MSI X670E GAMING PLUS WIFI

Nuotrauka gali skirtis nuo tikrojo gaminio, gali būti priedų ir dalių, kurios nepateikiamos kartu su tikruoju gaminiu.
Rekomenduojama
ID: 1048785 Produkto kodas: X670EGAMINGPLUSWIFI
Biure 1 vnt.
Garantija: 3 metų
288,52 €
Pristatymo parinktys Daugiau apie pristatymą
 • Atsiimkite Omniva terminale 1,99 €: antradienį, 05.03.2024
 • Atsiimkite DPD terminale 1,99 €: antradienį, 05.03.2024
 • Pristatymas Lietuvoje (DPD kurjerių paštas) 3,99 €: antradienį, 05.03.2024
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • Serija: MSI Gaming
 • Form Factor: ATX
 • Mikroschemų magistralė (chipset): AMD X670E
 • Procesoriaus lizdas (socket): AM5
 • Atminties tipas: DDR5
 • Atminties slotai: 4
 • M.2 uostas: 4
 • Integruotas Wi-Fi: Yra
Pagrindinė informacija
Serija : MSI Gaming
Form Factor ATX

Fizinis pagrindinės plokštės dydis. TopPC.lt siūlo ATX (viso dydžio plokštę), mATX (micro ATX) (mažesnio dydžio plokštę) ir miniATX dydžio pagrindines plokštes. Į ATX dydžio kompiuterio korpusą galima įdėti ir ATX, ir mATX pagrindinę plokštę, tačiau į mATX korpusą negalima įdėti ATX plokštės.

ATX plokštėje yra bent 3 atminties lizdai ir bent 5 vietiniai PCI lizdai, o tai reiškia, kad šioje plokštėje galima sukurti gerai veikiantį galingą kompiuterį. Tačiau namų ar biuro kompiuteriui tokio didelio lizdų skaičiaus nereikia, todėl tinka ir microATX.

Pagrindinės plokštės maitinimo bloko jungtis yra maitinimo šaltinio lizdas, kuris šiuo metu yra ATX ir ATX2.0 standarto. ATX yra senesnis standartas, turintis 20 kontaktų jungtį (20 kaiščių), o ATX2.0 turi 4 papildomus kaiščius (20+4). ATX standarto pagrindinės plokštės gali veikti su ATX2.0 maitinimo bloku (PSU), tačiau ATX2.0 standarto pagrindinei plokštei reikalingas ATX2.0 maitinimo blokas.

Formos faktorius yra greičiau rekomendacija. Tačiau prieš pirkdami pagrindinę plokštę turėtumėte patikrinti, ar korpuso dydis atitinka pagrindinės plokštės dydį ir jos maitinimo jungtį.

Mikroschemų magistralė (chipset) AMD X670E

Mikroschemų magistralė yra svarbiausias pagrindinės plokštės pasirinkimo rodiklis (sistemos loginės mikroschemos arba įtampos pertvarkytojai). Nuo mikroschemų magistralės priklauso kokius procesorius, atmintis, prievadus ir kitus parametrus palaiko pagrindinė plokštė.

Kiekvienas lustas yra tiesiogiai susijęs su nustatyta procesoriaus platforma, kurios yra dalijamos pagal šeimas ar pagal procesoriaus prijungimo vietą.

Kad sužinotumėte, kokia mikroschemų magistralė tinka Jūsų procesoriui ir kitiems komponentams, prašome pasiklausi mūsų vadybininkų.
Procesoriaus lizdas (socket) AM5
Procesoriaus (CPU) lizdas yra svarbus faktorius pasirenkant plokštę, šis lizdas turi būti tiksliai sujungiamas su procesoriumi, į kurį ruošiatės įmontuoti plokštę. Nežiūrint į tai, kad procesorius atitinka pagrindinės plokštės lizdą, būtina atsižvelgti į šio procesoriaus palaikymą. Kas sužinotumėte kokius procesorius palaiko pasirinkta pagrindinė plokštė, prašome apsilankyti pagrindinių plokščių gamintojo interneto svetainėje, susirasti konkrečios pagrindinės plokštės skyrių CPU support ir įsitikinti, kad šios plokštės specifikacija numato Jūsų procesoriaus palaikymą.
Atsitiktinės prieigos atmintis (RAM)
Atminties tipas : DDR5
Atminties slotai 4
Prieinamų atminties vietų serveryje skaičius nurodo, kiek atminties modulių (plokščių) galima įdiegti pagrindinėje plokštėje.
Atminties magistralė DDR5 4800MHz (7800MHz OC)

Operatyvinės atminties magistralė nusako, kokio tipo operatyvinę atmintį palaiko atitinkama pagrindinė plokštė.

Magistralės žymoje yra atminties tipas DDRII arba DDRIII, bei maksimalus atminties takto dažnis, kurį palaiko pagrindinė plokštė. Svarbiausias rodiklis yra atminties tipas, nes įvairių tipų atmintys labai skiriasi, todėl DDRIII atminties negalima naudoti pagrindinėje plokštėje su DDRII atminties palaikymu (išskyrus tuos atvejus, kai pagrindinė plokštė palaiko abu atminties tipus)i Be to, pagrindinė plokštė, kuri turi 800Mhz DDRII atmintį galai dirbti su DDII667 ir DDRII533 atminties greičiais. Pagrindinė plokštė su atminties magistralės greičiu, kuris yra žemesnis už atminties modulio greitį, galės dirbti ne greičiau, nei nurodytas magistralės greitis, t.y. jei pagrindinės plokštės atminties magistralė yra DDRII667, tada įdiegus DDRII800 atmintį ji veiks DDRII667 greičiu.

Vaizdo plokštė
Vaizdo plokščių lizdai PCI-EXPRESS
VGA port, arba vaizdo kortelės priedas. VGA prievadas turi sutapti su jūsų vaizdo kortelės prievado specifikacija. Senesnės vaizdo kortelės turi AGP prievadą, naujos vaizdo kortelės gaminamos su PCI-EXPRESS (PCI-E) prievadu. AGP ir PCI-Express vaizdo kortelės nėra viena kitą pakeičiančios. Prieš įsigydami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar vaizdo kortelės prievadas atitinka pagrindinę plokštę ir vaizdo plokštė.
Integruota vaizdo plokštė Only with iGPU-ready APU

Parametras, kuris nusako, ar pagrindinėje plokštėje yra integruota vaizdo kortelė. Integruota vaizdo kortelė tinka darbui su biuro programine įranga, internetu, filmų žiūrėjimui ir paprastų žaidimų žaidimui. Jei pageidaujate naudoti grafines programas, žaisti 3D žaidimus ir žiūrėti 3D animaciją, Jums reikės papildomos vaizdo kortelės.

Integruota vaizdo kortelė naudoja pagrindinėje plokštėje integruotos operatyvinės atminties dalį, todėl, Jei Jūsų pagrindinėje plokštėje yra 1Gb atmintis, ir pagrindinės plokštės vaizdo kortelės nustatymuose yra nurodyta užimti 256mb, tada operacinė sistema parodys prieinamą atminties apimtį maždaug 700 Mb.
Prieš įsigydami pagrindinę plokštę su integruota vaizdo kortele, įsitikinkite, ar joje yra papildomas vaizdo kortelės prievadas tolesniems patobulinimams, jei tokių pririektų.

Uostai ir įranga
D-Sub (VGA) : 0
DisplayPort : 1
DVI : 0
HDMI : 1
USB 2.0 Uostas : 4
M.2 uostas : 4
PCI Slotai 0
PCI prievadai yra labai paplitęs kompiuterio funkcijų papildomomis kortelėmis papildymo būdas (garso, tinklo, komunikacijų, vaizdo stebėjimo ir t.t.). Naujose plokštėse, PCI-EXpress standartų dėka yra nedidelis PCI praplatinančių prievadų skaičius, todėl prieš pirkdami pagrindinę plokštę, įsitikinkite, ar PCI prievadų skaičius leidžia integruoti visas Jums reikalingas PCI korteles.
SATA 3 Portai : 4
USB 3.2 Gen 1 prievadas : 0
USB 3.2 Gen 2 uostas : 4
Belaidžiai ryšiai
Integruotas Wi-Fi : Yra
Maitinimo blokai (PSU)
Išsamesnė specifikacija
"DisplayPort" įvesties ir išvesties jungtys - 1
"PCI-Express" 16x išplėtimo lizdai - 3
Aprašymas - X670E GAMING PLUS WIFI
Atminties lizdai - 4
Atminties tipas - DDR5
Atmintis - Atminties kanalai - Dviejų kanalų
Atmintis - atminties lizdų skaičius - 4
Atmintis - Atminties lizdų tipas - DIMM
Atmintis - didžiausia vidinė atmintis - 192 GB
Atmintis - Palaikomi atminties tipai - DDR5-SDRAM
Atmintis > Palaikomi atminties tipai - DDR5
BIOS - ACPI versija - 6.4
BIOS - BIOS atminties dydis - 256 Mbps
BIOS - BIOS tipas - UEFI AMI
BIOS - sistemos valdymo BIOS (SMBIOS) versija - 3.5
category_en - Kompiuteriai ir komponentai > Kompiuterių komponentai > Pagrindinės plokštės > AMD pagrindinės plokštės
category_lv - Kompiuterių techninė įranga > Kompiuterių komponentai > Pagrindinės plokštės > AMD pagrindinės plokštės
category_ru - Kompiuterių techninė įranga > Kompiuterių komponentai > Pagrindinės plokštės > AMD pagrindinės plokštės
Dažnio greitis - 4800/5000/5200/5400/5600/5800/6000/6200/6400/6600/6800/7000/7200/7400/7600/7800 MHz
description_en - Pagrindinės plokštės formatas: Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys: AMD X670 Komponentas: Garso išvesties kanalai: Palaikomos "Windows" operacinės sistemos: "Windows 11 x64", "Windows 10 x64": Procesorius: Procesoriaus gamintojas: AMD: Procesoriaus lizdas: AMD Gamintojas: AMD Processor Socket: Atmintis: Atminties lizdų skaičius: Didžiausia vidinė atmintis: 192 GB Palaikomi atminties tipai: 4: DDR5-SDRAM Atminties kanalai: 1: Atminties lizdų tipas: Dviejų kanalų atminties lizdai: M.2 (M) lizdų skaičius: M.2 (M) lizdų skaičius: PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai: 1 PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai: 2 Tinklas: "Bluetooth" versija: 5.3 Ethernet LAN: Taip "Bluetooth": LAN valdiklis: Taip Realtek RTL8125-BG Wi-Fi: Taip Ethernet sąsajos tipas: 2.5 Gigabit Ethernet Viršutinis "Wi-Fi" standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax)
description_lv - Pagrindinės plokštės formos faktorius: ATX Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys: AMD X670 Komponentas: PC Garso išvesties kanalai: 7.1 Palaikomos "Windows" operacinės sistemos: "Windows 11 x64", "Windows 10 x64" Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinio šeima: AMD Procesoriaus gamintojas: AMD Procesoriaus lizdas: "Socket AM5" Atmintis: 4 Atminties lizdai Maksimali vidinė atmintis: 192 GB Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM Atminties kanalai: dviejų kanalų Atminties lizdo tipas: DIMM Išplėtimo lizdai: M.2 (M) lizdai: 4 PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai: 1 PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai: 2 Tinklas: "Bluetooth" versija: 5.3 Ethernet LAN: Taip Bluetooth: Taip LAN valdiklis: Realtek RTL8125-BG Wi-Fi: Taip Ethernet sąsajos tipas: 2,5 gigabitinis Ethernet Geriausias Wi-Fi standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax)
description_ru - Pagrindinės plokštės formos faktorius: ATX Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys: AMD X670 Komponentas, skirtas: Palaikomos "Windows" operacinės sistemos: "Windows 11 x64", "Windows 10 x64" Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinio šeima: AMD Procesorius: Procesoriaus gamintojas: AMD Procesoriaus lizdas: AM5 lizdas Atminties talpa: Atminties lizdų skaičius: 4 Maksimali vidinė atmintis: 192 GB Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM Atminties kanalai: dviejų kanalų Atminties kanalai: dviejų kanalų Atminties lizdo tipas: DIMM Išplėtimo lizdai: M.2 (M) lizdų skaičius: PCI Express x16 lizdai: 4 PCI Express x16 lizdai (4.x karta): 1 PCI Express x16 lizdai (5.x karta): 2 Tinklo jungtys: "Bluetooth" versija: 5.3 Ethernet LAN: Taip Bluetooth: Taip LAN valdiklis: Realtek RTL8125-BG Wi-Fi: Taip Ethernet sąsajos tipas: 2,5 Gigabit Ethernet Geriausias Wi-Fi standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax).
EAN - 4711377170345
ean - 4711377170345
EAN_kodas - 4711377170345
Formos faktorius - ATX
Funkcijos - Garso išvesties kanalai - 7.1 kanalų
Funkcijos - Garso lustas - "Realtek ALC897
Funkcijos - Komponentas, skirtas - KOMPIUTERIS
Funkcijos - Pagrindinės plokštės formos veiksnys - ATX
Funkcijos - Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys - AMD
Funkcijos - Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys - AMD X670
Funkcijos - Palaikomos "Windows" operacinės sistemos - "Windows 10 x64", "Windows 11 x64
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - "DisplayPort" versija - 1.4
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - DisplayPorts kiekis - 1
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - Ethernet LAN (RJ-45) prievadai - 1
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - HDMI prievadų kiekis - 1
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - HDMI versija - 2.1
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - S/PDIF išvesties prievadas - Taip
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis - 4
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis - 3
Galinio skydelio įvesties ir išvesties prievadai - USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadai kiekis - 1
Gamintojas - MSI
Gamintojas - MSI
Gamintojo kodas - 7E16-003R
Gamintojo produkto pavadinimas - X670E GAMING PLUS WIFI
Garantija - 36
Garantija - 36 mėnesiai
Garantija - 36 mėnesiai
GarantijaInformacija -
Garso įvesties ir išvesties jungtys - 1
Garso įvesties ir išvesties jungtys - 1
gross_weight - 0.2 kg
GTIN - 0824142345986
GTIN - 824142345986
GTIN - 4711377162913
GTIN - 4711377170345
HDMI įvesties ir išvesties jungtys - 1
Integruotas garsas - Taip
Integruotas LAN - 2,5 gigabito
Integruotas vaizdo įrašas - Taip
Išplėtimo lizdai - "PCI Express x16" (4.x kartos) lizdai - 1
Išplėtimo lizdai - "PCI Express x16" (Gen 5.x) lizdai - 2
Išplėtimo lizdai - M.2 (M) lizdų skaičius - 4
Kategorija - Pagrindinės plokštės
kategorija - Pagrindinės plokštės AMD pagrindinės plokštės
Kategorija_1 - Pagrindinės plokštės
Kategorija_2 - Pagrindinės plokštės - AMD AM5
Kategorijos kodas - MBA
kodas - 7E16-003R
Kodas - X670E GAMING PLUS WIFI
Lizdas - SAM5
LongDesc - Išplėstas radiatoriusIšplėstas radiatorius padidina šilumos išsklaidymo paviršių ir išlaiko našumą esant didelėms apkrovoms.M.2 Shield FrozrSustiprintas M.2 šiluminis sprendimas padeda M.2 SSD saugų ir užtikrina neįtikėtiną našumą.Sunkiai dengtas VRM radiatoriusVRM radiatorius dengia viršutinį MOS ir padeda išsklaidyti šilumą.7W/mK šiluminė pagalvėlė ir papildoma droselinė pagalvėlėKokybiškos 7W/mK MOSFET šiluminės pagalvėlės ir papildomos droselinės šiluminės pagalvėlės užtikrina stabilų veikimą, kai visi branduoliai veikia dideliu greičiu.LIGHTNING GEN 5 PCI-EDvigubai didesnis nei ankstesnės kartos, x16 sąsajos pralaidumas gali siekti 128 GB/s.SMT PCIE 5.0 lizdasPažangus SMT (paviršiaus montavimo technologijos) PCIE lizdas sumažina trikdžius ir elektrinį triukšmą, visiškai palaiko PCI-E 5.0 signalą.PATIKRINTA,Tvirtai prilituotos jungtysSaugiai pritvirtintos prie pagrindinės plokštės su papildomais litavimo taškais ir atlaiko sunkių grafikos plokščių svorį.
LongProductName - 4x DDR5, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 4x M.2, X670E, "Wifi", AM5, ATX
LongSummaryDescription - MSI X670E GAMING PLUS WIFI. Procesoriaus gamintojas: AMD, procesoriaus lizdas: Gamintojas: Socket AM5. Palaikomi atminties tipai: Didžiausia vidinė atmintis: 192 GB, Atminties lizdų tipas: DDR5-SDRAM, Didžiausia vidinė atmintis: 192 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos atminties disko sąsajos: RAID lygiai: 0, 1, 10. Ethernet sąsajos tipas: 2,5 Gigabit Ethernet, LAN valdiklis: "Realtek RTL8125-BG", Geriausias "Wi-Fi" standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax). Komponentas, skirtas: Kompiuteris, Pagrindinės plokštės formos faktorius: ATX, Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys: AMD
M.2 išplėtimo lizdai - 4
Mikrofono įvesties ir išvesties jungtys - 1
Mikroschemų rinkinys - AMD X670
Modelis - 7E16-003R
Modelis - X670E GAMING PLUS WIFI
Nuoroda - https://www.msi.com/Motherboard/X670E-GAMING-PLUS-WIFI
Pakuotės funkcijos > Paletės kiekis - 56 vnt.
Pakuotės savybės > TI svoris (kg) - 0.05 kg
Pakuotės ypatybės > Akumuliatoriaus klasifikacija - CL126:NE:2016-12-09
Pakuotės ypatybės > Akumuliatoriaus sudėtis - CL127:KT:2016-12-09
Pakuotės ypatybės > Akumuliatoriaus tipas - Akumuliatorius
Pakuotės ypatybės > Bendrasis aukštis (mm) - 380.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis gylis (mm) - 130.00 mm
Pakuotės ypatybės > Bendrasis plotis (mm) - 310.00 mm
Pakuotės ypatybės > EEĮ atliekų mokestis - Ne
Pakuotės ypatybės > Pakuotės kiekis - 1,00 vnt.
Pakuotės ypatybės > Plastikas (ne PET) - 300.00 g
Pakuotės ypatybės > Popierius ir kartonas - 600.00 g
Pakuotės ypatybės > Taros svoris (kg) - 0.90 kg
Pakuotės ypatybės > Tūrio (m3) - 0.02 m³
Pakuotės ypatybės > Įdėtas akumuliatorius - Taip
Pardavėjo interneto svetainė - www.msi.com/Motherboard/X670E-GAMING-PLUS-WIFI
Pavadinimas - MSI MAG X670E GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - pagrindinė plokštė
pavadinimas - MSI X670E Gaming Plus WiFI, AMD X670E pagrindinė plokštė - Sockel AM5
Pavadinimas - MSI X670E GAMING PLUS WIFI pagrindinė plokštė AMD X670 Socket AM5 ATX
Pavadinimas - MSI | X670E GAMING PLUS WIFI | Procesorių šeima AMD | Procesoriaus lizdas AM5 | DDR5 | Palaikomos standžiųjų diskų sąsajos SATA, M.2 | SATA jungčių skaičius 4
PCI-Express 1x Išplėtimo lizdai - 1
Prekės ženklas - MSI
Prekės ženklo dalies kodas - X670E GAMING PLUS WIFI
Pristatymo dėžės kiekis - 5
Procesorius - Procesoriaus gamintojas - AMD
Procesorius - procesoriaus lizdas - Lizdas AM5
Procesorius > Procesoriaus lizdas - AM5
Procesorius > Procesorių šeima - AMD
Produkto pavadinimas - X670E GAMING PLUS WIFI
RAID - SATA 0, 1, 10; NVMe 0, 1
RJ45 įvesties ir išvesties jungtys - 1
SATA 3.0 sąsaja - Taip
SATA sąsaja - Taip
Saugyklos valdikliai - RAID lygiai - 0, 1, 10
Saugyklos valdikliai - RAID palaikymas - Taip
Saugyklų valdikliai - Palaikomos saugyklų diskų sąsajos - M.2, SATA III
ShortSummaryDescription - MSI X670E GAMING PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM, dviejų kanalų
Siuntimo dėžės aukštis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 37 cm
Siuntimo dėžės gylis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 37.5 cm
Siuntimo dėžės plotis Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 28.5 cm
Siuntimo dėžės svoris Siuntimo/pakavimo dėžės matmenys - 9.7 kg
svoris - 0.15 kg
Svoris - 1,77
Svoris ir matmenys - Gylis - 304.8 mm
Svoris ir matmenys - Plotis - 243.8 mm
Techniniai duomenys > Bendrasis svoris - 2.92 kg
Techninė informacija > Gamintojas - MSI
Techninė informacija > Grynasis svoris - 2.02 kg
Tinklas - "Bluetooth - Taip
Tinklas - "Bluetooth" versija - 5.3
Tinklas - "Wi-Fi - Taip
Tinklas - "Wi-Fi" standartai - 802.11a, 802.11b, 802.11g, "Wi-Fi 4" (802.11n), "Wi-Fi 5" (802.11ac), "Wi-Fi 6" (802.11ax)
Tinklas - Aukščiausias "Wi-Fi" standartas - "Wi-Fi 6E" (802.11ax)
Tinklas - Ethernet LAN - Taip
Tinklas - Ethernet sąsajos tipas - 2,5 Gigabit Ethernet
Tinklas - LAN valdiklis - "Realtek RTL8125-BG
title_en - MSI X670E GAMING PLUS WIFI pagrindinė plokštė
title_lv - MSI X670E GAMING PLUS WIFI pagrindinė plokštė
title_ru - MSI X670E GAMING PLUS WIFI pagrindinė plokštė
TPM - Antraštė
URL - https://www.msi.com/Motherboard/X670E-GAMING-PLUS-WIFI
USB-C sąsaja - Taip
USB-C įvesties ir išvesties jungtys - 1
USB 2.0 sąsaja - Taip
USB 2.0 įvesties ir išvesties jungtys - 4
USB 3.2 sąsaja - Taip
USB 3.2 įvesties ir išvesties jungtys - 6
Vidinės I/O - USB 2.0 jungtys - 4
Vidinės įvesties ir išvesties - SATA III jungčių skaičius - 4
Vidinės įvesties ir išvesties - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys - 4
Vidinės įvesties ir išvesties - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys - 1
Vidinės įvesties ir išvesties > SATA jungčių skaičius - 4
Vidinės įvesties ir išvesties funkcijos > Palaikomos standžiojo disko sąsajos - SATA, M.2
Vieneto bendrasis svoris - 1.94 kg
Vieneto blogas tūris - 0,007909 kubinio metro
Vieneto dėžės aukštis - 0.075
Vieneto dėžės ilgis - 0.345
Vieneto dėžės plotis - 0.27
Vieneto grynasis svoris - 1.55 kg
DisplayPort Input/Output connectors - 1
PCI-Express 16x Expansion slots - 3
Description - X670E GAMING PLUS WIFI
Memory slots - 4
Memory type - DDR5
Memory - Memory channels - Dual-channel
Memory - Number of memory slots - 4
Memory - Memory slots type - DIMM
Memory - Maximum internal memory - 192 GB
Memory - Supported memory types - DDR5-SDRAM
Memory > Supported memory types - DDR5
BIOS - ACPI version - 6.4
BIOS - BIOS memory size - 256 Mbit
BIOS - BIOS type - UEFI AMI
BIOS - System Management BIOS (SMBIOS) version - 3.5
category_en - Computers & Components > Computer components > Motherboards > AMD motherboards
category_lv - Datortehnika > Datoru komponentes > Pamatplates > AMD mātesplates
category_ru - Datortehnika > Datoru komponentes > Pamatplates > AMD mātesplates
Frequency speed - 4800/5000/5200/5400/5600/5800/6000/6200/6400/6600/6800/7000/7200/7400/7600/7800 MHz
description_en - Motherboard Form Factor: ATX
Motherboard Chipset: AMD X670
Component for: PC
Audio Output Channels: 7.1
Windows Operating Systems Supported:
Windows 11 x64, Windows 10 x64
Motherboard Chipset Family: AMD
Processor:
Processor Manufacturer: AMD
Processor Socket: Socket AM5
Memory:
Number of Memory Slots: 4
Maximum Internal Memory: 192 GB
Supported Memory Types: DDR5-SDRAM
Memory Channels: Dual-channel
Memory Slots Type: DIMM
Expansion Slots:
Number of M.2 (M) Slots: 4
PCI Express x16 (Gen 4.x) Slots: 1
PCI Express x16 (Gen 5.x) Slots: 2
Network:
Bluetooth Version: 5.3
Ethernet LAN: Yes
Bluetooth: Yes
LAN Controller: Realtek RTL8125-BG
Wi-Fi: Yes
Ethernet Interface Type: 2.5 Gigabit Ethernet
Top Wi-Fi Standard: Wi-Fi 6E (802.11ax)
description_lv - Mātesplates formas koeficients: ATX
Mātesplates mikroshēmojums: AMD X670
Komponents: PC
Audio izvades kanāli: 7.1
Atbalstītās Windows operētājsistēmas:
Windows 11 x64, Windows 10 x64
Mātesplates mikroshēmojumu saime: AMD
Procesors:
Procesora ražotājs: AMD
Procesora ligzda: Socket AM5
Atmiņa:
Atmiņas slotu skaits: 4
Maksimālā iekšējā atmiņa: 192 GB
Atbalstītie atmiņas veidi: DDR5-SDRAM
Atmiņas kanāli: divkanālu
Atmiņas slota tips: DIMM
Paplašināšanas sloti:
M.2 (M) slotu skaits: 4
PCI Express x16 (Gen 4.x) sloti: 1
PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti: 2
Tīkls:
Bluetooth versija: 5.3
Ethernet LAN: Jā
Bluetooth: Jā
LAN kontrolieris: Realtek RTL8125-BG
Wi-Fi: Jā
Ethernet interfeisa tips: 2,5 gigabitu Ethernet
Labākais Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6E (802.11ax)
description_ru - Форм-фактор материнской платы: ATX
Чипсет материнской платы: AMD X670
Компонент для: ПК
Выходные аудиоканалы: 7.1
Поддерживаемые операционные системы Windows:
Windows 11 х64, Windows 10 х64.
Семейство чипсетов материнской платы: AMD
Процессор:
Производитель процессора: AMD
Разъем процессора: Разъем AM5
Объем памяти:
Количество слотов памяти: 4
Максимальная внутренняя память: 192 ГБ
Поддерживаемые типы памяти: DDR5-SDRAM.
Каналы памяти: двухканальный
Тип слотов памяти: DIMM
Слоты расширения:
Количество слотов M.2 (M): 4
Слоты PCI Express x16 (поколение 4.x): 1
Слоты PCI Express x16 (поколение 5.x): 2
Сеть:
Версия Bluetooth: 5,3
Локальная сеть Ethernet: Да
Bluetooth: Да
Контроллер локальной сети: Realtek RTL8125-BG
Wi-Fi: Да
Тип интерфейса Ethernet: 2,5-гигабитный Ethernet
Лучший стандарт Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax).
EAN - 4711377170345
ean - 4711377170345
EAN_code - 4711377170345
Form Factor - ATX
Features - Audio output channels - 7.1 channels
Features - Audio chip - Realtek ALC897
Features - Component for - PC
Features - Motherboard form factor - ATX
Features - Motherboard chipset family - AMD
Features - Motherboard chipset - AMD X670
Features - Windows operating systems supported - Windows 10 x64, Windows 11 x64
Rear panel I/O ports - DisplayPort version - 1.4
Rear panel I/O ports - DisplayPorts quantity - 1
Rear panel I/O ports - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 1
Rear panel I/O ports - HDMI ports quantity - 1
Rear panel I/O ports - HDMI version - 2.1
Rear panel I/O ports - S/PDIF out port - Yes
Rear panel I/O ports - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity - 4
Rear panel I/O ports - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity - 3
Rear panel I/O ports - USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity - 1
Producer - MSI
Manufacturer - MSI
Manufacturer_code - 7E16-003R
Producer product name - X670E GAMING PLUS WIFI
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Audio-In Input/Output connectors - 1
gross_weight - 0.2 kg
GTIN - 0824142345986
GTIN - 824142345986
GTIN - 4711377162913
GTIN - 4711377170345
HDMI Input/Output connectors - 1
Integrated audio - Yes
Integrated LAN - 2.5 Gigabit
Integrated video - Yes
Expansion slots - PCI Express x16 (Gen 4.x) slots - 1
Expansion slots - PCI Express x16 (Gen 5.x) slots - 2
Expansion slots - Number of M.2 (M) slots - 4
Category - Motherboards
category - Mainboards AMD Mainboards
Category_1 - Motherboards
Category_2 - Motherboards - AMD AM5
Category Code - MBA
code - 7E16-003R
Code - X670E GAMING PLUS WIFI
Socket - SAM5
LongDesc - Extended HeatsinkExtended Heatsink enlarges the surface of heat dissipation and maintain the performance at heavy loads.M.2 Shield FrozrStrengthened M.2 thermal solution helps M.2 SSD safe and ensures incredible performance.Heavy Plated VRM HeatsinkThe VRM heatsink covers the upper MOS and helps dissipate the heat.7W/mK Thermal Pad & Additional Choke PadHigh-quality 7W/mK MOSFET thermal pads and additional choke thermal pads ensure stable performance when all cores are running at high speed.LIGHTNING GEN 5 PCI-EDoubling over the previous generation, the bandwidth of a x16 interface can reach 128GB/s.SMT PCIE 5.0 SLOTThe advanced SMT(Surface Mount Technology) PCIE slot diminish interference and electrical noise, fully support the PCI-E 5.0 signal.REINFORCED,HEAVY SOLDERED CONNECTIONSSecure to the motherboard with extra solder points and support the weight of heavy graphics cards.
LongProductName - 4x DDR5, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 4x M.2, X670E, Wifi, AM5, ATX
LongSummaryDescription - MSI X670E GAMING PLUS WIFI. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM5. Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 192 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, SATA III, RAID levels: 0, 1, 10. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN controller: Realtek RTL8125-BG, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax). Component for: PC, Motherboard form factor: ATX, Motherboard chipset family: AMD
M.2 Expansion slots - 4
Microphone Input/Output connectors - 1
Chipset - AMD X670
Model - 7E16-003R
Model - X670E GAMING PLUS WIFI
Link - https://www.msi.com/Motherboard/X670E-GAMING-PLUS-WIFI
Package features > Palette Qty - 56 pc(s)
Package features > TI weight (kg) - 0.05 kg
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Gross height (mm) - 380.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 130.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 310.00 mm
Package features > WEEE tax - No
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 300.00 g
Package features > Paper/Pasteboard - 600.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.90 kg
Package features > Volume (m3) - 0.02 m³
Package features > Embeeded battery - Yes
Vendor Homepage - www.msi.com/Motherboard/X670E-GAMING-PLUS-WIFI
Name - MSI MAG X670E GAMING PLUS WIFI - Socket AM5 - motherboard
name - MSI X670E Gaming Plus WiFI, AMD X670E Mainboard - Sockel AM5
Title - MSI X670E GAMING PLUS WIFI motherboard AMD X670 Socket AM5 ATX
Name - MSI | X670E GAMING PLUS WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
PCI-Express 1x Expansion slots - 1
Brand - MSI
BrandPartCode - X670E GAMING PLUS WIFI
Shipping box quantity - 5
Processor - Processor manufacturer - AMD
Processor - Processor socket - Socket AM5
Processor > Processor socket - AM5
Processor > Processor family - AMD
ProductName - X670E GAMING PLUS WIFI
RAID - SATA 0, 1, 10; NVMe 0, 1
RJ45 Input/Output connectors - 1
SATA 3.0 Interface - Yes
SATA Interface - Yes
Storage controllers - RAID levels - 0, 1, 10
Storage controllers - RAID support - Yes
Storage controllers - Supported storage drive interfaces - M.2, SATA III
ShortSummaryDescription - MSI X670E GAMING PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM, Dual-channel
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 37 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 37.5 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 28.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.7 kg
weight - 0.15 kg
Weight - 1,77
Weight & dimensions - Depth - 304.8 mm
Weight & dimensions - Width - 243.8 mm
Technical details > Gross weight - 2.92 kg
Technical details > Producer - MSI
Technical details > Net weight - 2.02 kg
Network - Bluetooth - Yes
Network - Bluetooth version - 5.3
Network - Wi-Fi - Yes
Network - Wi-Fi standards - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Network - Top Wi-Fi standard - Wi-Fi 6E (802.11ax)
Network - Ethernet LAN - Yes
Network - Ethernet interface type - 2.5 Gigabit Ethernet
Network - LAN controller - Realtek RTL8125-BG
title_en - MSI X670E GAMING PLUS WIFI Motherboard
title_lv - MSI X670E GAMING PLUS WIFI Mātesplate
title_ru - MSI X670E GAMING PLUS WIFI Материнская плата
TPM - Header
URL - https://www.msi.com/Motherboard/X670E-GAMING-PLUS-WIFI
USB-C Interface - Yes
USB-C Input/Output connectors - 1
USB 2.0 Interface - Yes
USB 2.0 Input/Output connectors - 4
USB 3.2 Interface - Yes
USB 3.2 Input/Output connectors - 6
Internal I/O - USB 2.0 connectors - 4
Internal I/O - Number of SATA III connectors - 4
Internal I/O - USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors - 4
Internal I/O - USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors - 1
Internal I/O > Number of SATA connectors - 4
Internal I/O > Supported hard disk drive interfaces - SATA, M.2
Unit Gross Weight - 1.94 kg
Unit Brutto Volume - 0.007909 cubm
Unit Box Height - 0.075
Unit Box Length - 0.345
Unit Box Width - 0.27
Unit Net Weight - 1.55 kg
288,52 €
MSI X670E GAMING PLUS WIFI
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos