų, o didžiausias jo privalumas - dvipusis kištukas, todėl jungiant bet kurį C tipo USB įrenginį neįmanoma suklysti.
Bluetooth ryšys, kad būtų galima lengvai prijungti suderinamus įrenginius, įskaitant išmaniuosius telefonus, peles, klaviatūras.

Daugiau nei Apple MacBook Air (13-inch, M2, 2022)
 • Didelė talpa 8 GB 6400 MHz operatyviosios atminties, kad vienu metu galėtumėte dirbti su daugybe atidarytų programų ir ypač dideliais failais.
 • Kompiuteris su 256 GB SSD užtikrina žaibišką operacinės sistemos įkėlimą ir ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.
 • Ekrane įmontuota interneto kamera, skirta vaizdo pokalbiams per Skype ir kitas pokalbių programas
Daugiau informacijos apie įmonę Apple

Apple yra didžiausia pasaulinė IT bendrovė (rinkos kapitalizacija), kurios bendra metinė apyvarta siekia 108 milijardus JAV dolerių. Apple gaminami produktai pasižymi išskirtine kokybe ir estetišku dizainu. Nešiojamųjų kompiuterių rinkoje Apple išsiskiria naujausiomis technologijomis, unikaliais produktais ir bendrovės sukurta operacine sistema OSX, kurią daugelis IT analitikų laiko neabejotinai patogiausia, saugiausia ir geriausia stalinių kompiuterių operacine sistema. Kadangi Apple savo gaminiuose pradėjo naudoti Intel procesorius, visuose Apple kompiuteriuose galima įdiegti ir Microsoft Windows.

Garantija ir užsakymas
Apple suteikia 2metai garantija visuose sertifikuotuose aptarnavimo centruose.
Ekrano charakteristikos
Ekrano matmenys 13.6"

Ekrano dydis apibūdina nešiojamojo kompiuterio ekrano matomos dalies dydį per įstrižainę coliais. Vidutiniai nešiojamieji kompiuteriai turi 15,4 colio standartinius arba 15,6 colio plačiaekranius ekranus. Itin kompaktiškų nešiojamųjų kompiuterių ekrano dydis yra apie 10,1 colio.

Kai kuriuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra galimybė pasukti ekraną 180 laipsnių kampu ir uždaryti jį klaviatūra - taip gaunamas tikras planšetinis kompiuteris be klaviatūros. Šie modeliai kartais vadinami transformeriais arba planšetiniais kompiuteriais - juos galima naudoti ir kaip standartinį nešiojamąjį kompiuterį, ir kaip planšetinį kompiuterį. Ši parinktis labai patogi skaitant arba, pavyzdžiui, braižant, kai klaviatūra nereikalinga.

Nešiojamųjų kompiuterių, kuriais siekiama pakeisti stacionarius kompiuterius, ekranas kartais būna net 17 colių. Didesnio monitoriaus paprastai reikia norint redaguoti grafiką, peržiūrėti didelės apimties lenteles ir pan. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad didesnis ekranas reiškia didesnį kompiuterio dydį ir paprastai didesnį svorį, be to, jį galima lengviau pažeisti atidarant ir uždarant.

Skiriamoji ekrano geba 2560x1664 (Liquid Retina)

Maksimali ekrano skiriamoji geba apibūdina spalvų taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (detalizuotas) vaizdas. Pav., 1366x768px reiškia, kad Jūsų kompiuteryje yra 1366 taškai horizontalėje ir x 768 taškai vertikalėje. Didelė skiriamoji geba užtikrina daugiau informacijos ekrane, kas tiesiogiai susiję su ekrano dydžiu. Dabar net 12,1 colių dydžio ekrane gali būti 1024x768 skiriamoji geba. Pirmą kartą užmetus akį atrodo, kad tokio dydžio ekranui to yra per daug, tačiau didelė skiriamoji geba suteikia didesnį komfortą.

WVGA (800x480) būdinga seniems portatyviniams kompiuteriams ir naujos kartos mini planšetiniams kompiuteriams. WSVGA – ultra mobilūs portatyviniai kompiuteriai su monitoriumi 10.1’’ (dažniausiai sutinkama 1024x600 skiriamoji geba).

WXGA (1280x800) – tokia skiriamoji geba pagrindinai būdinga 12.1’’, 13.3’’, 14.1’’ ekranams su kraštinės santykiu 16:9.

HD 1366x768 ir 1600x900 yra labai paplitusi skiriamoji geba tarp biudžeto ir vidutinės klasės portatyvinių kompiuterių.

Full HD (1920x1200) ekrano skiriamoji geba derinyje su galingomis vaizdo kortelėmis (NVidia Quadro FX arba ATI FireGL) skirta profesionaliam 3D modeliavimui.

WUXGA (1920x1200) – ultra praplėstas grafinis derinys (ekranas 16:10), skirtas HD televizijos žiūrėjimui.

Būtina atkreipti dėmesį į monitoriaus kontrastą ir ryškumą, Ekranas turi būti maksimaliai ryškus, kad portatyviniu kompiuteriu būtų galima naudotis ir labai ryškioje šviesoje.

Ekrano tipas LED Glare

Nešiojamųjų kompiuterių ekranai skirstomi į Glare, arba blizgančius, ir AntiGlare, arba matinius. Flossy ekrano privalumas - geresnis kontrastas, spalvos ir ryškumas, todėl šio tipo monitorių renkasi namų naudotojai. Šio ekrano trūkumas - atspindžiai, kurie trukdo matyti vaizdą esant ryškiam apšvietimui.

AntiGlare arba matiniai ekranai tam tikru mastu padeda išvengti atspindžių problemos dėl išsklaidymo. Tokio tipo ekranas paprastai naudojamas verslo klasės kompiuteriuose, skirtuose darbui su dokumentais ir apskaitos sistemomis.

Ekrano skydelio tipas : IPS
Touchscreen Navigacija
Kompiuteris su lietimui jautriu ekranu naudojamas panašiai kaip išmintingas telefonas arba planšetinis kompiuteris. Jeigu kompiuteryje instaliuota Windows 8 operacinė sistema, tai be pelės ir klaviatūros galima ne tiktai peržiūrėti tinklą un fotonuotraukas, bet ir pilnavertiškai dirbti Windows aplinkoje.
Pagrindinė informacija
Modelis : Apple MacBook Air (13-inch, M2, 2022)
Serija : Apple MacBook Air
Spalva : Juoda, Mėlyna
Pritaikymas : UltraBook, Home/Business
Svoris 1.24 kg
Svoris nusako portatyvinio kompiuterio mobilumo klasę. Standartinių portatyvinių kompiuterių klasės svoris yra nuo 2 - 3 kg. Jei pageidaujate, kad kompiuteris būtų maksimaliai lengvai nešiojamas, pasirinkite mobilios (1.2 - 2.0 kg.) ar ultra mobilios (1.2 Kg ar mažiau) klasės kompiuterį. Jei kompiuteris pagrindinai bus naudojamas nustatytoje vietoje ir pernešamas retai, pasirinkite stalinio kompiuterio pakaitalo klasę (3.0 kg. Ir daugiau).
Procesoriaus parametrai
Procesoriaus modelis Apple M2

Procesoriaus takto dažnis yra jo greito veikimo rodiklis. Procesoriai su didesniu takto dažniu turi didesnį veikimo greitį, nei procesoriai su vienodais kitais techniniais rodikliais. Dviejų ar daugiau branduolių procesorių dažnio taktas nurodytas kiekvienam branduoliui, todėl lyginant procesorių pajėgumą, procesorius su takto dažniu 2Ghz ir vienu branduoliu laikomas mažiau pajėgiu nei kitas procesorius su tokiu pačiu takto dažniu, bet turintis daugiau branduolių.

Procesoriaus branduoliai 8

Šis rodiklis nustato kompiuterio centrinio procesoriaus branduolių skaičių. Kiekvienas branduolys yra tarsi atskiras procesorius, galintis atskirai valdyti įvairias programas. Taigi, jei yra keli branduoliai, kompiuterio operacinė sistema gali tolygiai paskirstyti apkrovą tarp branduolių, kad kompiuterio naudotojas vienu metu galėtų, pavyzdžiui, klausytis muzikos, naršyti internete ir atsisiųsti failus. Procesoriaus dažnio taktas 2.42 GHz

Procesoriaus branduolio takto dažnis yra vienas iš procesoriaus pajėgumo pagrindinių kriterijų. Šis rodiklis nustato, kiek per sekundę sugeba įvykdyti kiekvienas procesoriaus branduolys. Kuo aukštesnis procesoriaus branduolio takto dažnis, tuo greičiau kompiuteris atliks jam skirtas skaičiavimo užduotis.

Procesoriaus TurboBoost dažnis 3.48 GHz
Procesoriaus gebėjimas padidinti vieno ar kelių branduolių našumą (taktinį dažnį) dėl kitų branduolių budėjimo režimo. Ši funkcija įjungiama tik tada, kai kompiuteriui reikia papildomos talpos stumti.
Procesora threads 8 Threads

HyperThreading - tai kompiuterio centrinio procesoriaus gebėjimas kiekviename branduolyje apdoroti kelis duomenų srautus. Dviejų branduolių procesoriaus HyperThreading yra 4, o tai reiškia, kad tam tikras užduotis šis dviejų branduolių procesorius gali atlikti taip pat kokybiškai, kaip ir keturių branduolių procesorius.

Procesoriaus spartinančioji atmintinė 8 MB

Centrinio procesoriaus spartinančioji atmintis - tai vieta, kurioje centrinis procesorius saugo (buferis) duomenis, skirtus apdoroti trumpą laiką. Spartinančiosios atminties apimtis yra svarbi nustatant spartų procesoriaus veikimą, taigi ir bendrą spartų paties kompiuterio veikimą. Didesnis spartinančiosios atminties tūris reiškia spartesnį darbą.

Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 8 GB

Operatyvinė atmintis (RAM) yra trumpalaikė duomenų saugykla. Šis greitą veikimą nustatantis komponentas:

 • leidžia Jūsų kompiuterio procesoriams greitai prieiti prie apdorojamos informacijos, kurią naudoja Jūsų atvertos kompiuterio programos;
 • programos atvėrimo metu ji saugoma savose mikroschemose, todėl atminties apimtis nusako, su kiek programų Jūsų kompiuteris gali dirbti vienu metu, bei su kokios apimties duomenimis (nuotraukomis, tekstais, interneto svetainėmis ir t.t.) Jūs galite dirbti vienu metu.

Laisvo lustų išdėstymo dėka, portatyvinio kompiuterio atmintis turi tokias pat charakteristikas, kaip ir stacionarinio kompiuterio atmintis. TopPC.lt rekomenduoja bendro naudojimo kompiuteriams naudoti 3Gb, arba didesnę operatyvinę atmintį.

Operatyvinės atminties tipas LPDDR5

Šis kriterijusnustato, kokią operatyviąją atmintį naudoja kompiuteris, kas yra pravartu, jei norite kompiuterio įsigyjimo metu pirkti papildomą atminties modulį, arba ateityje papildyti esančią atminties apimtį.

Naujasis atminties tipas yra DDR3. Attitinkamai DDR3L yra senesniosios kartos.

Operatyvinės atminties dažnis 6400 MHz
Operatyvinės atminties veikimo greitį bei patobulinimo galimybes nusako rodiklis – operatyvinės atminties tipas. TopPC.lt rekomenduoja įsigyti portatyvinį kompiuterį su DDR3L atminties tipu.
Laisvi atminties slotai Nėra
Laisvi atminties prievadai yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodikliai, kurie nusako, keliais papildomais atminties moduliais galima papildyti šį portatyvinį kompiuterį. Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės priklauso nuo operatyvinės atminties tipo, bei nuo to, kiek Mb atminties yra bazinėje kompiuterio komplektacijoje.
Maksimali op. atmintis 24 GB

Maksimali operatyvinė atmintis yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodiklis, kuris nurodo, kiek Mb operatyvinės atminties palaiko* šis portatyvinio kompiuterio medelis.

*Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės papildomai priklauso nuo prieinamų laisvų atminties vietų serveryje (slotų) skaičiaus, bei nuo to, kiek Mb atminties yra kompiuterio bazinėje komplektacijoje.

Kietasis diskas
SSD 256 GB

SSD, arba kietosios būsenos diskas, yra modernus atminties įrenginys, kuriame, kitaip nei standžiuosiuose diskuose (HDD), nėra judančių dalių, o visa informacija saugoma NAND atminties lustuose. Todėl SSD diskai yra daug patikimesni, nes jie geriau atlaiko smūgius, vibraciją ir temperatūros pokyčius. Pagrindinis privalumas - didelė duomenų perdavimo sparta ir nedidelis prieigos laikas. Šiuo metu SSD diskai su SATA 3 prievadu užtikrina vidutiniškai 500 MB/s duomenų perdavimo spartą. Tačiau kai kurių diskų, naudojančių M.2 arba PCI-Express prievadus, duomenų pralaidumas

siekia iki

2000 MB/s.

HDD 0 GB

Kietasis diskas yra nešiojamojo kompiuterio komponentas, kuriame saugoma operacinė sistema, programos ir jūsų failai. Nuo jo dydžio priklauso, kiek programų ir failų jame galima saugoti. Kietojo disko talpa matuojama gigabaitais (Gb).

Rinkdamiesi kietojo disko talpą, turite atsižvelgti į tai, ką planuojate jame saugoti artimiausioje ateityje. Duomenų kiekis greičiausiai didės, o naujoms technologijoms reikės didesnės atminties talpos.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokštė gamintojas : Apple
Vaizdo kortelės atmintis : Dynamic (naudojimas RAM)
Vaizdo plokštės modelis Apple M2 (8-core)

Vaizdo plokštė yra įrenginys, kuris išveda informaciją į portatyvinio kompiuterio ekraną. Šis parametras nurodo, kokio modelio ir gamintojo vaizdo kortelė yra integruota Jūsų portatyviniame kompiuteryje. Tačiau apie įspūdingo vaizdo ir trijų dimensijų grafikoje sukurtus žaidimus su susišaudymais ir automobilio vairavimu galite pamiršti, nes ji yra integruota vaizdo kortelėje. Integruota vaizdo kortelė paprastai užima dalį portatyvinio kompiuterio pagrindinės atminties.

Operacinė sistema
Operacinė sistema macOS Monterey

Rodiklis operacinė sistema nurodo, kokia teisėta operacinės sistemos licencija yra pridėta prie kompiuterio. Operacinės sistemos licencija garantuoja teisėtą kompiuterio operacinės sistemos naudojimą, patvirtintą teisiniu dokumentu - originaliu lipduku ant nešiojamojo kompiuterio korpuso.

OEM reiškia, kad perkate kompiuterį su pridėta operacine sistema ir naudojate šią operacinę sistemą kompiuteryje su atitinkamu originalios licencijos lipduku ant korpuso. OEM licencijos kaina yra daug mažesnė už standartinę mažmeninės licencijos kainą, kurią turite mokėti, jei norite pirkti programinę įrangą nusipirkę kompiuterį.

TopPC.lt rekomenduoja įsigyti nešiojamąjį kompiuterį su MS Windows 7 OEM operacine sistema.

Microsoft® Windows® 7" operacinė sistema yra saugi ir paprasta naudoti. Kasdienes užduotis galėsite atlikti ir naršyti mažesniu paspaudimų skaičiumi, užduotis atlikti geriau, jos bus greitos, saugios ir patikimos. Su Windows 7" atrasite naujas nešiojamojo kompiuterio galimybes.

Windows® 7 Home Premium - atveria neįtikėtinas nešiojamojo kompiuterio teikiamas pramogų galimybes, galėsite žiūrėti mėgstamas televizijos laidas, mėgautis nuotraukomis, filmais ar muzikos kolekcija.

Windows® 7 Professional - suteikia viską, ko reikia darbui ir namams.

Windows® 7 Ultimate - sukurta žmonėms, kurie nori turėti viską. Jame suderintos ir Home Premium pramoginės funkcijos, ir profesionalams skirtos verslo funkcijos su papildomu saugumu ir lankstumu, palengvinančiu darbą keliomis kalbomis.

*Nešiojamųjų kompiuterių operacinė sistema įdiegta iš dalies, o tai reiškia, kad įjungus kompiuterį reikia įvesti vartotojo prisijungimo duomenis. Įvedus duomenis, operacinės sistemos diegimo procedūra baigiama automatiškai. Šis procesas gali užtrukti iki 1 valandos. Tuo metu nešiojamasis kompiuteris turi būti įjungtas ir prijungtas prie nuolatinio maitinimo šaltinio.

Uostai ir įranga
Optinis įrenginys Nėra optinio įrenginio
P>Optinis įrenginys leidžia klausytis muzikos, parsisiųsti muziką iš CD į portatyvinį kompiuterį. Įrašantis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus ir prezentacijas, įrašinėti muziką ir vaizdo įrašus CD ar DVD matricose.
TopPC.lt rekomenduoja įsigyti portatyvinį kompiuterį su DVD+/-RW optiniu įrenginiu, kuris gali skaityti ir įrašyti praktiškai bet kokius CD ir DVD diskus. DVD+/-RW DL skiriasi tuo, kad šis diskasukis turi dvisluoksnę DVD įrašymo funkciją. Nežiūrint į tai, kad CD diskai duomenų saugojimui ir perkėlimui naudojami gana retai, diskasukis tinka, kai būtina instaliuoti programas.

*Ultra lengvų portatyvinių kompiuterių klasė dažnai komplektuojama be įdiegto optinio įrenginio, kad būtų palengvintas bendras kompiuterio svoris. Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti išorinį USB optinį įrenginį.

Prijungimo vieta ausinėms Yra

Jei norite prie kompiuterio prijungti nešiojmas ausines arba atskirus, galigesnius garsiakalbius, būtinai ieškokite kompiuterio, kuris turėtų vietas ausinėms prijungti.

Neišsirinkus laiku, teks pirkti išorinę garso plokštę, kuri yra papildomos išlaidos ir dažnai tik nepatogus sprendimas.

Prijungimo vieta mikrofonui Combo

Pagal šį rodiklį nustatoma, ar nešiojamasis kompiuteris turi 1,8 colio mini-jack stero jungtį klasikinėms ausinėms arba kompiuterio garsiakalbiams prijungti.

Jei šios jungties nėra, reikės įsigyti USB garso plokštę šiems įrenginiams prijungti, o tai yra papildomos išlaidos ir nepatogumai.

A tipo USB 2.0 prievadai 0

USB 2.0 yra populiariausias kompiuterio periferinių įrenginių prijungimo lizdas. Naudojant šį jungties lizdą prie kompiuterio galima prijungti peles, klaviatūras, interneto kameras, spausdintuvus, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daugybę kitų įrenginių.

Kuo

daugiau turimų USB2.0 prievadų, tuo geriau.

Prievadai A tipo USB 3.0 0

USB 3.0 yra naujausias ir greičiausias USB standartas, kuris leidžia prijungti visuas senesnės kartos USB 2.0 ir naujosios kartos USB3.0 įrenginius.

Tikras šios jungties pasiekimas pasirodo tada, kai prie USB 3.0 jungiklio prijungiamas USB 3.0 išorinis kietasis diskas, arba USB 3.0 atmintukas. Šitoks sprendimas duomenų kopijavimo spartumu pajėgia kelis kartus viršyti ankstesnįjį USB 2.0 standartą ir ligšiolinį greičio rekordininką – FireWire junginį.

Uostas LAN (RJ-45) Nėra

PrievadasLANarba Ethernet prievadas leidžia prijungti kompiuterį prie maršrutizatoriaus, modemo arba komutatoriaus ir užtikrinti interneto ryšį. Kadangi belaidis interneto ryšys, arba Wi-Fi, tampa vis populiaresnis, nešiojamųjų kompiuterių gamintojai pamažu atsisako šio prievado savo gaminiuose. Jei neturite belaidžio maršruto parinktuvo arba norite naudotis didžiausiu optinio interneto greičiu, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra LAN arba RJ45 lizdas.

Prijungimo vieta VGA (D-Sub) Nėra

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Uostai USB Type-C : 2
Prijungimo vietos DisplayPort Nėra

DisplayPort elektroninis junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Kitaip negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti prie kompiuterio kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungiklį.

Pirmiausia įsigykite nešiojamąjį kompiuterį su DisplayPort, įsitikinkite, ar Jųsų monitorius ar televizorius turi tinkamą DisplayPort priedas.

Prijungimo vietos HDMI Nėra

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Fotografijų skaitytojas Nėra

Ši šranga leidžia nukopijuoti nuotraukas iš skaitmeninių kamerų atminties nuotraukų be fotoaparato prijungimo.Lieka tik patalpinti į atitinkamą kortelių skaitytuvą, taip iš karto yra prieinamas kortelės turinys kompiuteryje.

Kortelės yra įvairios (SD, MMC, xD, MS Pro, utt.), įsitikinkite, ar pasirinktas kortelių skaitytuvas atitinka reikiamą kortelės tipą.

WebCam Yra
Vaizdo perdavimo pagalba web kamera leidžia bendrauti Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei naudotis plačiomis interneto pasaulio galimybėmis.
Belaidžiai ryšiai
3G/4G Nėra
4G, arba LTE mobiliųjų duomenų sujungimas užtikrina patekimą prie interneto vietose, kur prieinamas 4-os kartos mobilųjį ryšių padengimas.
Bluetooth Yra

Bluetooth prijungimas skirtas saugiam bevieliniam duomenų perdavimui tarp įvairių įrenginių (iki 150 m). Tai suteikia galimybę Jūsų portatyviniam kompiuteriui be laidų prisijungti prie Jūsų mobilaus telefono, kito portatyvinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ir kitų bluetooth įrengimų, kad galėtumėte apsikeisti rinkmenomis su Mp3 muzika, nuotraukomis ar dokumentais. Su bluetooth Jūs galite prijungti nevielines ausines su mikrofonu, pelę, klaviatūrą, spausdintuvą ir kitus įrengimus, kurie palaiko bluetooth prijungimą.

Keletas Bluetooth technologijos naudojimo būdų:

• rinkmenų siuntimas tarp kompiuterių ar tarp kitų įrengimų;

• spausdinimas, naudojant Bluetooth palaikantį bevielį spausdintuvą;

• su Bluetooth aprūpintos klaviatūros ar pelės naudojimas, muzikos klausymas bevielių ausinių pagalba;

• asmeninio skaitmeninio asistento (PDA) sinchronizavimas su kompiuteriu ar kitu įrenginiu;

• bevielis prisijungimas prie interneto mobilaus telefono ar modemo serverio pagalba;

• prisijungimas Bluetooth asmeninio tinklo (PAN – tai technologija, kuri leidžia sukurti Ethernet tinklą su bevieliais ryšiais tarp nešiojamų kompiuterių, mobilių telefonų ir rankinių įrenginių).

*Sujungimui su portatyviniu kompiuteriu, kuriam prieinamas bluetooth, visiems sujungimams reikalingas bluetooth palaikymas.

Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)

Wireless yra bevielio tinklo sujungimas, kuriuo kompiuteris bus prijungtas prie maršrutizatoriaus (rūterio) arba patekimo punkto (access point). Šiandien vis dar populiariausias yra 802.11 B/G/N prijungimas, užtikrinantis pakankamai aukštą greitį (iki 300Mb/s) ir saugumą, tačiau vis daugiau įtaisų palaiko naują ir modernų 802.11ac standartą, kurio maksimalūs greičiai pasiekia netgi iki 1300Mb/s!

Klaviatūra
Klaviatūros kalba ENG

Kurią klaviatūrą pasirinkti – anglų ar anglų/rusų – tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir kasdieną naudojamos kalbos. Klaviatūros mygtukų išdėstymas turi būti maksimaliai priartintas prie stacionarių kompiuterių klaviatūros varianto.

Šiuo metu praktiškai visi portatyviniai kompiuteriai yra aprūpinti pilnos apimties klaviatūromis (su atskiru skaičių bloku). Funkciniai mygtukai turi būti racionaliai išdėstyti, kad nereikėtų iš naujo priprasti ieškant jų neįprastuose klaviatūros kampuose.

Trackpoint yra nedidelis kampas, patalpintas tiesiai per klaviatūros mygtukų vidurį. tai gali būti labai paranku kai nereikia „atitraukti“ rankų nuo klaviatūros, skirtingai nei nuo jutiminio pagrindo. Ši funkcija būdina įvairiems Lenovo ThinkPad serijos portatyviniams kompiuteriams.

Numpad Nėra

Šis parametras nustato, ar portatyvinio kompiuterio klaviatūroje yra prieinama atskira skaičių dalis Jei daug dirbate su skaitmenimis ir skaičiais, tikrai įsitikinkite ar pasirinktame kompiuteryje yra prieinama numpad.

Klaviatūros apšvietimas : Yra
Akumuliatorius
Akumuliatorius 52.6 Wh

Baterijos veikimo laikas nusako apytikslį laiką, kiek ilgai jūsų portatyvinis kompiuteris sugebės veikti atjungus iš elektros tinklo su visiškai įkrautu akumuliatoriumi.

Baterijos veikimo laikas priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos, vykdomų veiksmų ir kitų faktorių. Šis rodiklis paprastai grindžiamas testavimo rezultatais. Šiuolaikiniuose portatyviniuose kompiuteriuose naudojamos ličio baterijos paprastai užtikrina nuo 5 iki 7 valandų trukmės veikimo laiką, kuris priklauso taip pat nuo kompiuterio vartojimo ir konfigūracijos. Šiuo metu kompiuteriuose naudojamos ličio jonų ir naujausiuose modeliuose taip pat ličio polimero baterijos. Būtina atsižvelgti į tai, kad portatyvinių kompiuterių baterijos naudojimo trukmė yra ribota. Ilgainiui galia sumažės, ir kyla būtinumas pakeisti akumuliatorių.

Išorinis DVD+/-RW
Išsamesnė specifikacija
"Bluetooth" - Taip
"Bluetooth" belaidės jungtys - Taip
"GraphicCard" - Integruotas
"Intel vPro - Ne
Akumuliatoriaus talpa - 52.6 Wh
Akumuliatoriaus veikimo laikas - 18 h
Akumuliatoriaus veikimo laikas iki - 18 valandų
Akumuliatorius - -
Akumuliatorius > Akumuliatoriaus talpa (vatų valandos) - 52.6 Wh
Aprašymas - "MacBook Air" M2 lusto modelis
Aprašymas - "MacBook Air" Rimta aparatinė įranga, kuri beveik nieko nesveria. Su M2 lustu Perkurtas pagal naujos kartos M2 lustą, neįtikėtinai plonas "MacBook Air" patvariame aliuminio korpuse stebina energijos vartojimo efektyvumu ir greičiu. Tai itin našus, itin universalus nešiojamasis kompiuteris, skirtas dirbti, žaisti ir kurti, ką tik norite. Kad ir kur norėtumėte. Nuo vidurnakčio iki mėnulio šviesos. Keturios ne šio pasaulio apdailos. MacBook Air galima rinktis iš keturių nuostabių apdailų su spalviškai derančiu "MagSafe" maitinimo kabeliu. Našumas Prisisekite. M2 yra pirmasis naujos kartos "Apple" lustas, pasižymintis dar didesne sparta ir energijos vartojimo efektyvumu nei novatoriškas M1 lustas. Jis leidžia atlikti daugiau darbų per trumpesnį laiką, nes 8 branduolių procesorius pasižymi didesniu našumu. Kurkite stulbinančius vaizdus ir animacijas naudodami iki 10 branduolių GPU. Su didelio našumo medijos varikliu apdorokite daugiau 4K ir 8K "ProRes" vaizdo įrašų srautų. Dirbkite arba pramogaukite visą dieną ir didžiąją nakties dalį su iki 18 valandų veikiančiu akumuliatoriumi. Skystasis "Retina" ekranas Aišku, maloniai džiugina. Stulbinantis 13,6 colio "Liquid Retina" ekranas yra didžiausias ir ryškiausias "MacBook Air" istorijoje. Milijardas spalvų. Todėl tekstas aiškesnis, nuotraukos ir vaizdo įrašai ryškesni ir detalesni. Garsas ir kamera Skamba taip, kaip atrodote. Geriausia iš visų. Su 1080p "FaceTime HD" kamera ir trijų mikrofonų masyvu vaizdo skambučiuose atrodysite kuo puikiausiai. O keturių garsiakalbių erdvinio garso sistema leis jums atsidurti pačiame didžiulio garsovaizdžio viduryje. Su "MacBook Air" yra tiek daug būdų būti žaviam. Magiškoji klaviatūra Leiskite kalbėti pirštams. Patogioje ir tylioje "Magic Keyboard" klaviatūroje dabar yra eilė visu aukščiu esančių funkcinių klavišų, kad greitai pasiektumėte mėgstamus valdiklius ir sparčiuosius klavišus. Naudodami "Touch ID" galite lengvai atrakinti "Mac", įvesti slaptažodžius, saugiai apsipirkti ir atsiskaityti piršto prisilietimu. O su erdviu "Force Touch" takelrodžiu turėsite daugiau laisvės atlikti tikslius veiksmus. Ryšiai Neribotas ryšys. Su įmontuotais magnetais patogus ir saugus "MagSafe" maitinimo laidas lengvai įjungiamas ir išjungiamas, todėl kompiuteriui niekada negresia pavojingas kritimas. Naudokitės dviem "Thunderbolt" prievadais, kad prijungtumėte ir įkrautumėte itin sparčiai veikiančius priedus. Arba naudokite papildomą iki 6K raiškos ekraną. O į ausinių lizdą galite lengvai prijungti didelio impedanso ausines.
Apsauga - -
Apšviesta klaviatūra - Taip
Atminties kortelių skaitytuvas - Ne
Atmintis (RAM) - 8GB
Atmintis > Atminties taktinis greitis - MHz
Atmintis > Vidinė atmintis - 8 GB
Atmintis > Vidinės atminties tipas -
Aukštis - 11.3 mm
Aukštis - 11.3 mm
Aukštis Vieneto matmenys - 11.3 mm
AverageRunTime - Iki 18 valandų
Belaidis - "Wi-Fi" 6
Belaidis LAN Belaidžiai ryšiai - 802.11ax
Bendrasis svoris - 2.450 kg
Branduolių skaičius - 8
CacheExternal - -
CardReader - Ne
CPU - kita informacija - 8 branduolių procesorius su 4 našiais branduoliais ir 4 energiją taupančiais branduoliais
CPU šeimos pavadinimas - "Apple M2
Disko tipas - SSD
DisplayNativeResolution - 2560 x 1664
DisplaySize - 13.3"
Dizainas > Ekrano tipas - Skystas "Retina" ekranas
Dizainas > Gaminio spalva - Vidurnaktis
Dizainas > Gamintojo pavadinimas -
Dizainas > Gamintojo produktų grupė - "MacBook Air
EAN - 194253083436
ean - 194253083436
Eans - 0194253083436
Ekranas > Ekranas - 2560 x 1664
Ekranas > Jutiklinis ekranas - Ne
Ekranas > Kamera - 1080p "FaceTime HD
Ekranas > LED apšvietimas - Taip
Ekranas > Skydelio tipas - IPS
Ekranas > Įstrižainė - 13.6 "
Ekrano dydis - 13.6"
Ekrano dydis (įstrižainė) - 13,6''
Ekrano funkcijos -
 • IPS
 • 2274 PPI
 • 500 nitų
 • Šviesos spalvos (P3)

 • Ekrano LED apšvietimas - Taip
  Ekrano paviršius - Atspindys
  Ekrano tipas Ekrano parinktis - IPS
  ExpansionPorts -
 • 2x "Thunderbolt 4" C tipo USB
 • Garsinė jungtis

 • ExpansionSlots - -
  FingerprintReader - Taip
  Fotoaparatas - Taip
  gamintojas - "Apple"
  Gamintojas - "Apple"
  GAMINTOJO DUOMENŲ LAPAS - https://www.apple.com/macbook-air-m2/specs/
  Gamintojo kodas - MLY33ZE/A
  Garantija -
  Garantija - -
  Garantija - 12
  garantija - 12
  Garantija - 24 mėnesiai
  garantijos_tipas - išorinis
  Garsas - Keturių garsiakalbių sistema Erdvinis stereofoninis garsas Erdvinis garsas grojant muziką ir vaizdo turinį su "Dolby Atmos" technologija naudojant integruotus garsiakalbius Erdvinis garsas su dinaminiu galvos sekimu naudojant "AirPods" (3-iosios kartos), "AirPods Pro" arba "AirPods Max" ausines Trijų mikrofonų masyvas su kryptinio spindulio formavimo technologija 3,5 mm ausinių lizdas su pažangiu didelės varžos ausinių palaikymu
  Garsiakalbiai - Taip
  Garso funkcijos -
 • 4x garsiakalbiai
 • 3x mikrofonai

 • Garso įvesties ir išvesties jungtys - 1
  Grafika > Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis - GB
  Grafika > Diskrečiojo grafikos adapterio modelis -
  Grafika > Diskrečiosios grafinės atminties tipas -
  Grafika > Įmontuoto grafikos adapterio modelis - "Apple M2" 8 branduolių GPU
  Grafikos valdiklis - Integruotas
  GraphicsController - "Apple M2
  GraphicsControllerMemorySize - -
  GraphicsControllerMemoryType - Bendrai naudojama sistema
  Gylis - 215 mm
  Gylis - 215 mm
  Gylis Vieneto matmenys - 215 mm
  InputDevices -
 • Pilno dydžio apšviesta "Magic" klaviatūra
 • "Force Touch" valdymo pultelis

 • Interneto kamera - Taip
  Jutiklinis ekranas - Ne
  Kamera > Priekinė kamera -
  Kategorija - Šaknų / nešiojamieji kompiuteriai | Planšetiniai kompiuteriai / nešiojamieji kompiuteriai
  Kategorijos kodas - NB
  KB kalba - ENG
  KiekisĮrenginiai - 1
  Kietasis diskas - 256 GB
  Kietojo disko tipas - SSD
  Kita informacija - Daugkartinio lietimo "Force Touch" manipuliatorius
  Kiti įvesties / išvesties prievadai - 1 x "MagSafe 3
  Kiti įvesties / išvesties prievadai - 1 x garso (ausinių / linijinis išėjimas)
  Kitos funkcijos > Įvesties / išvesties prievadai -
  Klaviatūra > Klaviatūros apšvietimas - Taip
  Klaviatūra > Klaviatūros kalba - Anglų kalba
  Klaviatūros apšvietimas - Taip
  Kodas - MLY33ZE/A
  Korpuso medžiaga - Aliuminis
  Lokalizavimas - LT
  LongDesc -
  Ląstelės tipas - Li-poly
  Maitinimas > Maitinimo blokų skaičius -
  matmenų aukštis - 285 mm
  matmenų gylis - 80 mm
  matmenų plotis - 375 mm
  matmuo svoris - 2500 g
  Matricos tipas - Skysta tinklainė
  Mikrofonas - Įmontuotas
  Mikroschemų rinkinys - Integruota su procesoriumi
  Modelis - "MacBook Air
  NB funkcijos - Lengvas
  NB Pavardė - "MacBook Air
  Nuoroda - https://www.apple.com/macbook-air-m2/
  ODD tipas - nėra
  Operacinė sistema - "MacOS"
  Operacinė sistema - "macOS Monterey
  Operacinė sistema - "Mac OS Monterey
  Optinis diskas > Optinio disko tipas - Be ODD
  Optinis diskinis kaupiklis - Nėra
  Optinė saugykla - Ne
  PackageSize - -
  Pakuotės funkcijos > WEE klasifikacija - CL109:2:2017-04-01
  Pakuotės savybės > TI svoris (kg) - 0.11 kg
  Pakuotės ypatybės > Akumuliatoriaus klasifikacija - CL126:NE:2016-12-09
  Pakuotės ypatybės > Akumuliatoriaus sudėtis - CL127:KT:2016-12-09
  Pakuotės ypatybės > Akumuliatoriaus tipas - Akumuliatorius
  Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 265.00 mm
  Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 355.00 mm
  Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 110.00 mm
  Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Taip
  Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
  Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 158.00 g
  Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 632.00 g
  Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.79 kg
  Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.01 m³
  Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Taip
  Papildoma programinė įranga -
  Pardavėjo interneto svetainė - www.apple.com/macbook-air-m2/
  Pavadinimas - "Apple MacBook Air M2" | 13,6"-2560 x 1664 | 8GB | 256GB | Mac OS | Šiaurės naujienos
  Pavadinimas - "Apple MacBook Air Midnight", 13,6", IPS, 2560 x 1664, "Apple M2", 8 GB, SSD 256 GB, "Apple M2" 8 branduolių GPU, Be ODD, macOS, 802.11ax, "Bluetooth" versija 5.0, Klaviatūros kalba anglų, Klaviatūros apšvietimas, 12 mėnesių garantija, 12 mėnesių garantija akumuliatoriui, Skystas "Retina" ekranas
  Pavadinimas - 13" "MacBook Air" 13" "Apple M2 8C CPU, 8C GPU/8GB/256GB SSD/Midnight/INT
  pavadinimas - 13,6 colių "MacBook Air": M2 8/8, 8GB, 256GB - Vidurnaktis
  Pirštų atspaudų skaitytuvas - Taip
  Plotis - 304.1 mm
  Plotis - 304.1 mm
  Plotis Vieneto matmenys - 304.1 mm
  Pridedami priedai - "MacBook Air" 30 W USBC maitinimo šaltinis Kabelis iš USBC į MagSafe 3 (2 m)
  Priedai - -
  Prievadai ir sąsajos > "Thunderbolt 3" prievadų kiekis -
  Prievadai ir sąsajos > USB 3.1 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis -
  Prievadai ir sąsajos > USB4 - 2
  Prigimtinė skiriamoji geba - 2560x1664
  Pristatymo dėžės kiekis - 1
  Procesoriaus greitis - -
  Procesorius - "Apple M2
  Procesorius > Procesoriaus dažnis - GHz
  Procesorius > Procesoriaus didinamasis dažnis - GHz
  Procesorius > Procesoriaus spalvos - 8
  Procesorius > Procesorių šeima - "Apple M2
  Procesorių serijos - "Apple M
  Procesorių šeima - "Apple M2
  ProcessorMaxSpeed - 3.48 GHz
  ProcessorMultiCoreType - -
  ProdDesc - 13,6 colių "MacBook Air" 13,6" M2 lustas su 8 branduolių CPU ir 8 branduolių GPU, 8 GB, 256 GB SSD, vidurnaktis, INT
  ProduktasPaveikslas - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/MLY33ZE-A-01.jpg
  Produkto modelio kodas - MLY33ZE/A
  Produkto nuotrauka4 -
  Produkto paveikslėlis2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/MLY33ZE-A-02.jpg
  Produkto paveikslėlis3 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/MLY33ZE-A-03.jpg
  Produktų linija - Vartotojai
  Programinė įranga > Įdiegta operacinė sistema - macOS
  RAM - 8 GB
  RAM - kita informacija -
  RAMinstalled_max - Prilituota, vartotojo neatnaujinama
  RAMSlots - 0
  RAMSlotsNemokamai - 0
  RAMType - -
  Rezoliucija - 2560 x 1664
  Rodymo tipas - QHD+
  Ryšiai - "Bluetooth"
  Ryšiai - "WiFi" 802.11 a/b/g/n/ac
  Ryšiai - "WiFi 802.11 ax
  Saugykla > Bendra saugyklos talpa - 256 GB
  Saugykla > Integruotas kortelių skaitytuvas - Ne
  Saugykla > Kietakūnio disko talpa - 256 GB
  Saugykla > Saugojimo priemonės - SSD
  Saugykla > Įdiegtų kietųjų diskų skaičius -
  Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 28.5 cm
  Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 38 cm
  Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 8 cm
  Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 2.48 kg
  SmartCardReader - Ne
  Spalva - Kita
  Spalva - Vidurnaktis
  SSD formos veiksnys - "MacBook"
  SSD talpa - 256 GB
  SSD talpa - 256GB
  StorageDeviceSpeed - -
  Svoris - 1.24 kg
  Svoris - 1.240 kg
  Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 2.08 kg
  Techninė informacija > Akumuliatoriaus garantija - 12 mėnesių
  Techninė informacija > Garantija - 12 mėnesių
  Techninė informacija > Grynasis svoris - 1.29 kg
  Tinklai > "Wi-Fi - Taip
  Tinklai > "Wi-Fi" standartai - 802.11ax
  Tinklas > "Bluetooth - Taip
  Tinklas > "Bluetooth" versija - 5.0
  Tinklo kortelė - Taip
  Tipas - Nešiojamasis kompiuteris
  Transrefleksinė technologija - LED
  Trumpas aprašymas - AppleM2(8rdz.)|LCD:13,6 "LiquidRetina|AppleM2(8rdz.)|RAM:8GB|SSD:256GB|TID|Mac
  USB-C su "Thunderbolt" įvesties ir išvesties jungtimis - 2
  Vaizdo prievadai - 2 x "Thunderbolt 3
  vendpn - MLY33ZE/A
  VGA kortelė - 8 branduolių GPU
  Vieneto bendrasis svoris - 2.48 kg
  Vieneto blogas tūris - 0,008664 kubinio metro
  Vieneto dėžės aukštis - 0.285
  Vieneto dėžės ilgis - 0.38
  Vieneto dėžės plotis - 0.08
  Vieneto grynasis svoris - 1.24 kg
  WirelessCardType - 802.11ax "Wi-Fi" 6
  WWAN - Ne
  WWAN funkcijos - -
  Įdiegta RAM atmintis - 8 GB
  Įkroviklis - -
  Įmontuota interneto kamera - Taip
  Įtraukta programinė įranga - -
  Bluetooth - Yes
  Bluetooth Wireless connections - Yes
  GraphicCard - Integrated
  Intel vPro - No
  Battery capacity - 52.6 Wh
  Battery life - 18 h
  Battery run time up to - 18 hours
  Battery - -
  Battery > Battery capacity (Watt hours) - 52.6 Wh
  Description - MacBook Air M2 Chip model
  Description - MacBook Air Serious hardware that weighs almost nothing. Turbocharged with the M2 chip Redesigned for the next-generation M2 chip, the incredibly thin MacBook Air in a durable aluminum enclosure impresses with its energy efficiency and speed. It's the ultra-high-performance, super-versatile laptop for working, playing, and creating whatever you want. Wherever you want it to be. From Midnight to Moonlight. Four out-of-this-world finishes. MacBook Air comes in your choice of four gorgeous finishes with a colour-matched MagSafe power cable. Performance Buckle up. The M2 is the first of a new generation of Apple chips, offering even greater speed and power efficiency than the groundbreaking M1 chip. It lets you do more in less time with the increased performance of an 8-core CPU. Create stunning images and animations with up to a 10-core GPU. Handle more 4K and 8K ProRes video streams with a high-performance media engine. And work or play all day and much of the night with up to 18 hours of battery life. Liquid Retina display Clearly a delight to behold. The stunning 13.6-inch Liquid Retina display is the biggest and brightest in MacBook Air history. With a billion colours. So text is clearer, photos and videos are crisper and more detailed. Audio and camera You sound what you look like. Best of all. With a 1080p FaceTime HD camera and three-microphone array, you'll look your best on video calls. And the four-speaker surround sound system puts you right in the middle of a vast soundscape. There are so many ways to be charming with MacBook Air. Magic Keyboard Let your fingers do the talking. The comfortable, quiet Magic Keyboard now has a row of full-height function keys for quick access to your favourite controls and shortcuts. With Touch ID, you can easily unlock your Mac, enter passwords, shop securely and pay with the touch of a finger. And with the spacious Force Touch trackpad, you have more freedom to perform precise actions. Connectivity Unlimited Connectivity. With built-in magnets, the convenient and secure MagSafe power cord plugs in and out easily, so your computer is never in danger of a dangerous fall. Use the two Thunderbolt ports to connect and charge super-fast accessories. Or use an additional display with up to 6K resolution. And you can easily plug high-impedance headphones into the headphone jack.
  Security - -
  Illuminated keypad - Yes
  Memory card reader - No
  Memory (RAM) - 8GB
  Memory > Memory clock speed - MHz
  Memory > Internal memory - 8 GB
  Memory > Internal memory type -
  Height - 11.3 mm
  Height - 11.3 mm
  Height Unit Dimensions - 11.3 mm
  AverageRunTime - Up to 18 hours
  Wireless - Wi-Fi 6
  Wireless LAN Wireless connections - 802.11ax
  GrossWeight - 2.450 kg
  Number of cores - 8
  CacheExternal - -
  CardReader - No
  CPU - other information - 8-core CPU with 4 performance cores and 4 power-saving cores
  CPU Family name - Apple M2
  Disk type - SSD
  DisplayNativeResolution - 2560 x 1664
  DisplaySize - 13.3"
  Design > Display type - Liquid Retina display
  Design > Colour of product - Midnight
  Design > Producer product name -
  Design > Producer product family - MacBook Air
  EAN - 194253083436
  ean - 194253083436
  Eans - 0194253083436
  Display > Display - 2560 x 1664
  Display > Touchscreen - No
  Display > Camera - 1080p FaceTime HD
  Display > LED backlight - Yes
  Display > Panel type - IPS
  Display > Diagonal - 13.6 "
  Screen size - 13.6"
  Screen size (diag.) - 13,6''
  DisplayFeatures -
 • IPS
 • 2274 PPI
 • 500 nits
 • Wide color (P3)

 • Screen LED backlight - Yes
  Display surface - Glare
  Screen type Screen option - IPS
  ExpansionPorts -
 • 2x USB Type-C Thunderbolt 4
 • Audio jack

 • ExpansionSlots - -
  FingerprintReader - Yes
  Camera - Yes
  producer - Apple
  Producer - Apple
  MANUFDATASHEET - https://www.apple.com/macbook-air-m2/specs/
  ProducerCode - MLY33ZE/A
  Warranty -
  Warranty - -
  Warranty - 12
  guarantee - 12
  Warranty - 24 months
  guarantee_type - external
  Sound - Four-speaker system Spatial stereo sound Surround sound when playing music and video content with Dolby Atmos technology using the built-in speakers Surround sound with dynamic head tracking when using AirPods (3rd generation), AirPods Pro or AirPods Max headphones Three-microphone array with directional beamforming technology 3.5mm headphone jack with advanced support for high impedance headphones
  Speakers - Yes
  AudioFeatures -
 • 4x speakers
 • 3x microphones

 • Audio-Out Input/Output connectors - 1
  Graphics > Discrete graphics adapter memory - GB
  Graphics > Discrete graphics adapter model -
  Graphics > Discrete graphics memory type -
  Graphics > On-board graphics adapter model - Apple M2 8-core GPU
  Graphics controller - Integrated
  GraphicsController - Apple M2
  GraphicsControllerMemorySize - -
  GraphicsControllerMemoryType - System Shared
  Depth - 215 mm
  Depth - 215 mm
  Depth Unit Dimensions - 215 mm
  InputDevices -
 • Full-size backlit Magic keyboard
 • Force Touch trackpad

 • Web camera - Yes
  Touch screen - No
  Camera > Front camera -
  Category - Root/Laptops | Tablets/Laptops
  Category Code - NB
  KB language - ENG
  QuantityDevices - 1
  HardDrive - 256 GB
  HardDriveType - SSD
  Other information - Multi-touch Force Touch trackpad
  Other I/O ports - 1 x MagSafe 3
  Other I/O ports - 1 x Audio (Headphone / Line-out)
  Other features > I/O ports -
  Keyboard > Keyboard backlit - Yes
  Keyboard > Keyboard language - English
  Keyboard backlight - Yes
  Code - MLY33ZE/A
  Case material - Aluminium
  Localization - EN
  LongDesc -
  Cell type - Li-poly
  Power > Number of power supply units -
  dimension height - 285 mm
  dimension depth - 80 mm
  dimension width - 375 mm
  dimension weight - 2500 g
  Matrix type - Liquid Retina
  Microphone - Built-in
  Chipset - Integrated with processor
  Model - MacBook Air  
  NB features - Lightweight
  NB Family name - MacBook Air
  Link - https://www.apple.com/macbook-air-m2/
  ODD type - none
  OperatingSystem - MacOS
  Operating System - macOS Monterey
  Operating system - Mac OS Monterey
  Optical drive > Optical drive type - Without ODD
  Optical disk drive - None
  OpticalStorage - No
  PackageSize - -
  Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
  Package features > TI weight (kg) - 0.11 kg
  Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
  Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
  Package features > Type of battery - Accumulator
  Package features > Gross height (mm) - 265.00 mm
  Package features > Gross depth (mm) - 355.00 mm
  Package features > Gross width (mm) - 110.00 mm
  Package features > WEEE tax - Yes
  Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
  Package features > Plastic (No PET) - 158.00 g
  Package features > Paper/Pasteboard - 632.00 g
  Package features > Tare weight (kg) - 0.79 kg
  Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
  Package features > Embeeded battery - Yes
  Extra software -
  Vendor Homepage - www.apple.com/macbook-air-m2/
  Name - Apple MacBook Air M2 | 13,6"-2560 x 1664 | 8GB | 256GB | Mac OS | Północ
  Name - Apple MacBook Air Midnight, 13.6 ", IPS, 2560 x 1664, Apple M2, 8 GB, SSD 256 GB, Apple M2 8-core GPU, Without ODD, macOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 12 month(s), Battery warranty 12 month(s), Liquid Retina display
  Name - MacBook Air 13” Apple M2 8C CPU, 8C GPU/8GB/256GB SSD/Midnight/INT
  name - MacBook Air 13,6 inches: M2 8/8, 8GB, 256GB - Midnight
  Fingerprint reader - Yes
  Width - 304.1 mm
  Width - 304.1 mm
  Width Unit Dimensions - 304.1 mm
  Accessories included - MacBook Air 30W USBC power supply Cable from USBC to MagSafe 3 (2 m)
  Accessories - -
  Ports & interfaces > Thunderbolt 3 ports quantity -
  Ports & interfaces > USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity -
  Ports & interfaces > USB4 - 2
  Native resolution - 2560x1664
  Shipping box quantity - 1
  ProccesorSpeed - -
  Processor - Apple M2
  Processor > Processor frequency - GHz
  Processor > Processor boost frequency - GHz
  Processor > Processor cores - 8
  Processor > Processor family - Apple M2
  ProcessorSeries - Apple M
  Processor family - Apple M2
  ProcessorMaxSpeed - 3.48 GHz
  ProcessorMultiCoreType - -
  ProdDesc - MacBook Air 13.6" M2 Chip with 8-Core CPU and 8-Core GPU, 8GB, 256GB SSD, Midnight, INT
  ProductPicture - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/MLY33ZE-A-01.jpg
  Product model code - MLY33ZE/A
  ProductPicture4 -
  ProductPicture2 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/MLY33ZE-A-02.jpg
  ProductPicture3 - http://www.tdbaltic.ee/images/ds4/MLY33ZE-A-03.jpg
  Product line - Consumer
  Software > Operating system installed - macOS
  RAM - 8 GB
  RAM - other information -
  RAMinstalled_max - Soldered, not user upgradeable
  RAMSlots - 0
  RAMSlotsFree - 0
  RAMType - -
  Resolution - 2560 x 1664
  DisplayType - QHD+
  Communications - Bluetooth
  Communications - WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
  Communications - WiFi 802.11 ax
  Storage > Total storage capacity - 256 GB
  Storage > Card reader integrated - No
  Storage > Solid-state drive capacity - 256 GB
  Storage > Storage media - SSD
  Storage > Number of hard drives installed -
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 28.5 cm
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 38 cm
  Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 8 cm
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.48 kg
  SmartCardReader - No
  Color - Other
  Colour - Midnight
  SSD form factor - MacBook
  SSD capacity - 256 GB
  SSD Capacity - 256GB
  StorageDeviceSpeed - -
  Weight - 1.24 kg
  Weight - 1.240 kg
  Technical details > Gross weight - 2.08 kg
  Technical details > Battery warranty - 12 month(s)
  Technical details > Warranty - 12 month(s)
  Technical details > Net weight - 1.29 kg
  Networking > Wi-Fi - Yes
  Networking > Wi-Fi standards - 802.11ax
  Networking > Bluetooth - Yes
  Networking > Bluetooth version - 5.0
  NetworkCard - Yes
  Type - Notebook
  Transreflective technology - LED
  ShortDescription - AppleM2(8rdz.)|LCD:13.6"LiquidRetina|AppleM2(8rdz.)|RAM:8GB|SSD:256GB|TID|Mac
  USB-C w/Thunderbolt Input/Output connectors - 2
  Video ports - 2 x Thunderbolt 3
  vendpn - MLY33ZE/A
  VGA card - 8-core GPU
  Unit Gross Weight - 2.48 kg
  Unit Brutto Volume - 0.008664 cubm
  Unit Box Height - 0.285
  Unit Box Length - 0.38
  Unit Box Width - 0.08
  Unit Net Weight - 1.24 kg
  WirelessCardType - 802.11ax Wi-Fi 6
  WWAN - No
  WWANFeatures - -
  RAM memory installed - 8 GB
  Charger - -
  Built-in WebCam - Yes
  SoftwareIncluded - -
  1 354,00 €
  Apple MacBook Air 13" Midnight, M2, 8GB, 256GB SSD, 8 Core GPU, INT
  Intel technology provider Platinum 2020
  Visos kategorijos