Apple MacBook Pro 16" Space Grey, M2 Pro, 16GB, 512GB SSD, 19 Core GPU, INT

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
ID: 936428 Produkto kodas: MNW83ZE/A
Yra sandėlyje 1 vienetai
Garantija: 2 metų
3 038,68 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
 • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: antradienį, 04.04.2023
 • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: antradienį, 04.04.2023
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: antradienį, 04.04.2023
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Ekrano matmenys: 16.2"
 • Skiriamoji ekrano geba: 3456x2234 (Liquid Retina XDR)
 • Ekrano tipas: LED Glare
 • Svoris: 2.15 kg
 • Procesoriaus modelis: Apple M2 Pro (12-core)
 • Operatyvinė atmintis: 16 GB
 • Operatyvinės atminties tipas: LPDDR5
 • SSD: 512 GB
 • HDD: 0 GB
 • Vaizdo plokštės modelis: Apple M2 Pro (19-core)
 • Operacinė sistema: macOS Ventura
 • Klaviatūros kalba: ENG
 • Klaviatūros apšvietimas: Yra
 • Akumuliatorius: 100 Wh
Aprašymas
Apple MacBook Pro (16-inch, M2 Pro, 2023) kompiuteris sukurtas greitam sudėtingų 3D grafikos aplikacijų ir CAD programų vykdymui. Šio kompiuterio privalumas yra grafiniams darbams optimizuota Apple M2 Pro (19-core) vaizdo plokštė, kuri kartu su Apple M2 Pro (12-core) centriniu procesoriumi garantuoja greitą ir tikslų operacijų vykdymą.


IPS skydelis užtikrina puikų spalvų pastovumą ir daug platesnius žiūrėjimo kampus, palyginti su pigiais TN ekranais. Šį privalumą įvertins visi, ypač fotografai ir dizaineriai.
Dėl C tipo USB lizdo prie šio kompiuterio galite prijungti naujausius išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius ir perduoti duomenis, ir įkrauti. Pagrindinis jo privalumas - simetriška forma, leidžianti prijungti kabelį bet kuria kryptimi.
Bluetooth ryšys, kad būtų galima lengvai prijungti suderinamus įrenginius, įskaitant išmaniuosius telefonus, peles, klaviatūras.

Daugiau nei Apple MacBook Pro (16-inch, M2 Pro, 2023)
 • Ypač didelės talpos 16 GB 6400 MHz operatyvioji atmintis, kad vienu metu būtų galima dirbti su daugybe atidarytų programų ir ypač didelės apimties failais.
 • 512 GB SSD garantuoja iki 5 kartų didesnį našumą, palyginti su tradiciniais 5400 aps/min diskais.
 • Ekrane įmontuota interneto kamera, skirta vaizdo pokalbiams per Skype ir kitas pokalbių programas
 • HDMI suteikia galimybę leisti filmus išoriniame monitoriuje arba televizoriuje.
 • Integruotas SD kortelių skaitytuvas pasirūpins patogiu nuotraukų kopijavimu iš skaitmeninio fotoaparato.
Daugiau informacijos apie įmonę Apple

Apple yra didžiausia pasaulinė IT bendrovė (rinkos kapitalizacija), kurios bendra metinė apyvarta siekia 108 milijardus JAV dolerių. Apple gaminami produktai pasižymi išskirtine kokybe ir estetišku dizainu. Nešiojamųjų kompiuterių rinkoje Apple išsiskiria naujausiomis technologijomis, unikaliais produktais ir bendrovės sukurta operacine sistema OSX, kurią daugelis IT analitikų laiko neabejotinai patogiausia, saugiausia ir geriausia stalinių kompiuterių operacine sistema. Kadangi Apple savo gaminiuose pradėjo naudoti Intel procesorius, visuose Apple kompiuteriuose galima įdiegti ir Microsoft Windows.

Garantija ir užsakymas
Apple suteikia 2metai garantija visuose sertifikuotuose aptarnavimo centruose.
Ekrano charakteristikos
Ekrano matmenys 16.2"

Ekrano dydis apibūdina nešiojamojo kompiuterio ekrano matomos dalies dydį per įstrižainę coliais. Vidutiniai nešiojamieji kompiuteriai turi 15,4 colio standartinius arba 15,6 colio plačiaekranius ekranus. Itin kompaktiškų nešiojamųjų kompiuterių ekrano dydis yra apie 10,1 colio.

Kai kuriuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra galimybė pasukti ekraną 180 laipsnių kampu ir uždaryti jį klaviatūra - taip gaunamas tikras planšetinis kompiuteris be klaviatūros. Šie modeliai kartais vadinami transformeriais arba planšetiniais kompiuteriais - juos galima naudoti ir kaip standartinį nešiojamąjį kompiuterį, ir kaip planšetinį kompiuterį. Ši parinktis labai patogi skaitant arba, pavyzdžiui, braižant, kai klaviatūra nereikalinga.

Nešiojamųjų kompiuterių, kuriais siekiama pakeisti stacionarius kompiuterius, ekranas kartais būna net 17 colių. Didesnio monitoriaus paprastai reikia norint redaguoti grafiką, peržiūrėti didelės apimties lenteles ir pan. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad didesnis ekranas reiškia didesnį kompiuterio dydį ir paprastai didesnį svorį, be to, jį galima lengviau pažeisti atidarant ir uždarant.

Skiriamoji ekrano geba 3456x2234 (Liquid Retina XDR)

Maksimali ekrano skiriamoji geba apibūdina spalvų taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (detalizuotas) vaizdas. Pav., 1366x768px reiškia, kad Jūsų kompiuteryje yra 1366 taškai horizontalėje ir x 768 taškai vertikalėje. Didelė skiriamoji geba užtikrina daugiau informacijos ekrane, kas tiesiogiai susiję su ekrano dydžiu. Dabar net 12,1 colių dydžio ekrane gali būti 1024x768 skiriamoji geba. Pirmą kartą užmetus akį atrodo, kad tokio dydžio ekranui to yra per daug, tačiau didelė skiriamoji geba suteikia didesnį komfortą.

WVGA (800x480) būdinga seniems portatyviniams kompiuteriams ir naujos kartos mini planšetiniams kompiuteriams. WSVGA – ultra mobilūs portatyviniai kompiuteriai su monitoriumi 10.1’’ (dažniausiai sutinkama 1024x600 skiriamoji geba).

WXGA (1280x800) – tokia skiriamoji geba pagrindinai būdinga 12.1’’, 13.3’’, 14.1’’ ekranams su kraštinės santykiu 16:9.

HD 1366x768 ir 1600x900 yra labai paplitusi skiriamoji geba tarp biudžeto ir vidutinės klasės portatyvinių kompiuterių.

Full HD (1920x1200) ekrano skiriamoji geba derinyje su galingomis vaizdo kortelėmis (NVidia Quadro FX arba ATI FireGL) skirta profesionaliam 3D modeliavimui.

WUXGA (1920x1200) – ultra praplėstas grafinis derinys (ekranas 16:10), skirtas HD televizijos žiūrėjimui.

Būtina atkreipti dėmesį į monitoriaus kontrastą ir ryškumą, Ekranas turi būti maksimaliai ryškus, kad portatyviniu kompiuteriu būtų galima naudotis ir labai ryškioje šviesoje.

Ekrano tipas LED Glare

Nešiojamųjų kompiuterių ekranai skirstomi į Glare, arba blizgančius, ir AntiGlare, arba matinius. Flossy ekrano privalumas - geresnis kontrastas, spalvos ir ryškumas, todėl šio tipo monitorių renkasi namų naudotojai. Šio ekrano trūkumas - atspindžiai, kurie trukdo matyti vaizdą esant ryškiam apšvietimui.

AntiGlare arba matiniai ekranai tam tikru mastu padeda išvengti atspindžių problemos dėl išsklaidymo. Tokio tipo ekranas paprastai naudojamas verslo klasės kompiuteriuose, skirtuose darbui su dokumentais ir apskaitos sistemomis.

Ekrano skydelio tipas : IPS
Touchscreen Navigacija
Kompiuteris su lietimui jautriu ekranu naudojamas panašiai kaip išmintingas telefonas arba planšetinis kompiuteris. Jeigu kompiuteryje instaliuota Windows 8 operacinė sistema, tai be pelės ir klaviatūros galima ne tiktai peržiūrėti tinklą un fotonuotraukas, bet ir pilnavertiškai dirbti Windows aplinkoje.
Pagrindinė informacija
Modelis : Apple MacBook Pro (16-inch, M2 Pro, 2023)
Serija : Apple MacBook Pro
Spalva : 12" Rankinė
Pritaikymas : 3D Graphics/CAD
Svoris 2.15 kg
Svoris nusako portatyvinio kompiuterio mobilumo klasę. Standartinių portatyvinių kompiuterių klasės svoris yra nuo 2 - 3 kg. Jei pageidaujate, kad kompiuteris būtų maksimaliai lengvai nešiojamas, pasirinkite mobilios (1.2 - 2.0 kg.) ar ultra mobilios (1.2 Kg ar mažiau) klasės kompiuterį. Jei kompiuteris pagrindinai bus naudojamas nustatytoje vietoje ir pernešamas retai, pasirinkite stalinio kompiuterio pakaitalo klasę (3.0 kg. Ir daugiau).
Procesoriaus parametrai
Procesoriaus modelis Apple M2 Pro (12-core)

Procesoriaus takto dažnis yra jo greito veikimo rodiklis. Procesoriai su didesniu takto dažniu turi didesnį veikimo greitį, nei procesoriai su vienodais kitais techniniais rodikliais. Dviejų ar daugiau branduolių procesorių dažnio taktas nurodytas kiekvienam branduoliui, todėl lyginant procesorių pajėgumą, procesorius su takto dažniu 2Ghz ir vienu branduoliu laikomas mažiau pajėgiu nei kitas procesorius su tokiu pačiu takto dažniu, bet turintis daugiau branduolių.

Procesoriaus branduoliai 12

Šis rodiklis nustato kompiuterio centrinio procesoriaus branduolių skaičių. Kiekvienas branduolys yra tarsi atskiras procesorius, galintis atskirai valdyti įvairias programas. Taigi, jei yra keli branduoliai, kompiuterio operacinė sistema gali tolygiai paskirstyti apkrovą tarp branduolių, kad kompiuterio naudotojas vienu metu galėtų, pavyzdžiui, klausytis muzikos, naršyti internete ir atsisiųsti failus. Procesoriaus dažnio taktas 2.42 GHz

Procesoriaus branduolio takto dažnis yra vienas iš procesoriaus pajėgumo pagrindinių kriterijų. Šis rodiklis nustato, kiek per sekundę sugeba įvykdyti kiekvienas procesoriaus branduolys. Kuo aukštesnis procesoriaus branduolio takto dažnis, tuo greičiau kompiuteris atliks jam skirtas skaičiavimo užduotis.

Procesoriaus TurboBoost dažnis 3.50 GHz
Procesoriaus gebėjimas padidinti vieno ar kelių branduolių našumą (taktinį dažnį) dėl kitų branduolių budėjimo režimo. Ši funkcija įjungiama tik tada, kai kompiuteriui reikia papildomos talpos stumti.
Procesora threads 12 Threads

HyperThreading - tai kompiuterio centrinio procesoriaus gebėjimas kiekviename branduolyje apdoroti kelis duomenų srautus. Dviejų branduolių procesoriaus HyperThreading yra 4, o tai reiškia, kad tam tikras užduotis šis dviejų branduolių procesorius gali atlikti taip pat kokybiškai, kaip ir keturių branduolių procesorius.

Procesoriaus spartinančioji atmintinė 24 MB

Centrinio procesoriaus spartinančioji atmintis - tai vieta, kurioje centrinis procesorius saugo (buferis) duomenis, skirtus apdoroti trumpą laiką. Spartinančiosios atminties apimtis yra svarbi nustatant spartų procesoriaus veikimą, taigi ir bendrą spartų paties kompiuterio veikimą. Didesnis spartinančiosios atminties tūris reiškia spartesnį darbą.

Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Operatyvinė atmintis 16 GB

Operatyvinė atmintis (RAM) yra trumpalaikė duomenų saugykla. Šis greitą veikimą nustatantis komponentas:

 • leidžia Jūsų kompiuterio procesoriams greitai prieiti prie apdorojamos informacijos, kurią naudoja Jūsų atvertos kompiuterio programos;
 • programos atvėrimo metu ji saugoma savose mikroschemose, todėl atminties apimtis nusako, su kiek programų Jūsų kompiuteris gali dirbti vienu metu, bei su kokios apimties duomenimis (nuotraukomis, tekstais, interneto svetainėmis ir t.t.) Jūs galite dirbti vienu metu.

Laisvo lustų išdėstymo dėka, portatyvinio kompiuterio atmintis turi tokias pat charakteristikas, kaip ir stacionarinio kompiuterio atmintis. TopPC.lt rekomenduoja bendro naudojimo kompiuteriams naudoti 3Gb, arba didesnę operatyvinę atmintį.

Operatyvinės atminties tipas LPDDR5

Šis kriterijusnustato, kokią operatyviąją atmintį naudoja kompiuteris, kas yra pravartu, jei norite kompiuterio įsigyjimo metu pirkti papildomą atminties modulį, arba ateityje papildyti esančią atminties apimtį.

Naujasis atminties tipas yra DDR3. Attitinkamai DDR3L yra senesniosios kartos.

Operatyvinės atminties dažnis 6400 MHz
Operatyvinės atminties veikimo greitį bei patobulinimo galimybes nusako rodiklis – operatyvinės atminties tipas. TopPC.lt rekomenduoja įsigyti portatyvinį kompiuterį su DDR3L atminties tipu.
Laisvi atminties slotai Nėra
Laisvi atminties prievadai yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodikliai, kurie nusako, keliais papildomais atminties moduliais galima papildyti šį portatyvinį kompiuterį. Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės priklauso nuo operatyvinės atminties tipo, bei nuo to, kiek Mb atminties yra bazinėje kompiuterio komplektacijoje.
Maksimali op. atmintis 16 GB

Maksimali operatyvinė atmintis yra portatyvinio kompiuterio patobulinimo galimybės rodiklis, kuris nurodo, kiek Mb operatyvinės atminties palaiko* šis portatyvinio kompiuterio medelis.

*Operatyvinės atminties patobulinimo galimybės papildomai priklauso nuo prieinamų laisvų atminties vietų serveryje (slotų) skaičiaus, bei nuo to, kiek Mb atminties yra kompiuterio bazinėje komplektacijoje.

Kietasis diskas
SSD 512 GB

SSD, arba kietosios būsenos diskas, yra modernus atminties įrenginys, kuriame, kitaip nei standžiuosiuose diskuose (HDD), nėra judančių dalių, o visa informacija saugoma NAND atminties lustuose. Todėl SSD diskai yra daug patikimesni, nes jie geriau atlaiko smūgius, vibraciją ir temperatūros pokyčius. Pagrindinis privalumas - didelė duomenų perdavimo sparta ir nedidelis prieigos laikas. Šiuo metu SSD diskai su SATA 3 prievadu užtikrina vidutiniškai 500 MB/s duomenų perdavimo spartą. Tačiau kai kurių diskų, naudojančių M.2 arba PCI-Express prievadus, duomenų pralaidumas

siekia iki

2000 MB/s.

HDD 0 GB

Kietasis diskas yra nešiojamojo kompiuterio komponentas, kuriame saugoma operacinė sistema, programos ir jūsų failai. Nuo jo dydžio priklauso, kiek programų ir failų jame galima saugoti. Kietojo disko talpa matuojama gigabaitais (Gb).

Rinkdamiesi kietojo disko talpą, turite atsižvelgti į tai, ką planuojate jame saugoti artimiausioje ateityje. Duomenų kiekis greičiausiai didės, o naujoms technologijoms reikės didesnės atminties talpos.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokštė gamintojas : Apple
Vaizdo kortelės atmintis : Dynamic (naudojimas RAM)
Vaizdo plokštės modelis Apple M2 Pro (19-core)

Vaizdo plokštė yra įrenginys, kuris išveda informaciją į portatyvinio kompiuterio ekraną. Šis parametras nurodo, kokio modelio ir gamintojo vaizdo kortelė yra integruota Jūsų portatyviniame kompiuteryje. Tačiau apie įspūdingo vaizdo ir trijų dimensijų grafikoje sukurtus žaidimus su susišaudymais ir automobilio vairavimu galite pamiršti, nes ji yra integruota vaizdo kortelėje. Integruota vaizdo kortelė paprastai užima dalį portatyvinio kompiuterio pagrindinės atminties.

Operacinė sistema
Operacinė sistema macOS Ventura

Rodiklis operacinė sistema nurodo, kokia teisėta operacinės sistemos licencija yra pridėta prie kompiuterio. Operacinės sistemos licencija garantuoja teisėtą kompiuterio operacinės sistemos naudojimą, patvirtintą teisiniu dokumentu - originaliu lipduku ant nešiojamojo kompiuterio korpuso.

OEM reiškia, kad perkate kompiuterį su pridėta operacine sistema ir naudojate šią operacinę sistemą kompiuteryje su atitinkamu originalios licencijos lipduku ant korpuso. OEM licencijos kaina yra daug mažesnė už standartinę mažmeninės licencijos kainą, kurią turite mokėti, jei norite pirkti programinę įrangą nusipirkę kompiuterį.

TopPC.lt rekomenduoja įsigyti nešiojamąjį kompiuterį su MS Windows 7 OEM operacine sistema.

Microsoft® Windows® 7" operacinė sistema yra saugi ir paprasta naudoti. Kasdienes užduotis galėsite atlikti ir naršyti mažesniu paspaudimų skaičiumi, užduotis atlikti geriau, jos bus greitos, saugios ir patikimos. Su Windows 7" atrasite naujas nešiojamojo kompiuterio galimybes.

Windows® 7 Home Premium - atveria neįtikėtinas nešiojamojo kompiuterio teikiamas pramogų galimybes, galėsite žiūrėti mėgstamas televizijos laidas, mėgautis nuotraukomis, filmais ar muzikos kolekcija.

Windows® 7 Professional - suteikia viską, ko reikia darbui ir namams.

Windows® 7 Ultimate - sukurta žmonėms, kurie nori turėti viską. Jame suderintos ir Home Premium pramoginės funkcijos, ir profesionalams skirtos verslo funkcijos su papildomu saugumu ir lankstumu, palengvinančiu darbą keliomis kalbomis.

*Nešiojamųjų kompiuterių operacinė sistema įdiegta iš dalies, o tai reiškia, kad įjungus kompiuterį reikia įvesti vartotojo prisijungimo duomenis. Įvedus duomenis, operacinės sistemos diegimo procedūra baigiama automatiškai. Šis procesas gali užtrukti iki 1 valandos. Tuo metu nešiojamasis kompiuteris turi būti įjungtas ir prijungtas prie nuolatinio maitinimo šaltinio.

Uostai ir įranga
Optinis įrenginys Nėra optinio įrenginio
P>Optinis įrenginys leidžia klausytis muzikos, parsisiųsti muziką iš CD į portatyvinį kompiuterį. Įrašantis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus ir prezentacijas, įrašinėti muziką ir vaizdo įrašus CD ar DVD matricose.
TopPC.lt rekomenduoja įsigyti portatyvinį kompiuterį su DVD+/-RW optiniu įrenginiu, kuris gali skaityti ir įrašyti praktiškai bet kokius CD ir DVD diskus. DVD+/-RW DL skiriasi tuo, kad šis diskasukis turi dvisluoksnę DVD įrašymo funkciją. Nežiūrint į tai, kad CD diskai duomenų saugojimui ir perkėlimui naudojami gana retai, diskasukis tinka, kai būtina instaliuoti programas.

*Ultra lengvų portatyvinių kompiuterių klasė dažnai komplektuojama be įdiegto optinio įrenginio, kad būtų palengvintas bendras kompiuterio svoris. Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti išorinį USB optinį įrenginį.

Prijungimo vieta ausinėms Yra

Jei norite prie kompiuterio prijungti nešiojmas ausines arba atskirus, galigesnius garsiakalbius, būtinai ieškokite kompiuterio, kuris turėtų vietas ausinėms prijungti.

Neišsirinkus laiku, teks pirkti išorinę garso plokštę, kuri yra papildomos išlaidos ir dažnai tik nepatogus sprendimas.

Prijungimo vieta mikrofonui Combo

Pagal šį rodiklį nustatoma, ar nešiojamasis kompiuteris turi 1,8 colio mini-jack stero jungtį klasikinėms ausinėms arba kompiuterio garsiakalbiams prijungti.

Jei šios jungties nėra, reikės įsigyti USB garso plokštę šiems įrenginiams prijungti, o tai yra papildomos išlaidos ir nepatogumai.

A tipo USB 2.0 prievadai 0

USB 2.0 yra populiariausias kompiuterio periferinių įrenginių prijungimo lizdas. Naudojant šį jungties lizdą prie kompiuterio galima prijungti peles, klaviatūras, interneto kameras, spausdintuvus, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daugybę kitų įrenginių.

Kuo

daugiau turimų USB2.0 prievadų, tuo geriau.

Prievadai A tipo USB 3.0 0

USB 3.0 yra naujausias ir greičiausias USB standartas, kuris leidžia prijungti visuas senesnės kartos USB 2.0 ir naujosios kartos USB3.0 įrenginius.

Tikras šios jungties pasiekimas pasirodo tada, kai prie USB 3.0 jungiklio prijungiamas USB 3.0 išorinis kietasis diskas, arba USB 3.0 atmintukas. Šitoks sprendimas duomenų kopijavimo spartumu pajėgia kelis kartus viršyti ankstesnįjį USB 2.0 standartą ir ligšiolinį greičio rekordininką – FireWire junginį.

Uostas LAN (RJ-45) Nėra

PrievadasLANarba Ethernet prievadas leidžia prijungti kompiuterį prie maršrutizatoriaus, modemo arba komutatoriaus ir užtikrinti interneto ryšį. Kadangi belaidis interneto ryšys, arba Wi-Fi, tampa vis populiaresnis, nešiojamųjų kompiuterių gamintojai pamažu atsisako šio prievado savo gaminiuose. Jei neturite belaidžio maršruto parinktuvo arba norite naudotis didžiausiu optinio interneto greičiu, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra LAN arba RJ45 lizdas.

Prijungimo vieta VGA (D-Sub) Nėra

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas palaipsniui nyksta iš rinkos, užleisdamas vietą daug aukštesnės kokybės HDMI arba DisplayPort (digitallajiem) kištukams.

Uostai USB Type-C : 3
Prijungimo vietos DisplayPort Nėra

DisplayPort elektroninis junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Kitaip negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti prie kompiuterio kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungiklį.

Pirmiausia įsigykite nešiojamąjį kompiuterį su DisplayPort, įsitikinkite, ar Jųsų monitorius ar televizorius turi tinkamą DisplayPort priedas.

Prijungimo vietos HDMI Yra

HDMI - tai skaitmeninis vaizdo ir garso perdavimo standartas, kuriuo HDMI kabeliu prie kompiuterio galima prijungti HDMI palaikantį televizorių, monitorių arba projektorių.

Fotografijų skaitytojas SD

Ši šranga leidžia nukopijuoti nuotraukas iš skaitmeninių kamerų atminties nuotraukų be fotoaparato prijungimo.Lieka tik patalpinti į atitinkamą kortelių skaitytuvą, taip iš karto yra prieinamas kortelės turinys kompiuteryje.

Kortelės yra įvairios (SD, MMC, xD, MS Pro, utt.), įsitikinkite, ar pasirinktas kortelių skaitytuvas atitinka reikiamą kortelės tipą.

WebCam Yra
Vaizdo perdavimo pagalba web kamera leidžia bendrauti Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei naudotis plačiomis interneto pasaulio galimybėmis.
Belaidžiai ryšiai
3G/4G Nėra
4G, arba LTE mobiliųjų duomenų sujungimas užtikrina patekimą prie interneto vietose, kur prieinamas 4-os kartos mobilųjį ryšių padengimas.
Bluetooth Yra

Bluetooth prijungimas skirtas saugiam bevieliniam duomenų perdavimui tarp įvairių įrenginių (iki 150 m). Tai suteikia galimybę Jūsų portatyviniam kompiuteriui be laidų prisijungti prie Jūsų mobilaus telefono, kito portatyvinio kompiuterio, stalinio kompiuterio ir kitų bluetooth įrengimų, kad galėtumėte apsikeisti rinkmenomis su Mp3 muzika, nuotraukomis ar dokumentais. Su bluetooth Jūs galite prijungti nevielines ausines su mikrofonu, pelę, klaviatūrą, spausdintuvą ir kitus įrengimus, kurie palaiko bluetooth prijungimą.

Keletas Bluetooth technologijos naudojimo būdų:

• rinkmenų siuntimas tarp kompiuterių ar tarp kitų įrengimų;

• spausdinimas, naudojant Bluetooth palaikantį bevielį spausdintuvą;

• su Bluetooth aprūpintos klaviatūros ar pelės naudojimas, muzikos klausymas bevielių ausinių pagalba;

• asmeninio skaitmeninio asistento (PDA) sinchronizavimas su kompiuteriu ar kitu įrenginiu;

• bevielis prisijungimas prie interneto mobilaus telefono ar modemo serverio pagalba;

• prisijungimas Bluetooth asmeninio tinklo (PAN – tai technologija, kuri leidžia sukurti Ethernet tinklą su bevieliais ryšiais tarp nešiojamų kompiuterių, mobilių telefonų ir rankinių įrenginių).

*Sujungimui su portatyviniu kompiuteriu, kuriam prieinamas bluetooth, visiems sujungimams reikalingas bluetooth palaikymas.

Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)

Wireless yra bevielio tinklo sujungimas, kuriuo kompiuteris bus prijungtas prie maršrutizatoriaus (rūterio) arba patekimo punkto (access point). Šiandien vis dar populiariausias yra 802.11 B/G/N prijungimas, užtikrinantis pakankamai aukštą greitį (iki 300Mb/s) ir saugumą, tačiau vis daugiau įtaisų palaiko naują ir modernų 802.11ac standartą, kurio maksimalūs greičiai pasiekia netgi iki 1300Mb/s!

Klaviatūra
Klaviatūros kalba ENG

Kurią klaviatūrą pasirinkti – anglų ar anglų/rusų – tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir kasdieną naudojamos kalbos. Klaviatūros mygtukų išdėstymas turi būti maksimaliai priartintas prie stacionarių kompiuterių klaviatūros varianto.

Šiuo metu praktiškai visi portatyviniai kompiuteriai yra aprūpinti pilnos apimties klaviatūromis (su atskiru skaičių bloku). Funkciniai mygtukai turi būti racionaliai išdėstyti, kad nereikėtų iš naujo priprasti ieškant jų neįprastuose klaviatūros kampuose.

Trackpoint yra nedidelis kampas, patalpintas tiesiai per klaviatūros mygtukų vidurį. tai gali būti labai paranku kai nereikia „atitraukti“ rankų nuo klaviatūros, skirtingai nei nuo jutiminio pagrindo. Ši funkcija būdina įvairiems Lenovo ThinkPad serijos portatyviniams kompiuteriams.

Numpad Nėra

Šis parametras nustato, ar portatyvinio kompiuterio klaviatūroje yra prieinama atskira skaičių dalis Jei daug dirbate su skaitmenimis ir skaičiais, tikrai įsitikinkite ar pasirinktame kompiuteryje yra prieinama numpad.

Klaviatūros apšvietimas : Yra
Akumuliatorius
Akumuliatorius 100 Wh

Baterijos veikimo laikas nusako apytikslį laiką, kiek ilgai jūsų portatyvinis kompiuteris sugebės veikti atjungus iš elektros tinklo su visiškai įkrautu akumuliatoriumi.

Baterijos veikimo laikas priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos, vykdomų veiksmų ir kitų faktorių. Šis rodiklis paprastai grindžiamas testavimo rezultatais. Šiuolaikiniuose portatyviniuose kompiuteriuose naudojamos ličio baterijos paprastai užtikrina nuo 5 iki 7 valandų trukmės veikimo laiką, kuris priklauso taip pat nuo kompiuterio vartojimo ir konfigūracijos. Šiuo metu kompiuteriuose naudojamos ličio jonų ir naujausiuose modeliuose taip pat ličio polimero baterijos. Būtina atsižvelgti į tai, kad portatyvinių kompiuterių baterijos naudojimo trukmė yra ribota. Ilgainiui galia sumažės, ir kyla būtinumas pakeisti akumuliatorių.

Išorinis DVD+/-RW
Išsamesnė specifikacija
"Bluetooth" -
"Bluetooth" belaidės jungtys - Taip
"GraphicCard" -
Akumuliatoriaus talpa - 100 Wh
Akumuliatoriaus veikimo laikas iki - 22 valandos
Akumuliatorius -
Aprašymas - "MacBook Pro" Ribas įveikiantis "MacBook Pro" su "M2 Pro" arba "M2 Max" lustu dabar yra dar galingesnis ir taupiau naudoja energiją. Jis stebina puikiu našumu tiek prijungtas prie elektros tinklo, tiek naudodamas galingesnį akumuliatorių. Nuostabus "Liquid Retina XDR" ekranas ir daugybė prievadų - tai puikus profesionalus nešiojamasis kompiuteris, kuris nepripažįsta jokių kompromisų. Iki 12 branduolių turintis procesorius ir naujos kartos "Neural Engine" užtikrina, kad ir ką darytumėte - nuo tūkstančių vaizdų rūšiavimo ir redagavimo iki modeliavimo, pagrįsto kompiuterine skysčių dinamika, - viskas veiks kaip niekada anksčiau. O iki 19 branduolių turintis GPU padidina grafikos našumą, kai intensyviai dirbate ar žaidžiate. Visapusiškas. "MacOS Ventura" sukurta taip, kad "Apple" lustai būtų išnaudoti maksimaliai. Todėl profesionaliosios programos veikia greičiau ir sklandžiau, o daugiaprogramis darbas - akimirksniu. Gausite daugiau nei 15 000 optimizuotų programų ir papildinių, taip pat galingų naujų "macOS" funkcijų, tokių kaip "Stage Manager". Galite dirbti išmaniau, žaisti aštriau ir nuveikti daugiau. Liquid Retina XDR. Dėl itin plataus dinaminio diapazono šviesos atspindžiai yra tobuli, šešėliuose matyti daug detalių, o spalvos - ryškios ir natūralios. Kiekvienas ekranas yra gamykliškai sukalibruotas ir turi profesionalius etaloninius režimus, skirtus HDR vaizdų, fotografijos, dizaino ir parengiamosios spaudos spalvų klasifikavimui. ProMotion Viskas, pradedant turinio slinkimu ir baigiant žaidimais, yra sklandžiau ir jautriau reaguoja. Technologija "ProMotion" automatiškai prisitaiko prie judesių ekrane ir užtikrina iki 120 Hz atnaujinimo dažnį. O vaizdo įrašų redaktoriai gali pasirinkti fiksuotą atnaujinimo dažnį, kad jis tiksliai atitiktų filmuotą medžiagą. Už kalnų, už miškų. Ir vaizdas pasakiškas. Vaizdo skambučiuose aiškiai prisistatysite bendraudami su giminaičiais iš kitos laiko juostos arba dirbdami su komanda kur nors lauke. 1080p kamera su ryškiu objektyvu į didelį jutiklį praleidžia daugiau šviesos, todėl puikiai atrodysite net esant prastam apšvietimui. Kad ir iš kur skambintumėte, kad ir kur atsilieptumėte, trijų mikrofonų studijinio lygio matrica. Su neįtikėtinu signalo ir triukšmo santykiu tiesiai iš profesionalių mikrofonų, "MacBook Pro" užfiksuoja net subtiliausius garsus. O kryptinis pluošto formavimas sumažina foninį triukšmą, kad garsiai ir aiškiai girdėtumėte savo balsą. Šešių garsiakalbių sistema. Keturi žemųjų dažnių garsiakalbiai su jėgos slopinimo technologija užpildo erdvę giliais ir galingais žemais dažniais. Aiškesnį ir sodresnį vokalą skleidžia galingi aukštų dažnių garsiakalbiai. O erdvinis garsas sukuria sudėtingą trimatę garso sceną, kai klausotės muzikos arba žiūrite filmus "Dolby Atmos" formatu. Prijunkite ir galite pradėti darbą. Perkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus naudodami SDXC kortelių skaitytuvą. Prijunkite televizorius arba ekranus prie HDMI prievado, kuris dabar palaiko iki 8K raišką. Prijunkite papildomus ekranus ir priedus prie trijų "Thunderbolt 4" prievadų. O su "WiFi 6E" gausite iki dviejų kartų didesnį duomenų srauto pralaidumą. Magiškas prisilietimas. Magiškoje klaviatūroje yra per visą aukštį esanti sparčiųjų klavišų eilė ir "Touch ID" skaitytuvas, kuriuo lengvai ir saugiai atrakinsite "Mac" arba prisijungsite prie programų ir svetainių.
Aprašymas - 16" "MacBook Pro" 16" "Apple M2 Pro" 12C CPU, 19C GPU/ 16GB/ 512GB SSD/ Space Gray/ INT "M2 Pro" arba "M2 Max" patobulintas "MacBook Pro" galią ir efektyvumą padidina kaip niekada. Jis pasižymi išskirtiniu našumu, nesvarbu, ar prijungtas prie elektros tinklo, ar ne, o dabar jo akumuliatorius veikia dar ilgiau. Kartu su nuostabiu "Liquid Retina XDR" ekranu ir visais reikalingais prievadais - tai profesionalus nešiojamasis kompiuteris, kuriam nėra lygių.
Apsauga -
Apšviesta klaviatūra - Taip
Atminties kortelių skaitytuvas - Taip
Atmintis (RAM) - 16GB
Aukštis -
Aukštis - 16.8 mm
Aukštis Vieneto matmenys - 16.8 mm
AverageRunTime -
Belaidis -
Belaidis LAN Belaidžiai ryšiai - 802.11ax
Bendrasis svoris - 3.900 kg
Branduolių skaičius - 12
CacheExternal -
CardReader -
CPU - kita informacija - 12 branduolių centrinis procesorius su 8 našiais ir 4 energiją taupančiais branduoliais, 19 branduolių GPU, 16 branduolių "Neural Engine" sistema
CPU šeimos pavadinimas - "Apple M2 Pro
Disko tipas - SSD
DisplayNativeResolution -
DisplaySize -
Dokavimo jungtis - "Thunderbolt 4
EAN - 194253297062
ean - 194253297062
Eans - 194253297062
Ekrano dydis - 16.2"
Ekrano dydis (įstrižainė) - 16,2''
Ekrano funkcijos -
Ekrano LED apšvietimas - Taip
Ekrano paviršius - Atspindys
Ekrano tipas Ekrano parinktis - IPS
ExpansionPorts -
ExpansionSlots -
FingerprintReader -
Fotoaparatas -
gamintojas - "Apple"
Gamintojas - "Apple"
GAMINTOJO DUOMENŲ LAPAS -
Gamintojo kodas - MNW83ZE/A
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 24 mėnesiai
garantijos_tipas - išorinis
Garsas - Palaikomi formatai: AAC, MP3, "Apple Lossless", FLAC, "Dolby Digital", "Dolby Digital Plus", "Dolby Atmos" ir kt.
Garsiakalbiai - Taip
Garso funkcijos -
Garso įvesties ir išvesties jungtys - 1
Grafikos valdiklis - Integruotas
Grafinė atmintis - Integruotas
GraphicsController -
GraphicsControllerMemorySize -
GraphicsControllerMemoryType -
Gylis -
Gylis - 248.1 mm
Gylis Vieneto matmenys - 248.1 mm
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
InputDevices -
Interneto kamera - Taip
Išplėtimo lizdai - Ne
Jutiklinis ekranas - Ne
Kategorija - Šaknų / nešiojamieji kompiuteriai | Planšetiniai kompiuteriai / nešiojamieji kompiuteriai
KB kalba - ENG
KiekisĮrenginiai -
Kietasis diskas -
Kietojo disko tipas -
Kita informacija -
Kiti įvesties / išvesties prievadai - 1 x "MagSafe 3
Kiti įvesties / išvesties prievadai - 1 x garso (ausinių / linijinis išėjimas)
Klaviatūros apšvietimas - Taip
Kodas - MNW83ZE/A
Kortelių skaitytuvas - SD
Lokalizavimas -
LongDesc -
Ląstelės tipas - Li-poly
matmenų aukštis - 330 mm
matmenų gylis - 90 mm
matmenų plotis - 445 mm
matmuo svoris - 4000 g
Mikrofonas - Įmontuotas
Mikroschemų rinkinys -
Modelis - "MacBook Pro
NB Pavardė - "MacBook Pro
ODD tipas - nėra
Operacinė sistema -
Operacinė sistema - "macOS Ventura
Operacinė sistema - "Mac OS Ventura
Optinis diskinis kaupiklis - Nėra
Optinė saugykla -
PackageSize -
Papildoma programinė įranga -
Pardavėjo interneto svetainė - www.apple.com/macbook-pro-13/
Pavadinimas - "Apple MacBook Pro M2 Pro" | 16,2"-3456 x 2234 | 16GB | 512GB | Mac OS | Spausdinta versija
Pavadinimas - 16" "MacBook Pro" 16" "Apple M2 Pro 12C" CPU, 19C GPU/16GB/512GB SSD/Space Gray/INT
pavadinimas - 16,2 colių "MacBook Pro": M2 Pro 12/19, 16GB, 512GB SSD - kosminės pilkos spalvos
Plotis -
Plotis - 355.7 mm
Plotis Vieneto matmenys - 355.7 mm
Pridedami priedai - 16 colių "MacBook Pro" 140 W USB-C maitinimo kabelis iš USB-C į MagSafe 3 (2 m)
Priedai -
Prigimtinė skiriamoji geba - 3456x2234
Pristatymo dėžės kiekis - 1
Procesoriaus greitis -
Procesorius -
Procesorių serijos -
Procesorių šeima - "Apple M2 Pro
ProcessorMaxSpeed -
ProcessorMultiCoreType -
ProdDesc - 16 colių "MacBook Pro" 16" "Apple M2 Pro 12C" CPU, 19C GPU, 16GB, 512GB SSD, kosminės pilkos spalvos, INT
ProduktasPaveikslas -
Produkto modelio kodas - MNW83ZE/A
Produkto nuotrauka4 -
Produkto paveikslėlis2 -
Produkto paveikslėlis3 -
Produktų linija - Vartotojai
RAM -
RAM - kita informacija -
RAMinstalled_max -
RAMSlots -
RAMSlotsNemokamai -
RAMType -
Rezoliucija - 3456 x 2234
Rodymo tipas -
Ryšiai - "Bluetooth"
Ryšiai - "WiFi 802.11 ax
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 33 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 44 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 9.5 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 3.9 kg
SmartCardReader -
Spalva - Kosminė pilka
Spalva - Pilka
SSD formos veiksnys - "MacBook"
SSD talpa - 512 GB
SSD talpa - 512GB
StorageDeviceSpeed -
Svoris -
Svoris - 2.15 kg
Tinklo kortelė -
Transrefleksinė technologija - LED
Trumpas aprašymas - AppleM2Pro(12rdz.)|LCD:16,2"|AppleM2Pro(19rdz.)|RAM:16GB|SSD:512GB|Mac
USB-C su "Thunderbolt" įvesties ir išvesties jungtimis - 3
Vaizdo prievadai - 1 x HDMI
Vaizdo prievadai - 3 x "Thunderbolt 4
vendpn - MNW83ZE/A
VGA kortelė - 19 branduolių GPU
Vieneto bendrasis svoris - 3.9 kg
Vieneto blogas tūris - 0.013794/0.013794 cubm
Vieneto grynasis svoris - 2.15 kg
WirelessCardType -
WWAN -
WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G - Ne
WWAN funkcijos -
Įdiegta RAM atmintis - 16 GB
Įkroviklis -
Įmontuota interneto kamera - Taip
Įtraukta programinė įranga -
Bluetooth -
Bluetooth Wireless connections - Yes
GraphicCard -
Battery capacity - 100 Wh
Battery run time up to - 22 hours
Battery -
Description - MacBook Pro Pogromca ograniczeń.
MacBook Pro turbodopalany czipami M2 Pro lub M2 Max jest teraz jeszcze potężniejszy i bardziej energooszczędny. Zadziwia znakomitymi osiągami, czy jest podłączony do gniazdka, czy też pracuje na swojej wydajniejszej baterii. Z olśniewającym wyświetlaczem Liquid Retina XDR i mnogością portów to niezwykły laptop klasy pro, który nie zna kompromisów.
M2 Pro.
M2 Pro zapewnia moc do realizacji wyjątkowo wymagających projektów. Dzięki CPU z nawet 12 rdzeniami i systemowi Neural Engine nowej generacji cokolwiek robisz od sortowania i edycji tysięcy obrazów po symulacje oparte na obliczeniowej dynamice płynów wszystko śmiga jak nigdy. A GPU z nawet 19 rdzeniami solidnie podkręca wydajność grafiki, kiedy ciężko pracujesz lub intensywnie grasz.
Wszechogarniacz.
System macOS Ventura powstał, żeby maksymalnie wykorzystywać możliwości układów scalonych Apple. Dlatego Twoje pro aplikacje działają szybciej i płynniej, a wielozadaniowość to łatwizna. Do dyspozycji masz ponad 15 000 zoptymalizowanych apek i wtyczek, a także nowe potężne funkcje macOS jak Stage Manager. Możesz pracować sprytniej, grać ostrzej i zdziałać więcej.
Liquid Retina XDR.
Ekstremalnie szeroki zakres dynamiczny sprawia, że refleksy światła są idealnie dopracowane, w cieniach widać bogactwo detali, a kolory są żywe i naturalne. Każdy wyświetlacz jest fabrycznie kalibrowany i ma profesjonalne tryby referencyjne do gradingu kolorów na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.
ProMotion.
Wszystko od przewijania treści po gry jest bardziej płynne i responsywne. Technologia ProMotion automatycznie dostosowuje się do ruchu na ekranie i zapewnia częstotliwość odświeżania nawet do 120 Hz. A montażyści wideo mogą dobrać stałą częstotliwość odświeżania dokładnie dopasowaną do materiału filmowego.
Za górami, za lasami. A obraz bajeczny.
W wideorozmowach zaprezentujesz się wyraziście łącząc się z bliskimi z innej strefy czasowej czy pracując z zespołem gdzieś w terenie. Kamera 1080p z jasnym obiektywem wpuszcza więcej światła na dużą matrycą, dlatego wyglądasz świetnie nawet w słabym oświetleniu. Skądkolwiek dzwonisz, gdziekolwiek odbierasz.
Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej. Dzięki nadzwyczajnemu stosunkowi sygnału do szumu, rodem z profesjonalnych mikrofonów, MacBook Pro potrafi zarejestrować nawet najsubtelniejsze dźwięki. A kierunkowe kształtowanie wiązki akustycznej minimalizuje odgłosy tła, żeby Twój głos był słyszany głośno i wyraźnie.
System sześciu głośników. Cztery przetworniki niskotonowe w technologii force-cancelling wypełniają przestrzeń głębokim, mocnym basem. Z wydajnych głośników wysokotonowych dobiegają czystsze, pełniejsze partie wokalne. A dźwięk przestrzenny tworzy wyrafinowaną trójwymiarową scenę akustyczną, gdy słuchasz muzyki lub oglądasz filmy w formacie Dolby Atmos.
Podłączasz i już.
Zdjęcia i filmy przenosisz, używając czytnika kart SDXC. Telewizory lub wyświetlacze podłączasz do portu HDMI, który teraz obsługuje rozdzielczość do 8K. Dodatkowe monitory i akcesoria podpinasz do trzech portów Thunderbolt 4. A z interfejsem WiFi 6E cieszysz się nawet dwukrotnie większą przepustowością.
Magia dotyku.
Klawiatura Magic Keyboard ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości oraz czytnik Touch ID, który pozwala łatwo i bezpiecznie odblokowywać Maca lub logować się do apek i stron internetowych.
Description - MacBook Pro 16" Apple M2 Pro 12C CPU, 19C GPU/ 16GB/ 512GB SSD/ Space Gray/ INT Supercharged by M2 Pro or M2 Max, MacBook Pro takes its power and efficiency further than ever. It delivers exceptional performance whether it’s plugged in or not, and now has even longer battery life. Combined with a stunning Liquid Retina XDR display and all the ports you need — this is a pro laptop without equal.
Security -
Illuminated keypad - Yes
Memory card reader - Yes
Memory (RAM) - 16GB
Height -
Height - 16.8 mm
Height Unit Dimensions - 16.8 mm
AverageRunTime -
Wireless -
Wireless LAN Wireless connections - 802.11ax
GrossWeight - 3.900 kg
Number of cores - 12
CacheExternal -
CardReader -
CPU - other information - 12-rdzeniowe CPU z 8 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędnymi, 19-rdzeniowe GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine
CPU Family name - Apple M2 Pro
Disk type - SSD
DisplayNativeResolution -
DisplaySize -
Docking connector - Thunderbolt 4
EAN - 194253297062
ean - 194253297062
Eans - 194253297062
Screen size - 16.2"
Screen size (diag.) - 16,2''
DisplayFeatures -
Screen LED backlight - Yes
Display surface - Glare
Screen type Screen option - IPS
ExpansionPorts -
ExpansionSlots -
FingerprintReader -
Camera -
producer - Apple
Producer - Apple
MANUFDATASHEET -
ProducerCode - MNW83ZE/A
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 24 months
guarantee_type - external
Sound - Obsługiwane formaty: m.in. AAC, MP3, Apple Lossless, FLAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus i Dolby Atmos
Speakers - Yes
AudioFeatures -
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Graphics controller - Integrated
Graphics memory - Integrated
GraphicsController -
GraphicsControllerMemorySize -
GraphicsControllerMemoryType -
Depth -
Depth - 248.1 mm
Depth Unit Dimensions - 248.1 mm
HDMI Input/Output connectors - 1
InputDevices -
Web camera - Yes
Expansion slots - No
Touch screen - No
Category - Root/Laptops | Tablets/Laptops
KB language - ENG
QuantityDevices -
HardDrive -
HardDriveType -
Other information -
Other I/O ports - 1 x MagSafe 3
Other I/O ports - 1 x Audio (Headphone / Line-out)
Keyboard backlight - Yes
Code - MNW83ZE/A
Card Reader - SD
Localization -
LongDesc -
Cell type - Li-poly
dimension height - 330 mm
dimension depth - 90 mm
dimension width - 445 mm
dimension weight - 4000 g
Microphone - Built-in
Chipset -
Model - MacBook Pro
NB Family name - MacBook Pro
ODD type - none
OperatingSystem -
Operating System - macOS Ventura
Operating system - Mac OS Ventura
Optical disk drive - None
OpticalStorage -
PackageSize -
Extra software -
Vendor Homepage - www.apple.com/macbook-pro-13/
Name - Apple MacBook Pro M2 Pro | 16,2"-3456 x 2234 | 16GB | 512GB | Mac OS | Gwiezdna Szarość
Name - MacBook Pro 16" Apple M2 Pro 12C CPU, 19C GPU/16GB/512GB SSD/Space Gray/INT
name - MacBook Pro 16,2 inches: M2 Pro 12/19, 16GB, 512GB SSD - Space Grey
Width -
Width - 355.7 mm
Width Unit Dimensions - 355.7 mm
Accessories included - 16-calowy MacBook Pro Zasilacz USB-C o mocy 140 W Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m)
Accessories -
Native resolution - 3456x2234
Shipping box quantity - 1
ProccesorSpeed -
Processor -
ProcessorSeries -
Processor family - Apple M2 Pro
ProcessorMaxSpeed -
ProcessorMultiCoreType -
ProdDesc - MacBook Pro 16" Apple M2 Pro 12C CPU, 19C GPU, 16GB, 512GB SSD, Space Gray, INT
ProductPicture -
Product model code - MNW83ZE/A
ProductPicture4 -
ProductPicture2 -
ProductPicture3 -
Product line - Consumer
RAM -
RAM - other information -
RAMinstalled_max -
RAMSlots -
RAMSlotsFree -
RAMType -
Resolution - 3456 x 2234
DisplayType -
Communications - Bluetooth
Communications - WiFi 802.11 ax
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 33 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 9.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 3.9 kg
SmartCardReader -
Colour - Space Gray
Color - Gray
SSD form factor - MacBook
SSD capacity - 512 GB
SSD Capacity - 512GB
StorageDeviceSpeed -
Weight -
Weight - 2.15 kg
NetworkCard -
Transreflective technology - LED
ShortDescription - AppleM2Pro(12rdz.)|LCD:16.2"|AppleM2Pro(19rdz.)|RAM:16GB|SSD:512GB|Mac
USB-C w/Thunderbolt Input/Output connectors - 3
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x Thunderbolt 4
vendpn - MNW83ZE/A
VGA card - 19-Core GPU
Unit Gross Weight - 3.9 kg
Unit Brutto Volume - 0.013794/0.013794 cubm
Unit Net Weight - 2.15 kg
WirelessCardType -
WWAN -
WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G - No
WWANFeatures -
RAM memory installed - 16 GB
Charger -
Built-in WebCam - Yes
SoftwareIncluded -
3 038,68 €
Apple MacBook Pro 16" Space Grey, M2 Pro, 16GB, 512GB SSD, 19 Core GPU, INT
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos